REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Najlepszy dentysta w Polsce

13.11.2015 10:06 MiWi1
Jeżeli szukacie profesjonalnego dentysty to zdecydowanie powinniscie się zdecydować na http://sujka.com.pl/
Mają świetne ceny i profesjonalny zespół :)
15.11.2016 11:46 nataliarw
Ja mogę natomiast polecić najlepszego stomatolog sosnowiec czyli gabinet Stomatologia Pałyga. Wysoka jakość usług i przede wszystkim bardzo miła atmosfera :) Więcej możecie znaleźć na ich stronie: Stomatologia Pałyga
14.12.2016 14:48 kamyki_80
A ja jakoś nie umiem trafić na dobrego dentystę
28.12.2016 23:07 #mjis
Moim zdaniem jednym z najlepszych jest http://clearaligner.olsztyn.pl/ do teh pory mam świetne doświadczenia zarówno w podejściu do pacjenta jak i cenach które w tej klinice obowiązują. no i jakość rzecz jasna
07.12.2017 17:05 tony
Według mnie gabinetem stomatologicznym na Wawrze, który jest wart polecenia jest www.super-dent.pl Kiedyś miałem spore problemy z moimi zębami. Tam otrzymałem profesjonalną pomoc i teraz jest o wiele lepiej.
REKLAMA
08.12.2017 10:06 #przykre to
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne.
15.12.2018 15:28 #Alicja
Krótko, zwięźle i na temat - EURODENTAL w Olsztynie http://www.eurodental.olsztyn.pl

Niedrogo, kompleksowo i dobrze.
17.12.2018 11:38 majja556
Ciekawe opcje na dobrych dentystów dajecie :)

obróbka plastyczna
20.12.2018 08:53 #dorciak30
ja polecam stomatologów z Corten Medic w Warszawie - znają się na rzeczy i pracują na nowoczesnym, fachowym sprzęcie
17.03.2019 02:12 #Mateusz91
Dobry gabinet stomatologiczny z którego korzystałem na śląsku to kliknij tutaj jestem zadowolony z profesjonalnego podejścia do tematu
REKLAMA
17.03.2019 02:14 #Mateusz91
Dobry gabinet stomatologiczny z którego korzystałem na śląsku to www.danecka.pl jestem zadowolony z profesjonalnego podejścia do tematu
09.04.2019 11:47 #Kozach6
A jakiś dobry gabinet w Warszawie może znacie? Pytam, bo mnie kiedyś mówiono, że świetny protetyk w Warszawie pracuje tu. Ale to już było dawno, więc wiele mogło się zmienić.
25.04.2019 15:51 #Weronika589
A słyszał ktoś o dental care tychy? Mi znajoma polecała dr Pniok. Ktoś coś?
24.05.2019 23:50 Pani Wiosna
Wyczyścimy Polskę ze smogu i z nieuczciwych polityków! #wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

105/1222 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wawer

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Turystyka
 ATRAKCYJNE CENY - NOCLEGI W MIASTECZKU GALICYJSKIM Hotel Nowy Sącz dla szukających niepowtarzalnego galicyjskiego klimatu Gościniec Galicyjski to klimatyczne pokoje gościnne zlokalizowane trzy kilometry od centrum Nowego Sącza, w niezwykłym miejscu, jakim jest Miasteczko Galicyjskie. Tworzące je budynki są wiernym odwzorowaniem małomiasteczkowej galicyjskiej zabudowy z przełomu XIX i XX w., dlatego spędzone tu chwile będą prawdziwą podróżą w cz asie na austro-węgierską prowincję sprzed lat. Zapraszamy na naszą stronę internetową https://miasteczkogalicyjskie.pl/

Antyki
 Antyki meble obrazy srebra platery brązy porcelanę książki pocztówki szable bagnety medale odznaczenia orzełki ryngrafy tel 504017418

Sprzedam
 dzień dobry Czy potrzebujesz pożyczki na cele osobiste lub na potrzeby swojej firmy? Oto dobra wiadomość dla ciebie. Jesteś we właściwym miejscu. Posiadamy zdolność do udzielania firmom i osobom indywidualnym pożyczek / pożyczek biznesowych i osobistych przy stopie procentowej 3%. E-mail: azertmorter@gmail.com WhatsApp: +13219993670 https://avantinc.webnode.com Avant Credit Złóż wniosek o pożyczkę gwarantowaną

Nieruchomości poszukuję
 Rodzina kupi mieszkanie 2-pokojowe do 40m2.

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA