REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# eee

10.01.2018 18:09

po je ba ło

# Gryzu

13.01.2018 22:04

Wystarczy wymienić piec na 5 kl. i zakupić lepszy węgiel, ale widocznie PKP na to nie stać ......
to co dziwić się naprawdę biednym ludziom?

# bywalec

15.01.2018 19:37

Kazda z wymienionych przyczyn jakiś swój udział ma Jednak ten głowny powód to znaczący przyrost liczby mieszkańców .Mieszkańców ( tych przybyłych ) o względnie mocno zaniżonym poczuciu poszanowania "tego" i "Tych" co wokół . Wyraziłem się najoględniej jak można ... Znajdujemy się aktualnie na etapie (drugim po wojnie) "wymieszania spolecznego" ( pierwszy był w okresie " cały naród buduje..." )

REKLAMA

# Zybi

19.01.2018 00:14

Coś ci się bywalcze chyba pozajączkowało .....
To już jest kolejny etap przyrostu liczby mieszkańców a zasadniczo urbanizowania Warszawy.
W latach 60 ,,dobudowywano" Stare Bielany, w 70 powstało Wrzeciono, Bemowo I, Bemowo II, III i IV,
Chomiczówka, Wawrzyszew i wiele, wiele innych osiedli z wielkiej płyty, następnie po stanie wojennym do lat 90 nic się nie działo, potem osiedla głównie zabudowa szeregowa domków jednorodzinnych na peryferiach.
Po milenium powstały towery W Centrum i centra handlowe i obecnie bezkompromisowe zabudowywanie każdego wolnego kawałka terenu.
Tematem jest poniekąd smog, a raczej nowi mieszkańcy nie mają możliwości ogrzewania mieszkań śmieciuchami, jedynie generują więcej smogu samochodami, ale to też raczej więcej przyjezdni z poza
Warszawy niż zamieszkali na miejscu. (najchętniej budują przy metrze lub blisko metra)

# bzium

24.01.2018 11:42

Dlatego warto mieć maskę antysmogową, ja ostatnio sobie taką kupiłam i uważam, że jest bardzo fajna, taką z tej serii mam ozonemask.pl/maski-casual, i powiem szczerze daje rade, a ja mam komfort, że nie wdycham tego zanieczyszconego powietrza.

# BlackPearl

03.02.2018 18:24

Jak na mój gust, to w całej Polsce powinny być dofinansowania na zakup porządnych pieców i materiałów opałowych. My mamy piec na pelet. Tani nie był, ale jak energooszczędny i tani w eksploatacji. W ubiegłym roku zainwestowaliśmy też w system sterowania ogrzewaniem F&Home, co jeszcze bardziej zwiększyło nasze oszczędności. Może być więc zdrowo i ciepło, ale na to trzeba mieć pieniądze.

REKLAMA

# Ola22

11.09.2018 19:06

przygody ze smogiem na dobrą sprawe znowu się zaczynają :/ Dobrze, ze jest coraz mniej kopciuchow. Tylko, ze np są tacy genialni ludzie, którzy palą drewnem ze starych okien gdzie jest mnóstwo lakieru :/ Co do oczyszczaczy do mam kc d60 euw. Przymierzam się też do kupna drugiego. Ten co mam to zamawiałam na Goodair.pl . Wybor jest duży i macie gwarancje ,ze macie sprzet na najwyższym poziomie ;)
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy