REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Najlepsza pizza Warszawa

26.02.2016 12:09 #andaka
Gdzie konkretnie chodzicie? Do jakiego lokalu? I czy faktycznie widzicie dużą różnicę w jakości jedzenia pomiędzy pizzeriami? Dajcie proszę jakieś konkretne przykłady lokali godnych polecenia - najlepiej z kącikiem dla dzieci. Rozpoczynamy chodzenie po pizzeriach po długiej przerwie.
29.02.2016 08:17 #pemta
Dzielnica nie ma dla Ciebie znaczenia? Chodzę w sumie do dwóch lokali, od mniej więcej dwóch lat - oba mogę polecić, ale to powiedz więcej o oczekiwaniach. Na pewno w mieście nie jest łatwo o dobrą pizzę. W większości lokali mega oszczędzają na produktach - po prostu dostajesz coś, co nie powinno trafić do klientów.
29.02.2016 12:07 #andaka
Nie ma znaczenia, aby tylko to nie było na wygwizdowie. I tak jeździemy po całym mieście, więc żaden problem. A chodzi też o miejsce w którym można stanąć żeby zjeść w miarę tanio i dobrze obiad. Tak się składa, że przez prawie cały dzień jestem za kierownicą, ale nie dalej niż 10 km za stolicą.
01.03.2016 08:48 #monsike
Jeden z lokali Dominium - np. w Reducie, ale jest ich w mieście na bank kilka. Możesz kojarzyć z takiej charakterystycznej aranżacji z fototapetami z Italii i pocztówkami na ścianie. Ale do sedna - pizza na cienkim cieście i to co jest ciekawe u nich, to ogromne zróżnicowanie składników, bo możesz mieć na pizzy ser góralski, wołowinę, szpinak, sos śmietanowy, szynkę dojrzewającą, owoce morza - czyli na dobrą sprawę prawie wszystko co przyjdzie na myśl. I co najlepsze - to wszystko rzeczywiście smakuje!
01.03.2016 12:21 #andaka
A jak u nich jest z sosami? Smaczne są? Zawsze odpowiadał mi czosnkowy, ale w sporej części lokali ten czosnkowy to taka jakby... woda z czosnkiem, nie nadaje się do jedzenia. Jak u nich jest?
REKLAMA
02.03.2016 13:37 #pemta
Sosy takie jakie powinny być. Nie są bardzo gęste - bo coś takiego też nie jest fajne. Powiedzmy, że są normalne, smakują jak powinny, jest ten czosnek. Nie są przesadzone. Z tymi sosami też nie przesadzajcie - powinny być dodatkiem do pizzy, nie chodzi o jej zalanie sosem.
02.03.2016 15:59 pal
Nie wiem jak, ale zawsze trafiam lokalu gdzie trafiam na słabą pizze.
10.03.2016 10:32 Miro
JA lubię Vapiano ale nie wiem czy pizza tam jest najlepsza :) W kazdym razie całkiem niezła
15.03.2016 11:20 EwelinaBudzynska
Dobra pizza to pizza hut lub domowej roboty i wtedy robisz taka jaką najbardziej lubisz :)
30.03.2016 23:15 #prest
szczerze mówiąc nigdzie nie znalazłem tak dobrej pizzy jaką sam przygotowuję w domu. Jeśli szukacie przepisów na ciasto to tutaj znajdziecie codogara.pl/category/przepisy-na-obiad/ . jeśli chodzi o dodatki to tylko zależy od wyobraźni
11.04.2016 11:15 #nocne życie jest ok
Pizza jest dobra jest jako nocne jedzenie szczególnie w weekendy a tu głównie otwarte kebaby. W Szczecinie spotkałem się z dostawą pizzy do godzin porannych jak tu.
Znacie pizzerię w Wa-wie która dowozi do 3 nad ranem?
09.05.2016 10:40 #kinga6
Najlepsza pizza, to jest w Krakowie. Jadł ktoś może z Capri New? W tym miejscu znajduje się strona tej pizzerii. Mają bogaty wybór i niskie ceny, a to jest niestety bardzo ważne. Plusem jest również to, że można zjeść w lokalu lub też zamówić z dowozem. Bardzo wygodne rozwiązanie, bo nie trzeba stać w korkach.
22.05.2016 16:37 #Nick77
Jak dla mnie bezsprzecznym faworytem, jeśli o pizzę chodzi, jest restauracja/pizzeria Milanovo na Wilanowie. Pizza palce lizać! :)
25.08.2016 09:17 #artuditu
bez dwóch zdań najlepsza pizzazlota65.pl !
27.08.2016 13:12 #deruza
#Nick77 napisał(a) 22.05.2016 16:37

Jak dla mnie bezsprzecznym faworytem, jeśli o pizzę chodzi, jest restauracja/pizzeria Milanovo na Wilanowie. Pizza palce lizać! :)
Zgadzam się :) Mają przepyszną pizzę, moja ulubiona to Tropikalna :) Chociaż dania główne też mają super, np. Kurczę na fajnym wdechu - jak dla mnie świetna kompozycja. Ogólnie miejsce naprawdę fajne i polecam wszystkim smakoszom :)
REKLAMA
14.09.2016 13:10 #MAGDZIA
ja często wpadam z mężusiem na pizzę do Złotej 65 - bezkonkurencyjna :)
04.10.2016 09:50 #DżeryZŻery
Ja osobiście najczęściej zamawiam pizzę w telepizzy. naprawdę mi smakuje, fajne składniki, fajne ciasto, super przystawki. A tak stacjonarnie to w sumie nigdzie nie chodzę. Nie chce mi się.
01.11.2016 15:52 #scigany
ja mam różne doświadczenia jeśli chodzi o dowóz pizzy, ale bezsprzecznie najlepiej wypada tu telepizza
15.12.2016 16:08 #jolii
Smakowała mi pizza z Maxipizza. Niedawno zamawiałem pierwszy raz i powiem, że się pozytywnie zaskoczyłem. Raz, że dowieźli ekspresowo, a dwa, że jak wziąłem pizzę w ręce to była jeszcze gorąca. Do tej pory jak coś zamawiałem w Warszawie z dowozem, to raz że czekałem dwa razy dłużej, to jeszcze jedzenie było praktycznie letnie, a nie ciepłe.
15.12.2016 16:09 #jolii
Hej! Ja bym doradzała pizzerię Maxipizza na Gocławiu. Mają swoją wizytówkę na maxipizza.pl/warszawa,produkty. Dobre jedzenie, długa lista rodzajów pizzy, opcja na grubym i cienkim cieście, bardzo szybki dowóz. Najczęściej zamawiam właśnie na wynos, choć parę razy byłam też na miejscu w restauracji i wspominam okej. Czysto, sympatycznie, po prostu przyjemnie.
18.12.2016 16:53 #agata.92
My zazwyczaj jemy pizzę na mieście, nie zamawiamy na dowóz. Faktycznie bardzo dobrą pizzę mają w Milanovo, w ogóle fajny lokal :) Ostatnio odkryłam, że jest też MILANOVO Bread & Wine & Cafe na Puławskiej - super miejsce na kawkę czy przekąskę :) Menu można znaleźć na http://milanovo.pl
30.12.2016 14:39 #Marysia5
Wg mnie w Złotej 65 jest najlepsza pizza. Bardzo przyjemny klimat, chodze tam i z rodzina i ze znajomymi. Pizza jest pyszna, chociaz pasty tez maja genialne! :)
05.05.2017 14:40 #jago65
Jeśli już w Warszawie gdzieś zamawiać z dowozem to polecam Maxipizza z Gocławia. U nich można liczyć na to, że jedzenie dowiozą gorące i bez zbędnej zwłoki. Jak mówią mi na telefonie, że pizza będzie za mniej niż 30 minut, to faktycznie mogę się w takim czasie kuriera spodziewać. Wygodny mają formularz do zamówień online na maxipizza.pl/warszawa,produkty. Coraz częściej właśnie zamiast telefonu korzystam z tego.
12.12.2017 09:32 #mika
W Centrum najlepszą pizzę według mnie można zjeść w Czyli Żurawia 45, gdzie zamówienie składamy za pomocą interaktywnych stolików i sami komponujemy sobie pizzę z 7 dowolnych składników :) Moje dzieciaki uwielbiają gdy tam chodzimy. Pizze są bardzo smaczne, ciasto jest cienkie, dokładnie takie jak powinna mieć prawdziwa włoska pizza.
12.12.2017 09:40 #przykre to
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. .... .
14.12.2017 15:45 Anianiania
Z sieciówek najlepiej mi podchodzi dominos, dobre ciasto i szybka dostawa :D
Ale z mężem mamy już przesyt pizzy i od jakiegoś czasu zamawiamy sushi!
Świetna zabawa tymi pałeczkami i coś innego :) Sprawdzałam pare sushi z dowozem i zdecydowanie polecam SushiYee! Mi poleciła koleżanka i z całą rodziną jestem zakochana :)
15.12.2017 12:11 #syfiasta reklama
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..
15.01.2018 13:04 #Oliwia
Jak dla mnie najlepsza pizza, to taka prawdziwa włoska, na cienkim i chrupiącym cieście, z dobrym sosem pomidorowym i oryginalnymi włoskimi dodatkami. Taką pizzę można zjeść w Czyli Żurawia 45. Odkryliśmy to miejsce ze znajomymi i stało się jednym z naszych ulubionych. Mają super piwka z browaru Amber!
22.01.2018 15:13 #Zenonaz
Zdecydowanie najlepsza jest pizza z MaxiPizza
24.01.2018 15:01 #buka007
Restauracja Pianka na Zgoda, polecam to miejsce na pizzę
19.02.2018 20:54 #domi80
Według mnie najlepszą pizzę w Warszawie mają w Czyli Żurawia 45. Fajne cienkie i chrupiące ciasto, bardzo dobrej jakości dodatki, które komponuje się samemu na dotykowych stolikach, co oprócz tego, że jest wygodne, jest też fajną zabawą. Bardzo lubimy chodzić tam ze znajomymi zjeść coś pysznego i wypić dobre piwko z browaru amber.
20.02.2018 09:00 #to syf jest
słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah
21.02.2018 22:17 #Dominiczka
Ja bardzo lubię Oliwę i paprykę. Mieszkam niedaleko i jestem stalym bywalcem ;p Najlepsza wloska knajpa w Warszawie
22.02.2018 14:31 #to syf, nie polecam
słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah
27.02.2018 12:48 #martynka99
Ja najbardziej lubię Czyli Żurawia 45. Mają tam prawdziwą włoską pizzę z oryginalnymi dodatkami, które sami sobie komponujemy na multimedialnych stolikach. Super miejsce na lunch, kolację a nawet śniadanie! :)
27.02.2018 15:34 #Zabar
Mi najbardziej smakuje pizza z pizzeri Domino. Oprócz niej czasami zdarza mi się zjeść coś w Da Grasso. Też całkiem niezła pizza.
27.02.2018 19:58 #Wiktoria Z
Najlepsza pizza jak dla mnie jest w Oliwie i papryce. Głównie oceniam ciasto. jest cieniutkie i rozpływająąąąące się w ustach :3 Czyli to co cenie w tym daniu najbardziej :)
13.03.2018 06:59 Amira
A jak oceniacie ofertę, dostępną w www.telepizza.pl/miasto/Warszawa ? Nie miałam jeszcze tam okazji zamawiać, ale z tego co wiem, ta konkretna pizzeria Warszawa posiada wiele opcji pizzy do wyboru, jednocześnie ceny nie są jakieś bardzo wygórowane, więc może warto spróbować ?:)
wpis modyfikowany 1 raz, 13.03.2018 06:59 
13.03.2018 09:43 #Katarzyna.Gilchowska
polecam Pana Tomka z avistudio, filmuje najwyższej klasy sprzętem. Stawki od 50 zł za 1h nagranie
25.05.2018 11:13 #klusska
ja najczęściej chadzam do "Oliwa i Papryka" :) świetnie dobrane składniki, pizza niczym ta z Włoch, a poza tym cenowo również bardzo przystępnie. no i nie mogę zapomnieć o tym świetnym klimacie...magia :)
25.05.2018 11:37 #syf rekklama
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne.
28.05.2018 10:11 #tomekk9
Smakowo dobrą pizzę piecze Maxi Pizza na Gocławiu, można zamówić ją online przez maxipizza.pl/warszawa,produkty. Jak na tę cenę to jestem mega zadowolony, nawet w segmencie premium można się załapać na niskie ceny, na pewno nie zapłacisz tutaj pięciu dych tak jak w innych miejscach.
28.05.2018 11:13 #syfff reklamaa
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..
10.07.2018 08:49 #gość
moim faworytem jest pizza w Czyli Żurawia 45 CZŻ+ :D
10.07.2018 13:21 #kolosalna
Ja chodzę do Oliwy i Papryki ;) Fajna pizza najlepsza z salami, ale ja ogólnie kocham salami :D. Fajna restauracyjka, dobre ceny, konkretne porcje ;> Zawsze mam tam pełny brzuszek!
11.07.2018 09:10 #syfffiasta reklama
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona..
13.07.2018 08:56 #MacCza
Ja jestem fanką restauracji Czyli Żurawia 45, gdzie na stołach interaktywnych można tworzyć swoje kompozycje smakowe <3 Super sprawa na prawdę!
19.07.2018 13:01 #olga1
Ja tylko Oliwa i Papryka, najlepsze makarony, najlepsza pizza!!
19.07.2018 14:37 #syfff reklamaa
kał mi nie wychodzi taki jak powienien, wychodzi urwany a powienien cały....co robić?

ktoś coś ???

pomocy
03.08.2018 15:43 #marett
Jest taka pizzeria jak Maxi Pizza, sieciówka ale w przeciwieństwie do ogólnego trendu sieciowych pizzerii u nich dbają o jakość składników. To się i widzi i czuje w zapachu i smaku, że szynka czy ser są tutaj lepszego gatunku. Co do konkretnych pizzy to na pewno Prosciutto z szynką parmeńską jest w moim topie ;>
03.08.2018 23:29 #Syf rreklama
Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy
29.08.2018 14:51 #Czachor
PIZZA24 w Pruszkowie. Bezdyskusyjnie najlepsza pizza w rejonie z najlepszej jakości włoskimi składnikami. Dowóz do godziny 2-4 nad ranem.

www.pizza24hpruszkow.pl

187/3208 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dom i ogród
 Naprawa Okien PCV 796-698-555

Antyki
 Antyki meble obrazy srebra platery brązy książki pocztówki odznaczenia medale szable bagnety orzełki ryngrafy tel. 601-336-063

Usługi motoryzacyjne
 Holowanie 513-606-666

Dam pracę
 Lokalizacja: Warszawa, Wola Wolska 19/25 Stawka godzinowa brutto: 19,20zł Oferujemy: Pracę pełną różnorodnych zadań Przyjazną atmosferę Kartę MultiSport Ciekawe wyjazdy firmowe Oczekujemy: Chęci do pracy z ludźmi Dobrej organizacji pracy Dyspozycyjności Wypełnij formularz: https://bit.ly/2QJv7Q7 i aplikuj!

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA