REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

najrajcowniejsza radna

06.02.2003 10:57 #koleś
Co sądzicie o najrajcowniejszej radnej, jak nazwał ją dziennikarz "TiO". Sądząc po tym tekście jest blondynką
06.02.2003 13:43 #greg
a Ty koleś jesteś niezłym chamem... sądząc po tym co piszesz :(
06.02.2003 14:14 #single
chamem?...bardzo trafna uwaga. Ja myślę, że "kolesiem" jest pan radny-dziennikarz. On taki zawsze super układny, z roześmianą gębusią,z fantazyjnie ufryzowaną grzywką; zawsze dobrze poinformowany, usłużny taki. Jak "przepytuje"
delikwenta podtykając mu pod ryjek mikrofon, to z takim uwielbieniem wpatruje się w rozmówcę, tak mu przytakuje, że aż przyjemnie popatrzeć... Mylę się? Chyba nie....
06.02.2003 14:24 #koleś
Wyraźnię wyczuwam nutkę zazdrości, zwłaszcza w kwestii fryzury i "gębusi".
06.02.2003 15:00 #single
Koleś!- zero zazdrości hehehe. Po pierwsze- wierny, słżualczy uśmieszek przylepiony do "gębusi" nie jest w moim typie;. Po wtóre- fryzurka jest mocno niemodna, więc... I po trzecie- czegóż tu zazdrościć? Służalczości, wazeliniarstwa... To już było Koleś...
REKLAMA
06.02.2003 18:45 #greg
"koleś" to pan PZ? ciekawe czy jest na drugim etacie w Urzędzie Miasta? Tak uparcie broni obecnego prezydenta - w każdej sprawie. Z drugiej strony sam niczego nie robi, a innych krytykuje - zwłaszcza panią Zaklikę z "opozycji". Trochę to jak pies ogrodnika. A-fee panie Piotrze, nieładnie [:-\]
07.02.2003 14:25 #hipek
pytanie chyba powinno brzmieć: czy jest na dwóch etatach w Urzędzie Miasta :) w końcu Gazeta Miejscowa, to "zbrojne ramię" prezydenta, podobnie jak legionowska telewizja (LTV). Więc może 3 etaty? :) Ten to umie się ustawić... brawo panie Piotrku! jakich operatywnych radnych mamy (przynajmniej niektórych)!!! o swoje umieją zadbać, może o "naszym wspólnym" też pomyślą, kto wie?
10.02.2003 16:42 #klo
Zbrojne ramię, które nawet przetargu na ogłoszenia nie wygrało?????? Coś nie tak z ta spiskowa teorią dziejów.
10.02.2003 17:37 #polo
widzę, że Urząd Miasta się uaktywnił przed wyjściem z roboty o 18.00 okupują listy dyskusyjne
przetargu nie wygrało, ale to chyba nie znaczy, żę UM nie będzie Gazety Miejscowej zasilał gotówką z ogłoszeń. W końcu dopiero co ruszyła wspólna -"gazetka samorządowa" - bezpłatny dodatek GM. Kasa na to niby skąd?
10.02.2003 21:05 #romek
Och wy moje jelenie-już ja dopilnuje, abyście płakali za Kicmanem
REKLAMA
11.02.2003 12:40 #rzecznik
"Przed wyjściem z roboty" uaktywnia się jak łatwo się domyślić rzecznik - bez przesady, że cały urząd. Tymczasem tonem sprostowania - dodatek bezpłatny jest bezpłatny przede wszystkim dla gminy. Jak widać (przynajmniej na razie) nie ma w nim ogłoszeń, zas teksty piszemy sami w urzędzie, więc nie ma przekrętu, że biedni dziennikarze pracują za darmo na rzecz Prezydenta i jego współpracowników:)
11.02.2003 12:54 #greg
widzę, żę pani rzecznik uaktywnia się na wszystkich forach :)
pozdrawiam
11.02.2003 14:40 rzecznik
Jakby nie patrzeć, trudno zlekceważyć media elektroniczne. toteż (o czym greg na pewno przeczytał już na forum GW) postaram się uczestniczyć (już oficjalnie) w większości dyskusji. Lokalne media sa na tyle samowystarczalne, że często dają sobie spokój z oficjalnymi stanowiskami urzędu poprzestając na własnych domysłach. A że nie lubię się nudzić zaufam ciekawości internautów. Pozdrawiam. Magdalena Łuczak.
11.02.2003 16:50 #kwiatkowski
Pani Magdo musię się pani jeszcze wiele nauczyć, bo pani macierz czyli Tzw. "Miejscowa" nie dorasta do pięt "TiO" . I cóż za estyma (polecam słownik- w razie gdyby były trudności) w pisaniu o Romku Smogorzewskim. PREZYDENT to brzmi dumnie.
PS. Czy czytała Pani artykuł w "Rzepie" o układzie legionowskim - bardzo pouczająca lektura.
12.02.2003 11:08 red
Czytałam, jak również miałam przyjemność poznać kulisy jego powstawania (polecam powrót do lektury i próbę obiektywnego spojrzenia na kwestie autorytetów na które powołuje się autor). Rzecz również w tym, że Miejscowa to jednak nie moja macierz, zaś słowników z racji wyuczonego zawodu u mnie dostatek, toteż nie zmieszało mnie Pańskie wyrafinowane słownictwo.
Co zaś do nauki: nie ja jedna muszę się jeszcze wiele nauczyć, co też staram się czynić. Panu zaś gratuluję umiejętności błyskawicznego ferowania wyroków i wydawania nieomylnych opinii.
REKLAMA
16.02.2003 11:59 #greg
no i wychodzi jaki z radnego "kolesia" "pajac"! przeczytaj sobie wyjaśniania radnej Zaklika w ostatnim TiO (13.02) - wszystko wyłożone - podziwiam, że taka młoda, a w słusznej sprawie potrafi postawić się i wygarnąć :)
16.02.2003 16:44 #kot
Na forum bryluje miedzianowłosa Magda, jedyną radną wartą uwagi w Legionowie jest Agnieszka- czyżby nadchodził martriarchat(a raczej virgokracja?)
16.02.2003 23:17 #kott
chyba nie Agnieszka, tylko Agata :) pozdrawiam obydwie :)
Agata Zaklika w Radzie Miasta + Magda Łuczak w Urzędzie = Dream Team ? hehe
24.02.2003 12:44 #pete
gdzie sie podział radny koleś, gdzie jego psiapsiółka rzeczniczka Madzia? Coś mi się wydaje panie Zadrożny, że ta najrajcowniejsza radna - Agata Zaklika, to do tego jedyna, która ma w obecnej radzie miasta swoje własne zdanie. Mylę się?
05.03.2004 14:14 #Patriota
Polacy czują się oszukani, ponieważ obiecano im zagraniczne firmy, które miały dać pracę Polakom, podczas gdy zlikwidowano i sprzedano tylko istniejące firmy oraz zwolniono z nich większość pracowników. Teraz jedynym ratunkiem dla bezrobotnych Polaków jest bezwzględne wykonanie trzech poniższych punktów lub wojna domowa:
1. Rozliczyć majątki wszystkich nowobogackich nie posługując się polskim prawem, które jest chore, lecz właściciel posiadłości pod ścianę i kula w łeb.
2. Pozabierać fortuny oraz rozstrzelać wszystkich polityków, którzy doprowadzili do wyprzedaży polskiego majątku, zwolnienie pracowników i wypływu zysków poza granice naszego kraju.
3. Wyburzyć wszystkie supermarkety, ponieważ rujnują polski rodzimy przemysł i rolnictwo.
Jeśli tak się nie stanie to czeka nas głód, nędza i bezdomność.
07.04.2004 12:12 #Bezradny
Polska to śmierdzące bagno afery korupcja bezrobocie. Alkaido rozwal tą nieuczciwą Polskę. Rozpiepsz Warszawę bo to najwięksi złodzieje !!!
08.04.2004 18:17 #wojna oszustom
Z naszych firm i urzędów wypływają tysiące a nawet miliony złotych z naszych podatków które trafiają na prywatne konta bankowe cwaniaków. Chcemy uczciwie pracować i zarabiać na chleb a nie kraść jak to robi obecna ekipa rządząca. Chcemy sprawiedliwości i dojścia Samoobrony do władzy, ponieważ tylko twarda władza Andrzeja Leppera jest w stanie zlikwidować dziką ślepą obłudną demokrację. Jedni kradną i żyją ponad stan a reszta społeczeństwa głoduje i nie ma pieniędzy na podstawowe opłaty. Prywatyzacja nie może polegać na rozkradaniu naszego majątku, bowiem majątek polski jest własnością wszystkich Polaków a nie tylko oszustów. Miller powinien być skazany za okradanie naszego Państwa i Polskich rodzin. Precz z kolesiami, chcemy odebrania zagrabionych majątków wszystkim oszustom a w razie ich sprzeciwu kula w łeb właścicielowi posiadłości.

 1427/1457 


  • Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Legionowo


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 


Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
płeć: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
Centrum Perfum Lanych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Lokal użytkowy sprzedam
 Dearest Esteems, We are Offering best Global Financial Service rendered to the general public with maximum satisfaction,maximum risk free. Do not miss this opportunity. Join the most trusted financial institution and secure a legitimate financial empowerment to add meaning to your life/business. Contact Dr. James Eric Firm via Email: fastloanoffer34@gmail.com Whatsapp +918929509036 Best Regards, Dr. James Eric. Executive Investment Consultant./Mediator/Facilitator

Kursy, szkolenia
 Nasze szkolenia dopasowane do Twoich potrzeb: 👌Koparkoładowarki 👌Koparki jednonaczyniowe 👌Ładowarki jednonaczyniowe 👌Spycharki 👌Równiarki 👌Wielozadaniowe nośniki osprzętu 👌Węzły betoniarskie  Walec drogowych kl.II - wszystkie  Maszyny do rozkładania mieszanek betonowych kl.II - wszystkie  Frezarki do nawierzchni dróg kl.I - wszystkie  Maszyn do stabilizacji gruntów kl.III - wszystkie  Przecinarki do nawierzchni dróg kl.III - wszystkie  Narzędzia udarowe ręczne Kurs rozpoczyna się 21.09.2019 Centrum Szkoleniowe Lektor al.Krakowska110/114,Warszawa tel.22 297 21 21 Zapraszamy

Inne do wynajęcia
 APARTAMENTY w Kudowie-Zdroju. www.kudowa.cool

Gastronomia
 Poszukujemy pracowników do obsługi podczas imprez w hotelach, cateringi itp. Osoby muszą posiadać doświadczenie i badania sanepid. Stanowiska jakie mamy do zaoferowania to Kelner/Kucharz/Zmywak/Pokojówka. Osoby zainteresowane prosimy do przesłania swojego CV na adres: rekrutacje@agplus.com.pl lub telefonicznie pod numerem 531 946 946 Zapraszamy Serdecznie! :)


TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA