REKLAMA
REKLAMA

Nareszcie ....!!!!

01.09.2002 17:23 #JarekF
Ogromnie się cieszę, że można już pisać na FORUM.
Mam nadzieję, że problemy z serwerem już się nie powtórzą.
03.09.2002 11:19 #Basia
Dołączam się!
02.02.2003 23:25 #jotes
Brawo Echo !
Dzięki Waszemu Forum poznajemy nie tylko problemy jakie nas otaczają ale również poznajemy się osobiście. Szkoda że niema na czata !
Pozdrawiam Redakcję.
30.09.2003 18:49 #Ptysia
Czego "niema na czata"??????
01.02.2014 19:36 #buła
Życzenie:
Niech "Echo" rozszerzy tematykę (forum) na inne dzielnice bez ograniczenia do "Warszawa" i "Forum na temat Forum"
21.04.2017 09:09 monikabercia
Kupiłam kiedyś strój kąpielowy w rozmiarze 54 z firmy Gwinner, ale wyglądałam w nim okropnie, bo mam nieco szersze uda. Nie twierdzę, że jest on niedobry, czy nieładny. Zwyczajnie do mnie nie pasował i źle się w nim czułam. Teraz kupuję kostiumy kąpielowe z nogawkami. Znalazłam fajny model Sara, który bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Mam go od dwóch lat i zakładam go na basen co tydzień w każdy poniedziałek. Nie ma żadnych przebarwień od chloru. Kiedyś kostium, który kupiłam gdzieś tam po kilku wizytach z niebieskiego zrobił się biały prawie na całej powierzchni. Natomiast Sara jest wręcz niezniszczalna. Ja go kupiłam w sklepie internetowym dla puszystych Salon Mody XXLStroje kąpielowe duże rozmiary

131/350 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie