REKLAMA
REKLAMA

Naprawa samochodu

24.08.2016 08:54 ruszti
Jakie macie zwyczaje gdy padnie wam coś w aucie? Naprawiacie sami czy wybieracie aso czy mechanika?
27.08.2016 13:15 #mac2
Ja jeżdżę zawsze do fachowca, sam nie mam tyle umiejętności ani w sumie czasu, aby się zagłębiać w tym, co się dzieje pod maską. Mam sprawdzony warsztat w Markach przy Aso Honda Matraszek, choć nie mam hondy - serwisują wszystkie marki. Zdecydowanie polecam, warto do nich podjechać, mają uczciwe ceny i takie też podejście do Klienta.
29.08.2016 17:20 #malitzky
Kiedyś jak miałem stare auto to się serwisowało gdzie popadnie, byle najtaniej. Teraz już mam nowego focusa i raczej aso, zresztą tam też się spoko promocje trafiają. Na opony była po zimie, potem na przegląd klimy.
11.09.2016 11:04 #meggy
#mac2 napisał(a) 27.08.2016 13:15

Ja jeżdżę zawsze do fachowca, sam nie mam tyle umiejętności ani w sumie czasu, aby się zagłębiać w tym, co się dzieje pod maską. Mam sprawdzony warsztat w Markach przy Aso Honda Matraszek, choć nie mam hondy - serwisują wszystkie marki. Zdecydowanie polecam, warto do nich podjechać, mają uczciwe ceny i takie też podejście do Klienta.
Serwisowałam tam swoje auto już kilka razy i zdecydowanie polecam ten warsztat - zawsze uczciwie, solidnie i naprawdę rzetelnie. Ja też hondy nie mam, a jeżdżę tylko tam :)
25.10.2016 13:35 #hoonnddi
Jeśli szukacie bardzo dobrego samochodu lub chcielibyście udać się do profesjonalnego serwisu samochodowego to osobiście polecam serwis honda w którym możecie naprawić swoje auto w Warszawie. Ostatnio żona miała kłopot ze swoją Hondą Accord coś na podobieństwo Twojego problemu i udała się do tego autoryzowanego serwisu samochodowego, pomogli jej i naprawili wszystko w ciągu 2-3 dni ! Rewelacyjny serwis w Warszawie posiadają wybitnych specjalistów w swojej dziedzinie, na pewno Ci pomogą !
25.10.2016 15:29 #Dywan
Ile Wam płacą za reklamy w internecie ?
31.10.2016 17:00 Mirkaa
Ja zazwyczaj szukam dobrego mechanika, sama raczej nic nie kombinuję. Ostatnio potrzebowałam kogoś od silników ciężarowych i po długich poszukiwaniach znalazłam ich http://reifentor.eu/ dość atrakcyjną ofertę. Warto sobie tam zajrzeć gdy w samochodzie ciężarowym nawala silnik
wpis modyfikowany 1 raz, 31.10.2016 17:00 
01.11.2016 15:46 Youdyta
Ja też raczej nie tykam się samochodu, mój dziadek elektryk zawsze narzekał na ludzi, po których musiał poprawiać takie chałupnicze naprawy. Ostatnio robiłam badanie techniczne w Diag-mocie przy Ostroroga i spodobało mi się na tyle, że pewnie tam jeszcze wrócę: ich oferta na szczęście jest nieco bogatsza niż tylko badania: http://www.diagmot.waw.pl/us%C5%82ugi/ :)
wpis modyfikowany 1 raz, 01.11.2016 15:48 
24.11.2016 16:25 #maniek7575
Ja w razie awarii wybieram mobilny warsztat samochodowy. W Warszawie korzystam z Besthol (http://besthol.pl/). Wzywam pomoc, mechanik przyjeżdża do mnie, diagnozuje usterkę, informuje mnie co jest niesprawne i jaka będzie cena wymiany a potem wymienia pod domem albo pod biurem. Także same korzyści bo nie trace czasu na dojazd do warsztatu i czekanie na naprawę, mogę zająć się swoimi sprawami w czasie naprawy a ceny są takie same jak w warsztacie, więc nie przepłacam. Z Besthol muszę przyznać że mechanicy są bardzo kompetentni i cierpliwi, odpowiadają na wszystkie pytania itd.
24.11.2016 16:57 #Jeep
#maniek7575 napisał(a) 24.11.2016 16:25

Ja w razie awarii wybieram mobilny warsztat samochodowy. W Warszawie korzystam z Besthol (http://besthol.pl/). Wzywam pomoc, mechanik przyjeżdża do mnie, diagnozuje usterkę, informuje mnie co jest niesprawne i jaka będzie cena wymiany a potem wymienia pod domem albo pod biurem. Także same korzyści bo nie trace czasu na dojazd do warsztatu i czekanie na naprawę, mogę zająć się swoimi sprawami w czasie naprawy a ceny są takie same jak w warsztacie, więc nie przepłacam. Z Besthol muszę przyznać że mechanicy są bardzo kompetentni i cierpliwi, odpowiadają na wszystkie pytania itd.
Głąbie, a jak ktoś ma rozrząd do wymiany lub tłumiki to też zrobią ci pod biurem. Klepiesz takie farmazony że żal to czytać.
27.11.2016 11:40 #sabcia81
Mogę polecić Wam miejsce, gdzie można naprawić lub wymienić szyby samochodowe. Ostatnio miałam taki problem i panowie z Auto Szyby Warszawa, http://www.szybysamochodowe.com, sprawnie mi pomogli. Rzetelny serwis, z doświadczenie, otwarty 7 dni w tygodniu :)s
18.12.2016 18:24 #katha29
Mnie znajomi polecili właśnie warsztat samochodowy Matraszek, bylam tam i muszę przyznać, że bardzo rzetelnie podchodzą do tematu, rzadko kiedy spotyka się obecnie takie zaangażowanie w rozwiązanie problemu. Jednym słowem profeska :)
31.12.2016 13:39 #amigoss
ja wolę sprawdzony serwis,swoje BMW woże tylko do Bawaria Motors BMW warszawskiego- nie tylko konkret dealer ale i serwis godny uwagi http://warszawa.bawariamotors.pl/
31.12.2016 19:19 #Grzechu
Też uważam, że tylko sprawdzony serwis jest wart uwagi, nie wyobrażam sobie naprawiania samochodu nieoryginalnymi częściami. U mnie np. jest stacja Forda http://autonobile.pl/serwis-i-czesci/ . Jeśli chcesz zapewnić sobie jak najlepszą obsługę i mieć gwarancję, że przeprowadzona diagnostyka czy też wykonana naprawa spełniają wszystkie normy zalecane przez producenta, to tylko tam.
06.01.2017 16:59 #nicka
Warsztat samochodowy powinien być sprawdzony, jasna sprawa. W wielu przypadkach testujemy jednak na sobie i uczymy się na błędach :) Ja po wielu próbach i podejściach do kilku miejsc w Wawie i okolicach postawiłam na warsztat przy aso Hondy Matraszek. Za każdym razem obsługa na najwyższym poziomie, zawsze sprawnie i solidnie przeprowadzona naprawa. Gdybym dzisiaj miała w tym zakresie tę wiedzę, co kilka lat temu to od razu trafiłabym właśnie do tego warsztatu, oszczędzając sporo nerwów i kasy po drodze, wydanej na "fachowców" w innych miejscach...
11.01.2017 08:27 #Ilza23
Moim zdaniem wszystko tutaj zależy od tego, czy awaria jest poważna, czy też nie. Jeżeli bowiem chociażby o wymianę filtra oleju, z powodzeniem możemy zająć się tym samodzielnie. Przy czym części zamiennie możemy znaleźć bez problemu w ofercie http://autocraft24.pl/ . Ilość dostępnych tam produktów, przeznaczonych do poszczególnych marek przekracza 2 miliony, a co więcej w razie jakichkolwiek wątpliwości, zawsze możemy liczyć na pomoc personelu, przy czym warto wspomnieć, że firma ta działa na naszym rynku od ponad 40 lat.
23.01.2017 16:50 Marcel2
Najczęściej naprawiam sam. Teraz muszę kupić blokadę rozrządu, ale już widziałem w http://techsul.pl/index.php?cPath=65 . Jest w niezłej cenie a sklep już sprawdzony, więc powinno być wszystko w porządku.
24.01.2017 14:22 #zados09
Szukacie dobrego serwisu samochodowego ? Jeśli tak to koniecznie zapoznajcie się z jedną z najlepszych ofert w zakresie naprawy i kupna samochodów serwis blacharsko lakierniczy warszawa to własnie rewelacyjne miejsce do którego warto się udać z naprawą samochodu w Warszawie !
26.01.2017 09:40 #granża
Jesli chodzi o lakiernika czy blacharza to ja korzystam zawsze z oferty warsztatu, który działa przy aso Honda Matraszek - mają super fachowców, z których usług korzystam z pełnym zaufaniem i pewnością, że będzie wszystko dobrze naprawione :)
26.01.2017 16:36 #PatrykPal
Jeżeli masz całkiem nowy samochód i chcesz powierzyć go w dobre ręce to myślę, że HondaPlaza będzie odpowiednim miejscem. Najlepsi mechanicy, odpowiedni sprzęt i cały przebieg serwisu jest monitorowany, więc nic nie zrobią bez Twojej wiedzy ;)
26.01.2017 17:11 #Magdalena Warszawa
Polecam auto skup warszawa nr telefonu 880163880. Uczciwi ludzie ,miło mnie zaskoczyli.
Mnie naprawe silnika super znafcy wycenili na 5 tys zł!!!!!!!!!!!!!!!!
Oni natomiast niedość że kupili mój samochód to naprawe wycenili na 2 tys , czyli okazuje się że nieliczni uczciwy a takie zachowanie trzeba promować ,dlatego polecam!
Pozdrawiam Magdalena.
25.07.2017 11:35 #mariuszp
Dobry warsztat gdzie zrobią tak ze wszystko pięknie śmiga to Green Car pod Warszawą http://www.green-car.com.pl/ nie są blisko mnie, ale wolę nadłożyć drogi a mieć wszystko solidnie zrobione.
02.08.2017 13:05 Franka29
Mi na szczęście jeszcze nic się z autem nie stało, a jeżdzę nim ponad 2 lata. Jednak miałam problem z moją przyczepką i w tym przypadku sama naprawiałam. Ale tu chyba nie ma nic skomplikowanego, nic nie można popsuć bardziej ;P Zamówiłam części do przyczep samochodowych ze sklepu https://unitrailer.pl/ no i może nie całkiem sama naprawiałam ale z pomocą meża :)
03.08.2017 14:15 #Artur Janowski
Pełen szacun:) Sama= nie zabrałabym się nawet za wymianę filtrów w moim Mercu :P. Bądź co bądź auto sporo mnie kosztowało, dlatego wolę przy nim nie grzebać. W razie potrzeby natomiast jeżdżę do Serwisu Mercedes-Benz na Daimlera i cokolwiek by się z autem nie działo, zawsze chłopaki na miejscu świetnie sobie radzą. Nie ma problemów z długimi terminami- 3 dni na naprawę max, a części są na bieżąco dostarczane.
15.08.2017 18:22 #mysz87
Ja mam sprawdzony serwis Honda w ASO Honda Matraszek w Markach, tak że ich się trzymam. Zawsze jestem zadowolona z usługi, jest rzetelnie, sprawnie i w dobrej cenie. Cenię sobie jednak zwłaszcza uczciwe podejście.
30.08.2017 16:09 #diego
bardzo dobry serwis mają na Czerniakowskiej przy Bawaria Motors BMW, mogę śmiało polecić
31.08.2017 08:45 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..
16.11.2017 08:46 #annnas
Dobrą ofertę ma Wacar zwłaszcza jeśli chodzi o serwis klimatyzacji. Dopiero jak oni mi oczyścili instalacje to czuję różnicę, wcześniej się okazuje że nawet w połowie nie miałem tak odgrzybionej jak po ich robocie.
16.11.2017 08:48 #bonanza_zielona
Słoiki zatrudnione w corp. dostają małpiego rozumu będąc w hotelu i widząc szwedzki stół. W szklanych biurach czują się jak w chmurach i odlatują. Pracuje od 10 lat w corpo z normalnymi ludźmi z miasta i nie ma takich ekscesów.
17.11.2017 13:16 #szczepan324
Ja zazwyczaj korzystam z usług firmy http://reifentor.eu/ , naprawiałem u nich silnik i jestem zadowolony
17.11.2017 14:25 #syfiassssta reklama
super wspaniale, korzystaj i doopy innym nimi nie zawracaj, banda partaczy i naciągaczy
Polecam własną firmę sprzątającą w Warszawie. U nas nie ma obijania - wchodzimy i sprzątamy - w trakcie lub po pracy. Bezszelestnie i profesjonalnie. Sprawdź ofertę na http://www.apa-group.pl/sprzatanie-biur

Pozdrawiam
AndrzejFirma sprzątająca
17.11.2017 15:19 #syfiassssta reklama
super wspaniale, korzystaj i doopy innym nimi nie zawracaj, banda partaczy i naciągaczy...........

1/2677 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nauka
 Darmowe kursy online ! 7 szkoleń za darmo Jako jeden z liderów na rynku szkoleń w Polsce firma szkoleniowa Kar-Group umożliwia darmowe kursy i szkolenia. Przygotowaliśmy szereg darmowych szkoleń online z których może skorzystać każdy. Materiały edukacyjne które oferujemy mogą posłużyć każdemu kto chce się rozwijać w wybranej dziedzinie. Jak odebrać szkolenie ? 1. przejdź na poniższy link 2. link: http://www.poradnik-edukacyjny-kargroup.eu/darmowe-kursy-online/ 3. dostęp do kursu otrzymasz w ciągu 2 minut

Usługi transportowe
 Podróżuj z Ibaturem! Regularna linia autokarowa: Olecko / Ełk / Grajewo / Mońki / Białystok - Bruksela / Antwerpia / Venlo / Eindhoven / Breda / Magdeburg / Hannover / Braunschweig / Essen. Nowoczesne autokary, powiększone fotele typu voyage sprawią, że podróż będzie przyjemnością, bogate wyposażenie. Możliwość nadania przesyłek. Atrakcyjne systemy rabatowe. Ceny biletów już od 99 PLN! Więcej informacji oraz możliwość rezerwacji na www.ibatur.pl Infolinia: +48 795 404 404 Biuro: +48 85 7 404 404

Poszukuję do wynajęcia
 Wynajmę dom lub inne pomieszczenia na przedszkole z opcję odkupienia po kilku latach 519-610-400

Dom i ogród
 Oferuję zbiorniki betonowe ekologiczne z przeznaczeniem na: - szambo, - szambo ekologiczne -ścieki, -gnojówkę, -gnojownicę, -deszczówkę, -ziemianki itp. Zbiorniki o wielkości 2,4,6,8,10,12,13 tysięcy litrów. Sprzedajemy szamba kompletne z KOMINKIEM, PŁYTĄ I WŁAZEM BETONOWYM. Każdy zbiornik poddajemy kontroli jakości i próbie szczelności zbiornika. Zbiorniki posiadają Certyfikat EU oraz atesty potrzebne do odbioru szamba na terenie Polski i w krajach Unii Europejskiej. Zbiorniki są monolityczne to znaczy odlewane w całości z betonu klasy B-25, B-30. Maksymalny czas montażu standardowego zbiornika do 30 minut. ZAPEWNIAMY TRANSPORT ORAZ MONTAŻ. Szamba od producenta. Szamba od 4 do 12 tysięcy litrów. PŁYTY NAJAZDOWE PRZEJEZDNE DLA CIĘŻARÓWEK! ZADZWOŃ LUB WYŚLIJ SMSA O TREŚCI KONTAKT ODDZWONIĘ. Zbiorniki posiadają 5-letnią gwarancję. Tel. 660 513 599 Radosław szamba.x.betonowe@gmail.com W sprawie ceny proszę o kontakt

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie