REKLAMA
REKLAMA

Najlepszy skuter w mieście!

30.12.2014 11:10 #scooter
Odwiedź stronę o skuterach http://skutery.net/ Jest to najstarszy serwis o skuterach. Ja dzięki poradom wybrałem yamahe aerox. A na giełdzie można czasami coś ciekawego znaleźć. Dla chcących zapoznać się z tematem odsyłam do strony skutery.net
07.05.2017 13:48 #Kinga333
No jeśli chodzi o skutery, to ja orientuję się tylko na Śląsku. U nich działa sklep www.moto-silesia.pl i podobno nie mają sobie równych ;)

239/963 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wawer

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Grunt sprzedam
 Żabia Wola Okazja !!!Pilnie sprzedam działkę rolno- budowlaną o powierzchni 3000m ( możliwość podziału na 3 działki po 1000 m). Działka jest rolna w studium przeznaczona pod zabudowę jednorodzinna.- w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego , uzyskała status działki o symbolu M ( mieszkaniowe jednorodzinne, )Cicha zielona okolica, sąsiedztwo nowej zabudowy siedliskowej. Media w drodze ( prąd, woda) Dobry dojazd do Warszawy ( około 32 km), Janki( 18 km )Bardzo atrakcyjna lokalizacja w miejscowości Żabia Wola. Położenie ciche, zielone, otoczone naturą, a jednocześnie blisko do wygód (szkoła, kościół, urzędy , bank) Tereny rekreacyjne: lasy, rzeka i dobre połączenie z Warszawą(trasa S8) Bardzo dobra oferta na inwestycję.

Nieruchomości
 Nasze biuro poszukuje dla klientów lokali: użytkowych na sprzedaż, ZAMIANY. Dokonujemy na zlecenie zamiany mieszkań, domów, działek. Działamy na terenie całej Polski. Zależy nam na znalezieniu ofert jak najbardziej dopasowanych do preferencji naszych kontrahentów. Działamy we wspólnym interesie. Skontaktuj się z nami! KONTAKT: 511 422 888 www.citihaus.pl www.nazamiane.pl

Szukam pracy
 Lakiernik samochodowy (po szkole), blacharz i pomocnik mechanika. Doświadczenie w lakiernictwie od 1995r, blacharka od 2000r, podstawy mechaniki. Uzbrajanie, rozbrajanie, proste naprawy. Poszukuję pracy na terenie Warszawy i tylko Warszawy. Praca od poniedziałku do piątku w godz. 7-16. Wymagam płacy w formie tygodniówek a przez pierwsze dni próbne dniówki. Minimalna stawka na rękę 17zł. Mogę zacząć od już. Nie szukam pracy na pomocnika lakiernika i pomocnika blacharza. Tel. 575145915

Kupię mieszkanie
 Kupię każdą nieruchomość w atrakcyjnej cenie na terenie Warszawy i okolic (Piaseczno, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki) może być ze służebnością, dożywotnikiem, lokatorem, również udział w nieruchomości, hipoteką, komornikiem, zaległościami wobec ZUS i US, starych do adaptacji, inne nieuregulowane stany prawne, również do generalnego remontu. Płacę gotówką od ręki. Zapraszam do kontaktu: 505-406-361

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.