REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Najlepszy dentysta w Warszawie

01.12.2016 20:50 erroossa
Ostatnio szukałem bardzo dobrego specjalisty, dentysty w Warszawie który nieźle leczy zęby kanałowe i nie boi się żadnych wyzwań, trafiłem na paru średnich specjalistów ale odkąd zacząłem leczyć zęby w Dorodent Dentysta Bielany muszę powiedzieć że moje zęby są jak nowe. Mają rewelacyjne podejście do klienta, polecam każdemu !
18.12.2016 18:19 #klara81
Hej, jeśli chodzi o leczenie kanałowe to ja mogę polecić pana dra Michała Jasińskiego z DENT SM, to jest na Bemowie na ul. Śmiałej. Pan dr specjalizuje się właśnie w leczeniu kanałowym, leczy zęby bardzo starannie i delikatnie, wizyty są dzięki temu bezbolesne. No i do tego naprawdę jest bardzo miły :)
18.12.2016 21:53 wisenka6
Numer jeden w Warszawie to doktor Suchora Jasińska, ma gabinet tutaj http://oberclinic.pl/. Oczywiście leczy zęby kanałowo. Sprawnie, szybko, bez bólu, z ogromną cierpliwością i zaangażowaniem. Gabinet bardzo dobrze wyposażony, ceny atrakcyjne jak na samo Centrum miasta.
21.12.2016 12:09 #sara
Na Bielanach wypróbowałam wielu dentystów, i najbardziej podoba mi się podejście dr Kowalika. Świetny specjalista, rodzinna atmosfera i bardzo dobre ceny. Mam tam najbliżej i często korzystam, dużym plusem jest to, że mają bezpłatne przeglądy o których przypominają co pół roku.
21.12.2016 12:21 #linka
Oni też mają bardzo dobrego lekarza stomatologii dziecięcej dr Kasze Kołodziejską. Niezwykle dobry fachowiec, i ma bardzo dobre podejście do dzieci. Polecam na wizyty adaptacyjne, które są u nich bezpłatne.
REKLAMA
30.12.2016 12:30 #karick
Jak na Woli to tylko Dental White. Miałem zakładany tam aparat i jak na razie wszystko przebiega bezproblemowo :-).
09.01.2017 22:35 #iwona4
Moim zdaniem warto sobie zajrzeć na tą stronę http://stomapol.eu/ . Są tam namiary na świetny gabinet. Można się tam dowiedzieć wszystkiego na temat oferowanych przez nich usług. Poza tym plusem jest to, że są profesjonalistami.
10.01.2017 08:38 franndd44
No na tej stronce można naprawde wiele znaleźć.
--------------------------
wypożyczalnia samochodów Szczecin
wpis modyfikowany 1 raz, 11.01.2017 15:34 
30.01.2017 17:59 #marrt55
Jeśli szukacie bardzo dobrej jakości dentystów w Polsce, a mamy ich całe multum to osobiście polecam firmę SIELSKA KLINIKA ! Byłem u wielu niby specjalistów i efekty były, średnie dopiero odkąd zacząłem uczęszczać do tej kliniki moje zęby przestały się nieustannie psuć, świetne efekty ich pracy, rewelacyjni dentyści tam pracują !
24.02.2017 23:03 #Irina
Ja jestem bardzo zadowolona z opieki dentystycznej p. Dominiki Romanik, cudowna stomatolog, ma bardzo dobre podejscie do pacjentów, zarówno tych dużych jak i małych ;-) jest empatyczna ale w 100% profesjonalna i leczenie zębów u tej pani nie jest absolutnie stresujące, nawet leczenie kanałowe.
28.02.2017 20:33 #Sheee
#Irina napisał(a) 24.02.2017 23:03

Ja jestem bardzo zadowolona z opieki dentystycznej p. Dominiki Romanik, cudowna stomatolog, ma bardzo dobre podejscie do pacjentów, zarówno tych dużych jak i małych ;-) jest empatyczna ale w 100% profesjonalna i leczenie zębów u tej pani nie jest absolutnie stresujące, nawet leczenie kanałowe.
Właśnie szukam stomatologa na Powiślu. Mam dwie "kanałówki" na sto procent do wykonania i podejrzewam trzecią też (ale to musi ocenić stomatolog). Chciałabym się też poradzić w sprawie aparatu, ale wiem, że najpierw trzeba poleczyć zęby. Bo ona się zajmuje też ortodoncją z tego co wiem. Prawda?
REKLAMA
10.03.2017 12:41 #Izabela13
Warto zajrzec do perfekt med. Chodze tam razem z synem - ortodoncja tez tam jest bo moj synek ma aparat. Bardzo fajne podejscie do dzieci, swietny, nowoczesny sprzet i profesjonalna opieka. Długo szukalam takich stomatologow w Warszawie.
29.03.2017 18:14 #Domka300
Wiele osób szuka dobrego stomatologa z polecenia. Niestety, wpisując w wyszukiwarkę "dentysta Warszawa", to w sumie nie wiadomo, do kogo się trafi. Ja też chodzę do dentysty, którego poleciła mi szwagierka, jest to dr Caruk, która przyjmuje w klinice Fabdent. W ogóle mają tam świetnych specjalistów :)
26.04.2017 16:23 #Yanek
Ja podobnie jak Iza zapisany jestem do Perfekt med i nie zmienie szybko. Od dziecka bałem sie stomatologów, ale jakos miła obsługa i do tego świetne, nowoczesne sprzęty prezkonały mnie ze nie ma czego sie bać.
28.04.2017 16:48 #majka9912
Nie wiem jaki jest najlepszy, ale dobrych stomatologów na pewno mają w Dental Gallery -
http://www.dental-gallery.pl/. Ja u nich leczę zeby już kilka miesięcy i sobie chwalę. Ceny mają umiarkowane.
17.05.2017 20:27 #KasiaCukierek
Najlepszy to nie wiem, ale ja leczę zęby u nich - http://centrumdemed.pl/ Z tego co się orientuję to w Warszawie mają dwa gabinety, ja chodzę do tego na ul. Esperanto na Woli. Ogólnie jestem zadowolona.
30.05.2017 12:33 #Wika
Bezapelacyjnie w klinice ProOrtodont! Jestem bojidudkiem, a tam nigdy sie niczego nie bałam. Nowoczesne sprzety, świetni specjaliści i wiecznie uśmeichnięta obsługa :) aż chce suię chodzić do dentysty!
30.05.2017 13:51 #mina87
Mam namiar na świetne miejsce - Klinika Dent SM na Bemowie. Mają kompetentny i miły personel, ja ostatnio usuwałam tam dwie ósemki, które były zatrzymane - pan dr Jakubowski poradził sobie z nim sprawnie, nic nie bolało :) Jak ktoś szuka sprawdzonego dentysty, to polecam - tutaj kontakt: dentysta Bemowo
16.06.2017 21:47 #klara44
zawsze w nagłych sytuacjach korzystam z pomocy stomatologa p. Dominiki Romanik, która ma swój gabinet na Powiślu, zawsze bardzo kompetentnie i spokojnie podchodzi do pacjentów, mimo że ja należę do bardzo strachliwych osób, które ból u dentysty odczuwają podwójnie to pod okiem p. Dominiki daję radę trzymać na wodzy nerwy J
21.06.2017 21:58 #Joleczka80
#klara44 napisał(a) 16.06.2017 21:47

zawsze w nagłych sytuacjach korzystam z pomocy stomatologa p. Dominiki Romanik, która ma swój gabinet na Powiślu, zawsze bardzo kompetentnie i spokojnie podchodzi do pacjentów, mimo że ja należę do bardzo strachliwych osób, które ból u dentysty odczuwają podwójnie to pod okiem p. Dominiki daję radę trzymać na wodzy nerwy J
A ona jest stomatologiem czy ortodontą? Czy stomatologiem i ortodontą jednocześnie? Bo szukam też ortodonty dla dorosłego, a nie chciałabym do dwóch specjalistów chodzić.
21.06.2017 22:42 #maja88
P. Dominika jest i stomatologii i otodonta, już kilka lat do niej chodzę, a teraz jestem właśnie na etapie prostowania zębów.
23.06.2017 17:52 #Junna
ja byłam w Demedzie i powiem szczerze, że to miejsce bardzo mnie pozytywnie zaskoczyło. Byłam w ciemno, ale myślę ze będę tam leczyć zęby bo jest to miesjce widać profesjonalne z dobrymi stomatologami!
11.08.2017 14:29 #AnaSajak
W ciemno to ja nie lubię chodzić. Byłam raz w Dentalux tak i mało, że kosztowało mnie to sporo pieniędzy, to jeszcze efekt nie został osiągnięty o jaki prosiłam. Słaby profesjonalizm... Teraz chodzę tylko z polecenia.
30.08.2017 21:59 #OliNN
Od dwóch miesięcy chodzę na leczenie do Pani Dominiki Romanik. Powiem szczerze podłapałem kontakt z tego forum. Poszedłem trochę w ciemno, okazało się, że Pani stomatolog good zna się na swojej robocie. Do ładnego uśmiechu jeszcze daleko, ale na pewno z każdą wizytą jest coraz lepiej.
30.08.2017 23:41 #paula
A czy ta pani dr Romanik jest tylko stomatolog em czy zajmuje się też ortodoncja? Bo potrzebuje na gwałt dobrego ortodonty.
31.08.2017 20:25 #misia90
#mina87 napisał(a) 30.05.2017 13:51

Mam namiar na świetne miejsce - Klinika Dent SM na Bemowie. Mają kompetentny i miły personel, ja ostatnio usuwałam tam dwie ósemki, które były zatrzymane - pan dr Jakubowski poradził sobie z nim sprawnie, nic nie bolało :) Jak ktoś szuka sprawdzonego dentysty, to polecam - tutaj kontakt: dentysta Bemowo
Dzięki za namiar, ja właśnie muszę usunąć ósemki i okropnie się boje :( Szukam sprawdzonego dentysty, który to raz dwa załatwi, okropnie boję się bólu :( O tym lekarzu czytałam bardzo dobre opinie, a mam blisko do tej kliniki, tak że chyba się wybiorę na konsultację. A do usuwania mogą mnie całkiem znieczulić?
06.11.2017 19:52 kingus2
Wszelkie moje problemy z zębami rozwiązuje dr Szypulska z Dental Design w Pruszkowie. Wizyty nie są długie a leczenie przebiega bezboleśnie. Pani doktor jest delikatna i nigdy nic mnie nie bolało w trakcie robienia zęba.
06.11.2017 21:58 #Bosanacc
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
07.11.2017 14:51 naturalek
Leczyłam się długo w MP-dental przy alei Zjednoczenia na Starych Bielanach i polecam :) Miła obsługa, zespół specjalistów. Trochę kiepsko z terminami, ale polecam :) Z racji wyprowadzki na Wilanów już nie chodzę do MP-dental, ale wszytskim mieszkańcom Bielan szczerze polecam. Na Wilanowie mam sprawdzą klinikę Smile Makers, jestem bardzo zadowolona z tych usług. Jeśli mam porównać jakoś - na Wilanowie poziom wyżej, od samego wejścia do gabinetu czuć, że to już nie jest zwykły gabinet, ale właśnie klinika stomatologiczna. Dla zainteresowanych zostawiam link http://smilemakers.com.pl/
07.11.2017 15:12 #syfiassssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom..- .
09.11.2017 14:52 #Rafał
Jeśli chodzi o dobrego dentystę w Warszawie to ja od lat jestem wierna Esthedent. Nie dość, że panie są bardzo profesjonalne i delikatne, to jeszcze znają się na rzeczy. Naprawdę polecam
09.11.2017 15:44 #swiniakrakowska
Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.
19.12.2017 19:34 #Robert
współczuję, bo niestety wiem co to znaczy leczenie kanałowe, przez długi czas chodziłem do dentysty przez NFZ i bardzo żałuję bo tyle nerwów i zdrowia co straciłem podczas kilku wizyt to moje, teraz chodzę do Perfekt Med i jeszcze nie zdażyło mi się nic przykrego ze strony tamtejszych stomatologów
19.12.2017 19:35 #Syfiasta reklama a
22.12.2017 12:26 #Irka
Najlepszy gabinet dentystyczny, z jakim się do tej pory spotkałam w Warszawie to Esthe Dent. Naprawdę pracują tam specjaliści w swojej dziedzinie, wszystko odbywa się przy użyciu specjalistycznego sprzetu i w przemilej atmosferze. Naprawdę polecam!
23.12.2017 18:08 #Syf syf
12.01.2018 14:22 #holim
Bardzo profesjonalnie dentyści pracują w centrum stomatologicznym Ortodentis w Łomiankach pod Warszawą. Mają bardzo szeroką ofertę i doświadczonych pracowników, którzy są pozytywnie nastawieni do każdego klienta, więc polecam ich wam.
12.04.2018 20:50 #Adam56
Nie wiem czy najlepszy, ale całkiem dobry i z sensownymi cenami jest dr Bilski. Leczył mi teraz zęba kanałowo i dobrze to zrobił i z ludzkim sercem.
13.04.2018 08:54 #syfiasta reklama
Współczuję metody zarobkowania, być takim pachołem do reklamowania, uczyć się nie chciało....
10.05.2018 19:00 #Jadwiga
Mnie doktor Bilski uratowł ukruszony ząb. W miejsce ubytku naddał materiał, który idealnie kolorystycznie pasuje do reszty zęba.
10.05.2018 19:33 #142yn
Super wspaniała historia
13.06.2018 20:50 #AnnaP
Prawdziwa historia. też znam tego lekarza i potwierdzam. jest super stomatologiem!
18.06.2018 11:17 #Jacek Pawlak
Ja z moimi zębami chodzę do Corten Medic. Wyleczyli mi już 5, z czego dwa były kanałowe - niestety zaniedbałem strasznie zęby ale powoli wychodzę na prostą. Dodatkowo bardzo profesjonalna i miła obsługa, nowoczesny sprzęt, więc z czystym sercem mogę polecić.
18.06.2018 15:23 #kiczad
Mi bardzo pomogła pani Monika Bajerska. Poleciła mi ją koleżanka z pracy https://ranking.abczdrowie.pl Przyjmuje przy. ul. Andersa 16 Ostatnio robiła u mnie leczenie kanałowe.
23.06.2018 13:31 #Ami
Polecam tę stronę https://ranking.abczdrowie.pl/. Można zrobić konkretny reasearch;). Poczytać opinie itd.
29.06.2018 13:28 damian33
Od niedawna chodzę do stomatologa http://www.artident.pl/pl/ i z każdej wizyty jestem bardzo zadowolony.
30.06.2018 20:45 #Zussska
Ja chodzę do Pani Doktor Ewy Wojdyły, polecam bardzo! A jak szukasz kogoś innego jeszcze to może zerknij sobie na ten ranking https://ranking.abczdrowie.pl/
03.07.2018 14:47 #alajna
ja leczę sobei zeby w lux medzie teraz wykupiłam dodatkowo u nich pakiet Komfort za 49 zł za usługi stomatologiczne, z promocji mogże skorzystać każdy kto mieszka w Warszwie bądź Krakowie.
04.07.2018 09:27 #syfiassta reeklama
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
05.07.2018 15:29 #malwinazych
Od roku chodzę do Corten Medic, miałam robione leczenie kanałowe i wyrywałam ósemki, obeszło się bez komplikacji. Trochę się stresowałam ale pani doktor mnie bardzo uspokoiła
06.07.2018 12:54 #syyfiasta rekklama
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
12.07.2018 14:32 #marzena3000
W Warszawie posiadamy wieku wybitnych specjalistów zarówno stomatologi dziecięcej jak i dorosłych , niewątpliwie jednym z nich jest dr. Lis zajmujący się w implantologii zębów dentysta żoliborz przyjmuje na ul. Krasińskiego 58, 01-755 Warszawa
12.07.2018 14:50 #marcyniaa
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma
20.07.2018 13:18 #gość
ja chodzę do Corten Medic na ul. Kaczmarskiego 58 :) jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty
20.07.2018 13:21 #syfff reklamaa
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.

mam jeszcze cymbałki po 9

ktoś cos ?

bardzo jestem zadowolona, bardzo bardzo
30.07.2018 13:48 #dentmaniac
Dobry stomatolog z Warszawy to wg mnie ten który podlinkowałem (mała reklama), ale już mówie dlaczego ten gabinet. Ponieważ mają nowoczesne sprzęty i dobre podejście do pacjenta. Nie boisz się iść tam z myślą, że Ci wszystkie zęby powybijają tylko pełna kulturka i profesjonalne podejście. Przyznam, że akurat tam lubię chodzić.
31.07.2018 11:27 #ssyff reklama
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.

mam jeszcze cymbałki po 9

ktoś cos ? ? ?? , ,,
31.07.2018 18:16 #ewa878
To proste. Dr Bilski!
03.08.2018 14:20 JacekKindyk
Jak dla mnie przychodnia http://lux-dent.com.pl/ nie ma sobie równych i tez ją polecam z czystym sumieniem. Szczególnie gdy mamy dziecko, mają tam bardzo dobre podejście do młodych pacjentów.
03.08.2018 23:30 #Syf rreklama
Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy
02.09.2018 21:59 #Pacjent
Wiem za to ktora jest najgorsz i prponuje omijac z daleka wellness dentica na bukowinskiej !!! Lekrz mówii jedna cene a przy rejestracji masz do zaplaty duzo wieksza. I jeszcze Pan ktory tam siedzi belkocze.to chyba jest nawet szef .
11.09.2018 17:57 #makaronnka
Ja robię swoje zęby w lux medzie , gabinety na bardzo wysokim poziomie, mają naprawdę dobrych specjalistów. Leczenie bez bólu, nowoczesnymi metodami. Robiłam tam uzupełnianie ubytków i leczenie kanałowe dolnej 5.
23.09.2018 18:46 #inga33
Ja chodzę do Dent-SM na Bolkowską (Bemowo), bardzo sobie chwalę opiekę i podejście do pacjenta. Super atmosfera, nic mnie podczas wizyty nie boli, dzięki temu też się nie stresuję z wizyty na wizytę jakoś bardzo :) Tu namiar na nich http://www.dentsm.pl/:)
23.09.2018 20:54 #oblam maj
reklamowane tu gabinety to najgorszy sort.......nie polecam
25.09.2018 13:12 #małgorzata
Monika Rokicka, wcześniej Monika Rokicka-Pichlak, przyjmuje w Silver Dental i Estedentica. Delikatna, profesjonalna i bardzo miła. Z każdej strony obejrzy ząb zanim podejmie decyzję o leczeniu (czesto pantomogram, jeśli była długa przerwa miedzy wizytami, albo w ogóle na początku). No i dobrze znieczula :) Polecam
01.10.2018 09:37 #sara26
Ja jestem bardzo zadowolona z doktor Moniki Rokickiej :) Jest przemiła, wyrozumiała dla takich "trudnych" pacjentów, jak ja i robi maksymalnie bezboleśnie.
02.10.2018 16:03 luplupjej
Każdy ma swojego ulubionego dentystę, dla każdego musi spełniać on określone wymagania. Ja cenię sobie kulturę osobistą specjalisty oraz jego wiedzę dlatego wybieram Denis Clinic
04.10.2018 12:34 nowtakczynie
Przed przystąpieniem do leczenia kanałowego warto trochę o nim poczytać. Tutaj masz sporo informacji leczenie kanałowe

106/3242 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Wypoczynek
 Sylwester w Bartlowiźnie nad Biebrzą 29.12.2018 - 1.01.2019 Sobota, 29 grudnia od 14:00 - przyjazd i zakwaterowanie 18:00 - kolacja regionalna Niedziela, 30 grudnia 8:00 - 10:00 -śniadanie 11.00- 13.30 - W poszukiwaniu tropów biebrzańskiego zwierzyńca - autokarowa wyprawa na Bagna z przewodnikami 14:00- obiad w Dworze Bartla 20:00 - rozgrzewka przed Sylwestrem - kolacja, muzyczne przeboje Poniedziałek, 31 grudnia 8:00 - 10:00 -śniadanie 10.30 - Wycieczka do Twierdzy Osowiec 14.00 - obiad grillowy w Altanie nad brzegiem Biebrzy 20.00 Bal Sylwestrowy - oprawa muzyczna DJ Kriss ,pokaz sztucznych ogni, bogate menu, 0,5l alkoholu na parę Wtorek, 1 styczeń Śniadanie Noworoczne wyjazd Cennik: Pakiet Sylwestrowy - koszt 830 zł/os. w pokoju 2 osobowym Dopłata do pokoju 1os. - 100 zł www.biebrza.com.pl Rezerwacja: recepcja@biebrza.com.pl Tel: 85 738 06 30 do 32 Kom.502 772 594 Dla naszych Gości bezpłatnie: Sauna, Jacuzzi, Sala fitnes Bilard, ping pong Wi-Fi, Parking.

Usługi transportowe
 UWAGA! Dodaj dowolny ładunek za darmo. Tysiące przewoźników czeka na zlecenia. Zlecaj ładunki i przesyłki bez ograniczeń za darmo!! Nie czekaj i dodaj ładunek lub zapytanie o wycenę https://24cargo.pl/

Dam pracę
 Zostań konsultantką Oriflame i kupuj 20% taniej już od pierwszego zamówienia! Poznaj korzyści płynące ze sprzedaży kosmetyków najwyższej jakości: Zarabiaj na sprzedaży kosmetyków,kupuj kosmetyki dla siebie taniej - 17 katalogów w ciągu roku . Brak minimalnej kwoty zamówienia. Brak kar za nie złożenie zamówienia. Odroczony termin płatności za kosmetyki- 14 dni. Nagrody w programie Witamy o wartości 329 zł. Dodatkowy programy: Bonus Dla Urody z atrakcyjnymi nagrodami o wartości ok.400 zł;atrakcyjne oferty tygodniowe, wyprzedaże do 70% taniej, specjalne oferty tylko dla Konsultantów! Możesz budować własną grupę konsultantów i otrzymywać za to premię od 4-24% od sprzedaży w grupie ! Zapisując się u mnie możesz otrzymać wodę toaletową o wartości 89zł. Informacje- Messenger : Ori-konsultant.pl; WhatsApp tel.606-638-894; biuro@ori-konsultant.pl; http://www.ori-konsultant.pl Rejestracja http://bit.ly/oriflame-rejestracja Link do sklepu on-line: http://beautystore.oriflame.pl/334999

Kursy, szkolenia
 Anglistka po pobycie W.Brytanii, ODKRYTA 40 zł/60 min, 603- 291-651

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA