REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Najlepsza restauracja w Warszawie?

# Rafał

01.07.2015 15:08

Ok, jest sprawa. Będę się oświadczac :D ale do tego chcę, żeby zabrać Ją do restauracji, która będzie świetna. Może być droga, może być z jakimiś super-hiper wykwintnymi rzeczami.
To jak, pomożecie?

# marek.jachin

02.07.2015 10:01

próbuj w restauracji pod gigantami. lepszej w Warszawie nie ma, a czesto bywam na obiadkach firmowych w tych dobrych restauracjach :) jak Ci sie uda to rzuc sie na rezerwacje w sali VIP, tam jest dopiero klimat. w tej restauracji raczej CI nie odmówi :D

 EwelinaBudzynska

08.07.2015 15:00

Twojej dziewczynie na pewno spodoba się restauracja w http://www.pulawskaresidence.com.pl To bardzo romantyczne miejsce, wprost idealne na oświadczyny. Jedzenie jest tu bardzo dobre. W ofercie mają kuchnie polską jak i międzynarodową. Na stronie możesz zobaczyć aktualne menu. Przytulne wnętrze i wykwinty kolacja stworzy doskonały klimat. Życzę powodzenia!

REKLAMA

# aleks

30.07.2015 10:08

Warto wbić od czasu do czasu na Food Port. Nad Wisłą w okolicy Mostu Poniatowskiego. Od 3 do 9 sierpnia będzie tam stał wyjątkowy Food Truck Electrolux. Ma być między innymi żarcie zrobione w technice SousVide.

# dana

23.08.2015 19:43

A w jakiej restauracji w Warszawie jest Cydr Słowiański? Chodzi mi o coś takiego http://cydrslowianski.pl. Trudno go zdobyć, a jest naprawdę świetny. Uwielbiam jego smak, zwłaszcza dlatego, że produkowany jest w 100% z jabłek.

# matrii

27.08.2015 12:35

Polecam aplikację gastronavi.com.pl. Ma bardzo rozbudowaną bazę restauracji i w każdym mieście na pewno pokaże najlepsze miejsce, w którym można smacznie zjeść. Program pokazuje dania dnia. Składanie zamówień za pomocą telefonu to też fajna opcja.

REKLAMA

# tertela

22.09.2015 15:57

Pyszna kuchnia jest w Besuto na Nowym Świecie. Lubię sushi, odwiedziłam już wiele suszarni w mieście ale najlepsze sushi jest właśnie w tej.Pamiętam jak jeszcze mieścili się w pawilonach . Już wtedy byłam ich klientką. Potem przenieśli się w bardziej prestiżową lokalizację. Własnie na Nowy Świat. Lokal jest elegancki. Myślę,ze będzie to idealne miejsce na kolację zaręczynową.
Szczególnie,że sushi jest naprawdę pięknie podane.

# edytka

24.09.2015 14:30

No kurcze ludzie, nie zabiera się kobiety na zaręczyny do baru z sushi czy z cydrem :/ Mnie mój mężczyzna zabrał do restauracji Senses i powiem, że zwalił mnie tym z nóg, po prostu nie mogłam powiedzieć nie :P nie powiem ceny w karcie nie są niskie, ale na taką okazję raczej nie powinno się oszczędzać :P w razie czego luknij sobie na menu sensesrestaurant.pl ;) życzę szczęścia robaczki :)

 reginazuk

24.09.2015 16:44

Cześć wszystkim, nie jestem z Warszawy i dlatego potrzebuję wszej pomocy, doradztwa. Organizuję przyjaciółce panieński wraz ze znajomymi ma to być wieczór niezapomniany. Namówiłam ją na to żebyśmy się wybrały do stolicy na weekend żeby odpocząć odizolować się od przygotowań do wesela. Oczywiście ona o niczym nie wie tzn o jakiś planach na panieński. Dlatego mam prośbę do Was pomóżcie mi z doradzeniu jakieś fajnej restauracji, klubu itp. Chcielibyśmy jej zorganizować taki panieński żeby pamiętała do końca życia !!

REKLAMA

# franek44

25.09.2015 00:54

na oświdczyny proponuję restauracje Salto na wilczej. sam tam się oświadczałem jakiś czas temu. moja kobieta była zachwycona, bo strasznie podobał jej się klimat i wnętrze nie wspominajac już o wysmienitej kuchni południowoamerykańskiej

# szeefs

29.09.2015 15:11

Moim numerem jeden wśród warszawskich restauracji jest lokal, którego ofertę znajdziesz tutaj dellusso.pl. Goście mają do dyspozycji klimatyzowaną i bardzo klimatyczną pod względem wystroju salę z wydzieloną strefą przeznaczoną na organizację imprez rodzinnych a w drugiej biznesowych. Restauracja serwuje przy tym niezwykle smaczną kuchnię, która z pewnością zaspokoi gusta kulinarne najbardziej wymagających smakoszy.

# Samanta

30.09.2015 22:32

Ja najbardziej lubię Dominium Pizza. Pizza na bardzo mi pasującym cieście i wiele świeżych dodatków a do tego super sałatki. Lubie spotykać się ze znajomymi szczególnie w Dominium na Bemowie: http://www.pizzadominium.pl/

REKLAMA

# sdd

21.10.2015 14:52

Ze swojej strony polecam Ci rejestrację na www.gastronavi.com.pl Możesz od razu pobrać aplikację na telefon i wyszukiwać i zamawiać dania z restauracji w każdym miejscu w Polsce. Wystarczy jedynie dostęp do Internetu i szybko możesz załatwić całą transakcję.

# heszna

23.10.2015 08:43

Odnośnie Łomianek - tam również jest lokal Dominium, nie wiem czy menu jest takie jak w innych miastach, ale z tego co widzę to podobne - kilka przeglądałem. Pizza na cienkim cieśnie, bardzo smacznym. Kilka fajnych kompozycji - Farmerska, Rustica. Do tego sosy... one są wyjątkowe, bo faktycznie nigdzie indziej nie widziałem, żeby były one tak naturalnie czosnkowe i gęste ;-)

# asianta

26.10.2015 08:49

W Łomiankach byłam - jadłam pizzę, ale nie mieszkam tam. Smakowo tak samo jak w innych lokalach Dominium - byliśmy przejazdem. Na bank mają tą samą promocję co u nas - do 13 pizza za pół ceny. A wiem, bo sami z tego korzystaliśmy. Ale chodzę nie dla samej promocji tylko dla smaku pizzy - jak dla mnie jest dopieszczona, tym bardziej że potrafią odpowiednio zmiksować naprawdę ciekawe składniki. Farmerska u nich najlepsza.

REKLAMA

# krook

26.10.2015 22:17

Wiecie co, ja bardzo lubię knajpę http://www.karczmasoplicowo.pl/. Być może to nie to, czego szukasz pod kątem oświadczyn, ale jedzonko bardzo smaczne i fajna atmosfera, więc polecam, bo miło się tam spędza czas przy kolacji lub obiedzie w gronie najbliższych :)

# karinos83

27.10.2015 10:07

Podobno bardzo fajnie jest w Restauracji Wilanów http://www.restauracjawilanow.com/. Dużo dobrego ludzie mówią o serwowanym tam jedzeniu, a w galerii widać, że wnętrza i otoczenie także bardzo ładne.

# kertra

30.10.2015 11:15

Bardzo dobrą pizzę podają w Jankach, właśnie w Dominium. Lokal jest koło Cinema City. W zasadzie to chyba jedyny znany nam lokal, gdzie faktycznie to ciasto jest odpowiednio cienkie, nie spieczone i smaczne - i na czymś takim składniki faktycznie smakują, nawet bez sosów. Poza tym dochodzi klimat - pachnie ziołami. Taki lokal rzeczywiście we włoskich klimatach.

REKLAMA

# ricki21

05.01.2016 11:17

Bardzo fajny klimat ma bar Bardziej przy ul. Marszałkowskiej w Warszawie (www.bardziejbar.pl). Mnie urzekł już sam wystrój lokalu

# yhy

23.02.2016 09:12

zgadzam sie. Na oswiadczyny to najlepiej wybrac jakas luksusowa restauracje, a nie jakiegos kebaba czy cos

# Maja123

23.02.2016 10:22

w Warszawie jest mnóstwo miejsc, gdzie chłopak może się oświadczyć. Ważne, żeby to miejsce było wyjątkowe i miało dla pary jakieś znaczenie :) według mnie to się najbardziej liczy, a nie czy to jest jakas droga restauracja czy nie też

REKLAMA

# dudka

23.02.2016 12:55

a ja uwazam, ze takie cos to powinno byc zrobione z rozmachem. Ale kto co lubi i woli. Wedlug mnie jesli sie kogos kocha to chce mu sie to pokazac i dlatego warto zabrac ukochana w fajne miejsce :)

# klika

23.02.2016 22:15

a tam! według mnie restauracja na oświadczyny to jest już passe!

# pawko

24.02.2016 07:45

nie ma co sie rzucac na jakies super wykwitne rzeczy i tym sie sugerowac przy wyborze restauracji bo takie rzeczy tez trzeba umiec jesc ;) hehe! lepiej postawic na jakas romantyczna, klimatyczna restauracje

REKLAMA

# ja wiem

24.02.2016 12:37

restauracja to jest juz przezytek. Teraz to jak sie oswiadczac to tylko w jakis oryginalnych miejscach czy w oryginalny sposob

# gość

24.02.2016 14:21

ja polecam fajna knajpke - secado. Klimatyczna i maja dobre jedzenie. Moze nie jest jakas super luksusowa ale ma swoj klimat

 KasiaeM

24.02.2016 15:55

Ochoo gratuluję!! Jednak nie sądzisz że mega-hiper-wykwintna restauracja odrazu da jej do myślenia i nie wolisz zrobić jej jakiejś neispodzianki ?:) Osobiście wolalabym być zaskoczona :)

 Marginella

25.02.2016 09:12

skoro chodzi o oświadczyny to musi być to nieprzęciętne miejsce. Przecież nie w jakimś chińczyku czy barze mlecznym jak to niektórzy polecają... Wybierz jakąś ekskluzywną restaurację jak np. belvedere w łazienkach w warszawie - według mnie to najodpowiedniejsze miejsce

# dagmara

25.02.2016 14:38

Polecam restauracje pod gigantami. Naprawdę ekskluzywne miejsce, kaczka najlepsza w mieście

# anna89

25.02.2016 17:06

Moim zdaniem najlepsza zarówno pod względem jedzenia jak i podejścia obsługi do klienta jest La Mar Restaurant - http://www.lamarrestaurant.pl/. Nie wiem czy mieliście okazję kiedyś tam jeść, ale polecam - rosół jak domowy, a polędwiczki wieprzowe pieczone w boczku wprost rozpływały się w ustach :)

# yummka

08.03.2016 21:20

polecam francuską restaurację Paul. wystrój sprzyja długim wieczornym rozmową:) już kilka razy wybrałam się tam z przyjaciółmi i za każdym razem wychodziliśmy zadowoleni więc o czymś to świadczy:) super dojazd komunikacją miejską bo w samym centrum zaraz obok złotych tarasów, więc można nawet napić się lampki wina:) https://www.facebook.com/PAUL1889.Polska/app/248332481863847/

# adam77

31.03.2016 10:39

Ja uwielbiam restauracje pod Gigantami. Mają przepyszne jedzenie, i piękny wystrój. Dość często tam chodzę, i zamawiam u nich catering na imprezy w firmie. Jeszcze nigdy nikt nie narzekał na ich dania

# Kamila_W

28.04.2016 21:08

Haha to pewnie nie raz sie minelismy Pod Gigantami, bo z chłopakiem często u nich bywamy. Właściwie to tam się poznaliśmy na urodzinowym obiedzie kolegi. Od tej pory miło kojarzy nam się ta restauracja.

# mantel

30.04.2016 08:00

Ja jadłem ostatnio w New Orleans i przyznaję, że nie dość, że to interesujące miejsce, to jeszcze świetnie karmią. Dania na najwyższym poziomie. neworleans.pl/en/?nkpage=3

# notisa

19.05.2016 08:34

Bardzo smakuje mi jedzonko w Hell's Chickens, można tam zjeść pyszne skrzydełka bardzo fajnie podane i grillowaną pierś z kurczaka.

# TeoTeo

22.05.2016 16:14

Moim zdaniem bardzo smaczną kuchnię i fajny klimacik mają na Wilanowie w http://milanovo.pl/ :) Mają pyszne dania kuchni włoskiej, dobre winko, moim zdaniem super miejscówka :)

# vlan

02.06.2016 17:31

Salto na Wilczej bardzo lubię, bogata karta win i bardzo dobre steki ;)

# MARCEL67

08.06.2016 09:49

Fajne promocje ma restauracja Ganesh na Ursynowie (opis promo jest na ganesh.pl). To jedna ze starszych indyjskich restauracji w Warszawie, są już od od 2006r.
U nich to się opłaca zwłaszcza w poniedziałki po 17

# Book

09.06.2016 22:57

Ciężko wybrać najlepszą, bo przecież serwują różne menu i każda ma swój wyjątkowy klimat.
Jest jedna którą bardzo zapamiętałem. Nazywa się Salto. Kuchania typowo południowo amerykańska, co wyróżnia ją przed innymi

# Hanks

16.06.2016 19:25

Jeżeli chcesz wykwintną to dobra będzie Salto. Jedzenie przepyszne, a dodatkowo ten lokal ma sporą renomę

# Agnieszka33

06.07.2016 12:21

My ostatnio bylismy na przyjęciu weselnym w Restauracji Pod Gigantami. Wywarła na nas ogromne wrażenie! Wnętrze jest zupełnie inne niż w typowych warszawskich restauracjach, a jedzenie przepyszne! Widziałam, że większość gości też zachwycała się formą podania dań, wszystko było dopracowane. Teraz z mężem staramy się tam chodzić min. 2 razy w miesiącu.

# karolka

08.07.2016 14:26

Jeśli chcecie się wybrać na romantyczną kolację z bliską osobą to polecam Salto. Chodzimy tam zawsze z chłopakiem kiedy mamy co świętować. Elegancki wystrój i pyszne jedzenie:)

# misiunia

08.07.2016 14:28

Jeśli chcecie się wybrać na romantyczną kolację z bliską osobą to polecam Salto. Chodzimy tam zawsze z chłopakiem kiedy mamy co świętować. Elegancki wystrój i pyszne jedzenie:)

# Kropkaa

17.07.2016 23:20

Ostatnio byłam z przyjaciółką w restauracji Paul. Bardzo fajny klimat. Tym razem była to tylko kawa i ciastko (makaroniki i tartaletki polecam, genialne :) ), ale widząc te wszystkie pyszności w karcie postanowiłyśmy się wybrać na obiad w przyszły weekend. Może ktoś poleci jakieś danie?

# kabola

20.07.2016 14:18

Ostatnio mąż zabrał mnie do piankaztanka.pl pyszne jedzenie, moje klimaty. No i te świeże piwko, aż żal było skończyć na jednym...

# paula

20.07.2016 14:35

Witam polecam wam bardzo fajną stronke na której można zarobić trochę kasy w prosty sposób wystarczy zalogować się i wejść w listę zadań -darmoweprezenty.pl -polecam

# paula

20.07.2016 16:04

Witam polecam wam bardzo fajną stronke na której można zarobić trochę kasy w prosty sposób wystarczy zalogować się i wejść w listę zadań -http://www.darmoweprezenty.pll -polecam

# paula

20.07.2016 16:06

Witam polecam -http://www.darmoweprezenty.pll -polecam

# rostela

22.07.2016 11:39

jak dla mnie jeżeli chodzi o restauracje w Warszawie najlepsza jest ta w rialto i jeżeli chcecie się wybrać na ekskluzywną kolację to zdecydowanie jest to najlepszy wybór, byliśmy tam ostatnio z mężem na naszej 10 rocznicy i wciąż nie mogę wyjść z podziwu jak fantastyczną tam mają kuchnię

# Katarynata

26.07.2016 23:34

@Kropkaa ja w Paul'u byłam niedawno z mamą. Postanowiłyśmy zrobić zakupy w galerii i pójść do Paula na obiad. Wziełam sobie rybę, Sola podawana na szpinaku z peere z ziołami i było niesamowicie sycące i smaczne. Od siebie moge smiało polecić. Ale możesz też zobaczyć sobie co pysznego mają przed pójściem, bo na facebooku maja udostepnione menu www.facebook.com/PAUL1889.Polska

# katia23

29.07.2016 15:12

Moim zdaniem bardzo dobrą kuchnię mają w restauracji http://milanovo.pl na Wilanowie. Lubię włoskie przysmaki, a szczególnie pizzę, więc dla mnie to raj na ziemi :) A do tego bardzo fajna atmosfera, jest to bez wątpienia miejsce z klimatem :)

# Dany

29.07.2016 21:24

@Katarynata bardzo dziękuję za polecenie. Lubię rybkę, więc na pewno chętnie skosztuję. Ostatnio miałam okazję popróbować burgera, bo kumpel wyciągnął mnie na szybki obiad. Jak będziesz miała okazję to polecam również. Rewelacja. :)

# lulek

11.08.2016 12:50

Dobry, pożywny i niedrogi lunch można ustrzelić w indyjskiej restauracji Ganesh . Między 12 a 16 mają takie zestawy obiadowe za 2 dyszki, A porcja jest suta, można się spokojnie najeść. Co do lokalu to ma fajny klimat, wygodne loże, mi się bardzo podoba taki półmrok panujący w środku.

 Szamanka

02.09.2016 19:03

http://www.lamarrestaurant.pl/ - to moja ulubiona restauracja. Gdyby było mnie stać, to w La Mar jadłabym co tydzień. Mają przepyszne jedzenie. No i jest tam tak ładnie ;)

# annika

11.09.2016 10:26

Byliśmy wczoraj na kolacji właśnie w restauracji Milanovo, którą tu polecaliście i moje wrażenia mogę opisać jednym słowem: SUPEEEER! Jedzenie przepyszne, jadłam pyszny toskański krem pomidorowy i Burger Włocha, a mąż bulion grzybowy i łososia karmelizowanego. Wszystko pycha, na deser niestety nie mieliśmy już miejsca, więc następnym razem :) Zdecydowanie polecam, a menu dostępne na stronie http://milanovo.pl :)

# alkina

12.09.2016 12:29

Ostatnio odwiedziłam Pianka z Tanka, smacznie można zjeść przez całą dobę i napić się świeżego piwka.

# typka

13.09.2016 12:07

Byłam w Piance na Zgody 12. Bardzo smaczne jedzenie i przemiła obsługa. To duży plus i w dodatku mają dobre piwko. Spędziłam tam kilka godzin i jestem bardzo zadowolona, na pewno jeszcze odwiedzę.

# Klarys

13.09.2016 23:23

Może nie restauracja ale bardzo fajne miejsce. Polubiłam je bardzo - Pianka na Zgoda 12. Świetne miejsce i otwarte całą dobę. Jedzonko robione na miejscu więc świeże. Do hamburgera piwko i super smak! www.piankaztanka.pl

# Warysa

15.09.2016 15:36

Ja też byłam w Piance jak Klarys. Super mi się tam podobało. Z pewnością wrócę na pysznego kurczaka! Niespodziewałam się że będą mieli tak świeżo... www.piankaztanka.pl

# fater

11.10.2016 13:44

Świeże jedzonko i takie też piwko to główna zaleta Pianki z Tanka. Na Zgody 12 jest najsmaczniej.

# Jacko

11.10.2016 18:35

No cóż Pianka jest świetna, szczególnie że to knajpka otwarta 24h/dobę więc w nocy również można u nich dostać jedzenie. Zawsze świeże, bez znaczenia na porę. www.piankaztanka.pl

# Maniak

12.10.2016 18:46

#Jacko napisał(a) 11.10.2016 18:35
No cóż Pianka jest świetna, szczególnie że to knajpka otwarta 24h/dobę więc w nocy również można u nich dostać jedzenie. Zawsze świeże, bez znaczenia na porę. www.piankaztanka.pl
Jestem tego samego zdania, nie raz jadłem u nich w nocy jak wracałem skądś i nigdy mnie nie zawiedli.. ani pod względem smaku ani świeżości!

# bombaj

14.10.2016 11:44

Dla mnie miejscem kluczowym na mapie warszawskich restauracji jest neworleans.pl

# Olaj

12.11.2016 00:31

Ja polecę Piankę i powiem że to jedna z lepszych restauracji/lokali gdzie można zjeść. Mają przepysznie, zawsze super doprawione, nic za mało ani za dużo. Najlepszy! www.piankaztanka.pl

# rebelka

14.11.2016 12:46

No moim odkryciem jest Pianka. Świetne miejsce, bo i jedzenie przepyszne i cała atmosfera lokalu w moich klimatach, no i całą dobę otwarte.

# zeemm

24.11.2016 15:04

Dobre porcje serwują w Ganesh na al. KEN w Wawie. Podoba mi się, że takie dodatki jak ryż czy chlebek naan mają już wliczone w cenę, zupełnie inaczej to wygląda u konkurencji, gdzie za każdy dodatek trzeba osobno dopłacić. Tutaj faktycznie można się najeść.

# saea

30.11.2016 14:56

Może Rozdroże?

# Aga123

30.11.2016 20:09

ja niedawno zaczęłam się stołować w Hulakula na Jagiellońskiej. Mają super menu lunchowe, codziennie nowe. Bardzo fajne dania i do tego w przystępnej cenie :)

# jolii

02.12.2016 15:45

Lubię klimat lokalu Ganesh w galerii Metro. Autentyczna kuchnia z Indii, robiona zresztą przez indyjskiego kucharza. Chleb czy ryż jest w cenie, nie trzeba dodatkowo płacić, same porcje też uczciwych rozmiarów, rzeczywiście człowiek może się najeść. Najlepiej to w ogóle przyjść w poniedziałek mają promocję all you can eat po godz 17.

# jolii

14.12.2016 15:14

Zdarza mi się czasami zamówić jedzenie z dowozem z indyjskiej restauracji Ganesh

# jago65

14.12.2016 15:14

Dobre indyjskie jedzenie podają w Ganesh na Ursynowie. Znam ten lokal, od lat, nie chciałbym skłamać, ale oni to już chyba z dobre 10 lat działają i cały czas mają klientów, także to też dobrze świadczy o jakości jedzenia. Na stronie ganesh.pl można trochę zdjęć wnętrz zobaczyć. Miejsce ma klimat, podobają mi się te indyjskie stylizacje, fajny lokal żeby wyjść z rodzinką na obiad.

# gggryff5

19.12.2016 16:15

Od czasu do czasu zamawiam jedzenie online z lokalu Ganesh na Komisji Edukacji Narodowej w Warszawie. Na stronie ganesh.pl jest kontakt do zamówień. Nie pobierają dodatkowej opłaty za dowóz, wszystko jest już w cenie. To jest akurat kuchnia indyjska, fajna alternatywa dla pizz, kebabów, makaronów itp. Zdrowe, świeże jedzenie, bardzo dobrze przyprawione.

# marlow

27.12.2016 14:41

Fajne zestawy obiadowe sprzedają między 12 a 16 w Ganesh (tylko 20 zł!). Dodatki mają w cenie, więc za chlebek nie trzeba ekstra płacić. Obsługa sympatyczna, na kuchni pracuje prawdziwy kucharz z Indii, także sto procent oryginalna Indyjska kuchnia, a nie jakieś podróbki.

# Sarah

09.01.2017 10:52

Nie dawno mój chłopak zaprosił mnie do Pianki. To lokal w centrum na Zgoda. Nawet nie wiedziałam, że taki istnieje. Kolacja wieczorem, se pomyślałam, pewnie pełno osób, ścisk itp itd... ale się pomyliłam. Restauracja pomimo, że prawie cała pełna to nie odczuwało się tego. Spokojnie można było porozmawiać itd. Jedzenie przepyszne, w przystępnych cenach. Przesiedzieliśmy tam pół nocy bo jak się okazało, nawet nie wiedziałam, knajpka czynna całą dobę. Warto tam zjeść w bardzo przyjemnej atmosferze.

 Jaska

09.01.2017 12:00

Pysznie i niedrogo jeśli zestawimy jakość i smak z ceną jest w http://www.restauracjavillafoksal.pl moja rodzina zawsze się tam zajada potrawami

# anszej

31.01.2017 09:28

Na oświadczyny to raczej elegantsza restauracja, nie zabrałbym swojej ukochanej do zwykłej pizzerii czy kebabowni żeby się oświadczyć no ludzie xd
bierzesz pod uwagę okoliczne miasta? Jeśli nie, to zastanów się jeszcze- pod Wawa jest dużo bardzo dobrych i wykwintnych restauracji, weź np. takie Babie Lato w Grodzisku Mazowieckim, autorska kuchnia fusion (miecznik wymiata) no i gustowny wystrój to też się chyba liczy przy oświadczynach ;P

# bobi45

15.02.2017 15:15

W porze lunchu czasami wpadnę do Ganesh na KEN. Można u nich między 12 a 16 zawsze dobry zestaw obiadowy dostać za 20 zł. To powiem szczerze, że nie znam lepszej oferty w okolicy. Dobre, zdrowe, świeże jedzenie

# oinian

19.02.2017 15:11

ja uważam natomiast, że ta restauracja ( http://www.figaropark.pl/ ) jest warta zainteresowania. mają dobre ceny, smaczne jedzenie i to, że znajdują się w malowniczym parku skaryszewskim jest jej dużym plusem

# Monika41

19.02.2017 15:47

Wystarczy odrobinę odbić od stolicy i pojechać do Grodziska Mazowieckiego do restauracji Piknik. To jest restauracja z prawdziwego zdarzenia, gdzie jedzenie jest zawsze świeże i nierzadko trzeba czekać na stolik, bo wszystkie są zajęte. O czymś to świadczy :)

# majkeloiyrr

22.02.2017 13:17

Z rodzicami często chodzę na obiady do Rozdroża. Mają dużą kartę, każdy znajdzie coś dla siebie. No i pyszna wuzetka, o którą wszyscy pytają ;)

# 8347398759582347

22.02.2017 13:18

#Monika41 napisał(a) 19.02.2017 15:47
Wystarczy odrobinę odbić od stolicy i pojechać do Grodziska Mazowieckiego do restauracji Piknik. To jest restauracja z prawdziwego zdarzenia, gdzie jedzenie jest zawsze świeże i nierzadko trzeba czekać na stolik, bo wszystkie są zajęte. O czymś to świadczy :)

to jedyna restauracja w grodzisku?

# alinKa

22.02.2017 15:55

Bardziej na Oleandrów

# Tosiek

22.03.2017 13:23

Ostatnio odkryłem fajny lokal na na pl. Piłsudskiego. Byłem w Bubbles. Apetyczne dania, czuć, że było świeże i podejrzewam, że to norma. No i z tego, co zdążyłem zauważyć ogromny wybór szampanów i win. Nazwa w końcu zobowiązuje. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, więc pewnie wrócę.

# MarekWro

23.03.2017 16:59

Nie wiem czy ktoś wspominał, ja byłem ostatnio w Trattoria il Successo i jak chcecie zjeść dobry lunch, albo dobrą włoską kolacje to bardzo fajna knajpka.

# ulerter33

30.03.2017 09:00

Tak jak ktoś wspomniał wcześniej - Rozdroże. Mają pyszną wuzetkę, smak dzieciństwa.

# nieska

30.03.2017 09:15

Na Różanej jest dobra restauracja - Akademia. Jak mam iść zjeść na miasto raz, czy dwa razy w miesiącu to chodzę właśnie tam. Menu naprawdę imponujące i kilka z tych dań już próbowałam i są pyszne. Dla mnie jedna z lepszych restauracji w stolicy.

# lexie92

04.04.2017 13:23

Ooo, Bubbles jak najbardziej. Wystrój piękny, jedzenie też super i wydaje mi się, że nawet jakbys zagadał z obsługą żeby coś tam pomogli to byliby bardzo chętni. No i wybór szampanów. Prawdziwe i naprawdę od groma. W końcu nazwa restauracji zobowiązuje :D

# trash

04.04.2017 15:38

spam, spam, spam

 red_lollipop

05.04.2017 15:25

A moglibyście polecić jakieś fajne bistra, gdzie nie będzie za drogo, a smacznie? Tak na studencką kieszeń ;)

 luizza311

05.04.2017 17:24

Ciekawe propozycje restauracji w Warszawie. Teraz będę wiedział gdzie się wybrać !
-------
https://dompasjaprojekty.pl/projekty/projekty-domow-jednorodzinnych/

# Tradisa

10.04.2017 12:29

Ja ostatnio miałam przyjemność jeść romantyczną kolację w Akademii na Różanej, gdzie zabrał mnie mój chłopak. Muszę przyznać, że to była bardzo miła niespodzianka, nie dość, że smaczne jedzenie, to w dodatku taka atmosfera. Bawiłam się cudownie, mam nadzieję, że to jeszcze powtórzymy.

# Jen

10.04.2017 15:51

Ja za najlepszą uważam Bubbles. Pomimo, że specjalizują się w przeróżnych szampanach to jedzenie mają równie wybitne. W ogóle połączenie dobrego jedzenia z szampanem to mistrzostwo. Bardzo lubię te restaurację. Porcje są wystarczające, obsługa przemiła!

# kajtka

20.04.2017 09:29

Dla mnie Rozdroże, bo jest blisko Łazienek i można wstąpić na pyszne ciacho po spacerze:)

# mikook658

20.04.2017 16:24

Udało mi się trafić spory kontrakt międzynarodowy i ze wspólnikami umówiliśmy się na świętowanie sukcesu w lokalu waniliowa.pl. Restauracja, można powiedzieć w domowym klimacie, wystrój jasny, właściwie idealnie dopasowany do nazwy. Zajadałem się policzkami, super miękkie mięso, obsługa dokładnie wie, co sprzedaje, dobre wyjaśnienie potencjału każdej potrawy, sporo wskazówek odnośnie dopasowania alkoholu. Na Bielanach trudno trafić w dobrą restaurację, a Waniliowa wyróżnia się ogólnie na tle całej Warszawy, a nawet bym powiedział w dalszej skali. Szczerze mówiąc to niezwykle trudno trafić na negatywną recenzję lokalu. Obsługa bardzo, a to bardzo się stara i nie jest to staranie absolutnie wymuszone, tylko wynika z życzliwej natury pracowników.

# Onetka

24.04.2017 14:18

My super się bawiliśmy w Bierhalle na Koszykach. Dobre piwo, pycha steki, czego chcieć więcej na udany wieczór ze znajomymi? :)

# senka

27.04.2017 08:26

Nie każdej kobiecie podobają się super hiper wykwintne rzeczy. Zerknij sobie na stronę facebookową Bierhalle Koszyki. To bardzo klimatyczne miejsce, z pysznymi potrawami, a jeżeli lubicie piwo to jak najbardziej te miejsce jest idealne. Oczywiście pamiętaj o kwiatach i wcześniejszej rezerwacji.

 Jaska

28.04.2017 10:47

A może jakieś inne miejsce,a nie restauracja? Może zrób to podczas romantycznego spaceru?

# orzenka

09.05.2017 11:23

Ja dobrze ostatnio spędziłam czas w Piance na Zgody 12. Wieczór zdecydowanie należał do udanych. Najpierw kilka piw ze znajomymi, a potem dobra kolacja. Nie siedzieliśmy niestety długo, ale z tego, co się dowiedziałam to mają otwarte całą dobę, więc pewnie kiedyś to sprawdzę.

# misioła

11.05.2017 11:27

ja byłam ostatnio w Trattoria il Successo, bardzo dobra restauracja, jeśli ktoś jest fanem kuchni włoskiej to polecam

# Keren

15.05.2017 09:37

Myślę, że szampan szczególnie się na tę okazję nada. A dobrego szampana podają w Bubbles na Piłsudskiego. Szczerze polecam. Jedzenie dobre, szampan nie jest aż tak drogi. Klimacik też super. Byłem tam z żoną ostatnio, w końcu odetchnęliśmy od Ciebie i wieczór był fantastyczny!

# darro34

01.06.2017 15:24

Na czele mojej osobistej listy warszawskich restauracji uplasowała się Akademia na Różanej. Fantastyczna kuchnia, jadłem już klika dań z ich menu i każde było równie smaczne. Poza tym przemiła obsługa, co jest równie ważne dla mnie.

# arek_ch

11.06.2017 20:31

Sam, wiele dobrego słyszałem o restauracji C.K.Oberża, którą można znaleźć przy ul. Chmielnej. Jej strona internetowa widnieje pod adresem http://www.ckoberza.pl/ :-). Czy rzeczywiście jet tak smaczna?

# elenka

20.06.2017 09:46

W Piance mają smaczne jedzenie i dobre piwo. Na pewno wśród zalet tego lokalu jest również to, że mają otwarte całą dobę. Ostatnio z mężem wracaliśmy od znajomych późną porą i zaszliśmy sobie jeszcze na kolacjo/śniadanie do Pianki:D

# gela

10.07.2017 10:35

No mi Piankę polecili znajomi. Poszłam i okazało się, że oprócz smacznego jedzenia mają również dobre piwo. Lokal dla mnie na dychę, bo to zdecydowanie moje klimaty. Miła obsługa.

 kasandra

18.07.2017 13:19

Skoro będziesz się chciał oświadczyć to dobrze wszystko zaplanuj :) Najlepiej , żeby to była jakaś elegancka restauracja . Znalazłam właśnie w internecie ofertę Hotelu Poniatowskiego https://www.hotelponiatowski.pl/ , w restauracji mają fajny pakiet dla dwojga :) W sam raz na oświadczyny. Kolacja , wino, świece :) Sprawdź sam :)

# Tofik

18.07.2017 16:59

Wczoraj gościliśmy w restauracji "Akademia ". Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnego poziomu usług. Jedzenie przepyszne, obsługa wspaniała i we wszystkim pomocna. Na oświadczyny idealne miejsce. Panie kelnerki mile i uśmiechnięte. Restauracja godna polecenia :)

# Mirka

15.08.2017 19:58

#gela napisał(a) 10.07.2017 10:35
No mi Piankę polecili znajomi. Poszłam i okazało się, że oprócz smacznego jedzenia mają również dobre piwo. Lokal dla mnie na dychę, bo to zdecydowanie moje klimaty. Miła obsługa.

Popieram, dobre jedzenie, duże porcje, wszystko zawsze było ok. W mojej opinii miejsce idealne na takie okazje.

# kkkkamil

20.08.2017 18:21

myślę, że warto wspomnieć tutaj o maryensztadt - dopiero co otwarta ale jedzenie mają po prostu mega :) lokal sam w sobie też jest fajny. Sympatyczny serwis, uśmiechnięci, doradzą co wybrać :) ceny też są ok

# kiskon

22.08.2017 08:02

Zielona Polana w miejscowości Łączki, w Bieszczadach. Tam macie wszystko, łącznie z basenem, kortem, sauną, własną plażą nad Sanem, kuligiem, kajakmi, ale to oczywiście pod taki dłuższy weekend, wypad wyjazdowy. Ale czymś takim zrobicie na ludziach wrażenie. Zresztą - każdy ma swoje oczekiwania, ale chyba też każdy docenia taki gest ze strony właścicieli swojej firmy.

# Kalia

28.08.2017 17:49

Mam dosyć tej całej Warszawki, sztywnego towarzystwa, jedzenia na pokaz, food porn etc. Jak mam ochotę na dobre jedzenie i fajny klimat, to jadę do Grodziska do restauracji Piknik. Tam nie ma sztywniactwa, jest po prostu przytulnie, duży ogród, na którym dzieciaki mogą biegać i się bawić. Jedzenie świetne, duże porcje, zawsze świeże.
Polecam
www.piknikgrodzisk.pl

# cdscc

29.08.2017 14:40

Ja uwielbiam tą restaurację - w parku skaryszewskim, mają świetne jedzenie, cudowną obsługę i klimat http://www.figaropark.pl/http://www.figaropark.pl/

# jack4445

30.08.2017 18:27

Super opcje daliście, dzięki !
---
http://www.meskasprawa.com/

# Doser

08.09.2017 13:36

W ostatnim czasie najczęściej bywam w restauracji http://www.szkutnia.waw.pl/ na Białołęce ;) Lokal przekonał mnie do siebie dużym wyborem dań oraz ich smakiem. Ceny również nie są wysokie, a natomiast porcje całkiem spore więc można się bez problemu najeść.

# szmata szeptana

08.09.2017 15:35

Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ,,,,

 heniutek

09.09.2017 13:53

Każdy ma swoje ulubione lokale. Przeze mnie najczęściej wybierana jest http://restauracjapapu.pl/. Jedzenie bardzo pyszne, wręcz wyśmienite, do tego obsługa za każdym razem stoi na najwyższym poziomie. Ceny? Może nie najniższe, lecz w pełni adekwatne do jakości posiłków, które oferują.

# szmata szeptana

11.09.2017 11:28

Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ... ..

# kiu89

25.09.2017 12:44

Sprawdź sobie jeszcze na http://www.figaropark.pl/ mają świetne jedzenie i można się śmiało zainteresować samym lokalem

# syfiasssta reklama

25.09.2017 12:47

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom...

 millionreasons

25.09.2017 18:53

A co sądzicie o restauracjach Gessler?

# syfiasssta reklama

25.09.2017 21:15

wolę mc donalds

 gawluc

26.09.2017 09:42

Witam,
dla wszystkich poszukujących noclegu w centrum Warszawy znalezienie nie powinno być trudne. W mieście można znaleźć mnóstwo ofert, jednak dla tych przyjezdnych szczególnie wymagających idealnym pomysłem będzie wynajem apartamentu. Wiele ofert, w tym także atrakcji turystycznych i rozrywek, muzeów, teatrów, restauracji oraz informacji na temat komunikacji miejskiej w Warszawie można znaleźć na stronie http://city-polska.pl/ . Serdecznie polecam!
http://http://city-polska.pl/

# syfiasssta reklama

27.09.2017 09:25

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom... ,...

# waldix

17.10.2017 20:58

Jeśli lubicie kuchnie indyjską, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj http://restauracjakashmir.pl. Lokal jest naprawdę wart uwagi. Poza tym uważam, że zawsze należy jeść w sprawdzonych miejscach, gdzie na pewno zapraszając znajomych nie najemy się wstydu.

# won tumany od reklamy

18.10.2017 08:45

ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła
i ni ma ., . .

# Mirek66

22.10.2017 23:23

Jak dla mnie numerem jeden jest Restauracja Klimczok. Mają pyszne jedzenie kuchni polskiej i góralskiej, ale dania wegetariańskie i wegańskie też są w karcie, więc każdy znajdzie coś dla siebie. W lokalu panuje bardzo miła atmosfera, jest bardzo klimatycznie i przyjemnie. Obsługa jest bardzo miła i pomocna :)

# Riko

23.10.2017 08:48

My w Warszawie korzystamy z usług dwóch dobrych firm, wypożyczalni https://euro-style.pl/ oraz z restauracji Jabłonka na Woli. Zna ktoś?

# Riko

23.10.2017 08:48

My w Warszawie korzystamy z usług dwóch dobrych firm, wypożyczalni http://euro-style.pl/ oraz z restauracji Jabłonka na Woli. Zna ktoś?

# kolotakijeden

23.10.2017 10:42

nie nikt tego nie zna i nie ma zamiaru, są dużo lepsze miejsca niż jakieś speluny

# Tatinka35

30.10.2017 18:10

PIKNIK w Grodzisku! Ceny nie odstraszają, wystrój bardzo ładny, wielki ogród i miła obsługa. Do Wawy codziennie dojeżdżam do pracy, aczkolwiek jakoś żadna z restauracji nie zachwyciła mnie tak mocno jak Piknik.

# Volturia

30.10.2017 19:57

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

# Mańka

28.11.2017 09:57

Jaki syf najgorszy? Jedna z ładniejszych restauracji.Jedzenie świetne i ładnie podane. Chyba nigdy nie stołowałeś się z restauracji skoro takie głupoty wypisujesz :/

# syf.reklamaa

28.11.2017 10:13

Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.

 MagdalenaG

28.11.2017 17:17

Obserwuję tą Waszą dyskusję od pewnego czasu i.... poszłam i sprawdziłam. Jak dla mnie jest najsympatyczniej we wspomnianej restauracji Akademia. Jedzonko polskie pycha, nie czekałam zbyt długo.

# Kristenmanover

28.11.2017 22:49

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

# klina

11.12.2017 13:14

Na oświadczyny bardzo fajnym miejscem jest restauracja https://restauracjapapu.pl/. Ceny na początku zwaliły mnie z nóg, ale na taką okazję warto

# przykre to

11.12.2017 14:43

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ....

# Madko

11.12.2017 19:51

Nowo otwarta restauracja na Pańskiej 85. Bardzo dobre jedzenie. Jeśli chcesz zabrać swoją na coś innego, spróbuj podbić tam.

# dav

12.12.2017 09:16

Pracuję w Galerii Mokotów i zawsze ze współpracownikami wpadamy do Tokyo Sushi. Lokal z klimatem i naprawdę sporo miejsca. Tatar z łososia mi podszedł od razu. Nie trzeba się prosić o wasabi. Menu porządnie zorganizowane. Płacisz za kolor talerzyka. No i zbieram punkty na ich aplikacji, więc coś tam się zawsze zwraca w dodatkach i promocjach. Polecam, bo miło wspominam klimat :)

# kamaaa

20.12.2017 00:46

Oj jeśli chodzi o warszawę to się nie orientuję, ale bardzo dobry Zajazd Country można znaleźć na trasie do warszawy w stronę Tych. Kiedyś z mężem jechałam właśnie w sprawach zawodowych i zatrzymaliśmy się coś zjeść właśnie w tym zajeździe. Polecam

# tomek wuwua

20.12.2017 09:50

Tak czytam o tych restauracjach i ludzie zapominają o małych hotelikach, które też mają super restauracje ale nie potrafią się wypromować:( znajomy miał ten sam problem bo jego pokoje stały puste, restauracja z resztą tez. Znalazł coś takiego, http://bookingsolutions.pl zaczeli cos tam działac i chyba jest całkiem okej.

# Marika

21.12.2017 11:15

Ja bardzo lubię restaurację http://www.goscinnachata.pl/. często tam wpadam na obiad lub kolację jak jestem w okolicy. Fajne klimatyczne miejsce z sympatyczną obsługa oraz bardzo dobrą kuchnią. No i ceny maja przystępne. Własnie jestem w trakcie organizowania chrzcin w tej restauracji i jak na razie wszystko przebiega pomyślnie :).

# Lolek

22.12.2017 09:25

Bywałem tu i tam, ze znanych mi mogę polecić ostatnio odwiedzone Bistro Wiejska. Dobre jedzenie, w dobrej cenie. Uśmiechnięta obsługa, fajne miejsce i dużymi oknami. Lubię takie lokale.

# adam289

27.12.2017 09:51

Ma mój głos Warszawski Sznyt, jeśli tak można powiedzieć. Dbają o mięso w swoim steak housie na dole, po raz pierwszy się spotkałem aż z tak wręcz fanatycznym podejściem jakie tutaj ma zastępca szefa kuchni...Gość wie jak powinna wyglądać sezonowana wołowina a potem stek z niej. Restauracja jest na Senatorskiej, przez facebooka też ich można znaleźć z tego co wiem.

 lewanka

27.12.2017 13:57

Przyłączam się do głosu na Warszawski Sznyt. Sami zobaczcie to menu!

# Jozefkk

08.01.2018 15:58

Dla mnie nr 1 to Warszawski Sznyt

# bbardzo przykre

10.01.2018 09:53

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..

# rosta

22.01.2018 02:55

Na pewno tutaj http://kmicicrestauracja.pl znajdziecie wiele ciekawych potraw. Lokal niewątpliwie oferuje bardzo różnorodne dania, dlatego moim zdaniem jest w stanie trafić w gusta praktycznie każdego. Warto się tam wybrać na obiad.

# Minkaa

23.01.2018 16:06

Nie mam jednej ulubionej, Warszawa jest zdecydowanie zbyt bogata kulinarnie :) Ale chętnie ostatnio do Instalacje Art Bistro wracam bo bardzo zasmakowała mi kuchnia i sam lokal w Zamku Ujazdowskim się spodobał, do tego widać, że obsługę mają na klienta nastawioną i bardzo życzliwą co nie często się teraz zdarza w "modnych" knajpach więc to jest zdecydowanie też ich duży plus

# Weronikarrrr

23.01.2018 23:08

Jak dla mnie to zdecydowanie oliwa i papryka ;o Kocham wloska kuchnie, a oni w Warszawie radzą sobie z nią najlpeiej

# Glorianka

24.01.2018 06:53

Jak dla mnie restauracja Romantyczna. Miałam pewne obawy ze jest supr drogo, albo zbyt elegancko, le jest naprawde super. Przepyszne jedzenie, swietny klimat i obsluga rewelacyjna

 mruczek91

24.01.2018 08:23

też polecam Romantyczną, ma swój styl i klimat

# Inga89

24.01.2018 21:14

Jak dla mnie restauracją ze świetnym jedzeniem, fajnym wystrojem i super atmosferą to Czyli Żurawia 45. Jak na tę okolice ceny mają bardzo rozsądne, a dania są rewelacyjne. Ja jestem fanką ich pizzy na cienkim cieście i z dodatkami wybieranymi samodzielnie przeze mnie na dotykowych stolikach - bardzo fajna opcja!

 krysda

14.02.2018 08:28

Również polecam warszawski sznyt albo mąka i woda

# nigdy

14.02.2018 09:29

a ja nie polecam , syf i ceny z kosmosu

 millionreasons

14.02.2018 12:09

A do restauracji Gessler chodzicie?

# nigdy

14.02.2018 20:17

słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah

# amik8833

18.02.2018 22:06

Jeśli chcielibyście spróbować pysznej kuchni polskiej, to można udać się do restauracji http://naskrajnej.pl/ w Ząbkach. Opinie mają świetne, wiele osób poleca, a nie ukrywam, że czasem naprawdę ciężko znaleźć taką restaurację. Zdecydowanie dobra opcja na rodzinne obiady.

# Bartek13

19.02.2018 10:25

Mianem najlepszej restauracji w Warszawie już zawsze będę określał Akademię. Ta Restauracja na Różanej powala wszystkie inne przez to, że łączy tradycyjną kuchnię polską z nowoczesnością. W menu są nawet dania orientalne. Zupa cytrynowa a kurczakiem i kolendrą jest obłędna...

# mirekk

19.02.2018 12:07

Najlepszą wiejską pizzę w Warszawie to według mnie Maxi Pizza robi, porządna kiełbasa a nie jakiś wyrób kiełbaso-podobny jak to inne lokale kładą...Namiary do nich wiszą na stronie

# to syf jest

19.02.2018 13:31

słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah

# Mario445

19.02.2018 15:10

Dla mnie obecnie najlepsza restauracja w Warszawie to La Iberica na Burakowskiej. Uwielbiam kuchnię hiszpańską, a tam jedzenie i obsługę mają na najwyższym poziomie.

# antosia90

19.02.2018 21:38

Według mnie warto wspomnieć o restauracji Afrykasy, bo jest to jedna z moich ulubionych egzotycznych restauracji w Warszawie. Jedzenie tam jest niesamowite, niepowtarzalne i bardzo smaczne. Dania są zawsze świeżo przygotowywane, mają w sobie "to coś". Świetne miejsce!

# to syf jest

20.02.2018 08:59

słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah.

# julia40

27.02.2018 14:07

Po przeczytaniu Twojego wpisu bardzo zaintrygowała mnie ta restauracja afrykańska Afrykasy, więc postanowiliśmy się z mężem tam wybrać i muszę przyznać, że to fantastyczne miejsce! Próbowaliśmy kilku dań i każde nas zachwyciło, smaki są niepowtarzalne i nie do podrobienia :)

# PaulinaM

12.03.2018 13:59

Ja Warszawę kocham za różnorodność kulinarną, bardzo dużo knajpek z przeróżnym jedzeniem z wielu stron świata. Lubię odkrywać nowe smaki. Też byłam w Afrykasach i to jest raj na ziemi! Dania afrykańskie zrobiły na mnie duże wrażenie, to taka eksplozja smaków i raj dla podniebienia.

# Katarzyna.Gilchowska

13.03.2018 09:45

polecam Pana Tomka z avistudio, filmuje najwyższej klasy sprzętem. Stawki od 50 zł za 1h nagranie

# mariusz8892

17.03.2018 02:40

A co sądzicie o restauracjach w okolicach Warszawy? Konkretnie chodzi mi na przykład o restaurację http://naskrajnej.pl/ Myślicie, że warto pojechać? Każdy chwali ich za świetną atmosferą, dobre jedzenie, dobrą obsługę i duże porcje. Jeszcze nie miałem okazji być, więc może wpadniemy na rodzinny obiad.

# Witekrecek

17.03.2018 17:30

Nie polecam nikomu

# Joanna Klinek

20.03.2018 10:28

Jak dla mnie najlepsza jest Akademia na Różanej. Bardzo posmakowały mi tam policzki wieprzowe i od tamtej pory każde danie w tej restauracji jest dla mnie zaskakujące i wyśmienite. Przede wszystkim czuć, że wszystko jest świeże i przygotowane z sercem. Gorąco polecam.

# MichalProsty

21.03.2018 11:27

sprzedam temperówki stalowe po 7
polecam wspaniale się nimi temperuje
dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.
mam jeszcze cymbałki po 9
ktoś cos ?

 jjusti18

21.03.2018 20:51

A bywacie czasami we Wrocławiu? Bo słyszałam, że jest tam taka restauracja jak Road American http://roadamerican.pl/steki/ i ponoć można tam zjeść naprawdę dobre burgery, steki, panckaes, sałatki, desery, mule, makarony. Co ważne serwują tam prawdziwą amerykańską kuchnie. Ich potrawy trafią w gust nawet najbardziej wymagających smakoszy. Nie wiem jak wy, ale ja z pewnością tam się wybiorę. Chętnie zasmakuje tych aromatycznych steków czy burgerów.

# Urszulka.Masna

22.03.2018 11:05

sprzedam temperówki stalowe po 7
polecam wspaniale się nimi temperuje
dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.
mam jeszcze cymbałki po 9
ktoś cos ?

# AdrianWalek

22.03.2018 12:16

laiberica na burakowskiej to nowe miejsce z kuchnia hiszpanska i wlasnie znajomy mi ostatnio o nim mowil ze maja bardzo dobte jedzenie

# Urszulka.Masna

22.03.2018 12:31

syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.

# Katarzyna Groch

27.03.2018 13:38

Jak dla mnie najlepsza jest Bubbles. Świetny klimat i przede wszystkim świeże, smaczne jedzenie co sobie bardzo cenię. Gorąco polecam.

# Greg.Bauer vel Tchorst Brecken

27.03.2018 14:24

syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.

# Marielka

28.03.2018 22:56

Mi się podobało w setce, może to nie restauracja, ale mają naprawdę dobre jedzenie i fajny klimat.

# Nacia

28.03.2018 22:58

Mi się podobało w setce, może to nie restauracja, ale mają naprawdę dobre jedzenie i fajny klimat. Plus to dobre miejsce do posiedzenia ze znajomymi. Naprawdę miejsce warte polecenia.

# Estera.Kruntzchnick Viebecker

29.03.2018 08:42

syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.

# Milenka

06.04.2018 10:12

http://www.goscinnachata.pl/. To jest bardzo klimatyczny i fajny lokal. Mój mąz zabrał mnie tam na pierwszą rocznice ślubu i bardzo mi się podobało. Nawet nam stolik z tej okazji ładnie przygotowali. Super obsługa i pyszna kuchnia.

# Garunda Oburahanda Mea

06.04.2018 13:16

Współczuję metody zarobkowania, być takim pachołem do reklamowania, uczyć się nie chciało....

# emily

06.04.2018 15:20

Jestem często bywalczynią warszawskich restauracji, ale na mojej prywatnej liście chętnie odwiedzanych miejsc, topową pozycję ma Restauracja Akademia. Smaczne jedzenie.

# Garunda Oburahanda Mea

06.04.2018 15:45

Współczuję metody zarobkowania, być takim pachołem do reklamowania, uczyć się nie chciało.... .

# ada

09.04.2018 11:18

Regularnie zamawiam z Tokyo Sushi. Ich menu wisi u mnie na lodówce ;P Przede wszystkim tanio w porównaniu do konkurencji, a jakościowo biją na głowę nawet prestiżowe lokale z kuchnią japońską. Warto się przekonać samodzielnie.

# Lars Uvenback Moeken

09.04.2018 11:38

ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła
i ni ma

 Wackos20

09.04.2018 12:27

W Stolicy jest wiele miejsc w które warto udać się na kolację. Ponadto po kolacji możesz zabrać twoją wybrankę w któreś z magicznych miejsc. Romantyczny nastrój, dżeltenmeńskość i urok miejsca mogą sprawić cuda.

# Lars Uvenback Moeken

09.04.2018 12:49

Współczuję metody zarobkowania, być takim pachołem do reklamowania, uczyć się nie chciało.... .

# Katrin

18.04.2018 11:43

Mogę Wam z czystym sumieniem polecić knajpkę w centrum - http://bubbles.com.pl. Miejsce mega klimatyczne, jedzenie pyszne i ogromny wybór szampanów. Myślę, że spokojnie sprawdzi się na różne okazje - oświadczyny, urodziny, czy po prostu miły wieczór ze znajomymi :)

# przykre to.

18.04.2018 13:15

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..

# jolka99

04.05.2018 11:04

Polecam restauracje Maxipizza

# Mariusz

23.05.2018 13:21

Hej! Dla mnie taką najbardziej oczywistą najlepszą restauracją jest Akademia na Mokotowie. Oświadczyłem się tam swojej dziewczynie i była pod wrażeniem.. Ja z resztą też :) Fajna atmosfera i obsługa. Duży plus! Zresztą uważana jest za najlepszą restaurację w Warszawie więc co tu dalej dyskutować

# syfff reklama

23.05.2018 14:49

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ...

 jjusti18

15.06.2018 12:22

Jeżeli chodzi o Warszawę to kilka dni temu przypadkiem trafiłam do restauracji Bubbles i muszę powiedzieć, że zostałam oczarowana tym miejscem. Znakomite mają potrawy, świeże i smaczne. W dodatku bogaty wybór w trunkach alkoholowych i to markowych. No i cena jest również nie wygórowana. Dlatego warto wybrać się do nich.

# truskawkaa2

27.06.2018 09:23

Afrykasy są bardzo smaczną i aromatyczną restauracją jeżeli ktoś oczywiście ma ochotę skosztować kuchni etiopskiej - a jak mam być szczera jest ona przepyszna! Oprócz mięsożerców, weganie też znajdą tam coś dla siebie. Warto spróbować Yndżery i Kytfo - moi faworyci!

# syff reklamaa

27.06.2018 09:26

słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah
słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah
słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah

# justyna78

27.06.2018 15:16

,,Oliwa i Papryka" zdecydowanie miejsce, które trzeba odwiedzić! Trzeba, podkreślam ;). Pyszne jedzenie włoskie, makarony są przepyszne. Jest ich duży wybór, każdy znajdzie coś dla siebie.

# syf rekklama

27.06.2018 21:13

słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah
słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah
słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah

# becia654

29.06.2018 09:57

Widzę, że już ktoś wspomniał, ale potwierdzę, że Afrykasy to świetny wybór. Podają tam pyszna kuchnię etiopską :D

# etnaa

02.07.2018 11:41

Wiadomo każdy ma swoje ulubione restauracje, widzę też, że wiele osób nie wchodzi tu po to by czytać i prowadzić dyskusje, tylko lecą tu jakieś wyzwiska, smutne. Jak czytam opinie to zdecydowanie mogę się dołączyć do polecenia afrykasów, byłam tam raz ale na pewno znów tam wrócę ;)

 dudusiowa

03.07.2018 10:31

Moją ulubioną restauracją jest Akademia na Mokotowie. Jest świetna na każdą okazję, zarówno na spotkanie biznesowe, rodzinne spotkanie, jak i romantyczną randkę. Jedzenie jest pierwsza klasa, głównie kuchnia polska, ale w nowoczesnym wydaniu. Obsługa jest bardzo miła i profesjonalna. Polecam każdemu ;)

# syfiasssta reklamaa

03.07.2018 11:15

syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.

 bartekbolk

04.07.2018 10:33

dominos pizza :D Szybko, tanio i na terenie całej Polski :D

# syfiassta reeklama

04.07.2018 10:59

syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.

# alicja9276

06.07.2018 14:35

mi bardzo smakuje jedzenie w restauracji Pańska 85, podają tam pyszne chińskie jedzenie :)

# syyfiasta rekklama

06.07.2018 14:41

syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. ...

# gościówka

10.07.2018 15:00

pyszne polskie jedzonko w restauracji Klimczok na ul. Leszno 32 :)

# syfffiasta reklama

11.07.2018 09:07

sprzedam temperówki stalowe po 7
polecam wspaniale się nimi temperuje
dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona..

 elabarbara

24.07.2018 08:31

Jak oświadczyny to tylko w warszawskiej restauracji Akademia. Pięć lat temu mój już obecny mąż oświadczył mi się właśnie tam. Obsługa przygotowała dla nas romantyczną kolację z moimi ulubionymi daniami i pysznym winem. Oh mam co wspominać. Często jadamy tam lunch i rodzinne obiady. Świetny klimat i przepyszne jedzenie w niskiej cenie.

# syyf reklamaa

24.07.2018 08:57

sprzedam temperówki stalowe po 7
polecam wspaniale się nimi temperuje
dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.
mam jeszcze cymbałki po 9
ktoś cos ? ? ??

 jjusti18

20.08.2018 08:15

Jeśli nie jesteś z Warszawy, to zabierz swoją ukochaną na zwiedzanie stolicy. A wieczorem na romantyczną kolację do restauracji Bubbles. W której panuje bardzo przyjazna atmosfera. Myślę, że dziewczyna będzie bardzo zadowolona. A co najlepsze posiadają ogromny wybór szampanów, nie tylko krajowych, a będzie co świętować.

# milenawojek

03.09.2018 11:26

elegancka i smaczna restauracja godna polecenia to na pewno Literatka na Krakowskim Przedmieściu z widokiem na Zamek Królewski :)

# Witko N.

09.09.2018 12:23

Restauracja Ursus to jedna z moich ulubionych, bo jest tanio, ale dużo i smacznie jak w domu.

# czastech.pl

09.09.2018 18:31

czastech.pl - Czas na technologię

# EEEDIIIT

24.09.2018 10:38

Mi się bardzo podoba tutaj: facebook.com/elladasouvlakibar/. Bardzo smaczne jedzonko. Wszystko świeże ładnie podane i smaczne. Bardzo fajny grecki klimat i miła obsługa. Można wrócić myślami do wakacji (w Grecji) :):)

 renne

28.10.2018 20:33

Jaką kuchnię lubicie? Bo mi bardzo posmakowały włoskie klimaty z restauracji Focaccia Ristorane przy Senatorskiej. Otwarta kuchnia, ładny wystrój, baaardzo smaczne jedzonko (szef kuchni jest rodowitym Włochem). Jak macie okazję, to zajrzyjcie, bo na razie to mój faworyt jeśli chodzi o włoskie jedzenie w stolicy :D

# mojamarchew22

06.11.2018 11:13

Jak dla mnie ostatnim mega odkryciem jest Mango Vegan - raj dla wszystkich osób, które nie jedzą mięsa i innych produktów zwierzęcych :D. Talerz Mango to mój numer 1 w menu tej restauracji, ale poza tym mają pyszny hummus, vege burgera i falafele w picie - także jest w czym wybierać !

# dert

15.11.2018 09:36

Według mnie najlepszą restauracją w jakiej jadłem w Warszawie była www.jajko.co Jest to świetne bistro, które znajduje się na Krakowskim Przedmieściu. Każdy kto wybierze się na spacer po Krakowskim Przedmieściu powinien się tam zatrzymać.

# Henrick

21.11.2018 13:17

Ja lubię okolice Krakowskiego Przedmieścia. Tam zawsze można dobrze zjeść. Ostatnio upodobałem sobie PanKejk przy pominku Kopernika. Fajna naleśnikarnia. Ceny niezabójcze, jedzenie różnorodne każdy coś dla siebie znajdzie

# 98uuuu

26.11.2018 08:54

Według mnie najlepsza polska kuchnia jest przy Łowickiej 37. Takiej pysznej zupy z jesiotra nigdy jeszcze nie jadłem. Poza tym świetnie wykorzystują sezonowe owoce i warzywa.

# Marekk

11.12.2018 15:20

Lubię miesne pizze także moją ulubioną jest Bartollini z Maxi Pizza, na maxipizza.pl/warszawa,produkty jest całe menu i właśnie między innymi ta moja :) Co do samego lokalu to mi jeszcze pod górę nie robili nigdy z dostawą, a tak ze 2 razy tygodniowo to się u nich ostatnio stołuję..

# kaziu

14.12.2018 12:18

Ja w tej maxipizzy to najczęściej biorę pepperoni i muszę przyznać że jest jedna z lepszych jakie jadłem

# Bestika

27.12.2018 11:38

PanKejk jest super. Domowe jedzenie. Ja szczególnie zasmakowałem w kremie serowym oraz plackach ziemniaczanych. Bardzo smacznie i niedrogo nawet

# zowee

27.12.2018 21:41

Mnie się bardzo podobało w restauracji Ogród Smaku na Elektoralnej. Pyszna kuchnia polska, ale na prawdę bardzo dobrze przyrządzona a raczej do wybrednych należe https://ogrod-smaku.pl/

# annapycha

28.12.2018 12:30

Instalacje Art Bistro w zamku Ujazdowskim :) pyszne jedzenie i przemiła obsługa :)

# crystal24

30.12.2018 09:03

Zachodni Brzeg z pyszną kuchnią izraelską, dobrymi drinkami i super lokalizacją nad Wisłą jest fajnym miejscem na randki czy spotkania ze znajomymi :D

# Agentka987

29.01.2019 09:06

Dla mnie najlepsza restauracja to WuWu na Pradze. Prócz restauracji można tam naprawdę zażyć dużej dawki wrażeń na wydarzeniach kulturalnych. Mało która restauracja oferuje coś takiego dla swoich gości. Kuchnia tam to prawdziwa sztuka a zespół to prawdziwi pasjonaci o czym mogłam się przekonać. Jeśli lubisz nietuzinkowe miejsca to musisz się tam wybrać.

# Tacci

30.01.2019 15:32

Sushi moim zdaniem teraz znacząco zyskuje na popularności. Ważne, aby tylko aby jeść naprawdę w fajnym miejscu, a nie w typowej sieciówce. Z własnego doświadczenia mogę polecić Sakanę na Moliera. Na pewno znane miejsce wszystkim miłośnikom sushi. Jedzenie jest świetne, obsługa miła. Restauracja czynna do późna, więc na spokojnie można wpaść po pracy

# marino

25.02.2019 17:23

Jak dla panów z klasa rewelacyjnym miejscem jest z pewnością New Orleans Club, w zyciu nie jadłem lepszych steków. Rewelacyjnie zaopatrzony barek, piękne tancerki. Akurat na spotkania biznesowe dla panów https://neworleans.pl

# Kamilkak

27.02.2019 15:09

Sakana jest super. Dodatkowo właśnie mają menu dziecięce (mój syn 9 latek uwielbia sushi), młodsze 5 letnie jeszcze nie, ale planuję przekonać. Fajnie, że mają też animatorkę i kącik zabaw. Dzieci sią bawią, rodzice mogą spokojnie zjeść. Dla mnie restauracja pod względem jedzenia i obsługi na naprawdę wysokim poziomie

# vbvv

18.03.2019 15:12

Na Gocławiu masz bardzo dobrą pizzerię Maxipizza. Właśnie bym ich podpowadał pod kątem dostawy bo robią to szybko i sprawnie. Najdłużej to czekałem na jedzenie coś koło pół godziny, trzymają się tych swoich terminów, jeśli mówią że będą do 30 min to rzeczywiście są.

# Janka8

21.03.2019 13:18

Jeśli szukasz naprawdę dobrej restauracji w Warszawie to ja śmiało mogę polecić Ci https://www.primecut.pl/ jest to według mnie jedna z najlepszych , prestiżowych restauracji w Warszawie. Dania są świetnie skomponowane i przyprawione a do tego pięknie podane. Widać , że szef kuchni to człowiek z pasją . Wnętrze jest piękne i ma wspaniały klimat .

# MISKAA

29.03.2019 11:45

Jak dla mnie najlepiej się czuje w tej restauracji www.elladasouvlakibar.pl. Często tam się stołuję i jestem i zawsze jestem zadowolona. Ostatni zorganizowałam tam niewielkie przyjecie rodzinne i wyszło fantastycznie. Super jedzenie bardzo miłą obsługa i pierwszorzędnie zaaranżowany lokal. Polecam

# marekk

01.04.2019 14:51

Kilka ważniejszych spotkań rodzinnych miałem w ckoberza.pl i bardzo przyjemna restauracja uważam. Trzy oddzielne piętra robią duże wrażenie i sporo ludzi się zmieści, więc z tym nie ma żadnych problemów. W razie czego sala VIP do dyspozycji, ale nie korzystałem. Spoko warunki współpracy, jedzenie smaczne i podawane zgodnie z preferencjami gości, więc tutaj żadnych wątpliwości. W menu dużo pozycji. Na pewno coś sobie smacznego wybierzesz :)

# Niki01

05.04.2019 16:05

#crystal24 napisał(a) 30.12.2018 09:03
Zachodni Brzeg z pyszną kuchnią izraelską, dobrymi drinkami i super lokalizacją nad Wisłą jest fajnym miejscem na randki czy spotkania ze znajomymi :D
o tak, również polecam!!! najlepszy hummus ever <3

# Patrycja

09.04.2019 14:41

Ja nie lubię miejsc samym centrum, więc szukałam czegoś bliżej Mokotowa i trafiłam na Restaurację Akademia. Przyznam, że od dobrych kilku miesięcy to zdecydowanie mój faworyt wśród restauracji i coś czuję, że szybko się to nie zmieni. Wyjątkowa atmosfera, przestrzeń, klimat. Idealnie pod spotkanie biznesowe. No i oczywiście obłędne jedzenie. No wszystko rozpływa się w ustach a nie wspomniałam nawet jakie mają obłędne desery. No moim zdaniem spotkanie biznesowe nie może się nie udać w takiej atmosferze i przy tak wyśmienitym jedzeniu. Polecam z całego serca.

# meateater

18.04.2019 21:25

ja ostatnio notorycznie chodze do Prime Cut na Twardej. Bardzo fajny lokal z klimatem i profesjonalną obsługą. No i jeśli chodzi już o samo jedzenie to nigdzie nie jadłem tak dobrych steków jak własnie tam. Wołowina pierwsza klasa!

# Jarkowski

26.04.2019 11:44

Sakana na Moliera jest okej, bardzo dobre jedzenie i miła obsługa. Bardzo mi się podoba to, że w menu są zdjęcia wszystkich potraw, więc wiem, jak konkretnie danie wygląda. Przy podaniu nie ma więc niespodzianek. Atmosfera super, restauracja akurat była pełna ludzi, a to też plus. Jak ktoś chce ekstra sushi, Sakana jest OK

# plaszczyk

28.04.2019 22:51

Rafał zabierz dziewczynę do Prime Cut. Nie rozczarujesz się :) jeśli lubicie steaki to tam serwują najlepsze mięso. Ich rib eye to czysty obłęd :)

# Hendrixx

05.05.2019 15:17

Ciekawą miejscówką jest PanKejk. Ceny rozsądne, a jedzenie bardzo dobre, zwłaszcza ich pankejki i placki ziemniaczane. Fajnie podane, lokal do późna otwarty oraz obsługa, która szybko wydaje dania

# WiolWol

08.05.2019 11:28

Również polecam jedzenie z PanKejk. Kilka dni temu byłam tam z przyjaciółkami na wieczornych pogaduchach i jedzenie mieli naprawdę okej. Do tego kawka i ciasto. Do takich spotkań miejscówka jest OK

# anettcior

17.05.2019 08:53

Literatka - bardzo romantyczna restauracja z przepysznym jedzeniem <3 torcik bezowy to mistrzostwo!

# Mirka

20.05.2019 12:58

Ja bardzo sobie chwalę https://www.elladasouvlakibar.pl/. Klimatyczna grecka knajpka z pysznym jedzeniem (polecam mix owoców morza) i świetną obsługą

# PatrykPatryk

22.05.2019 16:47

jak dla mnie papu nie ma sobie równych nawet dzisiaj z roomservice od nich obiad zamawiałem.

# Wiosna

24.05.2019 19:56

Każdy ksiądz pedofil powinien siedzieć w więzieniu, a nie na parafii! #wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

# lena696

28.05.2019 08:09

Wiele razy gościłam w restauracji Ministerstwo Smaku i muszę przyznać, że za każdym razem byłam oczarowana tym miejscem. Wyjątkowa obsługa, wyjątkowo pyszne posiłki pięknie przygotowane i podane.

# sabek

01.06.2019 15:52

Ogród Samku na Elektoralnej, rewelacyjne jedzenie. Często tu jemy rodzinne obiady. Ładnie podane, polska kuchnia ale w takim nowoczesnym wydaniu. Na prawde smacznie,wnętrze ładne, czyste, z miła obsługa https://ogrod-smaku.pl/

# Kaczor

02.06.2019 14:33

Do restauracji zawsze można się wybrać. Jest fajnie, nie mogę powiedzieć że nie. Ale może lepiej zamów jedzenie w jakieś fajne miejsce, poleżcie na kocyku i zbliżcie się troszkę do siebie. Ja tak zrobiłem z moją piękną. A catering zamówiłem z Figaro z Ząbek. smacznie, zdrowo a co ważne umówiłem się na konkretną godzinę i miejsce. Nie było problemu żadnego a i fortuny nie wydałem.

# Weronika Romulus

11.06.2019 13:28

Jak dla mnie najlepsza restauracja na kolację oraz oświadczyny, to Zachodni Brzeg. Mój narzeczony sie tam oswiadczał. Byłam zachwycona, bardzo lubie kuchnie ktorą tam serwują. Jestem bardzo zadowolona również z klimatu jaki panuje w restauracji. Ogólnie jak na oświadczyny, to jest super restauracja

# astratrex34

11.06.2019 13:33

w łeb się pier....j

# Zuzanna

21.06.2019 23:54

Ja lubię chodzić do Pańskiej 85, kiedy chcę zjeść naprawdę dobrą chińską kuchnię. Dania niesztampowe, nowoczesne, bardzo aromatyczne i mega smaczne. Obsługa profesjonalna na wysokim poziomie, lokal bardzo ładny oddający atmosferę Chin, naprawdę fajne miejsce.

# basajjj

23.06.2019 20:40

My ostatnio sporo zamawiamy na dowóz, głównie z Milanovo - bardzo fajna włoska restauracja na Wilanowie. Jedzenie naprawdę smaczne, porcje sensowne, cenowo wg mnie również dobrze wypadają :) Tu ich strona https://milanovo.pl, można sobie sprawdzić menu.

# Julia

26.06.2019 11:06

Też stałam się ostatnio miłośniczką restauracji Pańska 85 w Warszawie. Lokal serwuje pyszne dania kuchni chińskiej, zakochałam się w ich kaczce po pekińsku, pierożkach, ośmiornicy...Myślę, że jest to świetne miejsce na randkę a i na oświadczyny, jeśli para lubi kuchnię chińską :)

# czaszka

23.07.2019 19:26

a wybranka lubi makarony? :) jeśli tak to Ręczna Robota na Targówku będzie dobrym wyborem. Oni tam serwują swoje makarony wyrabiane na miejscu. Przy tym lokal ma bardzo fajny, kameralny klimat.

# olciau

01.08.2019 21:52

Mnie się bardzo podoba w restauracji Ogród Smaku, ładne wnętrze, miła obsługa, robilismy tu nawet chrzciny synka. https://ogrod-smaku.pl/

# derty

09.09.2019 15:51

Jeżeli lubicie burgery to polecam wam wybrać się do restauracji https://www.bartsburger.pl/ Tam jadłem najlepsze burgery w życiu. Restauracja ta znajduje się na Ochocie przy ulicy Grójeckiej.

# Mariusz98764

17.09.2019 09:22

na Bemowie warto zajrzeć do Nowakowskiego Gorąco Polecam, mają świeże i smaczne kanapki, ceny też w miarę okej. :)

# Marokowiecki

18.09.2019 13:37

Z własnego doświadczenia polecam Pan Kejk. Miejscówka w miejscu dawnego KFC koło pomnika Kopernika. Jedzenie bardzo smaczne, zwłaszcza pankejki oraz zupy

# Kamil123456

19.09.2019 09:16

Ja chodzę często do Nowakowskiego, który gorąco poleca :D ale na Mokotowie nie Bemowie , też obsługa fajna i zawsze świeże wszystko.

# DeMona

22.09.2019 17:01

Ostatnio sobie upodobałam Creme de la Creme. Ze względu na pizzę, nigdzie takiej nie jadłam, ale także że względu na smaczne mięsa czy ryby :)

# Dumasza

23.09.2019 08:57

Dokładnie. Cieszę się, że nie ma tam juz KFC tylko normalna restauracja. Pankejki są bardzo dobre, smaczne, mają odpowiednią wielkość więc spokojnie można się najeść. Ogólnie też polecam Pan Kejk bo to przyjemna restauracja

# kubuchna

26.09.2019 11:07

Ja polecam pyszne miejsce na Wilanowie - Milanovo https://milanovo.pl Bardzo dobre jedzonko, zwłaszcza pizza - genialna!!! Makarony i inne dania również godne polecenia :) Warto sprawdzić to miejsce.

# majusia

30.09.2019 11:45

Ja sobie bardzo chwale tą restaurację https://www.elladasouvlakibar.pl/. Serwują świetną grecką kuchnie. Dania ładnie podane, smaczne i w odpowiedniej ilości. Sama knajpka w bardzo fajnym stylu (greckim), klimatyczna i zachęca do spędzenia tam czasu. Obsługa miłą i sprawna. Polecam

# mateusz78777

07.10.2019 22:22

Skoro już jesteśmy w temacie restauracji to pochwalę się, że będąc w Kołobrzegu jedliśmy w restauracji My Fish. Przepyszna rybka w różnych wersjach i zestawach, porcje takie, że aż ciężko było wszystko zmieścić, no i ceny bardzo w porządku. Niestety nie miałem okazji jeść mięsa, więc nie polecę, ale rybka wyśmienita.

# kuź123

15.10.2019 21:02

#kubuchna napisał(a) 26.09.2019 11:07
Ja polecam pyszne miejsce na Wilanowie - Milanovo https://milanovo.pl Bardzo dobre jedzonko, zwłaszcza pizza - genialna!!! Makarony i inne dania również godne polecenia :) Warto sprawdzić to miejsce.

Oj taaaak, mają pycha pizzę :) Moje dzieci uwielbiają pizzę z Milanovo i od czasu do czasu zamawiamy pizzę na obiad lub kolację. Sama zresztą jestem fanką :)

# Gośka123

23.10.2019 10:59

poszukaj sobie jakiejś klimatycznej knajpy w bazie https://www.restauracja.pl/ :) ja zawsze tam najpierw patrzę i sprawdzam opinie.

# dominikthechef

31.10.2019 16:48

To zależy co kto lubi i jakie smaki, ale zdecydowanie polecam Milanovo na Wilanowie https://milanovo.pl/ Mają przepyszną pizzę i inne dania kuchni włoskiej również smaczne, desery palce lizać :) Do tego przemiła obsługa, można też sobie na dowóz zamówić :)

# magdamaj1982@wp.pl

31.10.2019 16:58

Oferuję pisanie prac magdamaj1982@wp.pl
Koszt napisania 1 strony to 20 zł.
Istnieje możliwość płatności w ratach. Plan pracy oraz spisy ( bibliografia, spisy tabel, rysunków ) są w cenie.
Po napisaniu pracy wykonuję raport w plagiat.pl.
Poprawki są w cenie.
Zapraszam.

# Zior

05.11.2019 09:04

Myślę, że dobrze byłoby znaleźć kogoś takiego jak krakowski http://arenacatering.pl/ . Oni mają dobre jedzenie.

# izka37

15.11.2019 21:18

Ja bardzo lubię Milanovo, http://milanovo.pl/, często zamawiamy od nich na dowóz :) Jestem wielką miłośniczką pizzy, a oni mają przepyszną :)

 wichurska

25.11.2019 13:58

Ja byłam zadowolona z wizyty w karczmie www.czarciekopyto.pl gdzie mają naprawdę kreatywne podejście do wystroju i jedzenia, a do tego miła obsługa. Trochę wyjechaliśmy poza Warszawę bo do Ustronia, ale w stolicy większość knajp to jednak to samo...

# irene

16.12.2019 10:25

Mnie się bardzo podoba w tej restauracji http://restauracjaborodino.pl/. Czasami robimy sobie wypad tam na rodzinny obiad. Jest smacznie klimatycznie i dużo przestrzeni. Można też pospacerować po wspaniałym parku. Organizowałam tam tez swoje czterdzieste urodziny i było super. Menadżer wszystkiego dopilnował i świetnie przygotowali imprezę. Jedzenie serwują smaczne i podają elegancko. Po prostu super

# Maksymvon

19.12.2019 13:37

Na placki ziemniaczane i pankejki warto sie wybrać na krakowskie przedmieści do pankejk. Świetne jedzenie w dobrej cenie

# hej ja

30.12.2019 18:45

Ja polecam Dom Wódki - żurek, golonka, mielone, tatar - wszystko pyszne i w niecodziennej odsłonie

# Bartystek

02.01.2020 09:17

Jedzenie w Pankejku faktycznie jest okej. Pankejki mają dobrze dopracowane, dobrej wielkości, różnorodne. Ciekawa jest też oferta śniadaniowa, można dobrze rozpocząć dzień

# Bartolo

03.01.2020 21:28

Ja się oświadczałem w Pańskiej 85, bo moja (obecnie już żona) uwielbia kuchnię chińską, a tamta restauracja serwuje bardzo wykwintne i wyszukane dania tej kuchni, w bardzo nowoczesnym wydaniu, Czuła się bardzo wyjątkowo, także polecam tą restaurację.

# Bartolo35

03.01.2020 21:29

Ja się oświadczałem w Pańskiej 85, bo moja (obecnie już żona) uwielbia kuchnię chińską, a tamta restauracja serwuje bardzo wykwintne i wyszukane dania tej kuchni, w bardzo nowoczesnym wydaniu, Czuła się bardzo wyjątkowo, także polecam tą restaurację.

# minia

09.01.2020 11:25

Mnie się bardzo podoba w tej knajpce https://www.elladasouvlakibar.pl/. Mają świetne greckie potrawy. No i panuję super klimat. Będąc tam czuję się jakbym była na wakacjach w mojej ulubionej Grecji. Polecam gardies - po prostu pychota

# Weronika22

09.01.2020 15:21

W Oberży pod czerwonym wieprzem polecam spróbować wieprzowiny :) dobre jedzenie mają ciekawe smaki takie staropolskie jadło ale jakieś takie inne ekskluzywne. No i miejscówka klimatyczna

# Kacperek677

13.01.2020 11:49

Sushi saska kępa - najlepsza restauracja bez dwóch zdań, sushi to życie <3

# Pabox0

16.01.2020 15:31

Kilka razy dowiedzilem Pankejk. Fajna miejscówka z miłą obsługą i długimi godzinami otwarcia. Jedzenie smaczne, różnorodne, porcje odpowiedniej wielkości. Można się fajnie najeść, ale nie przejeść

# fabiandemko

01.02.2020 13:30

Zgadzam się w 100%. Mi najbardziej smakują ich placki ziemniaczane. Pyszne, spore, chrupiące, podawane na różny sposób

# xavery

06.03.2020 16:22

Nie mam ulubionej restauracji. Cały czas próbuję nowości z dowozem https://roomservice.pl/ a na zaręczyny wolałbym wybrać bardziej romantyczne miejsce ;)

# awabiii

24.03.2020 20:57

Ogród Smaku Ci polecam, catering też organizują w siedzibie klienta, idealne miejsce na rodzinny obiad czy spotkanie rodzinne, biznesowe. Kuchnia super. Polskie dania ale w nowoczesnej odsłonie . Zamawialiśmy u nich jedzenie na Boże Narodzenie, powiem ci rewelacja. Teraz taka sytuacja, że też u nich zamawiam. https://ogrod-smaku.pl/

 martynaw

27.03.2020 10:18

siedząc na kwarantannie ciągle zamawiam https://leadstar.pl/c?pid=24691&tid=1760&ha=2816144184&r=2551

# MariaR

02.04.2020 14:13

Polecam Folk Gospodę. Mają dobrych kucharzy, pyszne jedzenie, polskie i tradycyjne. Złożyłam teraz u nich zamówienie na catering świąteczny, żeby mieć smaczne święta.

# Romanowska

27.04.2020 19:19

Trudny czas nastał i restauracje pozamykane. Ucieszyło mnie, że moja ulubiona restauracja Ogród Smaku realizuje zamówienia na wynos. To bardzo dobra wiadomosc, choc tak można sobie jakos to życie odmienić . Własciciele nie pozostawili swoich klientów samych sobie i to się chwali. Jedzonko tak smaczne jak na miejscu było https://ogrod-smaku.pl/

 krakremija

17.07.2020 16:01

Bardzo dobra restauracja w Warszawie to Instalacje Art Bistro. Świetne, klimatyczne miejsce, gdzie można dobrze zjeść. Polecam.

# nicola

13.08.2020 18:25

Mnie się bardzo podoba w Borodino w Nowym Dworze. Fajny klimat tam panuje, jest elegancko ale bez zadęcia. Świetne jedzonko i miła obsługa

# mikii

18.09.2020 14:14

Ja mam bardzo pozytywne doświadczenia w ostatnim czasie z firmą Smaki i Smaczki, która prowadzi obiady na wynos i można u nich zamówić bardzo dobre czy to pierogi czy jakąś rybkę czy zupę na naturalnych składnikach. Dla miłośników klasycznej kuchni to świetna propozycja. Dla mnie najlepszy poziom to żurek na idealnie przygotowanym zakwasie. Polecam każdemu spróbować. Ogólnie menu na ich stronie www.obiadynawynos.pl, gdzie też można składać zamówienie bezpośrednio.

# reja

23.09.2020 18:09

Jedna z moich ulubionych w Warszawie jest restauracja Bubbles. Poznałem ją podczas eventu firmowego i od tamtej pory jestem stałym bywalcem. Jeśli piszesz o oświadczynach to tylko ze świetnym szampanem a tam mają naprawdę spory wybór. W samej restauracji jest bardzo miła atmosfera bez przesadnej spiny. Z pewnością będziecie się tam bardzo dobrze czuć.

# julka985

24.09.2020 21:10

Widzę, ze wcześniej już wspomniano restaurację, którą chciałabym polecić. Jest nią Restauracja Akademia. Oferuje naprawdę smaczne jedzenie w dobrej cenie. Serwuje pyszną, polską, tradycyjną kuchnią. Mój mąż jest zakochany w ich daniach, dlatego też bywamy w niej regularnie. Obsługa jest miła i życzliwa, co także wyróżnia tą restaurację na tle innych.

# magi67ww

22.02.2021 12:48

a czy ktoś był w restauracji w Zawierciu www.facebook.com/kokusushizawiercie/?

# Izkkkaa

30.04.2021 12:10

Ja bardzo lubię Borodino w Nowym Dworze. Już się nie mogę doczekać kiedy znowu się tam wybierzemy. Mają dobrze opracowane menu zarówno dla dorosłych jak i dla dzieciaków. Super obsługa i w ogóle ciekawie urządzona restauracja z klimatycznymi podziemiami.

# jjjnordis99

26.05.2021 14:38

Główny portal bukmacherski i bukmacherski w Polsce - https://bk-vulkan.xyz/pl/sports/live-matches

# Gaja77

29.05.2021 23:31

A ja tam pozostaje wietna mojej ulubionej restauracji Ogród Smaku, mam miłe wspomnienia z nia, bo i tu mi się mąż oświadczył, tu komunie Majeczce robiliśmy. No ale i dlatego że ładnie tu, mają super obsługe i smaczne jedzonko https://ogrod-smaku.pl/

# Gaja77

29.05.2021 23:31

A ja tam pozostaje wierna mojej ulubionej restauracji Ogród Smaku, mam miłe wspomnienia z nia, bo i tu mi się mąż oświadczył, tu komunie Majeczce robiliśmy. No ale i dlatego że ładnie tu, mają super obsługe i smaczne jedzonko https://ogrod-smaku.pl/

# fffinigan91

18.06.2021 15:08

Wybierając nowe https://rankingkasynonline.net/ do naszej oceny bierzemy pod uwagę wiele aspektów, ponieważ tylko w ten sposób możemy być pewni, że sprostają wymaganiom nawet doświadczonych graczy

# Thomas Weir

19.06.2021 07:17

Witam drodzy,
Nazywam się Thomas Weir. Jestem prywatnym pożyczkodawcą i inwestorem. Rozumiem, że podczas blokady rząd udzielił pomocy członkom społeczeństwa. dokonano tego poprzez wysłanie większej ilości pieniędzy do banków, aby wesprzeć przedsiębiorstwa i złagodzić koszty utrzymania. odpowiednie banki zainwestowały te pieniądze w międzynarodowe firmy i inne firmy, aby zwiększyć zyski. odmawianie ludziom pożyczek. podążając za tym zrozumieniem, postanowiłem zaoferować pożyczkę małym i dużym firmom, pożyczkę osobistą, pożyczkę na rozpoczęcie działalności gospodarczej i pożyczkę studencką. ma to na celu pomóc ludziom wyjść z utraty biznesu i głodu. . o jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się ze mną za pośrednictwem mojego adresu e-mail:thomasweirven@hotmail.com lub przez numer Whatsapp +1(475)2789 324 osobiście i wskaż, ile możesz pożyczyć. Omówię z Tobą ten proces i skieruję Cię na moją platformę internetową, aby zakończyć proces pożyczkowy i otrzymać pożyczkę w ciągu trzech dni roboczych.
z poważaniem,
Tomasz Weir.

# Katarzyna28

21.06.2021 11:43

Dobrych restauracji jest sporo, ale jak dla mnie jedzenie przygotowane w domu samodzielnie jest najlepsze. Szczególnie że teraz u mnie na Bielanach działa aplikacja JOKR dzięki której mogę zamawiać produkty do domu i za 15 minut mam je u siebie. Nie tracę czasu za zakupy, tym samym mogę szybciej przygotować obiad. :) No i taniej to wychodzi niż obiad w lokalu.

# xdfsdsdg

24.06.2021 16:20

niezależny ranking https://wallofmonitors.com/transmisja-meczu-moze-byc-dla-ciebie-oplacalna/, w którym wy, prognostycy, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego w Polsce.

# maxik

25.07.2021 08:45

https://rankingkasynonline.net/ to Twój przewodnik po świecie kasyn online. Wiemy, jak trudno jest wybrać odpowiednie kasyno spośród ogromnej ilości różnych, często sprzecznych informacji, dlatego sprawdź recenzje kasyn online polecane przez naszych ekspertów i graczy. Ponadto na tej stronie znajdziesz praktyczne informacje na temat ofert hazardowych w kasynach online, bonusów kasynowych, metod płatności i poziomu obsługi klienta. Pomożemy Ci wybrać najlepsze wirtualne kasyno. Wszystkie kasyna zawarte w naszej publikacji zostały przetestowane pod kątem spełniania najsurowszych standardów audytu. Graj bezpiecznie i w legalnym kasynie online. Powodzenia!

# Polanes

25.07.2021 20:05

Jak chcecie dobrze zjesc warto odwiedzić ta restauracje na Elektoralnej- Ogród Smaku, mają tu naprawdę dobre jedzenie. Wnetrze eleganckie idealna restauracja na spotkanie biznesowe czy imprezę rodzinną https://ogrod-smaku.pl/

# anakow

05.10.2021 10:38

Moim ulubionym lokalem jest http://www.szkutnia.waw.pl/, mają świetne jedzenie, głównie kuchnia włoska, ale znajdziecie tez typowo "obiadowe" dania jak przykładowo pierogi. Sam lokal też fajnie się prezentuje, bardzo przyjemnie się tam siedzi. Generalnie jest też opcja zorganizowania mniejszych imprez okolicznościowych, sama organizowałam tam kiedyś urodziny i mogę szczerze polecić, super rozwiązanie.

# daniel

18.10.2021 00:36

Dla mnie większość restauracji i tak oferuje to samo tylko pod inną nazwą. Kiedyś mnie to i kręciło, ale odpuściłem sobie obecnie to, poza wypadami na piwko. A tak to poprzez aplikację JOKR zamawiam sobie spożywkę do domu, na posiłek na który mam akurat ochotę. Dostawa w kwadrans, więc oszczędność czasu ogromna, co sobie przeznaczam na samo gotowanie.

# kornelka

26.11.2021 14:05

Na Elektoralnej Ogród Smaku, dla mnie i ceny ok, jedzenie smaczne, polska kuchnia w nowoczesnej odsłonie. Nawet na przyjecie polecam czy catering do domu https://ogrod-smaku.pl/

# Paweł

27.11.2021 17:08

Ja często odwiedzam Restauracje u Wieniawy :) Wiadomo jest wiele miejsc w których mozna dobrze zjeść, ale to miejsce urzekło mnie w szczególności tym, że ma fajny i niepowtarzalny klimat, dlatego dl awszytskich którzy szukają czegos nietpowegho to bardzo polecam :)

# Czarek

30.11.2021 01:30

Fajnym miejscem jest Restauracja Bubbles, mega luźny klimat, dobre jedzenie i bardzo szeroki wybór jeśli chodzi o alkohole, byłem parę razy i na pewno będę wracać!

# Paulina45

01.12.2021 21:59

Ja z kolei bardzo sobie chwale Restauracje Akademia, maja tam bardzo dobre tradycyjne jedzenie, ale uwazam tez, ze klimat miejsca rowniez powala na kolana. Zawsze jak ide tam z kims pierwszy raz to jest pod wrazeniem tego miejsca :)

# liliankaa

23.12.2021 18:20

Ja mogę zarekomendować Creme de la Creme. Mają lokal na św. Wincentego - bardzo łatwy dojazd. Miejsce ma mega klimat :) a do tego jedzenie jest obłędne!

# djdjdjdj

26.12.2021 04:17

Kojarzycie może restaurację "spotkanie" przy ul. Zygmunta Krasińskiego 2 w Warszawie? Byłem tam ostatnio, w powietrzu smród i starzyzna, wystrój takie 2/10 ale mówię spoko, jestem głodny zamawiam! I teraz fajerwerki w bigosie stare i śmierdzące mięso, jakiej skorupy od jajek w zupie, a ceny z kosmosu, nie polecam. Zamówiłem następnego dnia do domu słoiczek, flaki aż do rzygów muliło, dno dna, właścicielka okropnie nieprzyjemna w momencie zgłaszania skargi rzuciła słuchawką wyzywając mnie od prawicowców! Nigdy w życiu tam nie wrócę i każdemu odradzam! Wystrój komuna i zadzieranie nosa!

# Wolańska

02.01.2022 20:04

A ja tam bardzo lobię i polecam restauracje Ogród Smaku na Elektoralnej. Bardzo mi się u nich podoba, a jedzenie super

# Gretka

26.01.2022 13:50

Włoska restauracja Semola na ul.Obywatelskiej https://www.semola.pl/ Uwielbiam tam chodzić, chociaż zdarzyło się, że pizzę zamawiałam stamtąd również z dowozem :)

 JustynaStaszic

26.01.2022 22:23

A ja polecam Bubbles - doskonała lokalizacja (po romantycznym spacerze od Nowego Świata przez Krakowskie Przedmieście) przygaszone światła, wiele ustronnych miejsc i bogata karta win i szampana idealne na tą okazję - ponadto doskonale dobierają wszystko do wybranych potraw - same plusy zero minusów :)

# JerzyG

17.02.2022 15:03

Będąc w Poznaniu warto odwiedzić https://frontiera.pl/. Robią najlepszą pizze.

 agalella78

17.02.2022 20:53

ja uwielbiam jaff's ale kiedy nie wiem gdzie się wybrać to sprawdzam https://warsawcity.info/najlepsze-restauracje-w-warszawie/ na portalu Warsaw City

 MaksMan

18.03.2022 09:01

A ja polecam wybrać się do https://restauracjaakademia.pl/. Według mnie to najlepsza restauracja w stolicy :)

# Soska

28.03.2022 20:29

la mnie nie ma lepszej restauracji jak Ogród Smaku, tu mi się narzeczony oświadczył podczas uroczystej rodzinnej kolacji, polecam smaczna kuchnia, łanie no i miła obsługa https://ogrod-smaku.pl/

 anna_roj91

11.05.2022 10:52

a jaką kuchnię preferujecie?

# Inga

24.07.2022 22:24

Ja uwielbiam naleśnikarnię Krepsy ! Rewelacyjne i smaczne

# Wieśka

31.07.2022 19:32

Polecam restaurację Ogród Smaku, jedna z moich ulubionych. Smaczne jedzenie, ładny wystój, ogólnie miła obsługa. idealne miejsce na rodzinny obiad czy jakies spotkanie https://ogrod-smaku.pl/

# Justynajus

01.08.2022 12:00

Ja bardzo lubię restauracje Borodino. Czasami robimy sobie z rodzinką wypad na obiad od tej restauracji. Ładnie urządzona restauracja z zadbanym i ładnym ogrodem. Bardzo podoba mi się styl z czasów napoleońskich. Do tego świetna kuchnia, urozmaicone menu i bardzo miłą obsługa kelnerska. No i ceny przyzwite.

# Winia

31.08.2022 21:26

Ja mam kilka swoich typów, ale ostatnio najczęściej bywam w Creme de la Creme na świętego Wincentego. Mają różne pozycje w menu: znajdą się i pizze, i pasty z owocami morza... Warto też do nich zaglądać na sezonowe dania bo są baaaardzo smaczne.

# Walewska

03.09.2022 19:12

Smacznie zjecie w restauracji Ogród Smaku na Elektoralnej, moja ulubiona restauracja Warszawska https://ogrod-smaku.pl/

# kasiunnniaa

26.10.2022 19:15

Ostatnio mój narzeczony zaprosiła mnie na romatyczną kolacje do Nieborowa do dworku Biała Dama. Urzekło mnie to miejsce. Elegancki i klimatyczny lokal z pieknym ogrodem. Zaserwowali nam pysznie przyrządzoną kaczkę. SPokojnie moge polecić tą restaurację.

# magdalenka

19.07.2023 13:36

Jezeli chcecie sprawdzic najlepszą pizzerie w WWA to odsyłam na: https://zajepizza.pl/

# Jolciak

30.10.2023 23:40

smaczna kuchnia jest w restauracji Ogród Smaku, doskonała polska kuchnia, ładne wnętrze i mega miła , profesjonalna obsługa https://ogrod-smaku.pl/

 gasom

15.01.2024 13:49

Polecam https://trucktruck.pl/?p=247 jest smacznie.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno
Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break