REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# Abcd

06.05.2019 10:49

Wawer , sadul i Stary Anin.

# fve

06.05.2019 12:29

Żadne progi nie są oczekiwane, bo to obłęd dla kierowców i zarobek dla szwagra

# jan

06.05.2019 13:23

ale dla czyjego szwagra ?

REKLAMA

# DAr

06.05.2019 16:33

#fve napisał(a) 06.05.2019 12:29
Żadne progi nie są oczekiwane, bo to obłęd dla kierowców i zarobek dla szwagra
Jestem mieszkańcem pobliskiej ulicy i ojcem dzieciaka, który uczęszcza do szkoły na Kadetów oraz korzysta z placu zabaw i boiska przy Łasaka. Progi były, są i będą przede mnie oczekiwane i "błogosławione". Nie byłyby potrzebne, gdybyśmy nie byli kozakami za kółkiem.

# Marian

06.05.2019 18:38

Przez próg wyspowy nie da się przejechać samochodem osobowym z prędkoscią 30km/h. Okraczanie progu to ryzyko urwania miski olejowej a żeby przejechac jedną stroną to trzeba zwolnić do ok 10km/h. Tylko patrzeć jak zaczną się w końcu pozwy za uszkodzenia samochodów pokonujacych progi z dozwoloną prędkością. Skończy się wtedy 'progoza"

# zmotoryzowany

07.05.2019 09:19

Tak, tak, mafia szwagrów zarabia na progach. Są już podobno plany ułóżenia progó na Patriotów po obu stronach torów i na obwodnicy !!! Powodzenia. Silnik samochodu rozpędzającego się co 50 metrów wydziela masę spalin, może te dadzą do myślenia wnioskodawcom.

REKLAMA

# zmotoryzowany

07.05.2019 09:20

Podajcie gdzie i kogo pozwać za zniszczone zawieszenie !

# f10

07.05.2019 09:27

Problem jest taki, że nowoczesnym samochodem trzeba zwolnić do 5 km/h a busem lub starym autem (mają inaczej zestrojone zawieszenie) po progach można przelecieć 50-60km/h. Lepszy byłby fotoradar albo rozsądni ludzie... ale tacy są w mniejszości więc jednak fotoradar.

# M z Wawra

07.05.2019 13:29

Będą mieli więcej hałasu i spalin zsamochodów, które co chwilę przyspieszają i hamują. Na zdrowie!

REKLAMA

# rozbawiony

07.05.2019 19:47

do pana Dara, to ze promil kierowców to "kozacy" to nie powod żeby utrudniać zycie wszystkim pozostałym. A jak ześ pan taki bezpieczny to siedz w domu i to najlepiej na podłodze bo z fotela lub krzesła spaść można.

# Dar

07.05.2019 19:51

#rozbawiony napisał(a) 07.05.2019 19:47
do pana Dara, to ze promil kierowców to "kozacy" to nie powod żeby utrudniać zycie wszystkim pozostałym. A jak ześ pan taki bezpieczny to siedz w domu i to najlepiej na podłodze bo z fotela lub krzesła spaść można.

Komentarz na poziomie, do którego nie będę schodził. Powodzenia w życiu poza ekranem monitora.

# ech

12.05.2019 10:16

wyskocznie dla crossowców, jak nie wyląduje na drodze to na chodnik spadnie

REKLAMA

# rozbawiony

13.05.2019 05:54

"Komentarz na poziomie, do którego nie będę schodził. Powodzenia w życiu poza ekranem monitora."
Zejdz dar proszę do mojego poziomu i wytłumacz mi co sa progi? Absurdem jest istnienie ograniczen predkosci. 99,8 % kierowcow nie przestrzega ograniczenia predkosci. Wystarczy popatrzeć minute na ruch samochodowy. Jeśli masz dzieci wychowujesz je w kulcie bezpieczeństwa, tłamsisz je po prostu, dlatego jak dorosną będą przeciętniakami. Moje dzieci wyrastają zdecydowanie ponad swoich równiesnikow i jak będą dorosłe to będą wybitne w swoich dziedzinach. Dlatego że mam i miałem w pupie bezpieczeństwo, ciesze się kiedy moje dziecko wraca z guzem, siniakiem czy raną, wiem że to będzie dla ich dobra. Moje dzieci jezdza bez kasku na rowerach, hulajnogach i rolkach, nie maja zadnych alergii, ani uczulen, bo od małego jadły "wszystko" i każdy wolny czas spędzały na lonie natury. Jeśli masz dzieci i rodzine, to pewnie pracujecie z zona w korporacjach i macie kredyty. Może ostatnie zdanie było zbędne, ale chciałem sobie ulzyc. Takich typowych ludzi na Wawrze, jest niestety coraz więcej i z trwogą patrze na to co robią ze swoimi dziecmi. I ci ludzie zawsze chcą progów.

# wawka

15.05.2019 08:44

pokażcie chociaż jeden apel. Obłęd Wawra dot.spowalniaczy jest śmieszny dla całej europy. Każda ścieżynka nawet ta jak zwykle dziurawa, ma te kuriozum które kompletnie do niczego nie służy. Ktoś wyżej napisał słusznie. Czuć grabe szwagra.

 Pani Wiosna

24.05.2019 23:46

Zwycięstwo #Wiosny w wyborach to łatwiejszy dostęp do pigułek dzień po. #wiosna #wiosnabiedronia #KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe