REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Naprawy samochodu

29.09.2016 14:33 #pikoraj
Gdzie naprawiacie swoje auta? ASO, mechanik jakiś zaufany czy może sami grzebiecie przy nim?
29.09.2016 23:19 alinkabab_
moj chlopak sam wszystko naprawia ;) kiedys jak zatarł mu się silnik, to kupił drugie takie same autko (rozbite) i z dwóch złożył jednego... cała elektryka, przekładanie silnika itp... trwało to pare miesięcy (wszystko co on robi jest robione amatorsko) ale jeździł :D
30.09.2016 20:23 #jazgot
Jak masz pierwsze autko, takie używane i mocno budżetowe, to może i ma to sens, ale jak ja mam np. kilkuletniego focusa i przedłużenie gwarancji z assistancem i obsługą w aso do 10 lat (a ceny usług w aso forda w ogóle są porównywalne z zewnętrznymi serwisami), to z mojego punktu widzenia kompletnie szkoda zabawy. Tym bardziej, że sam mistrzem techniki motoryzacyjnej nie jestem ;)
04.10.2016 21:10 #bolek
Jeżeli chodzi o mechanika i przy okazji stację kontroli pojazdów, gdzie można zrobić badania techniczne, to wklejam link do punktu Diag-Mot na Ostroroga 20 A w Warszawie http://www.diagmot.waw.pl/us%C5%82ugi/ Może spodoba wam się ich oferta.
29.10.2016 18:43 #MAREKK
Ja nie mam takich umiejętności żeby samemu przy nim grzebać. Natomiast znam takich co też nie mają a mimo wszystko próbują i naprawdę nie polecam. Naprawiam tylko i wyłączenie w serwisie autoryzowanym. Mam pewność że na temat marki mojego samochodu wiedzą tam wszystko i najlepiej sobie poradzą (mam Jeepa i przyjeżdżam do Edmark Auto). Co do kosztów to może jest trochę drożej no ale też nie jest to jakaś nie wiadomo jaka różnica. A mechanikom którzy są od wszystkiego nie ufam.
30.11.2016 21:57 #kikkikomr
Sam w życiu, nie jestem w tym sprawny. Najczęściej jeżdżę do Green Car http://www.green-car.com.pl/ Mieszczą się w Nadarzynie, za to plusem jest niewarszawski cennik
30.12.2016 22:28 #deolka
jak chcesz naprawić BMW ale w sprawdzonym serwisie polecam Bawaria Motors BMW, mnie nigdy nie zawiedli http://warszawa.bawariamotors.pl/
05.01.2017 10:23 #kresy
a mnie zawiedli........cenowo. Koszt serwisu CZEGOKOLWIEK to jakiś absurd.....!!!!!!!!

106/756 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wola

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie