REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Najlepszy dentysta w Warszawie

01.12.2016 20:50 erroossa
Ostatnio szukałem bardzo dobrego specjalisty, dentysty w Warszawie który nieźle leczy zęby kanałowe i nie boi się żadnych wyzwań, trafiłem na paru średnich specjalistów ale odkąd zacząłem leczyć zęby w Dorodent Dentysta Bielany muszę powiedzieć że moje zęby są jak nowe. Mają rewelacyjne podejście do klienta, polecam każdemu !
18.12.2016 18:19 #klara81
Hej, jeśli chodzi o leczenie kanałowe to ja mogę polecić pana dra Michała Jasińskiego z DENT SM, to jest na Bemowie na ul. Śmiałej. Pan dr specjalizuje się właśnie w leczeniu kanałowym, leczy zęby bardzo starannie i delikatnie, wizyty są dzięki temu bezbolesne. No i do tego naprawdę jest bardzo miły :)
18.12.2016 21:53 wisenka6
Numer jeden w Warszawie to doktor Suchora Jasińska, ma gabinet tutaj http://oberclinic.pl/. Oczywiście leczy zęby kanałowo. Sprawnie, szybko, bez bólu, z ogromną cierpliwością i zaangażowaniem. Gabinet bardzo dobrze wyposażony, ceny atrakcyjne jak na samo Centrum miasta.
21.12.2016 12:09 #sara
Na Bielanach wypróbowałam wielu dentystów, i najbardziej podoba mi się podejście dr Kowalika. Świetny specjalista, rodzinna atmosfera i bardzo dobre ceny. Mam tam najbliżej i często korzystam, dużym plusem jest to, że mają bezpłatne przeglądy o których przypominają co pół roku.
21.12.2016 12:21 #linka
Oni też mają bardzo dobrego lekarza stomatologii dziecięcej dr Kasze Kołodziejską. Niezwykle dobry fachowiec, i ma bardzo dobre podejście do dzieci. Polecam na wizyty adaptacyjne, które są u nich bezpłatne.
30.12.2016 12:30 #karick
Jak na Woli to tylko Dental White. Miałem zakładany tam aparat i jak na razie wszystko przebiega bezproblemowo :-).
09.01.2017 22:35 #iwona4
Moim zdaniem warto sobie zajrzeć na tą stronę http://stomapol.eu/ . Są tam namiary na świetny gabinet. Można się tam dowiedzieć wszystkiego na temat oferowanych przez nich usług. Poza tym plusem jest to, że są profesjonalistami.
10.01.2017 08:38 franndd44
No na tej stronce można naprawde wiele znaleźć.
--------------------------
wypożyczalnia samochodów Szczecin
wpis modyfikowany 1 raz, 11.01.2017 15:34 
30.01.2017 17:59 #marrt55
Jeśli szukacie bardzo dobrej jakości dentystów w Polsce, a mamy ich całe multum to osobiście polecam firmę SIELSKA KLINIKA ! Byłem u wielu niby specjalistów i efekty były, średnie dopiero odkąd zacząłem uczęszczać do tej kliniki moje zęby przestały się nieustannie psuć, świetne efekty ich pracy, rewelacyjni dentyści tam pracują !
24.02.2017 23:03 #Irina
Ja jestem bardzo zadowolona z opieki dentystycznej p. Dominiki Romanik, cudowna stomatolog, ma bardzo dobre podejscie do pacjentów, zarówno tych dużych jak i małych ;-) jest empatyczna ale w 100% profesjonalna i leczenie zębów u tej pani nie jest absolutnie stresujące, nawet leczenie kanałowe.
28.02.2017 20:33 #Sheee
#Irina napisał(a) 24.02.2017 23:03

Ja jestem bardzo zadowolona z opieki dentystycznej p. Dominiki Romanik, cudowna stomatolog, ma bardzo dobre podejscie do pacjentów, zarówno tych dużych jak i małych ;-) jest empatyczna ale w 100% profesjonalna i leczenie zębów u tej pani nie jest absolutnie stresujące, nawet leczenie kanałowe.
Właśnie szukam stomatologa na Powiślu. Mam dwie "kanałówki" na sto procent do wykonania i podejrzewam trzecią też (ale to musi ocenić stomatolog). Chciałabym się też poradzić w sprawie aparatu, ale wiem, że najpierw trzeba poleczyć zęby. Bo ona się zajmuje też ortodoncją z tego co wiem. Prawda?
10.03.2017 12:41 #Izabela13
Warto zajrzec do perfekt med. Chodze tam razem z synem - ortodoncja tez tam jest bo moj synek ma aparat. Bardzo fajne podejscie do dzieci, swietny, nowoczesny sprzet i profesjonalna opieka. Długo szukalam takich stomatologow w Warszawie.
29.03.2017 18:14 #Domka300
Wiele osób szuka dobrego stomatologa z polecenia. Niestety, wpisując w wyszukiwarkę "dentysta Warszawa", to w sumie nie wiadomo, do kogo się trafi. Ja też chodzę do dentysty, którego poleciła mi szwagierka, jest to dr Caruk, która przyjmuje w klinice Fabdent. W ogóle mają tam świetnych specjalistów :)
26.04.2017 16:23 #Yanek
Ja podobnie jak Iza zapisany jestem do Perfekt med i nie zmienie szybko. Od dziecka bałem sie stomatologów, ale jakos miła obsługa i do tego świetne, nowoczesne sprzęty prezkonały mnie ze nie ma czego sie bać.
28.04.2017 16:48 #majka9912
Nie wiem jaki jest najlepszy, ale dobrych stomatologów na pewno mają w Dental Gallery -
http://www.dental-gallery.pl/. Ja u nich leczę zeby już kilka miesięcy i sobie chwalę. Ceny mają umiarkowane.
17.05.2017 20:27 #KasiaCukierek
Najlepszy to nie wiem, ale ja leczę zęby u nich - http://centrumdemed.pl/ Z tego co się orientuję to w Warszawie mają dwa gabinety, ja chodzę do tego na ul. Esperanto na Woli. Ogólnie jestem zadowolona.
30.05.2017 12:33 #Wika
Bezapelacyjnie w klinice ProOrtodont! Jestem bojidudkiem, a tam nigdy sie niczego nie bałam. Nowoczesne sprzety, świetni specjaliści i wiecznie uśmeichnięta obsługa :) aż chce suię chodzić do dentysty!
30.05.2017 13:51 #mina87
Mam namiar na świetne miejsce - Klinika Dent SM na Bemowie. Mają kompetentny i miły personel, ja ostatnio usuwałam tam dwie ósemki, które były zatrzymane - pan dr Jakubowski poradził sobie z nim sprawnie, nic nie bolało :) Jak ktoś szuka sprawdzonego dentysty, to polecam - tutaj kontakt: dentysta Bemowo
16.06.2017 21:47 #klara44
zawsze w nagłych sytuacjach korzystam z pomocy stomatologa p. Dominiki Romanik, która ma swój gabinet na Powiślu, zawsze bardzo kompetentnie i spokojnie podchodzi do pacjentów, mimo że ja należę do bardzo strachliwych osób, które ból u dentysty odczuwają podwójnie to pod okiem p. Dominiki daję radę trzymać na wodzy nerwy J
21.06.2017 21:58 #Joleczka80
#klara44 napisał(a) 16.06.2017 21:47

zawsze w nagłych sytuacjach korzystam z pomocy stomatologa p. Dominiki Romanik, która ma swój gabinet na Powiślu, zawsze bardzo kompetentnie i spokojnie podchodzi do pacjentów, mimo że ja należę do bardzo strachliwych osób, które ból u dentysty odczuwają podwójnie to pod okiem p. Dominiki daję radę trzymać na wodzy nerwy J
A ona jest stomatologiem czy ortodontą? Czy stomatologiem i ortodontą jednocześnie? Bo szukam też ortodonty dla dorosłego, a nie chciałabym do dwóch specjalistów chodzić.
21.06.2017 22:42 #maja88
P. Dominika jest i stomatologii i otodonta, już kilka lat do niej chodzę, a teraz jestem właśnie na etapie prostowania zębów.
23.06.2017 17:52 #Junna
ja byłam w Demedzie i powiem szczerze, że to miejsce bardzo mnie pozytywnie zaskoczyło. Byłam w ciemno, ale myślę ze będę tam leczyć zęby bo jest to miesjce widać profesjonalne z dobrymi stomatologami!
11.08.2017 14:29 #AnaSajak
W ciemno to ja nie lubię chodzić. Byłam raz w Dentalux tak i mało, że kosztowało mnie to sporo pieniędzy, to jeszcze efekt nie został osiągnięty o jaki prosiłam. Słaby profesjonalizm... Teraz chodzę tylko z polecenia.
30.08.2017 21:59 #OliNN
Od dwóch miesięcy chodzę na leczenie do Pani Dominiki Romanik. Powiem szczerze podłapałem kontakt z tego forum. Poszedłem trochę w ciemno, okazało się, że Pani stomatolog good zna się na swojej robocie. Do ładnego uśmiechu jeszcze daleko, ale na pewno z każdą wizytą jest coraz lepiej.
30.08.2017 23:41 #paula
A czy ta pani dr Romanik jest tylko stomatolog em czy zajmuje się też ortodoncja? Bo potrzebuje na gwałt dobrego ortodonty.
31.08.2017 20:25 #misia90
#mina87 napisał(a) 30.05.2017 13:51

Mam namiar na świetne miejsce - Klinika Dent SM na Bemowie. Mają kompetentny i miły personel, ja ostatnio usuwałam tam dwie ósemki, które były zatrzymane - pan dr Jakubowski poradził sobie z nim sprawnie, nic nie bolało :) Jak ktoś szuka sprawdzonego dentysty, to polecam - tutaj kontakt: dentysta Bemowo
Dzięki za namiar, ja właśnie muszę usunąć ósemki i okropnie się boje :( Szukam sprawdzonego dentysty, który to raz dwa załatwi, okropnie boję się bólu :( O tym lekarzu czytałam bardzo dobre opinie, a mam blisko do tej kliniki, tak że chyba się wybiorę na konsultację. A do usuwania mogą mnie całkiem znieczulić?
01.09.2017 08:26 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ..

506/2577 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Porady prawne
 Ochrona Dłużnika,Umorzenie Długów,Stop Komornikom, Upadłość Pomagamy także osobom zadłużonym w prawnym umorzeniu długów. e). http://www.frydberg.pl https://ridero.eu/pl/books/jak_pozyczyc_i_nie_oddac_jak_kupic_i_nie_zaplacic/ Tel. (61) 622-26-81

Szukam psa
 BEMOWO UL. SOŁTANA ZNALEZIONO PSA!! Mały, brązowy, około 6-7kg, bardzo ufny do ludzi i innych piesków. Czeka na właściciela!! Tel. 608 246 935.

GIEŁDA SĄSIADÓW - TANIO KUPIĘ
 SKUP AUT WARSZAWA INTERESUJE NAS KAŻDE AUTO STARE I NOWE CAŁE I POWYPADKOWE DOJAZD DO KLIENTA UMOWA KUPNA SPRZEDAŻY TEL 507 333 555 WIĘCEJ O NAS NA NASZEJ STRONIE www.odkupimy-kazde-auto.waw.pl WKLEJ LINK DO PRZEGLĄDARKI

Różne
 Nasza firma zajmuje się produkcją gadżetów reklamowych z dowolnym nadrukiem. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m in. - breloki z nadrukiem jedno lub dwustronnym w cenie od 2,49 - kubki z własnym logo lub dowolną grafiką w cenie od 7,49 - podkładki pod kubki kwadratowe i okrągłe w cenie od 2,49 - magnesy neodymowe z indywidualnym projektem w cenie od 1,99 - magnesy neodymowe z otwieraczem do butelek ze swoim logo w cenie od 2,99 - przypinki, butony, kotyliony z dowolnymi obrazami w rozmiarach 25, 37,56,75 mm w cenie od 1,19 A także poduszki, puzzle, smycze, długopisy, zapalniczki, odzież i wiele innych gadżetów - wszystko z dowolnym zaprojektowanym przez siebie (lub przez nas) nadrukiem. W przypadku zakupu większej ilości możliwość negocjowania cen. biuro@planetanadruku.pl, 531 979 533

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie