REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Derbianin

05.03.2012 11:15

Kasa w błoto. Mamy już bibliotekę na Zielonej Białołęce - bibliotekę parafialną Pasjonatka przy kościele na Ostródzkiej, z całkiem pokaźnym księgozbiorem.
Ale rozumiem, że chodziło o wykazanie się tymi 600 podpisami na liście Stowarzyszenia Moja Białołęka. No fajnie, będzie się czym wykazać przy kolejnych wyborach (punkcik na plakat).

# aaaa

05.03.2012 13:18

No już niech ksiądz się tak nie denerwuje.

# Czyżyk

05.03.2012 20:14

Do Derbianina - Z tego co wiem Moja Białołęka kierowała ludzi z książkami do parafilanej biblioteki. Jaskółki mówią, że nikt za to im nie podziękował. Czyżby książki były, ale kulturą coś nie halo?

REKLAMA

# Bialoleka-Jest-Jedna

07.03.2012 09:32

Moja Białołęka nie ma z Biblioteką Pasjonatka nic wspólnego!
I gwoli wyjaśnienia, Biblioteka Publiczna, która powstanie na Berensona, będzie drugą biblioteką w okolicy.
Wątpię też, żeby Moja Białołęka kierowała ludzi do Pasjonatki - biblioteki, której przecież nie ma.
Dobrze, że biblioteka powstanie. Czas najwyższy chciałoby się rzec!
Poza tym fajnie, że radni wpadli na mój pomysł sprzed roku. Post na forum, często odwiedzanym przez radnych z Zielonej Białołęki.
--------------
Profil biblioteki na Białołęce
Autor: Bialoleka jest jedna (IP zarejestrowane)
Data: 15 kwi 2011 - 12:21:46
zastanawiam się na ewentualnymi profilami potencjalnej biblioteki.
przyszły mi do głowy 2 pomysły.
1. biblioteka przyrodnicza,
w której poza standardowym zestawem książek byłoby dużo pozycji o przyrodzie, ornitologii (Białołęka ptactwem stoi), hydrologii (Wisła, kanały, bagna, czajka)... Oczywiście wszystko w odpowiedniej formie i ilości. środki na dodatkowe pozycje z wielu źródeł (instytucje, UE, fundacje, miasto, firmy)
...............................
No, ale oczywiście pod wszystkim się musi podpisać p. Borowska.

# Czyżyk

07.03.2012 18:33

Moja Białołęka kierowała ludzi do biblioteki z książkami. Pisali listy do niej to odpowiadała gdzie i do kogo nalezy się zwrócić. Nie jej wina, że organizatorzy biblioteki po artykule w Wyborczej wyjechali na ferie. Ktoś ludzi zatrzymał. Stowarzyszenie nie jest organizacją krzak ukrywającą się pod anonimowymi sloganami i jesli kogoś to dziwi, że ludzie się do niej zwracają to jego problem.
Jeśli chcesz obrażać Moją Białołękę i jej członków - podpisuj się z imienia i nazwiska. Pani Borowska robi to co do niej należy jako radna. I może przyjmij to do wiadomości, że radni są i pracują na realizację m.in. swojego programu. Każdy niech robi swoje, jedno drugiemu nie wyklucza, a poziom komunkacji organizacji BJJ pozostawia wiele do życzenia.

# Białołęccok

07.03.2012 19:12

To jest raczej Białołeka Jest Jeden , bo wszystkie wpisy jakie się pojawiają na forach są w podobnej stylistyce.

REKLAMA

# Bialoleka-Jest-Jedna

08.03.2012 09:17

o rany, Panie Czyżyk (to Pana nazwisko?)
piszę, że dziwne, że MB kierowała ludzi do Pasjonatki, ponieważ kierownictwo MB/radni dzielnicy publicznie twierdzą, że Biblioteka na Berensona będzie pierwszą w okolicy. Stąd moje zdziwienie. Nie chciałem nikogo obrazić, a jeśli ktoś się poczuł dotknięty, no cóż.
Organizatorzy gdzieś wyjechali? Przepraszam, chyba mieli prawo?
Darczyńcy nie mieli problemu ze skontaktowaniem się z biblioteką. Do mnie zgłosiło się kilkanaście osób (w tym media), do księży też ktoś jeździł, bo w artykule podane były informacje o osobach odpowiedzialnych za tę biblioteczkę. Kto chciał, znalazł, kto nie pomyślał, niepotrzebnie pofatygował się do MB.
Widzę, że bardzo Moją Białołękę uwiera to, że ktoś inny coś robi w okolicy i jest skuteczny i ciężko się pod to podpiąć.
Dobrze, że radni robią co do nich należy. Chwała im za to. W końcu powstaje coś, co powinno być już od kilku lat.
Nie każdy ma ciśnienie na szkło i wszędzie, gdzie tylko się da, publikuje swoje imię i nazwisko :)
Pozdrawiam Panie Czyżyk

# Bialoleka-Jest-Jedna

08.03.2012 12:08

Przepraszam osoby, które kontaktowały się z Moją Białołęka za niefortunne sformułowanie. Nie wiedzieć czemu w artykule odnośnie biblioteki drukowanym w Gazecie Wyborczej pojawił się wątek placu zabaw przy Mańkowskiej organizowanego przez Moją Białołękę. Informacja ta zmyliła osoby chcące przekazać książki bibliotece.

# Białołęccok

08.03.2012 23:26

Wyjaśnijcie o co chodzi.

REKLAMA

# Bia%u0142o%u0142%u0119ccok

08.03.2012 23:26

Wyjaśnijcie o co chodzi

# Bialoleka-Jest-Jedna

09.03.2012 10:32

W artykule była informacja, że bibliotekę organizują p. Grabowscy i księża z Ostródzkiej, a my (Białołęka Jest Jedna) im pomagamy. Nie wiedzieć czemu dziennikarz rozpisał się w tym samym miejscu o sukcesach Mojej Białołęki, która z tą biblioteką nie ma nic wspólnego.
Część (nie wiem, jak duża) mieszkańców najwyraźniej źle zrozumiała czy przeoczyła informacje o właściwych organizatorach i skontaktowała się z Moją Białołęką. MB przekierowała te osoby we właściwie miejsce.

# Białołęccok

09.03.2012 15:50

Aha. Dzięki.

REKLAMA

# pifpaf

09.03.2012 22:23

Zniektórych wpisów widać, że faktycznie brakuje biblioteki we wschodniej Białołęce i szkół również. No w końcu zostało wyjaśnione ale droga do mety była wyboista.

# Białołęccok

09.03.2012 23:03

#pifpaf napisał(a) 09.03.2012 22:23
Zniektórych

Jak widać w twojej okolicy też nie jest najlepiej.

# babcia

12.03.2012 21:55

a mnie się marzy drodzy Panowie i drogie Panie, żeby Białołeka (chociaż ta wschodnia)była rzeczywiście jedna!
Zupełnie nie rozumiem jak organizacje takie jak Zielona Białołęka, Moja Białołęka czy Białołeka Jest Jedna nie pomagały sobie lub chociaż nie wspierały w różnych akcjach. Ludzie obudźcie się...
przed nami remont mostu TT, kanalizacja na Głębockiej. Targówek nie chce tramwaju w Wincentego, metro na Bemowo a nie do CH Targówek (chociaż tylko tutaj).
Marywilską wyrzucili z planu, Płochocinskiej nie zrobią, TOGU i TMP na wschodniej Białołece jeszcze nie planują a Wy się kłocicie, kto komu podbiera akcję książki??? Kto ma lepszą prasę????
Ja już jestem babcią, a wy młodzi nie martwicie się o swoje dzieci ???
Białołęko obudź się!!!!!!!!!!!!!

REKLAMA

# Winnica

13.03.2012 11:36

Może nie mają dzieci???

# Dorota

13.03.2012 13:58

No nareszcie na Zielonej Białołęce będzie Biblioteka Multimedialna.

# Bialoleka-Jest-Jedna

13.03.2012 14:21

Babciu i Winnico, a mnie się właśnie wydaje, że te wszystkie białołęckie (i nie tylko) stowarzyszenia i inicjatywy są właśnie dlatego, że mamy dzieci i chcielibyśmy, żeby im było lepiej. Dzięki działalności MB, BJJ, ZB i innych okolica się zmienia na lepsze. I to jest najważniejsze.

REKLAMA

 platformers

07.05.2012 10:47

I co z tą biblioteką?

# Derbianin

17.05.2012 13:16

Uważaj, Czyżyk, bo Ci żyłka pęknie. Nie mam nic wspólnego z BJJ, a już tym bardziej z p. Bezradną.

# załatajcie lepiej dziury

24.06.2012 13:53

obiecała załatwic autobus a załatwiła biblioteka..fajnie fajnie tylko ciekawe kiedy mam czytac jak musze zapieprzac 3 km do najblizszego przystanku...

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024