REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Najlepszy deweloper wawa!

# kornel

21.06.2017 08:10

chce porównać kilku deweloperow z warszawy dlatego ktory deweloepr jest wedlug was najlepszy? u mnie na liscie na pewno jest tynkbud1, znacie? czekam na propozycje

# kampola

28.06.2017 18:20

O tym nie słyszałam, ale jak oglądam mieszkania to zwykle u tych co dużo budują bo jest możliwość podpytania ludzi którzy na tam kupowali mieszkanie czy nawet obejrzenia mieszkania. W Warszawie podoba mi się osiedle Oaza Wilanów i bardzo atrakcyjna lokalizację.

 jaccek391

05.07.2017 13:23

Bardzo długo szukałam mieszkania na rynku wtórnym i niestety mieszkania były w opłakanym stanie. Wiele trzeba by włożyć, by mieszkanie spełniało standardy takie jak chciałam. Zdecydowałam się na mieszkanie od dewelopera, ale tylko dlatego, że działa na rynku od 20 lat. Wiem, że różnie bywa, ale jednak jest to wyznacznik stabilności na rynku. Mowa o Ronson a dokładniej http://ronson.pl/inwestycje/ ! Mieli naprawdę fajną ofertę z najniższymi cenami. Nie żałuję, jednak nowe budownictwo ma zalety, nie tylko wizualne. Przede wszystkim nowe instalacje, najnowsza technika budowy, równe ściany. Wiem, że to banał ale w poprzednim mieszkaniu w prl-owskim bloku musiałam skracać firanki z jednej strony o 10 cm! Życzę owocnego szukania mieszkania i jeśli ktoś ma możliwość skorzystania z mieszkań od Ronson to ja się pod tym podpisuje rękami i nogami.

REKLAMA

# martino

08.08.2017 13:09

Dobry trop kampola, warto pytać np. znajomych, gdzie kupili. Ja z polecania oglądałem mieszkania na Woli Nowe Odolany i mocno się zastanawiam czy właśnie nie wybrać woli, bo spodobało mi się tam. Warto wziąć wszystko pod uwagę, komunikację, otoczenie, a tam właśnie blisko budują metro. Jak kupię mieszkanie teraz to później jak roboty będą skończone to jego wartość wzrośnie, bo będzie blisko do metra:D

# metropolitanpark

17.08.2017 15:23

Zapraszam do zapoznania się z ofertą inwestycji w podwarszawskich Markach.
Ze względu na powstającą obwodnicę, która zostanie oddana do ruchu po wakacjach roku 2017, komunikacja osiedla z pobliską Warszawą będzie przebiegała bardzo płynnie. W bliskiej odległości od osiedla znajdują się leśne tereny zielone oraz Jezioro Czarne, do którego dostać się będzie można powstającymi, nowymi ścieżkami rowerowymi, co sprzyjać będzie aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu.
Budynki, jak i osiedle, są kameralne. Podzielone są na budynki ośmio- i sześciorodzinne, składające się z dwóch pięter, z garażem i komórkami lokatorskimi na poziomie 0.
Mieszkania znajdujące się na piętrze pierwszym, mają wyjście na ogródek, z poziomu własnego ok. 8m2 tarasu.
Mieszkania znajdujące się na piętrze drugim posiadają klatkę schodową do wyłącznego użytku własnego, jak i ok. 8m2 taras.
Mieszkania są dwustronne - zach-wsch.
Dodatkową zaletą osiedla jest przedszkole na terenie osiedla oraz sklep.
Osiedle zamknięte.
Okolicę stanowi zabudowa segmentowa.
Ceny mieszkań zaczynają się już od 4 100 zł/m2
Odbiór mieszkań przewidywany jest na styczeń 2018 r.
Zapraszam do kontaktu, w celu uzyskania większej liczby informacji oraz wizyty na budowie, w celu wizualizacji przyszłego mieszkania.
kupswoje.pl

# Maros

28.08.2017 11:37

Zdecydowanie Ekopark. W Wawie kilka luksusowych inwestycji. Apartamentowce w najlepszych dzielnicach. O inwestycjach znajdziecie na stronie dewelopera www/ekopark.pl

REKLAMA

# szmata szeptana

28.08.2017 12:38

Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.

# jurekk

09.11.2017 19:14

Jeśli zaś chodzi o nowe mieszkania w Warszawie, to warto sprawdzić Inwestplan, u nich można znaleźć interesujące lokum w Warszawie

# Ytorekmanovernight

09.11.2017 19:38

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

REKLAMA

# Bzyku

26.02.2018 14:20

Eko-park bez dwóch zdań.
www.ekopark.pl

# izzzzka13

27.02.2018 21:06

My wybraliśmy http://www.apm-development.com.pl, głównie dlatego, że siostra też kupowała od tego dewelopera, mieliśmy wrażenia z pierwszej ręki, była zadowolona z obsługi transakcji. Jest to wiarygodny deweloper, od lat na rynku nieruchomości, więc inaczej się na niego patrzy niż w sytuacji gdy jest to nowa firma bez przeszłości do sprawdzenia.

# Jagnienia

26.03.2018 17:37

Ekopark ma świetne inwestycje, które trudno przebić.
Szczegóły na stronie dewelopera www.ekopark.pl

REKLAMA

# Greg.Bauer vel Tchorst Brecken

27.03.2018 09:37

syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.

# Paulinka

04.07.2018 23:26

Ostatnio Grupo Lar organizował drzwi otwarte dla jednej z najnowszych inwestycji. W ostatni weekend czerwca deweloper promował osiedle Mokosfera. Oferta jest mocno rozbudowana, bo mieszkania są od takich małych kawalerek po sensowne mieszkania na ponad 100 mkw. Oczywiscie wszystko jest w fazie budowy i jak na razie to tylko projekty można sobie pooglądać, ale jakby ktoś szukał mieszkania to zawsze może sprawdzic przez mokosfera.com. Tam jest cały plan obu budynków i fajnie wszystko rozpisane.

# syyfiasta rekklama

05.07.2018 12:26

syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.

REKLAMA

# Igor G.

09.07.2018 10:22

Znam Grupo Lar. Rozważaliśmy opcję zakupu mieszkania przy Woronicza 33. Na razie wstrzymaliśmy się od zakupu, ale sam deweloper i obsługa w biurze jak najbardziej ok. Jak sytuacja się wyklaruje, to może uda nam się kupić mieszkanie na tym osiedlu z kolejnego etapu.

# syfffiasta reklama

11.07.2018 09:15

sprzedam temperówki stalowe po 7
polecam wspaniale się nimi temperuje
dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona..

# renaa

28.08.2018 10:43

Poleciłbym Willę Międzylesie, na pewno oferta warta sprawdzenia jeśli chce się większe mieszkanie kupić (my tutaj chcemy te 82 metry na parterze wziąć). Jest strona obiektu na willa-miedzylesie.pl.

REKLAMA

# jula31

30.08.2018 22:42

My kupowaliśmy mieszkanie od dewelopera http://www.apm-development.com.pl/, bardzo sobie chwalimy obsługę sprzedaży i posprzedażowe wsparcie. Deweloper z doświadczenie, od lat na rynku, dlatego wzbudzał nasze zaufanie, no i inwestycja bardzo nam przypadła do gustu. Jesteśmy bardzo zadowoleni i już nie możemy się doczekać, aż przeprowadzimy się do nowego mieszkania :)

# Anita40

22.11.2018 12:19

Warszawa nigdy w życiu ze względu na wysokie ceny i wszechobecny ścisk. Mam kupiony dom w Grodzisku Mazowieckim i codziennie z mężem dojeżdżamy do pracy do Warszawy. Wolę mieć swój dom, nawet pies jest zadowolony bo ma swój kawałek ogrodka, gdzie może się wysikać :P
Warto zajrzeć na www.makbud.pl i zapoznać się z aktualnymi inwestycjami.

# ketolesor

22.11.2018 22:38

wy też sikacie w ogródku ?, przecież taniej wychodzi buahahahahah, słoje

REKLAMA

# myk

23.11.2018 10:26

Super deweloper, podoba mi się ta oferta :)
http://www.slubnaglowie.pl/

# basia87

27.11.2018 14:14

Ja się właśnie przymierzam do zakupu mieszkania w inwestycji Bartycka Residence III, jest to inwestycja właśnie APM Development. Jula31, a Wy gdzie kupiliście mieszkanie? Deweloper faktycznie ma b. dobre recenzje, a osiedle mi się bardzo podoba, no i lokalizacja nam odpowiada. Daj znać, proszę :)

# fankasztuki

17.01.2019 16:13

Ze swojej strony chcę wspomnieć jeszcze o Home Invest, to również deweloper godny uwagi. Miałam okazję kupować od nich mieszkanie i każdy etap inwestycji był prowadzony w profesjonalny sposób, a do tego samo podejście do klienta mają świetne, moje zaufanie zdobyli

REKLAMA

# pycek

18.01.2019 01:37

Uwaga jak uwaga, wszędzie nadziać się można na tzw. oszusting, ale to już lezy trochę po naszej stronie - inwestorów - żeby firmę zbadać i dowiedzieć się co nieco. Ja np. mam same pozytywne doświadczenia z Financial Home, ale wiem, że na rynku nieruchomości jest też sporo firm krzaków. Takich po prostu należy się wystrzegać i wszystko będzie okej.

# czystttek

18.01.2019 10:40

ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła
i ni ma ., . .

 TurboDymoMen

25.01.2019 14:14

Szukałem odpowiedniego mieszkania na ryku pierwotnym. Słaba lokalizacja, za wysoka cena, ogólnie wiecie jak to jest. Dzięki grupacdf.pl odkryłem,że mieszkanie z rynku wtórnego też może mi się spodobać. Nie dość, że szybko załatwiliśmy stos formalności- nie cierpię tego i to było ich po stronie. Mieszkanie znaleźliśmy szybko, proces kupna ekspres i stare też się szybko sprzedało. Idealna sprawa, serio.

REKLAMA

# trocekkk

25.01.2019 19:41

spam
spam
spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam

# prawek

26.02.2019 16:26

Znajomi polecali mi różnych deweloperów, ale wreszcie zdecydowałem się na Home Invest. Dużo o nich czytałem i myślę, że podjąłem dobrą decyzję. Nie mogę doczekać się odbioru mieszkania!

# dewi

15.05.2019 16:04

Home Invest bez dwóch zdań. Duża część mojej rodziny kupowała właśnie od nich mieszkania, w tym ja. W jednym mieszkam, a 2 wynajmuję. Bardzo fajna sprawa. Nie był to mały zakup, ale po takich warunkach kredytowych jakie dostałam dzięki ich doradcy to żal było nie zainwestować.

# marcinos45

18.05.2019 22:11

My kupiliśmy mieszkanie od APM Development i mogę śmiało polecić tę firmę. Bardzo dobry kontakt, rzetelne informacje, wsparcie nie tylko na etapie zakupu, ale i po dokonanej sprzedaży. Czuliśmy się poinformowani i wprowadzeni we wszystkie szczegóły związane z kupnem i inwestycją. Z mieszkania oczywiście jesteśmy bardzo zadowoleni, moim zdaniem standard trzyma poziom, samo mieszkanie ma fajny rozkład i jest świetnie zlokalizowane. Tak że dewelopera poleciłbym bez zawahania.

# Wiosna

24.05.2019 20:07

Wiosna zapewni dobre wynagrodzenie i godne starzenie. Płaca minimalna powinna wynosić w Polsce 1000 euro.#wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

# igła

31.05.2019 15:56

W wawie to deweloperów jak grzybów po deszczu! I weź tu człowieku wybierz najlepszego. Mi znajomi polecili Home Invest i szczerze mówiąc jestem już po rozmowie z nimi i chyba na nich postawię. Rozmowa bardzo rzeczowa, nie mydlili mi oczu niczym, a i widać, że starają się zadowolić klienta. Pokazano mi bardzo fajną inwestycję. I widzę się tam. Chyba nie ma sensu dalej szukać.

# Pej_653

29.07.2019 11:49

Home Invest. Bezapelacyjnie. Inwestuję w mieszkania już od wielu lat i tylko z nimi współpraca zawsze była bezproblemowa. Konkretni ludzie, widzą co robią. To nie jest zabawa w bycie deweloperem, jak u większości, tylko profesjonalna firma.

# visniaa3

18.12.2019 09:23

Takiego prezentu jak mój mąż od rodziców to chyba nikt nie miał. Jego rodzice na narodziny naszego synka kupili nam mieszkanie poprzez dewelopera Home Invest. Świetny apartament w dogodnej lokalizacji na Targówku. Wspaniali teściowie <3

# Are

14.01.2020 10:17

Bierzcie również pod uwagę lokalizację . Warszawa jest dużym miastem a dojazdy codziennie w jedną stronę godzinę mogą być bardzo męczące. Czy chcielibyście tyle dojeżdzać? Bo ja szczerze powiedziawszy to średnio.
Obecnie jedną z lepszych dzielnic jest Ochota. Dobry dojazd do centrum jak i lotniska. Nowe inwestycje, Podobają mi się szczególnie nowe mieszkania na Niemcewicza
http://www.niemcewicza19.pl
. Dowiadywałam sie już coś na ten temat i wiem,że już ruszyła sprzedaż. Czy ktoś z Was moze orientuje się na temat tej inwestycji?

# barti77

21.01.2020 17:51

My kupowaliśmy od APM Development, wiarygodna i sprawdzona firma deweloperska. Polecam sobie spojrzeć na ich stronę https://www.apm-development.com.pl/, tam są opisane ich inwestycje. Teraz jest w budowie IV etap inwestycji, w której my kupiliśmy - Apartamenty Nowy Marysin, bardzo fajne mieszkania i super osiedle.

# vivi

23.01.2020 23:40

Znacie kogoś kto buduje segmenty lub domy pod Warszawą, najchętniej Ożarów Mazowiecki, bo stąd bym miała najbliżej do pracy, podobno dobra jest komunikacja pociągiem też.

# iwanka

26.07.2020 21:06

Wiadomo, że każdy będzie polecał dewelopera u którego kupił idealne mieszkanie dla siebie. Ale ja czasami nawet już nie czytam tych opinii tylko po prostu ufam swojej intuicji. Poza tym my przyglądamy się jednej ofercie na Ochocie- deweloper buduje fajne osiedle- mega kameralne, z super ułożonymi mieszkaniami, ogródkami i tarasami - https://www.vangard-apartamenty.pl/
I dla nas najważniejsze jest to że jest to idealna inwestycja w centrum miasta, ale nie w stylu tych wszystkich znanych blokowisk. I to bardzo zachęca.

 Alekk

23.09.2020 12:58

Ja kupiłem mieszkanie w Porcie Praskim i jestem zadowolony. Wszystko przebiegło w porządku, fajna współpraca także polecam :)

# Pawełek

11.01.2021 11:40

Bardzo fajną ofertę, jeżeli chodzi o stolicę i okolicę ma na pewno https://abredevelopment.pl/ . Jest to nowy, ale bardzo konkretny deweloper. Przede wszystkim, sprzedaje on nieruchomości w atrakcyjnych lokalizacjach. O ile się nie mylę, kolejna będzie się mieściła na Białołęce. Znajomy kupował od nich mieszkanie i jest na tyle zadowolony, że z niecierpliwością czeka na kolejne propozycje tej firmy, wobec czego zdecydowanie warto bliżej przyjrzeć się ich ofercie.

# Dominikos

15.01.2021 11:48

Kupiłem mieszkanie od dewelopera z Fabryki Domów, nie było z nim problemów, warunki były jasne i przejrzyste. Była możliwość negocjacji ceny, niby to tylko kilka groszy ale zawsze coś.

# Bernard

22.03.2021 17:31

Moim faworytem w Warszawie jest www.portpraski.pl Kupiliśmy z żoną 2 mieszkania dla dzieci i myślę, że jest to doskonała inwestycja. To miejsce już zachwyca, a po zakończonej inwestycji będzie wymarzonym miejscem do życia dla warszawiaków:)

# tamsso

27.03.2021 21:50

Moim zdaniem warto sprawdzić ofertę APM Development: https://www.apm-development.com.pl/ Mają obecnie w sprzedaży mieszkania m.in. na Tarchominie i Wawrze, ale nie tylko. Wiarygodna i solidna firma, która ma atrakcyjne ceny i buduje w fajnych lokalizacjach.

# Gabriela34

27.04.2021 11:46

Mamy mieszkanie od http://nexity.pl/ deweloper nie robił większych problemów, buduje bloki w dobrych lokalizacjach.

# koleżanka11

27.05.2021 20:37

Komuś naprawdę się tu nudzi, dokładając nic niewnoszące wpisy. A skoro o mnie chodzi, to ja powiedziałabym, że powinnaś sprawdzić Napollo. To deweloper odpowiedzialny, akurat ma w realizacji kilka inwestycji, w tym Nowe Południe II, Tercet, albo Miasteczko Brzeziny na Białołęce. Możesz sprawdzić różnego rodzaju możliwości, w najróżniejszych lokalizacjach.

# mikaelo

29.05.2021 20:46

Moim zdaniem APM Development, https://www.apm-development.com.pl/. Firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości, już niejedną inwestycję z sukcesem zrealizowali, a teraz mają kilka naprawdę fajnych inwestycji w toku - np. Apartamenty Nowy Marysin.

# rotuś

01.06.2021 18:15

Dla mnie napollo. Widać, że pracuje odpowiedzialnie i nie ma tu żadnego specjalnego myku. To deweloper budujący z dobrych materiałów, dla zadowolenia klientów.

# tutusia

27.06.2021 19:21

Też uważam, że APM Development. Mają wiele lat doświadczenia na rynku, sporo zrealizowanych inwestycji, dlatego są dla mnie 200% wiarygodni, w inwestycji w nieruchomość jest to dla mnie najważniejsze.

# aśka35

28.06.2021 20:46

Nie mogę się wypowiedzieć na temat deweloperów w Warszawie, bo sama kupiłam z mężem mieszkanie w Piasecznie na osiedlu Dom Marzeń, deweloper Piekut. Wszyscy tak mnie straszyli, że Piaseczno jest tak dlaeko od Warszawy, a w rzeczywistości dojazd do stolicy wcale nie jest taki zły! Mamy piękną okolicę, jest gdzie wyjść na spacer z dzieckiem. Jeśli chodzi dewelopera to z całego serca polecam, nie było żadnych problemów, wszystko tak jak miało być - tak było. Z tego co się orientuję to zostało chyba jeszcze kilka mieszkań na sprzedaż w trzecim etapie.

 sanecka

23.07.2021 15:34

W Warszawie to sporo jest teraz inwestycji mieszkaniowych, więc każdy - bez wyjątku - znajdzie odpowiednie mieszkanie dla siebie. W lokalizacji, która go interesuje i w odpowiednim metrażu. Ja niedawno podpisałam umowę z deweloperem https://asbud.com/ i czekam obecnie na odbiór.

# Klementynnka

26.07.2021 19:18

Polecam inwestycje APM Development Apartamenty Nowy Marysin, https://www.apm-development.com.pl/. Naprawdę świetna inwestycja, już kolejne etapy są w budowie. Kameralnie, funkcjonalnie, w fajnym miejscu. Warto sprawdzić!

# Jullis

02.08.2021 13:43

Ja polecam Asbud. Formalności szybko załatwiane, apartamenty bardzo dobrej powierzchni, dobra lokalizacja i osiedle zadbane i bezpieczne.

# Laurra

27.08.2021 15:55

Apartamenty Nowy Marysin na Wawrze polecam albo na Tarchominie - Apartamenty Nowy Tarchomin. Obie inwestycje bardzo mi się podobają, obie są od APM Development, https://www.apm-development.com.pl/ - świetnej firmy deweloperskiej, która w Warszawie już niejedno mieszkanie wybudowała :)

# Wizzor

02.12.2021 08:46

Jeśli chodzi o Warszawę to na pewno Asbud warto polecić.

# Danielson

02.01.2022 21:11

#Laurra napisał(a) 27.08.2021 15:55
Apartamenty Nowy Marysin na Wawrze polecam albo na Tarchominie - Apartamenty Nowy Tarchomin. Obie inwestycje bardzo mi się podobają, obie są od APM Development, https://www.apm-development.com.pl/ - świetnej firmy deweloperskiej, która w Warszawie już niejedno mieszkanie wybudowała :)

Zgadzam się, że APM Development godna polecenia, sami kupiliśmy od nich mieszkanie 2 lata temu. Bardzo dobry kontakt i sprawna obsługa. To się ceni :) No i przede wszystkim deweloper wiarygodny, byliśmy spokojni o nasze pieniądze.

# hary

17.01.2022 13:16

Najlepszy sprzedawca mieszkań w Warszawie to: www.nuxapartments.pl. Mieszkania wykończone to po prostu marzenie. Cena wysoka, ale standard wykończenia: rewelacja. I ta lokalizacja....Maja też tańsze mieszkania, w stanie deweloperskim, które mozna wykończyć po swojemu :)

# MJ23

07.04.2022 09:54

Ja polecam Asbud. Bardzo miła, kompetentna i pomocna obsługa biura sprzedaży.

# Luizka

27.04.2022 20:24

APM Development, wg mnie najlepszy deweloper obecnie, mieszkania naprawdę fajne, inwestycje przemyślane i w atrakcyjnych lokalizacjach. Tak że jak najbardziej warto zapoznać się z ofertą, mnie do gustu przypadły Apartamenty Nowy Tarchomin szczególnie :)

# Levander

28.04.2022 09:20

Warto sprawdzić inwestycje Central Garden. Fajna opcja - dobra cena i lokalizacja.

# Kajka

06.05.2022 08:36

Polecam Asbud. Po wielu tygodniach poszukiwań to właśnie u nich kupiłam mieszkanie i jestem z tego powodu przeszczęśliwa.

# Bartiso

19.05.2022 09:25

Jeśli chodzi o te nowe inwestycje to jedną z lepszych opcji jest Central Garden. Bardzo przyjazne podejście do klienta. Polecam!

# Horto

28.06.2022 19:48

Moim zdaniem jednym z najlepszych deweloperów jest Asbud. Nie chodzi tylko o kwestię mieszkań, ale rozmów i finalizacji umów. Wszystko czarno na białym. Bez bajerowania i kręcenia niepotrzebnego.

# Łukasz1992

30.06.2022 12:39

#Horto napisał(a) 28.06.2022 19:48
Moim zdaniem jednym z najlepszych deweloperów jest Asbud. Nie chodzi tylko o kwestię mieszkań, ale rozmów i finalizacji umów. Wszystko czarno na białym. Bez bajerowania i kręcenia niepotrzebnego.

Osobiście mam bardzo dobrą opinie o tym deweloperze

# Rastkos90

28.07.2022 14:01

Asbud - mieszkam w bloku wykonanym przez tą firmę i jestem w pełni zadowolony.

# Barti

05.08.2022 13:09

#Rastkos90 napisał(a) 28.07.2022 14:01
Asbud - mieszkam w bloku wykonanym przez tą firmę i jestem w pełni zadowolony.

To dobry deweloper i buduje w fajnym standardzie.

# Paulinaa90

23.08.2022 13:53

My kupiliśmy mieszkanie od Home Invest i wszystko było ok. Przed zakupem, w trakcie budowy, przy odbiorze i po poprawkach. Mieszkanie o ciekawym i przemyślanym układzie, na bardzo ładnym, ciekawym architektonicznie osiedlu. I dotrzymują terminów - dzisiaj to jest mega ważne!

# Sandra88

24.08.2022 13:56

#kornel napisał(a) 21.06.2017 08:10
chce porównać kilku deweloperow z warszawy dlatego ktory deweloepr jest wedlug was najlepszy? u mnie na liscie na pewno jest tynkbud1, znacie? czekam na propozycje

My dosyć długo szukaliśmy ładnego, ale też ustawnego mieszkania w Warszawie. W końcu trafiliśmy na świetną ofertę deweloperską Portu Praskiego i zainwestowaliśmy w nieruchomość. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej części Warszawy, a oprócz tego w okolicy jest dosłownie wszystko - restauracje, sklepy pierwszej potrzeby, urzędy, szkoły... A widok z okna przegenialny - aż chce się wstawać rano :)

# Slim

29.08.2022 08:32

W Warszawie pełno deweloperów ale według mnie jednym z lepszych jest Asbud. Polecam!

# Kamikaze

31.08.2022 08:45

#Slim napisał(a) 29.08.2022 08:32
W Warszawie pełno deweloperów ale według mnie jednym z lepszych jest Asbud. Polecam!

Nie dziwią mnie pozytywne opinie dotyczące Asbud. Sporo budują w dobrych lokalizacjach. Oferta naprawdę ciekawa i warta sprawdzenia.

# Sandra

20.09.2022 10:04

Home invest! Od A do Z wszystko dopięte na ostatni guzik. Fachowa pomoc i informowanie klienta na bieżąco o wszystkich zmianach. Polecam współpracę z nimi!

# LordisAmono

20.09.2022 11:30

Obczaj nowe inwestycje. Moim zdaniem coś w stylu Towarowa Towers jest ok. To właśnie Asbud chyba buduje co tutaj został wspomniany.

# Dubii

27.09.2022 15:58

#LordisAmono napisał(a) 20.09.2022 11:30
Obczaj nowe inwestycje. Moim zdaniem coś w stylu Towarowa Towers jest ok. To właśnie Asbud chyba buduje co tutaj został wspomniany.

Widzę że ludzie chwalą Asbud. Sam muszę sprawdzić co oni tam teraz budują, bo może by się coś kupiło jeśli będzie fajna oferta.

# Kattiso

06.10.2022 12:34

Ja mogę polecić Home Invest. Dobra, rzetelna firma. Szybka pomoc w wyborze mieszkania. Gorąco polecam!

# 21francesco15

21.10.2022 11:47

Wśród warszawskich deweloperów warty uwagi jest Port Praski. Długo szukaliśmy własnego kąta, lecz nie mogliśmy się zdecydować. W końcu trafiliśmy na ich ofertę deweloperską - mieszkania okazały się być w świetnych cenach i znajdują się w spokojnej oraz przyjaznej okolicy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu i polecamy Port Praski każdemu, kto aktualnie poszukuje nowego lokum!

# julia17

27.10.2022 10:47

Znalazłam mieszkanie idealne dla mnie dzięki home invest - w nadwiślanskiej Kaskadzie. To zdecydowanie jedna z lepszych inwestycji w moim życiu

# Karmin

28.10.2022 10:42

Asbud. Jestem zadowolona z obsługi, serdecznie polecam.

# Kaaasia133

30.11.2022 09:15

Polecam home invest - wsparcie i pełen profesjonalizm. Pomogli mi przebrnąć przez cały szereg procedur i formalności, na których kompletnie się nie znam. We wszystkim pomogli.

# Darco90

15.12.2022 12:14

#Karmin napisał(a) 28.10.2022 10:42
Asbud. Jestem zadowolona z obsługi, serdecznie polecam.

U mnie podobnie. Konkretny i najlepszy deweloper, mega fajny kontakt i super oferta. Długo szukałem takiego dobrego dewelopera i cieszę się że udało mi się go znaleźć.

# Asiak

19.12.2022 19:35

Najlepszy dewloper to http://deweloper.szczecin.pl/ - ma naprawde ciekawe apartamenty

# Angelikaaam

28.12.2022 09:59

Odezwij się do home invest, mi pomogli we wszystkim co związane z zakupem mieszkania

# Marceli96

30.01.2023 08:56

Home invest! Oferta mieszkaniowa bardzo fajna. Duża pomoc i komfort przy wyborze mieszkania. Pomagają wybrać tak by człowiek był zadowolony.

# sylka664

23.02.2023 15:20

Deweloper z Warszawy - home invest. Niezastąpiony ;)

# dariia121

27.02.2023 09:54

Rok temu kupiłem mieszkanie od home invest i była to moja najlepsza decyzja. Nie ma co na własną rękę, zwłaszcza jak nie za bardzo orientujesz się w tym temacie, a z deweloperem jest o wiele łatwiej i bezpieczniej

# MariuszP

29.03.2023 12:54

Polecam home invest. Takie podejście do klienta jak tutaj warto docenić. Profesjonalnie i konkretnie. Ostatecznie się nie zdecydowaliśmy, a decyzję zakupową przesuwamy w czasie, ale na pewno jak temat wróci to rozważymy.

# klaudynaaamac

26.04.2023 09:59

Home invest ma wspaniałą ekipę pracowników dzięki którym kupiłem wymarzone mieszkanie. Polecam

# krystian1331

05.07.2023 09:27

Gdyby ktoś poszukiwał w Katowicach i okolicach, polecam Homegroup.black. Inwestycja była jednym z najlepszych decyzji finansowych, jakie podjąłem. Ich profesjonalizm i zaangażowanie są niesamowite.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA