REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Najlepszy Żłóbek w Warszawie

# martta44

07.02.2017 19:05

Szukacie miejsca w Warszawie gdzie możecie zostawić swoje dziecko i będzie pod najlepszą z opieką ? Według mnie idealnym miejscem jest http://www.unitedtoddlers.pl/ świetnej jakości wykwalifikowania specjaliści zajmą się pod waszą nieobecnością waszym dzieckiem jak swoim !

# ssa

31.05.2017 14:36

Córka z synem spędzają czas w żłobku Kajtusie na Białołęce. Bałam się na początku, ale kadra żłobka dała mi mnóstwo porad i pewien okres adaptacji. Organizacja jest super. Od razu wiesz, co trzeba dzieciom przekazać. Dzięki temu, że rodzeństwo zapisywałam otrzymaliśmy zniżkę 10%. Angielski na dobrym poziomie w żłobku, zabawy przemyślane i zróżnicowane, właściciela to również matka, więc od razu większe zaufanie. Do tego dochodzi rozbudowany ogródek, w miarę korzystne wyżywienie i stosunkowo tanie, czytanie ciekawych bajek. Jako rodzic otrzymasz pełne wsparcie przy kompletowaniu wyprawki, co uważam za duży plus. Cały proces zapisu przechodzisz razem z obsługą. Abonament miesięczny 840 złotych.

 Mars40

22.12.2018 15:45

Pamiętajcie, że chodzi przede wszystkim o bezpieczny i odpowiedni rozwój Waszych maluchów. To podstawowa sprawa, o którą powinniście zadbać. Warto zajrzeć do http://sensoludki.pl/ i pomyśleć o takim wyborze. Moim zdaniem to najlepsza opcja, sami się o tym przekonajcie.

REKLAMA

# katarzynakw

24.07.2019 00:04

Moim zdaniem warto wziąć pod uwagę Akademię Młodych Talentów, to żłobek prywatny na Mokotowie. Dobra kadra, plan zajęć dla dzieciaków ciekawy, mogą uczestniczyć w zajęciach aktorskich, tanecznych, muzycznych, to szansa, zeby dziecko sprawdziło w czym jest dobre i co go interesuje.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA