REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Najlepszy dentysta w Warszawie

01.12.2016 20:50 erroossa
Ostatnio szukałem bardzo dobrego specjalisty, dentysty w Warszawie który nieźle leczy zęby kanałowe i nie boi się żadnych wyzwań, trafiłem na paru średnich specjalistów ale odkąd zacząłem leczyć zęby w Dorodent Dentysta Bielany muszę powiedzieć że moje zęby są jak nowe. Mają rewelacyjne podejście do klienta, polecam każdemu !
18.12.2016 18:19 #klara81
Hej, jeśli chodzi o leczenie kanałowe to ja mogę polecić pana dra Michała Jasińskiego z DENT SM, to jest na Bemowie na ul. Śmiałej. Pan dr specjalizuje się właśnie w leczeniu kanałowym, leczy zęby bardzo starannie i delikatnie, wizyty są dzięki temu bezbolesne. No i do tego naprawdę jest bardzo miły :)
18.12.2016 21:53 wisenka6
Numer jeden w Warszawie to doktor Suchora Jasińska, ma gabinet tutaj http://oberclinic.pl/. Oczywiście leczy zęby kanałowo. Sprawnie, szybko, bez bólu, z ogromną cierpliwością i zaangażowaniem. Gabinet bardzo dobrze wyposażony, ceny atrakcyjne jak na samo Centrum miasta.
21.12.2016 12:09 #sara
Na Bielanach wypróbowałam wielu dentystów, i najbardziej podoba mi się podejście dr Kowalika. Świetny specjalista, rodzinna atmosfera i bardzo dobre ceny. Mam tam najbliżej i często korzystam, dużym plusem jest to, że mają bezpłatne przeglądy o których przypominają co pół roku.
21.12.2016 12:21 #linka
Oni też mają bardzo dobrego lekarza stomatologii dziecięcej dr Kasze Kołodziejską. Niezwykle dobry fachowiec, i ma bardzo dobre podejście do dzieci. Polecam na wizyty adaptacyjne, które są u nich bezpłatne.
REKLAMA
30.12.2016 12:30 #karick
Jak na Woli to tylko Dental White. Miałem zakładany tam aparat i jak na razie wszystko przebiega bezproblemowo :-).
09.01.2017 22:35 #iwona4
Moim zdaniem warto sobie zajrzeć na tą stronę http://stomapol.eu/ . Są tam namiary na świetny gabinet. Można się tam dowiedzieć wszystkiego na temat oferowanych przez nich usług. Poza tym plusem jest to, że są profesjonalistami.
10.01.2017 08:38 franndd44
No na tej stronce można naprawde wiele znaleźć.
--------------------------
wypożyczalnia samochodów Szczecin
wpis modyfikowany 1 raz, 11.01.2017 15:34 
30.01.2017 17:59 #marrt55
Jeśli szukacie bardzo dobrej jakości dentystów w Polsce, a mamy ich całe multum to osobiście polecam firmę SIELSKA KLINIKA ! Byłem u wielu niby specjalistów i efekty były, średnie dopiero odkąd zacząłem uczęszczać do tej kliniki moje zęby przestały się nieustannie psuć, świetne efekty ich pracy, rewelacyjni dentyści tam pracują !
24.02.2017 23:03 #Irina
Ja jestem bardzo zadowolona z opieki dentystycznej p. Dominiki Romanik, cudowna stomatolog, ma bardzo dobre podejscie do pacjentów, zarówno tych dużych jak i małych ;-) jest empatyczna ale w 100% profesjonalna i leczenie zębów u tej pani nie jest absolutnie stresujące, nawet leczenie kanałowe.
28.02.2017 20:33 #Sheee
#Irina napisał(a) 24.02.2017 23:03

Ja jestem bardzo zadowolona z opieki dentystycznej p. Dominiki Romanik, cudowna stomatolog, ma bardzo dobre podejscie do pacjentów, zarówno tych dużych jak i małych ;-) jest empatyczna ale w 100% profesjonalna i leczenie zębów u tej pani nie jest absolutnie stresujące, nawet leczenie kanałowe.
Właśnie szukam stomatologa na Powiślu. Mam dwie "kanałówki" na sto procent do wykonania i podejrzewam trzecią też (ale to musi ocenić stomatolog). Chciałabym się też poradzić w sprawie aparatu, ale wiem, że najpierw trzeba poleczyć zęby. Bo ona się zajmuje też ortodoncją z tego co wiem. Prawda?
REKLAMA
10.03.2017 12:41 #Izabela13
Warto zajrzec do perfekt med. Chodze tam razem z synem - ortodoncja tez tam jest bo moj synek ma aparat. Bardzo fajne podejscie do dzieci, swietny, nowoczesny sprzet i profesjonalna opieka. Długo szukalam takich stomatologow w Warszawie.
29.03.2017 18:14 #Domka300
Wiele osób szuka dobrego stomatologa z polecenia. Niestety, wpisując w wyszukiwarkę "dentysta Warszawa", to w sumie nie wiadomo, do kogo się trafi. Ja też chodzę do dentysty, którego poleciła mi szwagierka, jest to dr Caruk, która przyjmuje w klinice Fabdent. W ogóle mają tam świetnych specjalistów :)
26.04.2017 16:23 #Yanek
Ja podobnie jak Iza zapisany jestem do Perfekt med i nie zmienie szybko. Od dziecka bałem sie stomatologów, ale jakos miła obsługa i do tego świetne, nowoczesne sprzęty prezkonały mnie ze nie ma czego sie bać.
28.04.2017 16:48 #majka9912
Nie wiem jaki jest najlepszy, ale dobrych stomatologów na pewno mają w Dental Gallery -
http://www.dental-gallery.pl/. Ja u nich leczę zeby już kilka miesięcy i sobie chwalę. Ceny mają umiarkowane.
17.05.2017 20:27 #KasiaCukierek
Najlepszy to nie wiem, ale ja leczę zęby u nich - http://centrumdemed.pl/ Z tego co się orientuję to w Warszawie mają dwa gabinety, ja chodzę do tego na ul. Esperanto na Woli. Ogólnie jestem zadowolona.
30.05.2017 12:33 #Wika
Bezapelacyjnie w klinice ProOrtodont! Jestem bojidudkiem, a tam nigdy sie niczego nie bałam. Nowoczesne sprzety, świetni specjaliści i wiecznie uśmeichnięta obsługa :) aż chce suię chodzić do dentysty!
30.05.2017 13:51 #mina87
Mam namiar na świetne miejsce - Klinika Dent SM na Bemowie. Mają kompetentny i miły personel, ja ostatnio usuwałam tam dwie ósemki, które były zatrzymane - pan dr Jakubowski poradził sobie z nim sprawnie, nic nie bolało :) Jak ktoś szuka sprawdzonego dentysty, to polecam - tutaj kontakt: dentysta Bemowo
16.06.2017 21:47 #klara44
zawsze w nagłych sytuacjach korzystam z pomocy stomatologa p. Dominiki Romanik, która ma swój gabinet na Powiślu, zawsze bardzo kompetentnie i spokojnie podchodzi do pacjentów, mimo że ja należę do bardzo strachliwych osób, które ból u dentysty odczuwają podwójnie to pod okiem p. Dominiki daję radę trzymać na wodzy nerwy J
21.06.2017 21:58 #Joleczka80
#klara44 napisał(a) 16.06.2017 21:47

zawsze w nagłych sytuacjach korzystam z pomocy stomatologa p. Dominiki Romanik, która ma swój gabinet na Powiślu, zawsze bardzo kompetentnie i spokojnie podchodzi do pacjentów, mimo że ja należę do bardzo strachliwych osób, które ból u dentysty odczuwają podwójnie to pod okiem p. Dominiki daję radę trzymać na wodzy nerwy J
A ona jest stomatologiem czy ortodontą? Czy stomatologiem i ortodontą jednocześnie? Bo szukam też ortodonty dla dorosłego, a nie chciałabym do dwóch specjalistów chodzić.
21.06.2017 22:42 #maja88
P. Dominika jest i stomatologii i otodonta, już kilka lat do niej chodzę, a teraz jestem właśnie na etapie prostowania zębów.
23.06.2017 17:52 #Junna
ja byłam w Demedzie i powiem szczerze, że to miejsce bardzo mnie pozytywnie zaskoczyło. Byłam w ciemno, ale myślę ze będę tam leczyć zęby bo jest to miesjce widać profesjonalne z dobrymi stomatologami!
11.08.2017 14:29 #AnaSajak
W ciemno to ja nie lubię chodzić. Byłam raz w Dentalux tak i mało, że kosztowało mnie to sporo pieniędzy, to jeszcze efekt nie został osiągnięty o jaki prosiłam. Słaby profesjonalizm... Teraz chodzę tylko z polecenia.
30.08.2017 21:59 #OliNN
Od dwóch miesięcy chodzę na leczenie do Pani Dominiki Romanik. Powiem szczerze podłapałem kontakt z tego forum. Poszedłem trochę w ciemno, okazało się, że Pani stomatolog good zna się na swojej robocie. Do ładnego uśmiechu jeszcze daleko, ale na pewno z każdą wizytą jest coraz lepiej.
30.08.2017 23:41 #paula
A czy ta pani dr Romanik jest tylko stomatolog em czy zajmuje się też ortodoncja? Bo potrzebuje na gwałt dobrego ortodonty.
31.08.2017 20:25 #misia90
#mina87 napisał(a) 30.05.2017 13:51

Mam namiar na świetne miejsce - Klinika Dent SM na Bemowie. Mają kompetentny i miły personel, ja ostatnio usuwałam tam dwie ósemki, które były zatrzymane - pan dr Jakubowski poradził sobie z nim sprawnie, nic nie bolało :) Jak ktoś szuka sprawdzonego dentysty, to polecam - tutaj kontakt: dentysta Bemowo
Dzięki za namiar, ja właśnie muszę usunąć ósemki i okropnie się boje :( Szukam sprawdzonego dentysty, który to raz dwa załatwi, okropnie boję się bólu :( O tym lekarzu czytałam bardzo dobre opinie, a mam blisko do tej kliniki, tak że chyba się wybiorę na konsultację. A do usuwania mogą mnie całkiem znieczulić?
06.11.2017 19:52 kingus2
Wszelkie moje problemy z zębami rozwiązuje dr Szypulska z Dental Design w Pruszkowie. Wizyty nie są długie a leczenie przebiega bezboleśnie. Pani doktor jest delikatna i nigdy nic mnie nie bolało w trakcie robienia zęba.
06.11.2017 21:58 #Bosanacc
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
07.11.2017 14:51 naturalek
Leczyłam się długo w MP-dental przy alei Zjednoczenia na Starych Bielanach i polecam :) Miła obsługa, zespół specjalistów. Trochę kiepsko z terminami, ale polecam :) Z racji wyprowadzki na Wilanów już nie chodzę do MP-dental, ale wszytskim mieszkańcom Bielan szczerze polecam. Na Wilanowie mam sprawdzą klinikę Smile Makers, jestem bardzo zadowolona z tych usług. Jeśli mam porównać jakoś - na Wilanowie poziom wyżej, od samego wejścia do gabinetu czuć, że to już nie jest zwykły gabinet, ale właśnie klinika stomatologiczna. Dla zainteresowanych zostawiam link http://smilemakers.com.pl/
07.11.2017 15:12 #syfiassssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom..- .
09.11.2017 14:52 #Rafał
Jeśli chodzi o dobrego dentystę w Warszawie to ja od lat jestem wierna Esthedent. Nie dość, że panie są bardzo profesjonalne i delikatne, to jeszcze znają się na rzeczy. Naprawdę polecam
09.11.2017 15:44 #swiniakrakowska
Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.
19.12.2017 19:34 #Robert
współczuję, bo niestety wiem co to znaczy leczenie kanałowe, przez długi czas chodziłem do dentysty przez NFZ i bardzo żałuję bo tyle nerwów i zdrowia co straciłem podczas kilku wizyt to moje, teraz chodzę do Perfekt Med i jeszcze nie zdażyło mi się nic przykrego ze strony tamtejszych stomatologów
19.12.2017 19:35 #Syfiasta reklama a
22.12.2017 12:26 #Irka
Najlepszy gabinet dentystyczny, z jakim się do tej pory spotkałam w Warszawie to Esthe Dent. Naprawdę pracują tam specjaliści w swojej dziedzinie, wszystko odbywa się przy użyciu specjalistycznego sprzetu i w przemilej atmosferze. Naprawdę polecam!
23.12.2017 18:08 #Syf syf
12.01.2018 14:22 #holim
Bardzo profesjonalnie dentyści pracują w centrum stomatologicznym Ortodentis w Łomiankach pod Warszawą. Mają bardzo szeroką ofertę i doświadczonych pracowników, którzy są pozytywnie nastawieni do każdego klienta, więc polecam ich wam.
12.04.2018 20:50 #Adam56
Nie wiem czy najlepszy, ale całkiem dobry i z sensownymi cenami jest dr Bilski. Leczył mi teraz zęba kanałowo i dobrze to zrobił i z ludzkim sercem.
13.04.2018 08:54 #syfiasta reklama
Współczuję metody zarobkowania, być takim pachołem do reklamowania, uczyć się nie chciało....
10.05.2018 19:00 #Jadwiga
Mnie doktor Bilski uratowł ukruszony ząb. W miejsce ubytku naddał materiał, który idealnie kolorystycznie pasuje do reszty zęba.
10.05.2018 19:33 #142yn
Super wspaniała historia
13.06.2018 20:50 #AnnaP
Prawdziwa historia. też znam tego lekarza i potwierdzam. jest super stomatologiem!
18.06.2018 11:17 #Jacek Pawlak
Ja z moimi zębami chodzę do Corten Medic. Wyleczyli mi już 5, z czego dwa były kanałowe - niestety zaniedbałem strasznie zęby ale powoli wychodzę na prostą. Dodatkowo bardzo profesjonalna i miła obsługa, nowoczesny sprzęt, więc z czystym sercem mogę polecić.
18.06.2018 15:23 #kiczad
Mi bardzo pomogła pani Monika Bajerska. Poleciła mi ją koleżanka z pracy https://ranking.abczdrowie.pl Przyjmuje przy. ul. Andersa 16 Ostatnio robiła u mnie leczenie kanałowe.
23.06.2018 13:31 #Ami
Polecam tę stronę https://ranking.abczdrowie.pl/. Można zrobić konkretny reasearch;). Poczytać opinie itd.
29.06.2018 13:28 damian33
Od niedawna chodzę do stomatologa http://www.artident.pl/pl/ i z każdej wizyty jestem bardzo zadowolony.
30.06.2018 20:45 #Zussska
Ja chodzę do Pani Doktor Ewy Wojdyły, polecam bardzo! A jak szukasz kogoś innego jeszcze to może zerknij sobie na ten ranking https://ranking.abczdrowie.pl/
03.07.2018 14:47 #alajna
ja leczę sobei zeby w lux medzie teraz wykupiłam dodatkowo u nich pakiet Komfort za 49 zł za usługi stomatologiczne, z promocji mogże skorzystać każdy kto mieszka w Warszwie bądź Krakowie.
04.07.2018 09:27 #syfiassta reeklama
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
05.07.2018 15:29 #malwinazych
Od roku chodzę do Corten Medic, miałam robione leczenie kanałowe i wyrywałam ósemki, obeszło się bez komplikacji. Trochę się stresowałam ale pani doktor mnie bardzo uspokoiła
06.07.2018 12:54 #syyfiasta rekklama
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
12.07.2018 14:32 #marzena3000
W Warszawie posiadamy wieku wybitnych specjalistów zarówno stomatologi dziecięcej jak i dorosłych , niewątpliwie jednym z nich jest dr. Lis zajmujący się w implantologii zębów dentysta żoliborz przyjmuje na ul. Krasińskiego 58, 01-755 Warszawa
12.07.2018 14:50 #marcyniaa
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma
20.07.2018 13:18 #gość
ja chodzę do Corten Medic na ul. Kaczmarskiego 58 :) jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty
20.07.2018 13:21 #syfff reklamaa
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.

mam jeszcze cymbałki po 9

ktoś cos ?

bardzo jestem zadowolona, bardzo bardzo
30.07.2018 13:48 #dentmaniac
Dobry stomatolog z Warszawy to wg mnie ten który podlinkowałem (mała reklama), ale już mówie dlaczego ten gabinet. Ponieważ mają nowoczesne sprzęty i dobre podejście do pacjenta. Nie boisz się iść tam z myślą, że Ci wszystkie zęby powybijają tylko pełna kulturka i profesjonalne podejście. Przyznam, że akurat tam lubię chodzić.
31.07.2018 11:27 #ssyff reklama

ktoś cos ? ? ?? , ,,
31.07.2018 18:16 #ewa878
To proste. Dr Bilski!
03.08.2018 14:20 JacekKindyk
Jak dla mnie przychodnia http://lux-dent.com.pl/ nie ma sobie równych i tez ją polecam z czystym sumieniem. Szczególnie gdy mamy dziecko, mają tam bardzo dobre podejście do młodych pacjentów.
03.08.2018 23:30 #Syf rreklama
Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy
02.09.2018 21:59 #Pacjent
Wiem za to ktora jest najgorsz i prponuje omijac z daleka wellness dentica na bukowinskiej !!! Lekrz mówii jedna cene a przy rejestracji masz do zaplaty duzo wieksza. I jeszcze Pan ktory tam siedzi belkocze.to chyba jest nawet szef .
11.09.2018 17:57 #makaronnka
Ja robię swoje zęby w lux medzie , gabinety na bardzo wysokim poziomie, mają naprawdę dobrych specjalistów. Leczenie bez bólu, nowoczesnymi metodami. Robiłam tam uzupełnianie ubytków i leczenie kanałowe dolnej 5.
23.09.2018 18:46 #inga33
Ja chodzę do Dent-SM na Bolkowską (Bemowo), bardzo sobie chwalę opiekę i podejście do pacjenta. Super atmosfera, nic mnie podczas wizyty nie boli, dzięki temu też się nie stresuję z wizyty na wizytę jakoś bardzo :) Tu namiar na nich http://www.dentsm.pl/:)
23.09.2018 20:54 #oblam maj
reklamowane tu gabinety to najgorszy sort.......nie polecam
25.09.2018 13:12 #małgorzata
Monika Rokicka, wcześniej Monika Rokicka-Pichlak, przyjmuje w Silver Dental i Estedentica. Delikatna, profesjonalna i bardzo miła. Z każdej strony obejrzy ząb zanim podejmie decyzję o leczeniu (czesto pantomogram, jeśli była długa przerwa miedzy wizytami, albo w ogóle na początku). No i dobrze znieczula :) Polecam
01.10.2018 09:37 #sara26
Ja jestem bardzo zadowolona z doktor Moniki Rokickiej :) Jest przemiła, wyrozumiała dla takich "trudnych" pacjentów, jak ja i robi maksymalnie bezboleśnie.
02.10.2018 16:03 luplupjej
Każdy ma swojego ulubionego dentystę, dla każdego musi spełniać on określone wymagania. Ja cenię sobie kulturę osobistą specjalisty oraz jego wiedzę dlatego wybieram Denis Clinic
04.10.2018 12:34 nowtakczynie
Przed przystąpieniem do leczenia kanałowego warto trochę o nim poczytać. Tutaj masz sporo informacji leczenie kanałowe
26.10.2018 10:42 #Moniaaa
Ja chodzę do Corten Medic na ul. Belgradzkiej :) Bardzo polecam to centrum medyczne. Maja świetnych specjalistów.
28.10.2018 13:35 #oleńka
Ja miałam robione leczenie kanałowe dwa razy, oba w lux medzie , mam tam pakiet stomatologiczny. Nie ma się czego obawiać, ponieważ jest to robione w znieczuleniu. Poza tym po prawidłowo wykonanym zatruciu, ząb już nie boli.
29.10.2018 20:15 #mike84
Ja chodzę od lat do Fabdentu na Bemowie. Świetne miejsce, super wyposażone i zatrudniające najlepszych specjalistów. Tu można znaleźć więcej informacji choćby o zakresie usług - https://www.fabdent.pl/, a jest on naprawdę szeroki.
30.10.2018 17:26 #Krycha111
Piodent ma swoje gabinety m.in. w Pruszkowie i Wołominie. Opieka kompleksowa, gabinety długo otwarte no i przede wszystkim doświadczeni lekarze.
Polecam https://www.piodent.pl
31.10.2018 10:23 #AgaBart
#Moniaaa napisał(a) 26.10.2018 10:42

Ja chodzę do Corten Medic na ul. Belgradzkiej :) Bardzo polecam to centrum medyczne. Maja świetnych specjalistów.
zgadzam się, aczkolwiek my z rodziną chodzimy do CM na ul. Makolągwy :)
11.11.2018 07:57 #Supka
ja uważam ze Centrum Demed jest doskonały - leczą dokładnie i bez bólu. Już się do nich tak przyzwyczaiłam że szczerze mówiąc idę tam z pełnym komfortem! na prawdę jestem zadowolona!
15.11.2018 11:09 #ewelinarydz
Ja od wielu lat jestem pod opieką dr Beaty Szwarc w Smile Makers na Wilanowie. Dla mnie najlepszy specjalista.
A z racji mojej genetyki mam słabe zęby i już wielu lekarzy stomatologów przerobiłam.
Polecam http://http://smilemakers.com.pl/
21.11.2018 13:12 #lusia232
mieszkam na Tarchominie i blisko mam do stomapolu. Co prawda na razie zwykłe zabiegi srtomatologiczne tam mam, bo innych nie potrzebuję, ale widzę, że tam robią też stomatologię estetyczną. Warto z nich korzystać.
27.11.2018 12:04 #sabina88
Ja polecam gabinety w Dent SM - http://www.dentsm.pl/, bardzo dobra opieka, świetni lekarze, którzy mają podejście do pacjenta i potrafią pracować z nowoczesnymi narzędziami. Leczyłam tam zęby kanałowo pod mikroskopem, super sprawa.
03.12.2018 10:42 #maszsza
Ja nie narzekam na stomatologów w lux medzie, jakość usług najwyższa, zawsze wychodzę zadowolona z leczenia, bez bólu zresztą :) Także taki pakiet stomatologiczny warto mieć.
11.12.2018 11:51 #zuza18
według mnie najlepszy stomatolog w Warszawie to https://dentalwhite.pl/
bardzo profesjonalne podejście
12.12.2018 12:35 #Bartekkowalski
Myśliborska 18. Tam pracują specjaliści.
18.12.2018 13:50 #Wojciech77
Polecam Pana Dariusza Kaczyńskiego z placówki Enel Medu- galeria Blue City. Ostatnie leczenie kanałowe zakończyło się sukcesem. Profesjonalne podejście do pacjenta. Również dostałem namiar na tego Pana z polecenia.
19.12.2018 09:49 #witolde1as

ktoś cos ? ? ?? , ,,
27.12.2018 19:59 #lizzy31
Ja się leczę w Fabdencie na Bemowie i mogę śmiało polecić, tu ich strona http://www.fabdent.pl/. Mają szeroki zakres usług, leczyłam u nich zęby, także kanałowo, usuwałam ósemkę, a teraz jestem w trakcie upiększania mojego uśmiechu - najpierw leczenie ortodontyczne, a potem trochę kosmetyki mnie jeszcze czeka :)
29.12.2018 17:25 #agness33
w centrum medycznym Corten Medic pracują bardzo dobrzy specjaliści
11.01.2019 19:26 #TomN
Wybielałem zęby przed ślubem najlepszego przyjaciela w gabinecie u doktora Kazerooni na dolince. Trochę się denerwowałem, ale szybko sympatyczna obsługa mnie uspokoiła i wytłumaczyła wszystko: ile potrwa i jak będzie to wyglądało. Pełen profesjonalizm nie tylko w wykonanej pracy ale także w podejściu do człowieka! Podsyłam wam link do strony byście wiedzieli o kim mowa: https://usmiechzdrowia.pl/
13.01.2019 13:43 #reer
reklama najgorszych specjalistów, omijajcie szerokim łukiem
który z dobrych specjalistów potrzebuje takiej nachalnej reklamy na DARMOWYM portalu ??????
21.01.2019 14:08 #zula43
Ja od dłuższego czasu, w zasadzie od przeprowadzki do własnego mieszkania, korzystam z gabinetu Dent SM, do którego pierwszy raz trafiłam z wielkim bólem. Wyleczono mi wówczas ząb kanałowo, od tej pory jak mam jakiś problem stomatologiczny, to od razu idę i leczę na bieżąco, aby uniknąć sytuacji, w której ząb byłby już nie do uratowania. Szczerze polecam tę klinikę, namiary znajdziecie na ich stronie http://www.dentsm.pl/
21.01.2019 17:07 #estrrra
który z dobrych specjalistów potrzebuje takiej nachalnej reklamy na DARMOWYM portalu ??????
23.01.2019 16:28 #Kadafi
Pio-dent w Pruszkowie, ewentualnie Wołomin www.piodent.pl
23.01.2019 17:15 #rabarek
24.01.2019 15:34 #...
Hej, ja chodzę do doktor Słysz w Dental Care. Jest miła, delikatna i profesjonalna. Jak dla mnie to definicja dobrego dentysty.
24.01.2019 15:43 #derer
kogo to obchodzi ?
30.01.2019 19:50 #Moniakowa
Ja bardzo sobie chwale www.dentalfraternity.pl. Leczę się tam już od ponad roku i jestem bardzo zadowolona. Zawsze bardzo bałam się stomatologów ale tam mają świetne podejście do pacjentów. Teraz moje ząbki są zadbane i zdrowe. Bardzo dobra klinika w centrum warszawy i co ważne mają swój parking także nie ma problemów z parkowaniem
01.02.2019 20:54 #pepper33
Ja chodzę do Fabdentu na Bemowie, ostatnio miałam do czynienia z drem Stępniem, bo musiałam usunąć zatrzymane ósemki, a dr to świetny chirurg. Polecam sobie poczytać http://www.fabdent.pl/o-nas/zespol. Ważne jest, komu powierzamy nasze zdrowie :)
08.02.2019 11:53 #gosiaczkka
Ja tez leczę zęby w lux medzie, tam zawsze leczą bez bólu, nowoczesnym sprzętem, przede wszystkim bardzo dokładnie.
15.02.2019 12:36 #AlkaHalka
Szczerze polecam Piodent w Pruszkowie. Kompleksowe i niedrogie leczenie. Polecam również dla małych dzieci.
www.piodent.pl
15.02.2019 13:50 #ANielkina
Moniakowa dzięki za namiary na Dental Fraternity właśnie wczoraj zaczęłam u nich leczenie i jak na razie jestem zadowolona. Mile zaskoczył mnie opiekun klienta który wszystkiego pilnuje i zapewnił mnie że przypomni się z następną wizytą. A poza tym bardzo ładna klinika z miłą obsługą i fajnymi lekarzami.
26.02.2019 13:16 #bajka81
Dr Ewa Jakubowska, Dent SM, http://www.dentsm.pl/ - polecam!!! Świetna specjalistka, a przy tym tak serdeczna osoba, że naprawdę chodzi się z przyjemnością na te wizyty :) Ja z leczenia jestem bardzo zadowolona, całą rodzinę zapisuję teraz tylko do Dent SM i tam wykonujemy wszelkie zabiegi czy przeglądy :)
05.03.2019 14:52 #olka
Niedawno z bólem zęba szukałam miejsca, gdzie przyjmie mnie stomatolog, ale na już. W wielu miejscach nie chcieli mnie przyjąć, udało się w Medykusie na Mokotowie. Naprawdę dobrze trafiłam, bo tam mają wszystkie potrzebne sprzęty, jak np. pantomogram. Zrobili mi na miejscu prześwietlenie, zajęli się mną od razu bez problemu. Świetni lekarze tam pracują.
06.03.2019 19:23 #tektyt
Jerzy Brydak - najlepszy
13.03.2019 11:57 #Miska
Spokojnie mogę polecić tą klinikę www.centrum-dentalfraternity.pl. Leczę się tam i jestem bardzo zadowolona. Mają świetnych lekarzy np Artur Wierciński. Bardzo miły i delikatny stomatolog a przy tym dokładny i fachowy. Generalnie mają bardzo dobry personel. Wszyscy mili i pomocni. Przydzielili mi nawet opiekuna który dba bym nie zapomniała o wizycie i by wszystko było przygotowane (historia choroby i ewentualnie plan działań). A do tego są w centrum także nie ma problemów z dojazdem. Polecam
13.03.2019 14:52 #syfreklama
ktoś coś
ktoś coś ?

ktoś coś ?

super, wspaniale, cudownie.
Dobry stomatolog nie potrzebuje takiej szma.cianej reklamy, paradoksalnie świadczy to o braku klientów i prawdopodobnie o kiepskiej jakości świadczonych usług. Nie polecam .
14.03.2019 18:15 #matias
Polecam gabinet stomatologiczny https://ferreus.pl/. Świetna opieka kompetentnych fachowców. Leczą niemal bez bólu i z pełnym empatii podejściem do pacjenta. Miejsce oceniam na piątkę z plusem.
20.03.2019 12:11 #klarowa
Ja nie narzekam na lux med, mam pakiet stomatologiczny , leczenie super, najnowszymi metodami, nie płacę za przeglądy.
21.03.2019 09:28 #Kornishonn
A mnie od jakiegoś czasu polecają ttego protetyka w Warszawie. Znacie może tą klinikę i możecie potwierdzić, że pracują tam fachowcy?
27.03.2019 10:33 #lukrecjaa
Jestem na prawdę bardzo zadowolona z lux medu, taki pakiet warto opłacać, bezpłatne przeglądy a zęby zaleczone bardzo dobrze bez bólu. Gabinety wyposażone sa w nowoczesny sprzęt.
30.03.2019 20:04 #lusia1213
Ja muszę zrobić dopiero RTG zębów, znalazłam miejsce w pobliżu mojego domu, gdzie mam zamiar iść w poniedziałek - http://www.rtgzebow-warszawa.pl/. Czy do usunięcia ósemek wystarczy zdjęcie panoramiczne? Czy jakieś inne badania muszę zrobić?
31.03.2019 13:45 #witek
Widze ze temat klinik i ich reklam budzi sporo emocji i negatywnych wpisow. Na warszawskim rynku jest naprawde kilka fjanych klinik z dobrym podwjsciem do pacjentow i rzetelnie wykonujacych swoja prace. Pamietajmy ze nie tylko klinika sie liczy ale rowniez lekarze. Ja osobiscie w kilku klinikach korzystalem z roznych specjalistow. Napewno z takich ktorych korzystalem i sa warci polecenia to: Dr n. med. Piotr Jurkowski - robi niesamowite prace protetyczne (ddclinic.pl) Dorotowska Dental Clinic, dr Maciej Wojcik z wokcikclinic.pl tez super protetyke, jesli chodzi o endodoncje to Bartosz Naskret, Katarzyna Cieslak, Paulina Dunajska. Tez wysoki poziom jest na elektoralnej ale nienpamietam nazwiska lekarza u ktorego bylem.
03.04.2019 19:16 #DradcaDentalFraternity
Witajcie!
Jestem Waszym doradcą online. Pojawiłam się na tym forum w ramach
kampanii informacyjnej Dental Fraternity. Chciałabym odpowiedzieć na wszelkie pytania, związane z implantologią a w szczególności z implantami zygomatycznymi. Zapraszam do dyskusji w tym oraz pokrewnych wątkach.
Jestem do Waszej dyspozycji.

Anna
Doradca Online Dental Fraternity
dentalfraternity.pl
08.04.2019 11:44 #kajura
@Doradca na czym polegają takie implanty?
09.04.2019 08:46 #aniappp
to jakaś nowa klinika i metoda?
09.04.2019 12:50 #hasny
Macie jakiś przybliżony czas oczekiwania na wizyty wstępne przed zabiegami wstawiania implantów? Podobno to Dental Fraternity to jedna z lepszych warszawskich klinik więc obawiam się o czas oczekiwania...
09.04.2019 17:23 #milka12
Sprawdź też Varsovia Dental. To jedna z najlepszych kliniki. Mną zajmowała się dr Jarosz i szczerze mogę polecić. Na specjalistę warto poczekać czasem.
09.04.2019 18:37 #Polecam
Muszę przyznać, że obsługa lek.stomatolog Zuzanny Samborskiej na bardzo wysokim poziomie, polecam z cała stanowczością ze względu na profesjonal stomatologiczny oraz przyjazną atmosferę, dziękuję. Jest młoda ale bardzo delikatna umie wysłuchać i liczy sie z pacjetem i umie zrozumieć ze boli Polecam polecam polecam lek.stomatolog Zuzanne Samborska z Warszawy
09.04.2019 18:47 #Zadowolony
Wszystko bez zarzutu - czystość, profesjonalizm, poczucie humoru. Potrafią odwrócić uwagę pacjenta od bólu. Polecam Zuzanne Samborska jedna uwaga brak internetowej Reklamy
10.04.2019 21:55 #On był u niego
Polecam Stomatologa Jerzy Brydak
11.04.2019 06:06 #Dziękuję
Bardzo miła atmosfera, dogodne terminy i wreszcie dentysta nie kojarzy mi się z bólem i strachem, polecam. Lek. Dominika Otrebe
11.04.2019 15:22 #Ona
Będąc u Lek. Stomatolog Zuzanny Samborskiej czułam sie super . Jest bardzo uprzejma miła mało rozmowna ale robote z moimi zębami zrobiła dobrą na pierwszej wizycie nie wzieła zadnych pieniędzy co jest nie spotykane będąc prywatnie u Stomatologa . Zrobiła panorame szczęki za to zapłaciłam 100zl przedstawiła mi propozycje co widzi i jak ona to widzi jaki koszt wszystko wyszczególnione miałam nie motała sie ze to tyle będzie albo tyle każdą wizytę chodziłam prywatnie ale też co u niej mnie zaskoczyło pozytywnie to co mozna było zrobic na NFZ zrobiła nie biorąc za to pieniędzy nie mowiła ze sie nie da sama zaproponowała bym mniej kosztów odczuwałam chodze do niej od 2018 roku i jaka była taka jest Polecam. lek. Zuzanne Samborską jest młoda ale widać ze lubi robić to co robi .
11.04.2019 19:43 #Pogodny
#Ona. A w jakiej dzielnicy przyjmuje ?i na jakiej ulicy ?Wpisywalem w Google ale nie ma zadnej informacji ani strony internetowej chodzi mi o
Stomatologa lek. Zuzanne Samborską
11.04.2019 19:49 #Pogodny
Dental Cara polecam jestem bardzo zadowolony Polecam
11.04.2019 20:06 #Usmiechniety
Dental Care Polecam miła Atmosfera Akceptacja pacjenta pozytywna Polecam Dental Care
11.04.2019 20:25 #Polecam
Ja sie nie spotkałem z Stomatologiem pogadanym to są nie mowy albo są tacy co dużo mówią a robote robia na odpier... Byle by kase zedrzeć i tu przyznam rację bo byłem i nadal jestem u Lek.Stomatologa Z.Samborskiej Pacjetem od kąt powstał ten Gabinrt przypadkowo pierwszy raz poszedłem z bólem zęba nie pozbyła mnie nie kazała sie umawiac kazała poczekać a wczesniej byłem w 3 innych trzeba było sie umawiac a jak tu czekac z bólem nie dość ze została dłużej w pracy to jeszcze na NFZ dało sie dało sie Polecam lek Zuzanne Samborską darzy pełnym zaufaniem .
12.04.2019 11:13 #aga77
Dental White - według mnie najlepsi stomatolodzy w Warszawie, chodzę już długi czas na kontrole i niedługo będę zakładać u nich aparat
14.04.2019 11:04 #DoradcaDentalFraternity
#kajura napisał(a) 08.04.2019 11:44

@Doradca na czym polegają takie implanty?
Witaj kajura
Implanty zygomatyczne są to tytanowe wszczepy stosowane najczęściej u osób mające zaniki kości szczęki. Wprowadzane są do kości policzkowych pod odpowiednim kątem przez doświadczonego specjalistę.

#aniappp napisał(a) 09.04.2019 08:46

to jakaś nowa klinika i metoda?
Witam aniappp
Jest to coraz bardziej popularna metoda uzyskania pięknego uśmiechu dla osób, które straciły już nadzieję. Niestety w niektórych przypadkach nie można zastosować standardowych implantów, więc stosuje się implanty zygoamtyczne.

#hasny napisał(a) 09.04.2019 12:50

Macie jakiś przybliżony czas oczekiwania na wizyty wstępne przed zabiegami wstawiania implantów? Podobno to Dental Fraternity to jedna z lepszych warszawskich klinik więc obawiam się o czas oczekiwania...
Witaj hasny
Bardzo nam miło, aczkolwiek czas oczekiwania jest różny. Zachęcam do bezpośredniego kontaktu z kliniką drogą telefoniczną, bądź meljową gdzie zostaną podane wszelkie informacje.

Anna
dentalfraternity.pl
14.04.2019 19:39 #Magda90
Ja polecam Cinis med na Wilanowie, duży plus za udogodnienia dla niepełnosprawnych i normalne miejsce do przewijania maluszków,a nie w łazience jak w niektórych miejscach
15.04.2019 08:53 #sabinamaja
#Magda90 napisał(a) 14.04.2019 19:39

Ja polecam Cinis med na Wilanowie, duży plus za udogodnienia dla niepełnosprawnych i normalne miejsce do przewijania maluszków,a nie w łazience jak w niektórych miejscach
Też zwróciłam na to uwagę! Zawsze te miejsca poupychane w toaletach. Lekarze są tu bardzo dobrzy dlatego też przychodzę, ale poza tym tutaj też jest bardzo miło jeśli chodzi o obsługę, personel był bardzo życzliwy bo np ostatnio przychodząc tam nie czułam się najlepiej a jeszcze z dzieckiem byłam i realnie się zainteresowali a nie jak w niektórych miejscach.....
15.04.2019 11:34 #Jonna
Flodental Rodzinna Stomatologia w Ząbkach - polecam.
15.04.2019 14:12 #walerrr
Chodzę tylko i wyłącznie do Dentala przy ul. Lwowskiej w Lublinie i jestem zadowolony.. Nie było jeszcze sytuacji, żebym wyszedł od nich zdenerwowany, czego nie mogę powiedzieć o innych stomatologach w mieście..
15.04.2019 23:02 #elwirowa
Mam pakiet w lux medzie i tam sa bardzo dobrzy stomatolodzy, ja nie narzekam. Zawsze ząb jest dokładnie zaleczony. Bez żadnego bólu. Nie płacę za przeglądy.
16.04.2019 07:27 #Asia........35
Polecam Stomatolog-lek. Zuzanne Samborską . Młoda, miła i bez bólu.
16.04.2019 10:21 #maryska
Potrzebuję pomocy w wyborze implantów dla ojca. Warto jest wgl inwestować w taki rodzaj "nowego" uzębienie czy lepiej wybrać sprawdzone i dużo tańsze protezy?
16.04.2019 10:44 #magisterka@interia.pl
Oferuję pisanie prac magisterka@interia.pl
Koszt napisania 1 strony to 20 zł.
Istnieje możliwość płatności w ratach.
Plan racy oraz spisy (bibliografia, spis tabel, rysunków) są w cenie.
Po napisaniu pracy wykonuję raport w plagiat.pl
Poprawki w cenie.
Serdecznie zapraszam.
16.04.2019 11:31 #aleAleksandra
Jeżdżę do Łomży do http://www.bodent.com.pl/ tam mają dobrego specjalistę nazywa się Dmochowski i on jak zrobi zęby to mucha nie siada. Wiem, że to trochę daleko z Warszawy, ale warto. Mają tam wysokiej jakości sprzęt, a lekarzowi doświadczenia nie brakuje.
16.04.2019 18:12 #barbarel3
bardzo dobrego dentyste mam na Wilanowie, jezdze tam z Mokotowa. Nowoczesny gabinet, bezstresowa atmosfera :) Lecze głębokie i płytkie ubytki, do tego regularne przeglądy i czyszczenie osadu. Klinika nazywa sie "Well Now" na Potockiego
17.04.2019 18:13 #Rolka
@doradcadentalfraternity a jaki jest mniej więcej przybliżony czas zabiegu ? Rozumiem, że pod znieczuleniem jest to wykonywane?
@doradcadentalfraternity skoro są to implanty, które stosuje się w przypadku zaniku kości to żeby taki implant wstawić, trzeba jakoś sztucznie nadbudować brakującą kość ?
17.04.2019 19:04 #uls33
Polecam Dent SM i dra Jakubowskiego, super chirurg :) Jestem pacjentką z długim stażem, wszystkie ósemki wyrwane u pana dra, zawsze w pozytywnej atmosferze i bezboleśnie. Tu więcej informacji na pewno znajdziecie http://www.dentsm.pl/chirurgia
18.04.2019 13:31 #Asnyk
A ja mogę polecić usługi w tym dental fraternity. Co prawda nie robiłem tam implantów ale jestem bardzo zadowolony z zabiegu, który został przeprowadzony :)
19.04.2019 10:06 #alek4
Bardzo polecam Dentalwhite na ul. Sebastiana Klonowicza 2
22.04.2019 13:37 #Rollo
Piodent Pruszków i Wołomin https://www.piodent.pl
22.04.2019 20:48 twerka
A kogo możecie polecić na Bemowie?
29.04.2019 08:32 #aniappp
implanty zygomatyczne, czytałam ,że to dobra metoda w przypadku problemów z kością szczęki. Czy w tej klinicie w Warszawie podejmują też takie próby odnowienia przy zanikach kości?
29.04.2019 14:47 #fuzja
Pani Majewska z Cinis Medu na Wilanowie. Nowocześnie, bez bólu, fajne podejście do pacjenta, cena adekwatna do usługi, pełen profesjonalizm. Czwarty ząb tam robię, zbliżam się już do perfekcyjnego uśmiechu jak z reklamy :D
29.04.2019 17:11 #mika
@doradca ile trzeba czekać na termin? czy są one bardzo odległe? Nie ukrywam że bardzo zależy mi na czasie
06.05.2019 11:27 #dominique001
polecam dentystów i ortodontów w Corten Medic - chodzę od lat i jeszcze ani razu nie mogłam narzekać :D nawet robiłam tam aparat porcelanowy dzięki któremu mam teraz przepiękny usmiech :D
06.05.2019 14:13 #pinkA
@Doradca czy taki implant różni się wyglądem od ''normalnego'' zęba?
@Doradca ale nie trzeba czekać roku przykładowo? :p
06.05.2019 14:15 #mocca
#fuzja napisał(a) 29.04.2019 14:47

Pani Majewska z Cinis Medu na Wilanowie. Nowocześnie, bez bólu, fajne podejście do pacjenta, cena adekwatna do usługi, pełen profesjonalizm. Czwarty ząb tam robię, zbliżam się już do perfekcyjnego uśmiechu jak z reklamy :D
słyszalam troche dobrych rzeczy na temat tej doktorki, moge wiedzieć w jaki sposób podchodzi do leczenia pacjenta? cos o jakiejs kamerce slyszalam, ze pacjent moze ubytek zobaczyc ale nie wiem czy to prawda?
07.05.2019 13:01 #ulkachincz
mam bardzo fajną klinike w Wilanowie, super nowoczesne miejsce gdzie oprócz miłej atmosfery zapewniają trafną diagnostykę. Leczenie bez bólu i bez stresu, dobry dojazd - WellNow :)
07.05.2019 13:01 #ulkachincz1
mam bardzo fajną klinike w Wilanowie, super nowoczesne miejsce gdzie oprócz miłej atmosfery zapewniają trafną diagnostykę. Leczenie bez bólu i bez stresu, dobry dojazd - WellNow :)
09.05.2019 11:18 #Alicjaaaaa87
Ja byłam ostatnio w BetterDent na Targówku. Jestem bardzo zadowolona z pracy dr. Aleksandry nad moim uzębieniem. Mogę szczerze wam polecać!
09.05.2019 15:48 #Justyna
Widzę tutaj sporo opinii o różnych lekarzach.. Potrzebuję na prawdę kogoś dobrego do wykonania implantu w górnej szczęce jednego z pierwszych zębów (miałam wypadek i musze teraz uratować uśmiech). Te zygomatyczne implanty są naturalniej wykonywane niż przez wkręcenie śruby ?
10.05.2019 14:58 elabarbara
W tak dużym mieście jest sporo gabinetów dentystycznych ale nie wszędzie jest tak dobrze i profesjonalnie, dlatego trzeba uważać. Ja dopiero szukam dobrego stomatologa a czytałam że Clinca Well Now jest najbardziej polecana przez pacjentów, zajmują sie leczeniem zębów profesjonalnie. I widziałam też że mają ciekawą ofertę.
wpis modyfikowany 1 raz, 10.05.2019 15:05 
16.05.2019 18:23 gryf
Polecam to miejsce http://https://sielskaklinika.pl/ specjalizują się w chirurgii oraz implantologii. Robią bardzo duże prace protetyczne zobaczcie tu https://sielskaklinika.pl/metamorfozy/ i jest dużo taniej niż w Warszawie
16.05.2019 22:01 #Mariusz
W tym dental fraternity wszyscy lekarze wykonują te zabiegi i można się bez problemów z kolejkami umówić czy okres oczekiwania jest długi?
18.05.2019 21:45 #Elaisa
@Justyna z tego co kojarzę to są po prostu inaczej wkręcane, i mają dłuższe śruby niż te klasyczne. Ale najlepiej zadzwonić do Dental Fraternity i tam Ci wszystko powinni opowiedzieć .
18.05.2019 21:47 #agatka87
Jeśli chodzi o ortodontę, to ja polecam lekarzy w Rock Your Smile, oni mają kilka placówek w Wawie. Ja chodzę do dr Borzymowskiej-Sawickiej, noszę aparat od 4 miesięcy, moje zęby są w coraz lepszej kondycji :) Coś się dzieje, zęby zmieniają położenie, powoli zaczynają się prostować. Dla mnie to naprawdę spełnienie marzeń, długo nosiłam się z zamiarem założenia aparatu, cieszę się że się w końcu zdecydowałam :)
19.05.2019 10:48 #DoradcaDentalFraternity
#maryska napisał(a) 16.04.2019 10:21

Potrzebuję pomocy w wyborze implantów dla ojca. Warto jest wgl inwestować w taki rodzaj "nowego" uzębienie czy lepiej wybrać sprawdzone i dużo tańsze protezy?
Witaj maryska
Przede wszystkim warto się zastanowić czy zależy nam bardziej na komforcie czy po prostu na kosztach ? Niestety tańsze alternatywy jak np proteza jest dość niewygodna i krępująca. Jeżeli jest możliwość inwestycji w implanty to stawiałabym na tą opcję :).
Anna
dentalfraternity.pl
19.05.2019 10:53 #DoradcaDentalFraternity
#Rolka napisał(a) 17.04.2019 18:13

@doradcadentalfraternity a jaki jest mniej więcej przybliżony czas zabiegu ? Rozumiem, że pod znieczuleniem jest to wykonywane?
@doradcadentalfraternity skoro są to implanty, które stosuje się w przypadku zaniku kości to żeby taki implant wstawić, trzeba jakoś sztucznie nadbudować brakującą kość ?
Witaj Rolka
Czas trwania zabiegu w naszej kliniec wynosi dwie godziny. Sam zabieg oczywiście przeprowadzany jest pod znieczuleniem. Bardzo dobrze rozwijają się u nas zabieg pod narkozą, ale można wybrać również znieczulenie miejscowe.
Zazwyczaj w dolnej szczęce nawet przy dużych zanikach kości można osadzić ładne zęby. Natomiast w górnej szczęce nie jest to już takie proste i trzeba odbudować kość. robiąc tzw. przeszczep do zatoki zębowej.
Anna
dentalfraternity.pl
19.05.2019 10:56 #DoradcaDentalFraternity
#aniappp napisał(a) 29.04.2019 08:32

implanty zygomatyczne, czytałam ,że to dobra metoda w przypadku problemów z kością szczęki. Czy w tej klinicie w Warszawie podejmują też takie próby odnowienia przy zanikach kości?
Oczywiście,że tak. W naszej klinice przeprowadzane są zabiegi z użyciem implantów zygomatycznych, dzięki którym można uzyskać ładne i pełne uzębienie. Zachęcam do kontaktowania się z kliniką i umówienie na wizytę.
Anna
dentalfraternity.pl
19.05.2019 10:59 #DoradcaDentalFraternity
#mika napisał(a) 29.04.2019 17:11

@doradca ile trzeba czekać na termin? czy są one bardzo odległe? Nie ukrywam że bardzo zależy mi na czasie
Witaj mika
Na stronie https://www.dentalfraternity.pl można zarezerwować sobie wizytę. Dzięki czemu będziesz mogła dopasować termin pod siebie. Dopiero po skonsultowaniu się ze specjalistą i wykluczeniu przeciwwskazań będzie można ustalić termin zabiegu.
Anna
dentalfraternity.pl
19.05.2019 11:04 #DoradcaDentalFraternity
#pinkA napisał(a) 06.05.2019 14:13

@Doradca czy taki implant różni się wyglądem od ''normalnego'' zęba?
@Doradca ale nie trzeba czekać roku przykładowo? :p
Witaj Pinka
To zależy jak kto do tego tematu podchodzi. W końcu implant wkręcany jest na śrubie, więc to już mocno odstaje od naszego naturalnego zęba, który utrzymuje się na korzeniu. Jednakże różnice w wyglądzie są niewielkie.
Nie ma aż takiej rozbieżności. Warto dodać, że specjaliści z naszej kliniki jako pierwsi przeprowadzili największą liczbę zabiegów (7) w przeciągu kilku miesięcy.
Anna
dentalfraternity.pl
19.05.2019 11:07 #DoradcaDentalFraternity
#Justyna napisał(a) 09.05.2019 15:48

Widzę tutaj sporo opinii o różnych lekarzach.. Potrzebuję na prawdę kogoś dobrego do wykonania implantu w górnej szczęce jednego z pierwszych zębów (miałam wypadek i musze teraz uratować uśmiech). Te zygomatyczne implanty są naturalniej wykonywane niż przez wkręcenie śruby ?
Witaj Justyna
Implanty zygomatyczne stosowane są u pacjentów mające duże zaniki kości szczękowych lub duże braki w uzębieniu. Być może w Twoim przypadku jest możliwość wstawienie standardowego implantu. Kontaktowałaś się już z jakimś specjalistą w tej sprawie ?
Anna
dentalfraternity.pl
19.05.2019 11:10 #DoradcaDentalFraternity
#Mariusz napisał(a) 16.05.2019 22:01

W tym dental fraternity wszyscy lekarze wykonują te zabiegi i można się bez problemów z kolejkami umówić czy okres oczekiwania jest długi?
Witaj Mariusz
Wszyscy specjaliści w naszej klinice mają bardzo duże doświadczenie, jednak nie każdy zajmuje się zabiegiem wszczepiania zygom. Jeżeli chcesz skorzystać z naszych usług zachęcam do kontaktowania się z naszą kliniką i umówieniem się na wizytę :)
Anna
dentalfraternity.pl
20.05.2019 10:04 #MarcinW
Bardzo boję się chodzić do dentysty, ale atmosfera jaka jest w klinice Cinis Med trochę zmniejsza ten mój strach. Panie są bardzo miłe i kompetentne ;)
21.05.2019 13:15 #Mariusz
Dziękuję za informacje. Czy mogę zarejestrować się internetowo czy tylko telefoniczna rejestracja?
24.05.2019 09:45 #Jarix
Ja też nie lubię dentystów, stomatologów i wszystkich lekarzy od zębów... Mam złe doświadczenia z tego typu lekarzami aczkolwiek kilka tygodni temu byłem na pierwszej wizycie u dr Piotra Lipnickiego i nie było najgorzej. Duży plus dla niego za rzeczowe podejście i szybką diagnozę.
24.05.2019 10:17 Anitagrudzien
Zdecydowanie Dental White ! świetni dentyści
28.05.2019 14:12 #Cabanek
W Warszawie drogo, za drogo. Pruszków albo Wołomin i Piodent polecam, bo jest taniej, a leczenie kompleksowe, bezbolesne.
28.05.2019 17:05 #DoradcaDentalFraternity
#Mariusz napisał(a) 21.05.2019 13:15

Dziękuję za informacje. Czy mogę zarejestrować się internetowo czy tylko telefoniczna rejestracja?
Witaj Mariusz
W czasach internetu możliwa jest również rejestracja online. Na naszej stronie możesz zarezerwować dogodny dzień. Wystarczy tylko podać imię i nazwisko, dzień jaki Ci odpowiada i godziny w jakich preferujesz odbycie wizyty.
Anna
dentalfraternity.pl
04.06.2019 18:17 #Wiola
Jak najlepszy to najlepiej w Cinis med ;) podejmują się nawet ciężkich wyzwań ;)
09.06.2019 22:52 #julkaaa
W Warszawie to sie nie orientuję gdzie jest dobry dentysta ale jeśli juz mam coś polecać to zdecydowanie przejrzyjcie sie ofercie http://litynscy.pl/ Mają najlepszy sprzęt oraz kadrę doświadczonych specjalistów z dziedziny stomatologii .
10.06.2019 18:27 #karolcia-karolcia
Varsovia Dental :) Zajmowała się mną dr Jarosz i jestem zachwycona. Nie ukrywam, że boję się wizyt u dentysty i zawsze się nimi bardzo denerwuję, ale pani doktor ma takie podejście, że nawet największego dentofoba uspokoi. Polecam serdecznie.
13.06.2019 14:17 #Patryk46
Polecam dr Stelmacha Szczepan chyba ma na imię z enel medu. Nie zdziera kasy i ma fajne podejscie do pacjenta. Dzieki niemu mam proste zeby a ostatnio polecilem go kumplowi i tez jest zadowolony z efektow i doboru aparatu wiec warto skorzystac
14.06.2019 04:20 #HAKER
Witam,

ZAJMUJĘ SIĘ PROFESJONALNYM WŁAMYWANIEM NA KONTA FACEBOOK!

Zanim zapacisz to udowodnię Ci, że posiadam login i hasło do konta FB, które mi zleciłeś/aś! Jako dowód Wyślę Ci część rozmów z Tobą i tą osobą lub inną osobą, którą mi wskażesz!

Pierwszę udowodnię, potem płacisz i wysyłam Ci login i hasło do konta fb tej osoby!

NIE PISZ DO MNIE TU TYLKO NAPISZ NA MAILA!
damian.kozdron88@o2.pl

ZAPISZ SOBIE SZYBKO TEGO MAILA, BO TEN POST ORAZ MOJE KONTO ZOSTANIE ZA NIEDŁUGO USUNIĘTE ZA DODANIE TAKIEGO POSTA!

100% DYSKRECJI!

cena: 400 zł do negocjacji!

Zapraszam!
15.06.2019 13:23 #zuzappp
Ja chodzę do Dent SM na Bemowie, bardzo fajna klinika, świetni lekarze - dr Jakubowska to akurat moja stomatolog, ale miałam okazję też siedzieć na fotelu u dra Jakubowskiego, bo usuwałam ząb i dr wykonywał zabieg. Zdecydowanie polecam :) Więcej info znajdziecie na pewno na stronie http://dentsm.pl
02.07.2019 09:01 #nimka
ja akurat nie narzekam na lux med w ich pakiecie stomatologicznym masz możliwość do nieograniczonej liczby wizyt u stomatologa więc moim zdaniem to jest bardzo korzystna opcja dla każdego kto chce regularnie dbać o zęby. W ramach pakietu są też jakieś zniżki i darmowe wypełnienia wiec się opłaca.
05.07.2019 15:16 #Amanda77
Dla mnie najlepsi stomatolodzy w Warszawie są w Demeter na Pradze. Pomogli mi już w klilku kryzysowych sytuacjach i zawsze byłam zadowolona.
12.07.2019 11:16 #nertwal
Na Warszawskich Włochach znajduje się bardzo dobry gabinet stomatologiczny. Jeżeli mieszkacie w tych okolicach to Polecam wam skontaktować się z http://stomatologiapanczyk.pl/ Tam na pewno wyleczą wasze zęby.
12.07.2019 14:41 #Marianna90
najlepszy dla mnie na zawsze będzie http://demeter.com.pl/. zawsze mi pomogli a nie miałam ciekawego stanu zębówww.
12.07.2019 14:42 #Janusz456
Jestem z Żoliborza i też znam DEMETER! moge ich polecić, córka chodzi z dziećmi i są zadowoleni
14.07.2019 21:34 #matias
Ja korzystam z usług gabinetu www.ferreus.pl. Zawsze fachowa, sympatyczna opieka. Delikatne i pełne empatii podejście do pacjentów, którzy mają lekką alergię na usługi dentystyczne:)
17.07.2019 15:33 #basia_wola
Polecam Centrum Stomatologiczne Kołodent! Leczą kompleksowo, fachowo i przyjaźnie dla pacjenta. Mieszczą się w Warszawie na Woli, przy Górczewskiej. Można się zapisywać poprzez ich stronę: www.kolodent.pl
17.07.2019 20:32 #zuzii
My chodzimy w zasadzie całą rodziną do kliniki http://dentsm.pl, polecam gorąco każdemu, mają świetnych specjalistów:) To naprawdę fajne miejsce, przyjazne pacjentom :) Klinika na Bemowie.
18.07.2019 20:40 #MArta...41..
Polecam lek Zuzanne Samborską
26.07.2019 14:39 #milenawoj01
#Marianna90 napisał(a) 12.07.2019 14:41

najlepszy dla mnie na zawsze będzie http://demeter.com.pl/. zawsze mi pomogli a nie miałam ciekawego stanu zębówww.
w Demeter miałam usuwane ósemki i serdecznie polecam tamtejszą chirurgię stomatologiczną - nic nie bolało a dentysta bardzo szybko usunął mi ósemki
29.07.2019 08:42 #Nina09
Ja byłam ostatnio w Varsovia Dental na wizycie i bardzo polecam. Jest bardzo miło i profesjonalnie :) Będę wracać.
31.07.2019 21:16 #alicjaww
Jeśli chodzi o RTG zębów, to ja polecam tylko i wyłącznie to miejsce: http://rtgzebow-warszawa.pl Oprócz RTG, robią też tomografię. Bardzo rzetelnie i profesjonalnie, w dobrych cenach.
02.08.2019 15:13 #majamaja
Ja spokojnie mogę polecić tę klinikę https://www.dentalfraternity.pl/. Pracują tam świetni specjaliści. Cała moja rodzina tam się leczy i jeszcze nikt nie miał problemów. Na wstępie przedstawiają cały program leczenia, przydzielają opiekuna pacjenta który dba o terminy i kontroluje leczenie. Jednym słowem pełen profesjonalizm. Dodatkowym plusem jest bezpłatny parking. Spokojnie mogę ich polecić
12.08.2019 14:44 #basku33
ja chodzę na Pradze do kliniki Demeter do lek.stom. Grzegorza Wiktorowskiego
13.08.2019 11:45 #Jola123
Polecam z całego serca Stomatologię Fudalej na ul. Wielickiej.

Placówka bardzo dobrze wyposażona. Jest czysto, przyjemnie. Bez problemu można się telefonicznie umówić na wizytę. Akurat ja nie mam kłopotów stomatologicznych, ale synowie uczęszczają całkiem często. Jestem bardzo zadowolona. Polecam
18.08.2019 19:17 #cyrylka
Moim zdaniem dr Jakubowski z Dent SM http://dentsm.pl jest super lekarzem. Usuwałam u Niego dwie czwórki, trwało to chwilę, nic nie bolało :) Do tego pan dr sympatyczny, bardzo miły i uprzejmy, no i profesjonalista jakich mało.
19.08.2019 10:06 #kanterska
Ja do dentysty chodzę jak zjeżdżam z powrotem do rodzinnej Oławy gdzie przyjmuje w gabinecie www.famidental.pl lepsza jakość materiałów i lepsze ceny.
19.08.2019 19:56 #Kaspa
W Warszawie Centrum Demed jest bardzo ok. Nie boję sie borowania a tym bardziej kanałówki. Jak dla mnie jest to bardzo profesjonalny gabinet.
23.08.2019 22:14 #Arczi
Polecam z całego serca klinikę Dental Fraternity! Nawet taki cykor jak ja wyszedł z nowym implantem ;)
25.08.2019 18:59 #Bluszczyk
Ktoś poleci jakąś dobrą klinikę w Warszawie gdzie nie trzeba czekać na wizytę 5 lat?:D
27.08.2019 12:37 #olek
Tu masz super klinikę w centrum Warszawy https://www.dentalfraternity.pl/. Są w centrum i można łatwo do nich dojechać, mają swoje miejsca parkingowe dla pacjentów. Lekarze tez są ok. Ja chodzę do Marty Stefanowicz - i jest spoko. z resztą wszyscy tam są w porządku. Miło i elegancko a przede wszystkim profesjonalnie.
27.08.2019 13:37 #daria6
Chodzę do Klinika Villa Nova i nie zamierzam tego zmieniać. Fachowa opieka w każdym przypadku, super podejście do pacjenta i miła atmosfera. W takich miejscach nie boję się leczenia zębów :)
06.09.2019 10:39 #Bartek M.
Ja polecam dwa gabinety Uśmiech Zdrowia oraz Risorius
06.09.2019 11:40 #ewellla
jeśli dentysta musie się tu reklamować ............to ja dziękuję !!!!!!!!!!

166/3816 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
Centrum Perfum Lanych
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
oprawki-50%

Ogłoszenia drobne

Lokal użytkowy sprzedam
 Oferta pożyczki 24h Wszystkim poważnym osobom udzielam pożyczek bez protokołu w wysokości od 5000 do 15 000 000 EUR z rozsądną stawką 2%. Kontakt: claranoter@gmail.com

GIEŁDA SĄSIADÓW - ODDAM ZA DARMO
 nnnvvvnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Sprzedam
 Magnes neodymowy do łowienia w wodzie UM 65x45 siła ~ 230 KG Przedmiotem oferty jest magnes neodymowy z uchwytem, wykonany z dwóch magnesów neodymowych, najmocniejszych obecnie na Polskim rynku. Magnesy neodymowe zamocowane są w nierdzewnej obudowie, do których mocowane są ucha z oczkiem do liny. Nasze rozwiązanie było do tej pory nieznane i niespotykane na polskim rynku, a poprzez umieszczenie dwóch magnesów neodymowych w jednej obudowie zwiększamy dwukrotnie moc obudowy czynnej co daje dwukrotnie większą moc przez co zapewnia lepsze przeszukiwanie terenu np. (studni). Zależnie od kierunku działania siły magnetycznej istnieje możliwość wkręcenia śrub od czoła uchwytu, bądź w jego boczne ściany. Dostępne uchwyty z magnesem o udźwigu od ~ 180 kg do ~ 1080 kg. Więcej informacji na naszej stronie internetowej https://magnesy-neodymowe.pl telefon: +48 22 499 98 98 e-mail: bok@dhit.pl

Antyki
 Książki i starocie kupię dojazd 511-512-711

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA