REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Naturhouse na Puławskiej

 sebafar

31.07.2015 16:02

Czy ktoś z was albo wasze dziewczyny, żony korzystał kiedyś z porad i suplementów Naturhouse na Puławskiej 1? Mam dużą nadwagę i żona chce, żebym schudł, dlatego zastanawiam się nad sprawdzonym dietetykiem. Sądzicie, że warto u nich?

# Alicja

03.08.2015 11:59

Mi się wydaje, że zdecydowanie warto. Szczegolnie ten gabinet na Puławskiej jest rewelacyjny. Naprawde chcą ci pomóc, a nie tylko pieniądze wyciągnąc.

# Tami_

12.08.2015 12:48

Przejdź się do nich i sam oceń, czy ci się podoba czy nie. Ja już od pierwszej wizyty wiedziałam, że jest super i na pewno schudnę.

REKLAMA

# Wiola54

25.08.2015 09:04

Ja zdecydowanie polecam.

# izabella

26.08.2015 10:06

Odchudzam się u nich już kilka miesięcy i efekty są. Świetny dietetyk, generalnie bardzo wykwalifikowany personel. No i mi też bardzo zależało, żeby schudnąć, to jest bardzo ważne.

# Podda

03.07.2016 00:56

Jak chudnąć to spokojnie z NaturHouse. Chodziłam na Puławską. Mi się udało zrzucić aż 7 kilo w dwa miesiące, spokojną i zdrową dietą od nich. Jestem bardzo zadowolona i będę polecać każdemu!

REKLAMA

# Samie

04.11.2016 19:51

Ja chodziłam do nich na Puławską i uważam że NaturHouse to najlepsze centrum dietetyczne. Świetne efekty odchidzania.

 marios

09.11.2017 19:51

Ja nie chodziłem do Natur, ale nie przepadam za sieciówkami. Zdecydowałem się na dietetyka LiveDiet24 z warszawskich Bielan (http://livediet24.com). Przede wszystkim podobało mi się indywidualne podejście do pacjenta i super motywacja.

# Ytorekmanovernight

09.11.2017 20:20

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy