REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# Ireneusz

26.11.2012 09:35

TYlko u nas. Brakuje na sprawy podstawowe i ważniejsze, ale wydamy na coś co nie jest konieczne.

# KM666

26.11.2012 10:57

np. na napis albo stare palety.

# Rafik67

26.11.2012 15:33

moze byście zrobili w końcu porządek z bobrami co se mieszkają na tyłach Castoramy i raz po raz piętrzą wody w kanałku...........ja proponuje wpiełdol i na kamczatkę jednym transportem z tymi co dali pieniądze na napis i palety :)

REKLAMA

# Bea

30.11.2012 15:02

Rozmawiamy o kolejnych budżetach, a rzeczywistość jest taka, ze nie ma pieniędzy na podstawowe działania.
Mieszkam na Zaciszu. Co roku jest problem liści, gdzie je wywieźć , co z nimi zrobić, bo palić nie należy > za pytałam mailem urząd dzielnicy . Już po miesiącu ( tak !) dostałam odpowiedź, ze zbiórki liści od mieszkańców się nie przewiduje, bo gmina nie ma pieniędzy.
To może tak zainwestować najpierw w te śmieci, aby ich nie było potem w lasku , w rowach itd ?

# pies na drodze

04.12.2012 14:17

#Rafik67 napisał(a) 26.11.2012 15:33
moze byście zrobili w końcu porządek z bobrami co se mieszkają na tyłach Castoramy i raz po raz piętrzą wody w kanałku...........ja proponuje wpiełdol i na kamczatkę jednym transportem z tymi co dali pieniądze na napis i palety :)

rotfl :D

 lukasz.b

04.12.2012 14:41

Liście? Człowieku masz problem z liśćmi!? Straszne! Ja w zimę wychodząc z podwórka wchodzę w błoto do kolan... A ulica istnieje od 58r ubiegłego wieku! To jest problem, takich ulic jest mnóstwo na Zaciszu, a dzielnica wydaje 7mln na czesanie trawy zdłóż kanałku! Farsa! A Pan Poczesny niech zacznie w końcu firmować sprawy nie tylko obok swojego miejsca zamieszkania...

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA