REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Najlepszy dentysta w Warszawie

01.12.2016 20:50 erroossa
Ostatnio szukałem bardzo dobrego specjalisty, dentysty w Warszawie który nieźle leczy zęby kanałowe i nie boi się żadnych wyzwań, trafiłem na paru średnich specjalistów ale odkąd zacząłem leczyć zęby w Dorodent Dentysta Bielany muszę powiedzieć że moje zęby są jak nowe. Mają rewelacyjne podejście do klienta, polecam każdemu !
18.12.2016 18:19 #klara81
Hej, jeśli chodzi o leczenie kanałowe to ja mogę polecić pana dra Michała Jasińskiego z DENT SM, to jest na Bemowie na ul. Śmiałej. Pan dr specjalizuje się właśnie w leczeniu kanałowym, leczy zęby bardzo starannie i delikatnie, wizyty są dzięki temu bezbolesne. No i do tego naprawdę jest bardzo miły :)
18.12.2016 21:53 wisenka6
Numer jeden w Warszawie to doktor Suchora Jasińska, ma gabinet tutaj http://oberclinic.pl/. Oczywiście leczy zęby kanałowo. Sprawnie, szybko, bez bólu, z ogromną cierpliwością i zaangażowaniem. Gabinet bardzo dobrze wyposażony, ceny atrakcyjne jak na samo Centrum miasta.
21.12.2016 12:09 #sara
Na Bielanach wypróbowałam wielu dentystów, i najbardziej podoba mi się podejście dr Kowalika. Świetny specjalista, rodzinna atmosfera i bardzo dobre ceny. Mam tam najbliżej i często korzystam, dużym plusem jest to, że mają bezpłatne przeglądy o których przypominają co pół roku.
21.12.2016 12:21 #linka
Oni też mają bardzo dobrego lekarza stomatologii dziecięcej dr Kasze Kołodziejską. Niezwykle dobry fachowiec, i ma bardzo dobre podejście do dzieci. Polecam na wizyty adaptacyjne, które są u nich bezpłatne.
30.12.2016 12:30 #karick
Jak na Woli to tylko Dental White. Miałem zakładany tam aparat i jak na razie wszystko przebiega bezproblemowo :-).
09.01.2017 22:35 #iwona4
Moim zdaniem warto sobie zajrzeć na tą stronę http://stomapol.eu/ . Są tam namiary na świetny gabinet. Można się tam dowiedzieć wszystkiego na temat oferowanych przez nich usług. Poza tym plusem jest to, że są profesjonalistami.
10.01.2017 08:38 franndd44
No na tej stronce można naprawde wiele znaleźć.
--------------------------
wypożyczalnia samochodów Szczecin
wpis modyfikowany 1 raz, 11.01.2017 15:34 
30.01.2017 17:59 #marrt55
Jeśli szukacie bardzo dobrej jakości dentystów w Polsce, a mamy ich całe multum to osobiście polecam firmę SIELSKA KLINIKA ! Byłem u wielu niby specjalistów i efekty były, średnie dopiero odkąd zacząłem uczęszczać do tej kliniki moje zęby przestały się nieustannie psuć, świetne efekty ich pracy, rewelacyjni dentyści tam pracują !
24.02.2017 23:03 #Irina
Ja jestem bardzo zadowolona z opieki dentystycznej p. Dominiki Romanik, cudowna stomatolog, ma bardzo dobre podejscie do pacjentów, zarówno tych dużych jak i małych ;-) jest empatyczna ale w 100% profesjonalna i leczenie zębów u tej pani nie jest absolutnie stresujące, nawet leczenie kanałowe.
28.02.2017 20:33 #Sheee
#Irina napisał(a) 24.02.2017 23:03

Ja jestem bardzo zadowolona z opieki dentystycznej p. Dominiki Romanik, cudowna stomatolog, ma bardzo dobre podejscie do pacjentów, zarówno tych dużych jak i małych ;-) jest empatyczna ale w 100% profesjonalna i leczenie zębów u tej pani nie jest absolutnie stresujące, nawet leczenie kanałowe.
Właśnie szukam stomatologa na Powiślu. Mam dwie "kanałówki" na sto procent do wykonania i podejrzewam trzecią też (ale to musi ocenić stomatolog). Chciałabym się też poradzić w sprawie aparatu, ale wiem, że najpierw trzeba poleczyć zęby. Bo ona się zajmuje też ortodoncją z tego co wiem. Prawda?
10.03.2017 12:41 #Izabela13
Warto zajrzec do perfekt med. Chodze tam razem z synem - ortodoncja tez tam jest bo moj synek ma aparat. Bardzo fajne podejscie do dzieci, swietny, nowoczesny sprzet i profesjonalna opieka. Długo szukalam takich stomatologow w Warszawie.
29.03.2017 18:14 #Domka300
Wiele osób szuka dobrego stomatologa z polecenia. Niestety, wpisując w wyszukiwarkę "dentysta Warszawa", to w sumie nie wiadomo, do kogo się trafi. Ja też chodzę do dentysty, którego poleciła mi szwagierka, jest to dr Caruk, która przyjmuje w klinice Fabdent. W ogóle mają tam świetnych specjalistów :)
26.04.2017 16:23 #Yanek
Ja podobnie jak Iza zapisany jestem do Perfekt med i nie zmienie szybko. Od dziecka bałem sie stomatologów, ale jakos miła obsługa i do tego świetne, nowoczesne sprzęty prezkonały mnie ze nie ma czego sie bać.
28.04.2017 16:48 #majka9912
Nie wiem jaki jest najlepszy, ale dobrych stomatologów na pewno mają w Dental Gallery -
http://www.dental-gallery.pl/. Ja u nich leczę zeby już kilka miesięcy i sobie chwalę. Ceny mają umiarkowane.
17.05.2017 20:27 #KasiaCukierek
Najlepszy to nie wiem, ale ja leczę zęby u nich - http://centrumdemed.pl/ Z tego co się orientuję to w Warszawie mają dwa gabinety, ja chodzę do tego na ul. Esperanto na Woli. Ogólnie jestem zadowolona.
30.05.2017 12:33 #Wika
Bezapelacyjnie w klinice ProOrtodont! Jestem bojidudkiem, a tam nigdy sie niczego nie bałam. Nowoczesne sprzety, świetni specjaliści i wiecznie uśmeichnięta obsługa :) aż chce suię chodzić do dentysty!
30.05.2017 13:51 #mina87
Mam namiar na świetne miejsce - Klinika Dent SM na Bemowie. Mają kompetentny i miły personel, ja ostatnio usuwałam tam dwie ósemki, które były zatrzymane - pan dr Jakubowski poradził sobie z nim sprawnie, nic nie bolało :) Jak ktoś szuka sprawdzonego dentysty, to polecam - tutaj kontakt: dentysta Bemowo
16.06.2017 21:47 #klara44
zawsze w nagłych sytuacjach korzystam z pomocy stomatologa p. Dominiki Romanik, która ma swój gabinet na Powiślu, zawsze bardzo kompetentnie i spokojnie podchodzi do pacjentów, mimo że ja należę do bardzo strachliwych osób, które ból u dentysty odczuwają podwójnie to pod okiem p. Dominiki daję radę trzymać na wodzy nerwy J
21.06.2017 21:58 #Joleczka80
#klara44 napisał(a) 16.06.2017 21:47

zawsze w nagłych sytuacjach korzystam z pomocy stomatologa p. Dominiki Romanik, która ma swój gabinet na Powiślu, zawsze bardzo kompetentnie i spokojnie podchodzi do pacjentów, mimo że ja należę do bardzo strachliwych osób, które ból u dentysty odczuwają podwójnie to pod okiem p. Dominiki daję radę trzymać na wodzy nerwy J
A ona jest stomatologiem czy ortodontą? Czy stomatologiem i ortodontą jednocześnie? Bo szukam też ortodonty dla dorosłego, a nie chciałabym do dwóch specjalistów chodzić.
21.06.2017 22:42 #maja88
P. Dominika jest i stomatologii i otodonta, już kilka lat do niej chodzę, a teraz jestem właśnie na etapie prostowania zębów.
23.06.2017 17:52 #Junna
ja byłam w Demedzie i powiem szczerze, że to miejsce bardzo mnie pozytywnie zaskoczyło. Byłam w ciemno, ale myślę ze będę tam leczyć zęby bo jest to miesjce widać profesjonalne z dobrymi stomatologami!
11.08.2017 14:29 #AnaSajak
W ciemno to ja nie lubię chodzić. Byłam raz w Dentalux tak i mało, że kosztowało mnie to sporo pieniędzy, to jeszcze efekt nie został osiągnięty o jaki prosiłam. Słaby profesjonalizm... Teraz chodzę tylko z polecenia.
30.08.2017 21:59 #OliNN
Od dwóch miesięcy chodzę na leczenie do Pani Dominiki Romanik. Powiem szczerze podłapałem kontakt z tego forum. Poszedłem trochę w ciemno, okazało się, że Pani stomatolog good zna się na swojej robocie. Do ładnego uśmiechu jeszcze daleko, ale na pewno z każdą wizytą jest coraz lepiej.
30.08.2017 23:41 #paula
A czy ta pani dr Romanik jest tylko stomatolog em czy zajmuje się też ortodoncja? Bo potrzebuje na gwałt dobrego ortodonty.
31.08.2017 20:25 #misia90
#mina87 napisał(a) 30.05.2017 13:51

Mam namiar na świetne miejsce - Klinika Dent SM na Bemowie. Mają kompetentny i miły personel, ja ostatnio usuwałam tam dwie ósemki, które były zatrzymane - pan dr Jakubowski poradził sobie z nim sprawnie, nic nie bolało :) Jak ktoś szuka sprawdzonego dentysty, to polecam - tutaj kontakt: dentysta Bemowo
Dzięki za namiar, ja właśnie muszę usunąć ósemki i okropnie się boje :( Szukam sprawdzonego dentysty, który to raz dwa załatwi, okropnie boję się bólu :( O tym lekarzu czytałam bardzo dobre opinie, a mam blisko do tej kliniki, tak że chyba się wybiorę na konsultację. A do usuwania mogą mnie całkiem znieczulić?
01.09.2017 08:26 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ..
06.11.2017 19:52 kingus2
Wszelkie moje problemy z zębami rozwiązuje dr Szypulska z Dental Design w Pruszkowie. Wizyty nie są długie a leczenie przebiega bezboleśnie. Pani doktor jest delikatna i nigdy nic mnie nie bolało w trakcie robienia zęba.
06.11.2017 21:58 #Bosanacc
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
07.11.2017 14:51 naturalek
Leczyłam się długo w MP-dental przy alei Zjednoczenia na Starych Bielanach i polecam :) Miła obsługa, zespół specjalistów. Trochę kiepsko z terminami, ale polecam :) Z racji wyprowadzki na Wilanów już nie chodzę do MP-dental, ale wszytskim mieszkańcom Bielan szczerze polecam. Na Wilanowie mam sprawdzą klinikę Smile Makers, jestem bardzo zadowolona z tych usług. Jeśli mam porównać jakoś - na Wilanowie poziom wyżej, od samego wejścia do gabinetu czuć, że to już nie jest zwykły gabinet, ale właśnie klinika stomatologiczna. Dla zainteresowanych zostawiam link http://smilemakers.com.pl/
07.11.2017 15:12 #syfiassssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom..- .
09.11.2017 14:52 #Rafał
Jeśli chodzi o dobrego dentystę w Warszawie to ja od lat jestem wierna Esthedent. Nie dość, że panie są bardzo profesjonalne i delikatne, to jeszcze znają się na rzeczy. Naprawdę polecam
09.11.2017 15:44 #swiniakrakowska
Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.

458/2771 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Turez Hotele
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Antyki
 Kupię stare motocykle - części 505-529-328

Inne do wynajęcia
 Sprzedam lub WYNAJMĘ stoisko handlowe o następujących parametrach: Wymiary 200 x 300 cm; Wysokość maksymalna 130 cm, postała wysokość 110 cm; Lady i gabloty przeszklone o głębokości 40 cm; Lada pełna kasowa, wejściowa i otwarta do ekspozycji tekstyliów na rurach chromowanych, głębokość 50 cm; Meble wykonane z płyty laminowanej o kolorze biała Alaska; Szkło bezpieczne hartowane o grubości 8;6;4 mm; Cokół wys. 10 cm - aluminium szczotkowane; Oświetlenie taśmami LED - boki i daszki gablot; Wszystkie drzwiczki pełne i szklane oraz szuflada lady kasowej zamykane na jeden klucz. Stoisko posiada następujące atesty: - higieniczny Nr9/779/11/2011 - certyfikat zgodności WE cϵ nr 1034-CPD-2000/1B/2012 - deklaracja właściwości użytkowych Nr KPL_MFC SF-B_CPR_001. Bardzo solidnie wykonane stoisko było używane przez kilka tygodni do ekspozycji tekstyliów; jest w bardzo dobrym stanie. Obecnie jest złożone, gotowe do użytku od zaraz. Cena do ustalenia. Kontakt 505 464 103 Pokrowiec GRATIS!

Budowlane
 Żywy ogień pod płytą? To sprawca smakowitych dań. Do każdego wnętrza można łatwo zaprojektować kuchnię marzeń (w apartamencie, lofcie). W awangardowych pomieszczeniach, nowatorsko zaprojektowana kuchnia, zaskoczy każdego. Z widocznym ogniem-zahipnotyzuje. Kuchnia z kaflowym ogrzewaczem i ciepłym przypieckiem emanuje długo przyjazne ciepło. Nawet dla alergików. W dużych izbach budujemy kompleksy z trzonem kaflowym, piecem chlebowym, pokojowym piecem kaflowym z ogrzewanym przypieckiem a nawet wędzarnią i ciepłą platformą do spania. Gdy w zimie nas z nim zasypie, zabraknie prądu, możemy przez wiele dni-w przyjaznym cieple-smakowicie biesiadować i wyśmienicie się wysypiać. Kuchnia kaflowa jest nieodzowna w gospod. agroturyst., pensjonatach, domach rekreacyjnych użytkowanych okresowo. Współpracujemy z architektami. Kuchnie stawiamy w kraju i poza. Wykonujemy projekty. Kafle z 20 kaflarni. Więcej: 68 3273341, 606756498 i na www.salonsobkowiak.pl

Finanse
 01. A. +++ Pożyczka gotówkowa na Boże Narodzenie do 200 tys. zł z kieszonkową ratą - Niska rata tylko 15,99 zł za każdy 1000 zł. Kontakt: http://www.get-money.pl/kredyty-gotowkowe

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.