REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Gryzu

30.06.2016 10:11

Lokal raczej dla młodych ludzi, ale przy takich cenach surowiec raczej z niższej półki .
Pytałem czy mają coś z kurczaka zagrodowego , to odpowiedział, że na miejscu nie hodują drobiu ....!?

# koko

30.06.2016 10:47

#Gryzu a próbowałeś zamówić kebab na cienkim w Atelier Amaro ? to bar a nie restauracja wiec nie oczekuj że dostaniesz coś z wyższej półki, a do co artykułu to przypominał że pierwotny Bar Hami miał Adres Żeromskiego 1a ale musieli się wynieść bo wszystkie budy zostały zburzone pod nowy blok który teraz ma Aderes Żeromskiego 1

# jaja

30.06.2016 11:26

"kulki" to kurczak w cieście, a nie 5 smaków.

REKLAMA

# mateusz_

30.06.2016 12:04

2 się otwiera tu bo ten na Bemowie został zamknięty. Będą stawiać blok w tamtym miejscu.

# eymon

30.06.2016 12:28

najlepszy chińczyk to na bakalarskiej :)

# ranking

30.06.2016 14:57

Tak oni wracają pod stary adres, bo na Żeromskiego już wcześniej byli.http://zapozyczeni.pl/pożyczki-na-raty.html

REKLAMA

# Gryzu

30.06.2016 15:58

Zaraz, zaraz # koko , ja tu nie mówię o : chrobotek, buk, sosna, topinambur, trawa żubrowa i turbot w Atelier Amaro tylko o zwykłym kurczaku zagrodowym na przykład - nie mylmy pojęć ....
Poza tym podejrzewam, że 99,9% bywalców Hami ,włącznie ze mną tam nie jadło i jeść nie będzie, także nie mam porównania .
Tematem artykułu jest - ,,najlepszy chińczyk w Warszawie '', a ja się pytam dlaczego najlepszy?
Bo przychodzi dużo ludzi ?
Dekadę temu wszyscy (młodzi szczególnie) walili do McDonalda czy innego burgera.
Taka moda , ale czy tam jadło się zdrowo i smacznie ? Podobnie tu ....

# Koneser

30.06.2016 16:39

Wszystko jest super. Tylko niech zrobią toalety bo to jednak restauracja...

# Księżycowy

30.06.2016 20:06

No właśnie, w związku z brakiem ,, gabinetów odnowy biologicznej'' cała okolica jest chronicznie zasłana ...
( z tym , że ja mam rotacyzm )

REKLAMA

# Loko

30.06.2016 20:29

Fatalne jedzenie...

# lop

01.07.2016 07:50

Skuszony opiniami spróbowałem: pierwszy i ostatni raz. Lokal powinien nazywać się "glutaminian sodu" i do tego ta plastikowa zastawa :(

# Senkul

02.07.2016 07:45

Najlepszy najtańszy syty i bez rewolucji żołądkowych. Bardzo miła
szefowa z mężem miły uśmiech kultura .Mogli by dodać kebab do menu.Pozdrawiam wierny od 20 lat.

REKLAMA

# cycu

02.07.2016 11:43

Glutaminian sodu jest we wszystkim co jest przetworzone i co spożywamy , ale na pewno nie jest to wina baru .

# Gryzu

03.07.2016 21:41

#eymon napisał(a) 30.06.2016 12:28
najlepszy chińczyk to na bakalarskiej :)
Tak rzeczywiście najlepszy , szczególnie że kulczaki ,,latają'' między straganami ...
Świeże na pewno ....

# koneser

10.07.2016 09:22

No, odwiedziłem wczoraj bar Hami z ciekawości, zamówiłem kulki i kurczaka w 5 smakach ....
To co się później działo nazywa się jesień średniowiecza (gdzieś na jakimś filmie słyszałem)
i można to do tego porównać ....

REKLAMA

# smakosz

10.07.2016 21:10

Przy Broniewskiego obok policji jest ,,chińczyk" z dobrym kebabem i takie samo menu jak w Hami.

# Wwa

17.07.2016 22:22

Jadłem tam zawsze raz w tygodnu jak byli na Żeromskiego 1a ,porcje takie że naprawdę można się nieźle najeść ,teraz jak są na Kasprowicza byłem raz jakoś miejsce mi nie podeszło i nie chodzę tam ,zobaczymy jak będzie w nowym lokalu .
Obsługa super jedzenie naprawdę smaczne polecam

# Sławek

16.02.2018 09:12

Jakość w stosunku do ceny jest OK. #koko - zgadza się, tak było, stołowałem się jeszcze w tamtej "budce", czasami trzeba było stać w kolejce przed budką, bo w środku klienci się nie mieścili :)

REKLAMA

# błażusiak

22.02.2018 10:45

Dawniej to się chodziło do baru Hutnik na klopsiki, albo do legendarnego Karalucha na Nowym Świecie.

# Romulus

14.03.2018 00:41

Gorszego syfu nie jadłem nigdzie. Kilka razy próbowałem się przekonać do tego baru ale w końcu odpuscilem. Jedzenie obrzydliwe przelane tluszczem i podane w brudy lokalu. Fakt ze rzadko można spotkać czysty orientalny bar. Jak juz moi drodzy to doskonały chińczyk jest w łomiankach miha chyba się nazywa przy warszawskiej i bakalarska.

# agness23

01.12.2018 13:49

Najlepszy Chińczyk to restauracja Pańska 85 - przepyszna kaczka po pekińsku i lunchowe propozycje co weekend!!

REKLAMA

# konkretny

12.12.2018 19:40

porcje dla chińczyka, normalny człowiek sie tym nie naje, chyba że potraktuje to jako przystawkę

# Anetka

16.07.2019 21:34

Jak dla mnie równych nie ma sobie Pańska 85, najlepsza restauracja z kuchnią chińską! Pyszne jedzenie i niepowtarzalna atmosfera w lokalu :)

# Tosia29

25.07.2019 19:35

Najlepszy chińczyk w Warszawie to jak dla mnie Udon Noodle Bar na Marszałkowskiej. Fajna kreatywność na talerzu, pyszne dania kuchni azjatyckiej i makaron robiony na oczach gości, tym wygrywają :) Poza tym mają bardzo przyjazną atmosferę i przemiłą obsługę.

REKLAMA

# Majka225

31.07.2019 14:15

Dla mnie bezkonkurencyjna jest knajpka Udon Noodle Bar na Marszałkowskiej. Przytulnie i pysznie :) Podają rewelacyjny ramen, pierożki i makaron, który robią przy gościach. Klimat rewelacyjny, warto się tam wybrać :)
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy