REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

napęd bramy garażowej

29.08.2003 12:35 #jn
Czy ktoś zna na Białołęce (Tarchominie) sprawdzoną firmę, która sprzedaje i montuje napędy bram garażowych (takie na pilota)?
28.01.2018 17:59 #MarcinSzkiba
Ja znam firmę, która montuje takie silniki oraz całe komplety bram. Jest to firma Pro-ogrodzenia - warto zajrzeć i spytać czy w tej okolicy działa.
30.01.2018 12:21 #zadowolony
tel.+48507105354 bardzo solidny, słowny i uczciwy. Korzystałem z jego usługi i jestem zadowolony, jak wystąpiła jakaś usterka, reakcja była natychmiastowa. Polecam fachowca przez duże F.

45/6489 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi stolarskie
 Dzień dobry Chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy z naszą firmą. Zajmujemy się realizacją mebli. Nasze meble wykonywane są na indywidualne zamówienie. Do każdego zamówienia możemy wykonać projekt i wizualizacje. Do produkcji używamy: płyt laminowanych, fornirów, drewna, płyt mdf na nasze meble dajmy 24 miesiące gwarancji, a na niektóre okucia, które stosujemy producent daje nawet dożywotnią gwarancje. Zadzwoń, zapytaj -wyjaśnimy, doradzimy i pomożemy zaprojektować meble które będą praktyczne, funkcjonalne, dopasowane do indywidualnych wymagań i zarazem nie powtarzalne. Zapraszamy na naszą stronę http://WWW.meblenazamowienie.com Kontakt : Tel. 691 709 760 biuro@meblenazamowienie.com

Dam pracę
 Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni Opiekunkę osób starszych w Goppingen, ok. Stuttgartu, Niemcy. Podopieczna ma 81 lat, 160 cm wzrostu i waży 62 kg. Ma I grupę inwalidzką. Jest po wylewie. Prawa strona ciała została sparaliżowana, poruszą się za pomocą laski. Psychicznie jest sprawna. Poszukujemy pań z dobrą znajomością j. niemieckiego i doświadczeniem w opiece. Wymagane prawo jazdo. Zlecenie od zaraz na dwa miesiące - 1200EUR netto/m-c Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 508 624 688 lub mailowy: marta.gornikiewicz@pmh.info.pl

Porady prawne
 Z chęcią i zaangażowaniem Kancelaria Prawna i Finansowa "PARTNERZY" znajdująca się w Gdańsku pomoże każdemu, kto znalazł się w sytuacji wymagającej znajomości prawa. Kancelarię reprezentują prawnicy odpowiedzialni za poszczególne dziedziny prawa, dlatego obszar naszej specjalizacji jest szeroki. * windykacje * odszkodowania * Fundusze UE * sprawy karne * prawo rodzinne *... Pozwolimy posłużyć się cytatem osoby, którą wsparliśmy: "Pisząc to ogłoszenie wyciągam pomocną dłoń do każdej osoby, która uległa wypadkowi. Sam przeżyłem to, czego nie powinienem przeżyć. Posiadam ogromne szczęście, że pomogły mi osoby o dobrym sercu. Mimo mojej ówczesnej niewiedzy nt. spraw powypadkowych, pomogli uzyskać mi należyte odszkodowanie. Nie mając na piedestale swojego wynagrodzenia 'postawili mnie na nogi'..." Pozwoliłem sobie zamieścić moją historię na portalu Kancelarii w postaci pamiętnika mojej mamy - kobiety, która powinna służyć przykładem silnej wiary!

Nieruchomości
 Otrzymałeś spadek, udział który generuje koszty? Odziedziczyłeś tylko część nieruchomości? Odkupimy Twój udział we współwłasności: - mieszkania, - domu, - działki Masz problem z porozumieniem się z innymi współwłaścicielami? Załatwimy wszelkie formalności. Skontaktuj się z nami: Tel: 511-422-888 www.citihaus.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.