REKLAMA
REKLAMA

Najlepsza restauracja w Warszawie?

01.07.2015 15:08 #Rafał
Ok, jest sprawa. Będę się oświadczac :D ale do tego chcę, żeby zabrać Ją do restauracji, która będzie świetna. Może być droga, może być z jakimiś super-hiper wykwintnymi rzeczami.

To jak, pomożecie?
02.07.2015 10:01 #marek.jachin
próbuj w restauracji pod gigantami. lepszej w Warszawie nie ma, a czesto bywam na obiadkach firmowych w tych dobrych restauracjach :) jak Ci sie uda to rzuc sie na rezerwacje w sali VIP, tam jest dopiero klimat. w tej restauracji raczej CI nie odmówi :D
08.07.2015 15:00 EwelinaBudzynska
Twojej dziewczynie na pewno spodoba się restauracja w http://www.pulawskaresidence.com.pl To bardzo romantyczne miejsce, wprost idealne na oświadczyny. Jedzenie jest tu bardzo dobre. W ofercie mają kuchnie polską jak i międzynarodową. Na stronie możesz zobaczyć aktualne menu. Przytulne wnętrze i wykwinty kolacja stworzy doskonały klimat. Życzę powodzenia!
30.07.2015 10:08 #aleks
Warto wbić od czasu do czasu na Food Port. Nad Wisłą w okolicy Mostu Poniatowskiego. Od 3 do 9 sierpnia będzie tam stał wyjątkowy Food Truck Electrolux. Ma być między innymi żarcie zrobione w technice SousVide.
23.08.2015 19:43 #dana
A w jakiej restauracji w Warszawie jest Cydr Słowiański? Chodzi mi o coś takiego http://cydrslowianski.pl. Trudno go zdobyć, a jest naprawdę świetny. Uwielbiam jego smak, zwłaszcza dlatego, że produkowany jest w 100% z jabłek.
27.08.2015 12:35 #matrii
Polecam aplikację gastronavi.com.pl. Ma bardzo rozbudowaną bazę restauracji i w każdym mieście na pewno pokaże najlepsze miejsce, w którym można smacznie zjeść. Program pokazuje dania dnia. Składanie zamówień za pomocą telefonu to też fajna opcja.
22.09.2015 15:57 #tertela
Pyszna kuchnia jest w Besuto na Nowym Świecie. Lubię sushi, odwiedziłam już wiele suszarni w mieście ale najlepsze sushi jest właśnie w tej.Pamiętam jak jeszcze mieścili się w pawilonach . Już wtedy byłam ich klientką. Potem przenieśli się w bardziej prestiżową lokalizację. Własnie na Nowy Świat. Lokal jest elegancki. Myślę,ze będzie to idealne miejsce na kolację zaręczynową.
Szczególnie,że sushi jest naprawdę pięknie podane.
24.09.2015 14:30 #edytka
No kurcze ludzie, nie zabiera się kobiety na zaręczyny do baru z sushi czy z cydrem :/ Mnie mój mężczyzna zabrał do restauracji Senses i powiem, że zwalił mnie tym z nóg, po prostu nie mogłam powiedzieć nie :P nie powiem ceny w karcie nie są niskie, ale na taką okazję raczej nie powinno się oszczędzać :P w razie czego luknij sobie na menu sensesrestaurant.pl ;) życzę szczęścia robaczki :)
24.09.2015 16:44 reginazuk
Cześć wszystkim, nie jestem z Warszawy i dlatego potrzebuję wszej pomocy, doradztwa. Organizuję przyjaciółce panieński wraz ze znajomymi ma to być wieczór niezapomniany. Namówiłam ją na to żebyśmy się wybrały do stolicy na weekend żeby odpocząć odizolować się od przygotowań do wesela. Oczywiście ona o niczym nie wie tzn o jakiś planach na panieński. Dlatego mam prośbę do Was pomóżcie mi z doradzeniu jakieś fajnej restauracji, klubu itp. Chcielibyśmy jej zorganizować taki panieński żeby pamiętała do końca życia !!
25.09.2015 00:54 #franek44
na oświdczyny proponuję restauracje Salto na wilczej. sam tam się oświadczałem jakiś czas temu. moja kobieta była zachwycona, bo strasznie podobał jej się klimat i wnętrze nie wspominajac już o wysmienitej kuchni południowoamerykańskiej
29.09.2015 15:11 #szeefs
Moim numerem jeden wśród warszawskich restauracji jest lokal, którego ofertę znajdziesz tutaj dellusso.pl. Goście mają do dyspozycji klimatyzowaną i bardzo klimatyczną pod względem wystroju salę z wydzieloną strefą przeznaczoną na organizację imprez rodzinnych a w drugiej biznesowych. Restauracja serwuje przy tym niezwykle smaczną kuchnię, która z pewnością zaspokoi gusta kulinarne najbardziej wymagających smakoszy.
30.09.2015 22:32 #Samanta
Ja najbardziej lubię Dominium Pizza. Pizza na bardzo mi pasującym cieście i wiele świeżych dodatków a do tego super sałatki. Lubie spotykać się ze znajomymi szczególnie w Dominium na Bemowie: http://www.pizzadominium.pl/
21.10.2015 14:52 #sdd
Ze swojej strony polecam Ci rejestrację na www.gastronavi.com.pl Możesz od razu pobrać aplikację na telefon i wyszukiwać i zamawiać dania z restauracji w każdym miejscu w Polsce. Wystarczy jedynie dostęp do Internetu i szybko możesz załatwić całą transakcję.
23.10.2015 08:43 #heszna
Odnośnie Łomianek - tam również jest lokal Dominium, nie wiem czy menu jest takie jak w innych miastach, ale z tego co widzę to podobne - kilka przeglądałem. Pizza na cienkim cieśnie, bardzo smacznym. Kilka fajnych kompozycji - Farmerska, Rustica. Do tego sosy... one są wyjątkowe, bo faktycznie nigdzie indziej nie widziałem, żeby były one tak naturalnie czosnkowe i gęste ;-)
26.10.2015 08:49 #asianta
W Łomiankach byłam - jadłam pizzę, ale nie mieszkam tam. Smakowo tak samo jak w innych lokalach Dominium - byliśmy przejazdem. Na bank mają tą samą promocję co u nas - do 13 pizza za pół ceny. A wiem, bo sami z tego korzystaliśmy. Ale chodzę nie dla samej promocji tylko dla smaku pizzy - jak dla mnie jest dopieszczona, tym bardziej że potrafią odpowiednio zmiksować naprawdę ciekawe składniki. Farmerska u nich najlepsza.
26.10.2015 22:17 #krook
Wiecie co, ja bardzo lubię knajpę Karczma Soplicowo. Być może to nie to, czego szukasz pod kątem oświadczyn, ale jedzonko bardzo smaczne i fajna atmosfera, więc polecam, bo miło się tam spędza czas przy kolacji lub obiedzie w gronie najbliższych :)
27.10.2015 10:07 #karinos83
Podobno bardzo fajnie jest w Restauracji Wilanów http://www.restauracjawilanow.com/. Dużo dobrego ludzie mówią o serwowanym tam jedzeniu, a w galerii widać, że wnętrza i otoczenie także bardzo ładne.
30.10.2015 11:15 #kertra
Bardzo dobrą pizzę podają w Jankach, właśnie w Dominium. Lokal jest koło Cinema City. W zasadzie to chyba jedyny znany nam lokal, gdzie faktycznie to ciasto jest odpowiednio cienkie, nie spieczone i smaczne - i na czymś takim składniki faktycznie smakują, nawet bez sosów. Poza tym dochodzi klimat - pachnie ziołami. Taki lokal rzeczywiście we włoskich klimatach.
05.01.2016 11:17 #ricki21
Bardzo fajny klimat ma bar Bardziej przy ul. Marszałkowskiej w Warszawie (www.bardziejbar.pl). Mnie urzekł już sam wystrój lokalu
19.02.2016 01:22 #bokser
Restauracja Torino jest całkiem w porządku. Mają tam pyszne dania włoskie jak i nasze, polskie przysmaki.. Byłem tam jakoś przed świętami i kosztowałem... Zobaczcie sami co serwują http://http://restauracja-torino.pl/
22.02.2016 08:35 #famous
skoro to ma być kolacja podczas której się oświadczysz to musi być to wyjątkowe miejsce. Przecież nie w barze mlecznym jak to sugerują osoby powyżej
22.02.2016 08:38 #famouss
skoro to ma być kolacja podczas której się oświadczysz to musi być to wyjątkowe miejsce. Przecież nie w barze mlecznym jak to sugerują osoby powyżej
23.02.2016 09:12 #yhy
zgadzam sie. Na oswiadczyny to najlepiej wybrac jakas luksusowa restauracje, a nie jakiegos kebaba czy cos
23.02.2016 10:22 #Maja123
w Warszawie jest mnóstwo miejsc, gdzie chłopak może się oświadczyć. Ważne, żeby to miejsce było wyjątkowe i miało dla pary jakieś znaczenie :) według mnie to się najbardziej liczy, a nie czy to jest jakas droga restauracja czy nie też
23.02.2016 12:55 #dudka
a ja uwazam, ze takie cos to powinno byc zrobione z rozmachem. Ale kto co lubi i woli. Wedlug mnie jesli sie kogos kocha to chce mu sie to pokazac i dlatego warto zabrac ukochana w fajne miejsce :)
23.02.2016 22:15 #klika
a tam! według mnie restauracja na oświadczyny to jest już passe!
24.02.2016 07:45 #pawko
nie ma co sie rzucac na jakies super wykwitne rzeczy i tym sie sugerowac przy wyborze restauracji bo takie rzeczy tez trzeba umiec jesc ;) hehe! lepiej postawic na jakas romantyczna, klimatyczna restauracje
24.02.2016 12:37 #ja wiem
restauracja to jest juz przezytek. Teraz to jak sie oswiadczac to tylko w jakis oryginalnych miejscach czy w oryginalny sposob
24.02.2016 14:21 #gość
ja polecam fajna knajpke - secado. Klimatyczna i maja dobre jedzenie. Moze nie jest jakas super luksusowa ale ma swoj klimat
24.02.2016 15:55 KasiaeM
Ochoo gratuluję!! Jednak nie sądzisz że mega-hiper-wykwintna restauracja odrazu da jej do myślenia i nie wolisz zrobić jej jakiejś neispodzianki ?:) Osobiście wolalabym być zaskoczona :)
25.02.2016 09:12 Marginella
skoro chodzi o oświadczyny to musi być to nieprzęciętne miejsce. Przecież nie w jakimś chińczyku czy barze mlecznym jak to niektórzy polecają... Wybierz jakąś ekskluzywną restaurację jak np. belvedere w łazienkach w warszawie - według mnie to najodpowiedniejsze miejsce
25.02.2016 14:38 #dagmara
Polecam restauracje pod gigantami. Naprawdę ekskluzywne miejsce, kaczka najlepsza w mieście
25.02.2016 17:06 #anna89
Moim zdaniem najlepsza zarówno pod względem jedzenia jak i podejścia obsługi do klienta jest La Mar Restaurant - http://www.lamarrestaurant.pl/. Nie wiem czy mieliście okazję kiedyś tam jeść, ale polecam - rosół jak domowy, a polędwiczki wieprzowe pieczone w boczku wprost rozpływały się w ustach :)
08.03.2016 21:20 #yummka
polecam francuską restaurację Paul. wystrój sprzyja długim wieczornym rozmową:) już kilka razy wybrałam się tam z przyjaciółmi i za każdym razem wychodziliśmy zadowoleni więc o czymś to świadczy:) super dojazd komunikacją miejską bo w samym centrum zaraz obok złotych tarasów, więc można nawet napić się lampki wina:) sprawdźcie sami czy Wam przypasuje:)
31.03.2016 10:39 #adam77
Ja uwielbiam restauracje pod Gigantami. Mają przepyszne jedzenie, i piękny wystrój. Dość często tam chodzę, i zamawiam u nich catering na imprezy w firmie. Jeszcze nigdy nikt nie narzekał na ich dania
28.04.2016 21:08 #Kamila_W
Haha to pewnie nie raz sie minelismy Pod Gigantami, bo z chłopakiem często u nich bywamy. Właściwie to tam się poznaliśmy na urodzinowym obiedzie kolegi. Od tej pory miło kojarzy nam się ta restauracja.
30.04.2016 08:00 #mantel
Ja jadłem ostatnio w New Orleans i przyznaję, że nie dość, że to interesujące miejsce, to jeszcze świetnie karmią. Dania na najwyższym poziomie. neworleans.pl/en/?nkpage=3
19.05.2016 08:34 #notisa
Bardzo smakuje mi jedzonko w Hell's Chickens, można tam zjeść pyszne skrzydełka bardzo fajnie podane i grillowaną pierś z kurczaka.
22.05.2016 16:14 #TeoTeo
Moim zdaniem bardzo smaczną kuchnię i fajny klimacik mają na Wilanowie w Milanovo :) Mają pyszne dania kuchni włoskiej, dobre winko, moim zdaniem super miejscówka :)
02.06.2016 17:31 #vlan
Salto na Wilczej bardzo lubię, bogata karta win i bardzo dobre steki ;)
08.06.2016 09:49 #MARCEL67
Fajne promocje ma restauracja Ganesh na Ursynowie (opis promo jest na ganesh.pl). To jedna ze starszych indyjskich restauracji w Warszawie, są już od od 2006r.
U nich to się opłaca zwłaszcza w poniedziałki po 17
09.06.2016 22:57 #Book
Ciężko wybrać najlepszą, bo przecież serwują różne menu i każda ma swój wyjątkowy klimat.
Jest jedna którą bardzo zapamiętałem. Nazywa się Salto. Kuchania typowo południowo amerykańska, co wyróżnia ją przed innymi
16.06.2016 19:25 #Hanks
Jeżeli chcesz wykwintną to dobra będzie Salto. Jedzenie przepyszne, a dodatkowo ten lokal ma sporą renomę
06.07.2016 12:21 #Agnieszka33
My ostatnio bylismy na przyjęciu weselnym w Restauracji Pod Gigantami. Wywarła na nas ogromne wrażenie! Wnętrze jest zupełnie inne niż w typowych warszawskich restauracjach, a jedzenie przepyszne! Widziałam, że większość gości też zachwycała się formą podania dań, wszystko było dopracowane. Teraz z mężem staramy się tam chodzić min. 2 razy w miesiącu.
08.07.2016 14:26 #karolka
Jeśli chcecie się wybrać na romantyczną kolację z bliską osobą to polecam Salto. Chodzimy tam zawsze z chłopakiem kiedy mamy co świętować. Elegancki wystrój i pyszne jedzenie:)
08.07.2016 14:28 #misiunia
Jeśli chcecie się wybrać na romantyczną kolację z bliską osobą to polecam Salto. Chodzimy tam zawsze z chłopakiem kiedy mamy co świętować. Elegancki wystrój i pyszne jedzenie:)
17.07.2016 23:20 #Kropkaa
Ostatnio byłam z przyjaciółką w restauracji Paul. Bardzo fajny klimat. Tym razem była to tylko kawa i ciastko (makaroniki i tartaletki polecam, genialne :) ), ale widząc te wszystkie pyszności w karcie postanowiłyśmy się wybrać na obiad w przyszły weekend. Może ktoś poleci jakieś danie?
20.07.2016 14:18 #kabola
Ostatnio mąż zabrał mnie do piankaztanka.pl pyszne jedzenie, moje klimaty. No i te świeże piwko, aż żal było skończyć na jednym...
20.07.2016 14:35 #paula
Witam polecam wam bardzo fajną stronke na której można zarobić trochę kasy w prosty sposób wystarczy zalogować się i wejść w listę zadań -darmoweprezenty.pl -polecam
20.07.2016 16:04 #paula
Witam polecam wam bardzo fajną stronke na której można zarobić trochę kasy w prosty sposób wystarczy zalogować się i wejść w listę zadań -Praca dla Każdegol -polecam
20.07.2016 16:06 #paula
Witam polecam -Praca dla Każdegol -polecam
22.07.2016 11:39 #rostela
jak dla mnie jeżeli chodzi o restauracje w Warszawie najlepsza jest ta w rialto i jeżeli chcecie się wybrać na ekskluzywną kolację to zdecydowanie jest to najlepszy wybór, byliśmy tam ostatnio z mężem na naszej 10 rocznicy i wciąż nie mogę wyjść z podziwu jak fantastyczną tam mają kuchnię
26.07.2016 23:34 #Katarynata
@Kropkaa ja w Paul'u byłam niedawno z mamą. Postanowiłyśmy zrobić zakupy w galerii i pójść do Paula na obiad. Wziełam sobie rybę, Sola podawana na szpinaku z peere z ziołami i było niesamowicie sycące i smaczne. Od siebie moge smiało polecić. Ale możesz też zobaczyć sobie co pysznego mają przed pójściem, bo na facebooku maja udostepnione menu www.facebook.com/PAUL1889.Polska
29.07.2016 15:12 #katia23
Moim zdaniem bardzo dobrą kuchnię mają w restauracji Milanovo na Wilanowie. Lubię włoskie przysmaki, a szczególnie pizzę, więc dla mnie to raj na ziemi :) A do tego bardzo fajna atmosfera, jest to bez wątpienia miejsce z klimatem :)
29.07.2016 21:24 #Dany
@Katarynata bardzo dziękuję za polecenie. Lubię rybkę, więc na pewno chętnie skosztuję. Ostatnio miałam okazję popróbować burgera, bo kumpel wyciągnął mnie na szybki obiad. Jak będziesz miała okazję to polecam również. Rewelacja. :)
11.08.2016 12:50 #lulek
Dobry, pożywny i niedrogi lunch można ustrzelić w indyjskiej restauracji Ganesh . Między 12 a 16 mają takie zestawy obiadowe za 2 dyszki, A porcja jest suta, można się spokojnie najeść. Co do lokalu to ma fajny klimat, wygodne loże, mi się bardzo podoba taki półmrok panujący w środku.
02.09.2016 19:03 Szamanka
http://www.lamarrestaurant.pl/ - to moja ulubiona restauracja. Gdyby było mnie stać, to w La Mar jadłabym co tydzień. Mają przepyszne jedzenie. No i jest tam tak ładnie ;)
11.09.2016 10:26 #annika
Byliśmy wczoraj na kolacji właśnie w restauracji Milanovo, którą tu polecaliście i moje wrażenia mogę opisać jednym słowem: SUPEEEER! Jedzenie przepyszne, jadłam pyszny toskański krem pomidorowy i Burger Włocha, a mąż bulion grzybowy i łososia karmelizowanego. Wszystko pycha, na deser niestety nie mieliśmy już miejsca, więc następnym razem :) Zdecydowanie polecam, a menu dostępne na stronie http://milanovo.pl :)
12.09.2016 12:29 #alkina
Ostatnio odwiedziłam Pianka z Tanka, smacznie można zjeść przez całą dobę i napić się świeżego piwka.
13.09.2016 12:07 #typka
Byłam w Piance na Zgody 12. Bardzo smaczne jedzenie i przemiła obsługa. To duży plus i w dodatku mają dobre piwko. Spędziłam tam kilka godzin i jestem bardzo zadowolona, na pewno jeszcze odwiedzę.
13.09.2016 23:23 #Klarys
Może nie restauracja ale bardzo fajne miejsce. Polubiłam je bardzo - Pianka na Zgoda 12. Świetne miejsce i otwarte całą dobę. Jedzonko robione na miejscu więc świeże. Do hamburgera piwko i super smak! www.piankaztanka.pl
15.09.2016 15:36 #Warysa
Ja też byłam w Piance jak Klarys. Super mi się tam podobało. Z pewnością wrócę na pysznego kurczaka! Niespodziewałam się że będą mieli tak świeżo... www.piankaztanka.pl
11.10.2016 13:44 #fater
Świeże jedzonko i takie też piwko to główna zaleta Pianki z Tanka. Na Zgody 12 jest najsmaczniej.
11.10.2016 18:35 #Jacko
No cóż Pianka jest świetna, szczególnie że to knajpka otwarta 24h/dobę więc w nocy również można u nich dostać jedzenie. Zawsze świeże, bez znaczenia na porę. www.piankaztanka.pl
12.10.2016 18:46 #Maniak
#Jacko napisał(a) 11.10.2016 18:35

No cóż Pianka jest świetna, szczególnie że to knajpka otwarta 24h/dobę więc w nocy również można u nich dostać jedzenie. Zawsze świeże, bez znaczenia na porę. www.piankaztanka.pl
Jestem tego samego zdania, nie raz jadłem u nich w nocy jak wracałem skądś i nigdy mnie nie zawiedli.. ani pod względem smaku ani świeżości!
14.10.2016 11:44 #bombaj
Dla mnie miejscem kluczowym na mapie warszawskich restauracji jest neworleans.pl
12.11.2016 00:31 #Olaj
Ja polecę Piankę i powiem że to jedna z lepszych restauracji/lokali gdzie można zjeść. Mają przepysznie, zawsze super doprawione, nic za mało ani za dużo. Najlepszy! www.piankaztanka.pl
14.11.2016 12:46 #rebelka
No moim odkryciem jest Pianka. Świetne miejsce, bo i jedzenie przepyszne i cała atmosfera lokalu w moich klimatach, no i całą dobę otwarte.
24.11.2016 15:04 #zeemm
Dobre porcje serwują w Ganesh na al. KEN w Wawie. Podoba mi się, że takie dodatki jak ryż czy chlebek naan mają już wliczone w cenę, zupełnie inaczej to wygląda u konkurencji, gdzie za każdy dodatek trzeba osobno dopłacić. Tutaj faktycznie można się najeść.
30.11.2016 14:56 #saea
Może Rozdroże?
30.11.2016 20:09 #Aga123
ja niedawno zaczęłam się stołować w Hulakula na Jagiellońskiej. Mają super menu lunchowe, codziennie nowe. Bardzo fajne dania i do tego w przystępnej cenie :)
02.12.2016 15:45 #jolii
Lubię klimat lokalu Ganesh w galerii Metro. Autentyczna kuchnia z Indii, robiona zresztą przez indyjskiego kucharza. Chleb czy ryż jest w cenie, nie trzeba dodatkowo płacić, same porcje też uczciwych rozmiarów, rzeczywiście człowiek może się najeść. Najlepiej to w ogóle przyjść w poniedziałek mają promocję all you can eat po godz 17.
14.12.2016 15:14 #jolii
Zdarza mi się czasami zamówić jedzenie z dowozem z indyjskiej restauracji Ganesh
14.12.2016 15:14 #jago65
Dobre indyjskie jedzenie podają w Ganesh na Ursynowie. Znam ten lokal, od lat, nie chciałbym skłamać, ale oni to już chyba z dobre 10 lat działają i cały czas mają klientów, także to też dobrze świadczy o jakości jedzenia. Na stronie ganesh.pl można trochę zdjęć wnętrz zobaczyć. Miejsce ma klimat, podobają mi się te indyjskie stylizacje, fajny lokal żeby wyjść z rodzinką na obiad.
19.12.2016 16:15 #gggryff5
Od czasu do czasu zamawiam jedzenie online z lokalu Ganesh na Komisji Edukacji Narodowej w Warszawie. Na stronie ganesh.pl jest kontakt do zamówień. Nie pobierają dodatkowej opłaty za dowóz, wszystko jest już w cenie. To jest akurat kuchnia indyjska, fajna alternatywa dla pizz, kebabów, makaronów itp. Zdrowe, świeże jedzenie, bardzo dobrze przyprawione.
27.12.2016 14:41 #marlow
Fajne zestawy obiadowe sprzedają między 12 a 16 w Ganesh (tylko 20 zł!). Dodatki mają w cenie, więc za chlebek nie trzeba ekstra płacić. Obsługa sympatyczna, na kuchni pracuje prawdziwy kucharz z Indii, także sto procent oryginalna Indyjska kuchnia, a nie jakieś podróbki.
09.01.2017 10:52 #Sarah
Nie dawno mój chłopak zaprosił mnie do Pianki. To lokal w centrum na Zgoda. Nawet nie wiedziałam, że taki istnieje. Kolacja wieczorem, se pomyślałam, pewnie pełno osób, ścisk itp itd... ale się pomyliłam. Restauracja pomimo, że prawie cała pełna to nie odczuwało się tego. Spokojnie można było porozmawiać itd. Jedzenie przepyszne, w przystępnych cenach. Przesiedzieliśmy tam pół nocy bo jak się okazało, nawet nie wiedziałam, knajpka czynna całą dobę. Warto tam zjeść w bardzo przyjemnej atmosferze.
09.01.2017 12:00 Jaska
Pysznie i niedrogo jeśli zestawimy jakość i smak z ceną jest w http://www.restauracjavillafoksal.pl moja rodzina zawsze się tam zajada potrawami
31.01.2017 09:28 #anszej
Na oświadczyny to raczej elegantsza restauracja, nie zabrałbym swojej ukochanej do zwykłej pizzerii czy kebabowni żeby się oświadczyć no ludzie xd
bierzesz pod uwagę okoliczne miasta? Jeśli nie, to zastanów się jeszcze- pod Wawa jest dużo bardzo dobrych i wykwintnych restauracji, weź np. takie Babie Lato w Grodzisku Mazowieckim, autorska kuchnia fusion (miecznik wymiata) no i gustowny wystrój to też się chyba liczy przy oświadczynach ;P
15.02.2017 15:15 #bobi45
W porze lunchu czasami wpadnę do Ganesh na KEN. Można u nich między 12 a 16 zawsze dobry zestaw obiadowy dostać za 20 zł. To powiem szczerze, że nie znam lepszej oferty w okolicy. Dobre, zdrowe, świeże jedzenie
19.02.2017 15:11 #oinian
ja uważam natomiast, że ta restauracja ( http://www.figaropark.pl/ ) jest warta zainteresowania. mają dobre ceny, smaczne jedzenie i to, że znajdują się w malowniczym parku skaryszewskim jest jej dużym plusem
19.02.2017 15:47 #Monika41
Wystarczy odrobinę odbić od stolicy i pojechać do Grodziska Mazowieckiego do restauracji Piknik. To jest restauracja z prawdziwego zdarzenia, gdzie jedzenie jest zawsze świeże i nierzadko trzeba czekać na stolik, bo wszystkie są zajęte. O czymś to świadczy :)
22.02.2017 13:17 #majkeloiyrr
Z rodzicami często chodzę na obiady do Rozdroża. Mają dużą kartę, każdy znajdzie coś dla siebie. No i pyszna wuzetka, o którą wszyscy pytają ;)
22.02.2017 13:18 #8347398759582347
#Monika41 napisał(a) 19.02.2017 15:47

Wystarczy odrobinę odbić od stolicy i pojechać do Grodziska Mazowieckiego do restauracji Piknik. To jest restauracja z prawdziwego zdarzenia, gdzie jedzenie jest zawsze świeże i nierzadko trzeba czekać na stolik, bo wszystkie są zajęte. O czymś to świadczy :)
to jedyna restauracja w grodzisku?
22.02.2017 15:55 #alinKa
Bardziej na Oleandrów
22.03.2017 13:23 #Tosiek
Ostatnio odkryłem fajny lokal na na pl. Piłsudskiego. Byłem w Bubbles. Apetyczne dania, czuć, że było świeże i podejrzewam, że to norma. No i z tego, co zdążyłem zauważyć ogromny wybór szampanów i win. Nazwa w końcu zobowiązuje. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, więc pewnie wrócę.
23.03.2017 16:59 #MarekWro
Nie wiem czy ktoś wspominał, ja byłem ostatnio w Trattoria il Successo i jak chcecie zjeść dobry lunch, albo dobrą włoską kolacje to bardzo fajna knajpka.
30.03.2017 09:00 #ulerter33
Tak jak ktoś wspomniał wcześniej - Rozdroże. Mają pyszną wuzetkę, smak dzieciństwa.
30.03.2017 09:15 #nieska
Na Różanej jest dobra restauracja - Akademia. Jak mam iść zjeść na miasto raz, czy dwa razy w miesiącu to chodzę właśnie tam. Menu naprawdę imponujące i kilka z tych dań już próbowałam i są pyszne. Dla mnie jedna z lepszych restauracji w stolicy.
04.04.2017 13:23 #lexie92
Ooo, Bubbles jak najbardziej. Wystrój piękny, jedzenie też super i wydaje mi się, że nawet jakbys zagadał z obsługą żeby coś tam pomogli to byliby bardzo chętni. No i wybór szampanów. Prawdziwe i naprawdę od groma. W końcu nazwa restauracji zobowiązuje :D
04.04.2017 15:38 #trash
spam, spam, spam
05.04.2017 15:25 red_lollipop
A moglibyście polecić jakieś fajne bistra, gdzie nie będzie za drogo, a smacznie? Tak na studencką kieszeń ;)
05.04.2017 17:24 luizza311
Ciekawe propozycje restauracji w Warszawie. Teraz będę wiedział gdzie się wybrać !
-------
projekty domów jednorodzinnych
10.04.2017 12:29 #Tradisa
Ja ostatnio miałam przyjemność jeść romantyczną kolację w Akademii na Różanej, gdzie zabrał mnie mój chłopak. Muszę przyznać, że to była bardzo miła niespodzianka, nie dość, że smaczne jedzenie, to w dodatku taka atmosfera. Bawiłam się cudownie, mam nadzieję, że to jeszcze powtórzymy.
10.04.2017 15:51 #Jen
Ja za najlepszą uważam Bubbles. Pomimo, że specjalizują się w przeróżnych szampanach to jedzenie mają równie wybitne. W ogóle połączenie dobrego jedzenia z szampanem to mistrzostwo. Bardzo lubię te restaurację. Porcje są wystarczające, obsługa przemiła!
20.04.2017 09:29 #kajtka
Dla mnie Rozdroże, bo jest blisko Łazienek i można wstąpić na pyszne ciacho po spacerze:)
20.04.2017 16:24 #mikook658
Udało mi się trafić spory kontrakt międzynarodowy i ze wspólnikami umówiliśmy się na świętowanie sukcesu w lokalu waniliowa.pl. Restauracja, można powiedzieć w domowym klimacie, wystrój jasny, właściwie idealnie dopasowany do nazwy. Zajadałem się policzkami, super miękkie mięso, obsługa dokładnie wie, co sprzedaje, dobre wyjaśnienie potencjału każdej potrawy, sporo wskazówek odnośnie dopasowania alkoholu. Na Bielanach trudno trafić w dobrą restaurację, a Waniliowa wyróżnia się ogólnie na tle całej Warszawy, a nawet bym powiedział w dalszej skali. Szczerze mówiąc to niezwykle trudno trafić na negatywną recenzję lokalu. Obsługa bardzo, a to bardzo się stara i nie jest to staranie absolutnie wymuszone, tylko wynika z życzliwej natury pracowników.
24.04.2017 14:18 #Onetka
My super się bawiliśmy w Bierhalle na Koszykach. Dobre piwo, pycha steki, czego chcieć więcej na udany wieczór ze znajomymi? :)
27.04.2017 08:26 #senka
Nie każdej kobiecie podobają się super hiper wykwintne rzeczy. Zerknij sobie na stronę facebookową Bierhalle Koszyki. To bardzo klimatyczne miejsce, z pysznymi potrawami, a jeżeli lubicie piwo to jak najbardziej te miejsce jest idealne. Oczywiście pamiętaj o kwiatach i wcześniejszej rezerwacji.
28.04.2017 10:47 Jaska
A może jakieś inne miejsce,a nie restauracja? Może zrób to podczas romantycznego spaceru?
09.05.2017 11:23 #orzenka
Ja dobrze ostatnio spędziłam czas w Piance na Zgody 12. Wieczór zdecydowanie należał do udanych. Najpierw kilka piw ze znajomymi, a potem dobra kolacja. Nie siedzieliśmy niestety długo, ale z tego, co się dowiedziałam to mają otwarte całą dobę, więc pewnie kiedyś to sprawdzę.
11.05.2017 11:27 #misioła
ja byłam ostatnio w Trattoria il Successo, bardzo dobra restauracja, jeśli ktoś jest fanem kuchni włoskiej to polecam
15.05.2017 09:37 #Keren
Myślę, że szampan szczególnie się na tę okazję nada. A dobrego szampana podają w Bubbles na Piłsudskiego. Szczerze polecam. Jedzenie dobre, szampan nie jest aż tak drogi. Klimacik też super. Byłem tam z żoną ostatnio, w końcu odetchnęliśmy od Ciebie i wieczór był fantastyczny!

164/2198 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie