REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Narożnik na wymiar

# Daria

16.01.2017 00:05

kto wie gdzie w warszawie można znaleźć firme, która robi narożniki pod wymiar? Mam bardzo mały salon, ale chciałabym mimo wszystko kupic do niego ladny naroznik tapierowany. Ktoś, cos?

 marcko1

16.01.2017 22:28

Tak, kojarze jedną firmę w Warszawie, nazywają się WM wygodne mieszkanie mają kilka salonów. Zajmują się robieniem kanap, naroznikow na wymiar. Możesz dopasować kształt, kolor. Podjedź do nich.

# karin83

30.09.2017 12:49

Zrobienie takiego mebla na wymiar będzie kosztowało krocie. Pomierz dokładnie wnętrze i sprawdź, bo może jednak coś gotowego się znajdzie. Albo rozważ np. tego typu http://www.promarkmeble24.pl/category/sofy-rozkladane-kanapy sofę. Myślę, że też się sprawdzi.

REKLAMA

# syfiasssta reklama

02.10.2017 09:43

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom....... ..

# studnia

22.05.2018 12:40

Nie wiem czy robią na wymiar, ale ogólnie polecam narożniki i sofy z kieleckiej fabryki mebli. Przeróżne rozmiary mają i w różnych stylach.

# syfff reklamaaa

22.05.2018 12:56

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ...

REKLAMA

# Iwanka

22.10.2020 08:51

Dowiadywałam się ile bedzie kosztowało takie wyoknanie naroznika oraz zrezygnowałam. Narożniki na wymiar są niesamowicie wprost drogie i uznałam, że nie ma sensu sobie takiego zamawiać. Miałam niewielki salon i musiałam nieźle sie naszukać w sklepach internetowych (szukałam niewielkiego narożnika).
W końcu zdecydowałam się na zamowienie narożnika w sklepie Meble Arkadius:
http://www.meblearkadius.pl
W dobrej cenie mozna tam kupić porządne narożniki do mieszkania.

# Iwona m

24.10.2020 13:33

Rozumiem szafki do kuchni zrobić pod wymiar ale meble tapicerowane to przesad. Tym bardziej, że można teraz za nie duże pieniadze kupić gotowe, które pasują rozmiarem idealnie i są również świetnej jakości. Najlepszym dowodem tego może być nasz kupiony ponad rok temu w slf24.pl. Do tej pory wygląda jak nówka, a mamy dójkę rozrabiaków i psa.

# marcelka

28.10.2020 23:17

Widziałam, w necie modułowe narożniki gala collezione, które można dowolnie konfigurować lub wraz z upływem czasu powiększać. Bardzo wygodna opcja!

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024