REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Najlepszy prezent dla każdej kobiety

04.06.2018 11:13 zuza15
Najlepszym prezentem dla każdej kobiety będzie voucher podarunkowy na masaż, zabieg, makijaż, w jakimś dobrym studiu kosmetycznym. Na tej stronie https://myattractions.pl znajdziemy coś idealnego.
05.06.2018 22:19 #Urrsuss
Wirusy nie wchodzić
06.06.2018 18:38 Wolska
Na prezent można podarować zestaw kosmetyków naturalnych na bazie chlorku magnezu.Możemy wybierać spośród szamponów,peelingów i masek ale też antyperspirantów magnezowych.Taki antyperspirant jest bez substancji zapachowych,może być używany każdego dnia,działa antybakteryjnie i sprawia,że pot staje się bezwonny.Warto wejść na http://zechsal.pl/ i sprawdzić samemu jakie mamy możliwości.
24.06.2018 22:23 #Paulina95
Jak dla mnie, najlepszym prezentem byłaby depilacja laserowa. Sama zrobiłam i nie wyobrażam sobie powrotu do jednorazówek. Jakby ktoś się zastanawiał ile to kosztuje, polecam artykuł
Warty do zapoznania się :)
26.06.2018 00:31 #Jasina
Kobiety są z natury romantyczne, więc będą bardzo zadowolone gdy np dostana foto kalendarz ze zdjęciami z dzieciństwa. Zamówić możesz np. w http://mdruk.pl/
REKLAMA
26.06.2018 00:32 #GrażynaB
Ja bym wolała dostać namalowany portret zamiast zdjęć.
27.06.2018 08:56 #syff reklamaa
słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah

229/1116 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wola

Trwa cisza wyborcza.
Dodawanie nowych wpisów zostało zablokowane.

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nieruchomości zamienię
 Posiadam kapitał w wysokości 11 000 000 EUR, który pozwoli mi udzielać prywatnych pożyczek w krótkim i długim okresie od 2000 EUR do 11 000 000 EUR każdej poważnej osoby, która będzie w stanie dobrze wykorzystać tę pożyczkę w swoim posiadaniu. Z oprocentowaniem 2%, ponieważ szczególnie nie chcę naruszać prawa lichwy. Możesz spłacić od 5 do 25 lat lub więcej w zależności od kwoty pożyczki. E-mail: francesco.servillo85@gmail.com uzyskać pożyczkę w ciągu maksymalnie 48 godzin. Oferta ważna dla wszystkich osób

Nieruchomości
 Dlaczego warto z nami współpracować? Współpraca z Tur Nieruchomości to gwarancja sprawnego i bezpiecznego zakupu mieszkania. Dzięki nam nie tracisz czasu na przeglądanie setek ofert na portalach ogłoszeniowych, ale możesz skupić się na wybraniu tych od razu dopasowanych do Twoich potrzeb. Oszczędzasz czas i pieniądze, a bezpieczeństwo transakcji i możliwość wsparcia ze strony specjalistów na każdym etapie transakcji możesz traktować jako wartość dodaną. Jeśli chcesz przekonać się, jak nasze działanie wygląda w praktyce, zadzwoń do nas już dziś i umów się na spotkanie. Wszystkie dane kontaktowe znajdziesz na https://tur-nieruchomosci.pl. Nie trać czasu, lecz zadzwoń do nas już dziś!

Kursy, szkolenia
 Porozumienie finansowe między poważną osobą Jesteś bankiem banowanym i nie masz przychylności banków, albo lepiej masz projekt i potrzebujesz finansowania, złego kredytu lub potrzebujesz pieniędzy na opłacenie rachunków, funduszy na inwestycje w firmy. Pożyczkobiorcy, nie wahaj się ze mną skontaktować, jeśli chcesz pożyczyć. po więcej szczegółów skontaktuj się ze mną. E-mail: francesco.servillo85@gmail.com

Różne
 Pomagam osobą dorosłym w pokonaniu niemieckiego. Witaj przyszły Uczniu! Wiem jak skutecznie i szybko nauczyć Cię mówić i rozumieć po niemiecku. Specjalizuję się w nauce PRAKTYCZNEGO zastosowania języka niemieckiego - w pracy, w życiu... Mój mail: jolanta.niemiecki@interia.pl Mój telefon: 790 701 508 www.niemiecki-skype.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA