REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

30.06.2016 10:11 #Gryzu
Lokal raczej dla młodych ludzi, ale przy takich cenach surowiec raczej z niższej półki .
Pytałem czy mają coś z kurczaka zagrodowego , to odpowiedział, że na miejscu nie hodują drobiu ....!?
30.06.2016 10:47 #koko
#Gryzu a próbowałeś zamówić kebab na cienkim w Atelier Amaro ? to bar a nie restauracja wiec nie oczekuj że dostaniesz coś z wyższej półki, a do co artykułu to przypominał że pierwotny Bar Hami miał Adres Żeromskiego 1a ale musieli się wynieść bo wszystkie budy zostały zburzone pod nowy blok który teraz ma Aderes Żeromskiego 1
30.06.2016 11:26 #jaja
"kulki" to kurczak w cieście, a nie 5 smaków.
30.06.2016 12:04 #mateusz_
2 się otwiera tu bo ten na Bemowie został zamknięty. Będą stawiać blok w tamtym miejscu.
30.06.2016 12:28 #eymon
najlepszy chińczyk to na bakalarskiej :)
REKLAMA
30.06.2016 14:57 #ranking
Tak oni wracają pod stary adres, bo na Żeromskiego już wcześniej byli.ranking
30.06.2016 15:58 #Gryzu
Zaraz, zaraz # koko , ja tu nie mówię o : chrobotek, buk, sosna, topinambur, trawa żubrowa i turbot w Atelier Amaro tylko o zwykłym kurczaku zagrodowym na przykład - nie mylmy pojęć ....
Poza tym podejrzewam, że 99,9% bywalców Hami ,włącznie ze mną tam nie jadło i jeść nie będzie, także nie mam porównania .
Tematem artykułu jest - ,,najlepszy chińczyk w Warszawie '', a ja się pytam dlaczego najlepszy?
Bo przychodzi dużo ludzi ?
Dekadę temu wszyscy (młodzi szczególnie) walili do McDonalda czy innego burgera.
Taka moda , ale czy tam jadło się zdrowo i smacznie ? Podobnie tu ....
30.06.2016 16:39 #Koneser
Wszystko jest super. Tylko niech zrobią toalety bo to jednak restauracja...
30.06.2016 20:06 #Księżycowy
No właśnie, w związku z brakiem ,, gabinetów odnowy biologicznej'' cała okolica jest chronicznie zasłana ...
( z tym , że ja mam rotacyzm )
30.06.2016 20:29 #Loko
Fatalne jedzenie...
01.07.2016 07:50 #lop
Skuszony opiniami spróbowałem: pierwszy i ostatni raz. Lokal powinien nazywać się "glutaminian sodu" i do tego ta plastikowa zastawa :(
02.07.2016 07:45 #Senkul
Najlepszy najtańszy syty i bez rewolucji żołądkowych. Bardzo miła
szefowa z mężem miły uśmiech kultura .Mogli by dodać kebab do menu.Pozdrawiam wierny od 20 lat.
02.07.2016 11:43 #cycu
Glutaminian sodu jest we wszystkim co jest przetworzone i co spożywamy , ale na pewno nie jest to wina baru .
03.07.2016 21:41 #Gryzu
#eymon napisał(a) 30.06.2016 12:28

najlepszy chińczyk to na bakalarskiej :)
Tak rzeczywiście najlepszy , szczególnie że kulczaki ,,latają'' między straganami ...
Świeże na pewno ....
10.07.2016 09:22 #koneser
No, odwiedziłem wczoraj bar Hami z ciekawości, zamówiłem kulki i kurczaka w 5 smakach ....
To co się później działo nazywa się jesień średniowiecza (gdzieś na jakimś filmie słyszałem)
i można to do tego porównać ....
REKLAMA
10.07.2016 21:10 #smakosz
Przy Broniewskiego obok policji jest ,,chińczyk" z dobrym kebabem i takie samo menu jak w Hami.
17.07.2016 22:22 #Wwa
Jadłem tam zawsze raz w tygodnu jak byli na Żeromskiego 1a ,porcje takie że naprawdę można się nieźle najeść ,teraz jak są na Kasprowicza byłem raz jakoś miejsce mi nie podeszło i nie chodzę tam ,zobaczymy jak będzie w nowym lokalu .

Obsługa super jedzenie naprawdę smaczne polecam
16.02.2018 09:12 #Sławek
Jakość w stosunku do ceny jest OK. #koko - zgadza się, tak było, stołowałem się jeszcze w tamtej "budce", czasami trzeba było stać w kolejce przed budką, bo w środku klienci się nie mieścili :)
22.02.2018 10:45 #błażusiak
Dawniej to się chodziło do baru Hutnik na klopsiki, albo do legendarnego Karalucha na Nowym Świecie.
14.03.2018 00:41 #Romulus
Gorszego syfu nie jadłem nigdzie. Kilka razy próbowałem się przekonać do tego baru ale w końcu odpuscilem. Jedzenie obrzydliwe przelane tluszczem i podane w brudy lokalu. Fakt ze rzadko można spotkać czysty orientalny bar. Jak juz moi drodzy to doskonały chińczyk jest w łomiankach miha chyba się nazywa przy warszawskiej i bakalarska.
01.12.2018 13:49 #agness23
Najlepszy Chińczyk to restauracja Pańska 85 - przepyszna kaczka po pekińsku i lunchowe propozycje co weekend!!
12.12.2018 19:40 #konkretny
porcje dla chińczyka, normalny człowiek sie tym nie naje, chyba że potraktuje to jako przystawkę

5/1656 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bielany

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Budowlane
 Kuchnie węglowe, na drewno, na pellety, także z płaszczem wodnym do c.o., kotły kuchenne, piecokuchnie (również do domów energooszczędnych z rekuperacją), przenośne kuchnie kaflowe i pokojowe piece kaflowe wykonywane tradycyjną techniką zduńską, piece kominkowe, kominki kaflowe, wszelkiego typu metalowe okucia i akcesoria do kuchni i pieców kaflowych, podkowy (wężownice), kafle z 20 kaflarni, sprzedaż i usługi na terenie całego kraju i poza granicami. Wszystkie urządzenia grzewcze można zakupić w bardzo dogodnym systemie ratalnym. Współpracujemy z architektami wnętrz i firmami budującymi domy "pod klucz". Więcej: 683273341, 606756498 i na stronie internetowej www.salonsobkowiak.pl

GIEŁDA SĄSIADÓW - SPRZEDAM ZA GROSZE
 Szybka oferta pożyczki bez protokołu. Oferujemy pożyczki dla osób fizycznych i handlowców od 5000 do 25 000 000 EUR w tempie 2% rocznie z największą szybkością i niezawodnością. Otrzymasz pożyczkę 24 godziny po złożeniu wniosku i bez protokołów. Kontakt: laurabettery@gmail.com

Antyki
 Kupię stare motocykle-części 505529328

Porady prawne
 Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego (rozwód kościelny, unieważnienie) dla Osób w kraju i za granicą Mail: a.bolesta@op.pl Tel. kom. 693 876 173 (do godz. 19.00) dr Arletta Bolesta adwokat kościelny zatwierdzony przez właściwą władzę kościelną (również za granicą)

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA