REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Najtańsze taxi w Warszawie

# krkkds2

20.07.2016 19:50

Ostatnimi czasy badałem sytuacje taksówek u nas w stolicy w Warszawie, jeździłem paroma taksówkami w ciągu 2 tygodni i wyszło mi że oferta iTaxi jest najtańsza i najlepsza jeśli chodzi o całokształt w Warszawie ! Sami zobaczcie na ich aktualną ofertę cenową, http://itaxi.pl/taxi-warszawa/ niesamowita jest !

# Gustaw

26.11.2019 22:20

szukając korporacji do siebie do firmy przerabiałem kilka przejazdów z różnymi korporacjami, potem też negocjowałem warunki na korzystniejsze wiadomo, w każdy razie najtansza jest free now co mnie trochę zaskoczyło, bo flote samochodową mają w miarę nową, licencjonowanych taksówkarzy, samochody zawsze czyste, ubezpieczenie w pakiecie i zestawienie faktur na koniec mc. Aplikacją zamawiane są przejady, ktore są zawsze punktualne, czego nie mogę powiedzieć o innych korporacjach taksówkaskich. Więc ja polecam zdecydowanie free now.

# rachciach

13.12.2019 09:44

Będąc w Wawie przejazdem korzystałem z opti taxi, jak sobie przeliczyłem kilka ofert różnych firm to wtedy u nich wychodziło najtaniej a jeszcze dostałem kupon ze zniżką na następny kurs

REKLAMA

 Milicent

13.12.2019 12:55

Na taksówkach już wiele razy się przejechałam, kierowca zobaczył mnie z walizką i nagle dostało mi się trasę widokową po całym mieście. Zdecydowanie bardziej wolę Free Now czy Ubera...
____________________
https://www.tomikowski.pl/

# kleos

31.12.2019 10:57

Ja tam jezdze z freenow i wszystko jest git. Apka jest, licencja, rozliczenie miesieczne na firme ;)

# Transport na Lotnisko

03.02.2020 00:52

Transport na Lotnisko Warszawa Chopina, Okęcie i Modlin oferuje transfery lotniskowe obejmujące transport na lotnisko Chopina oraz Warszawa Modlin. Gwarantujemy punktualność i wysoka jakość ...

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe