REKLAMA
REKLAMA

Na wesele zespół czy DJ

01.10.2015 23:53 #Sajeczka
Czy lepiej na wesele wynająć zespół muzyczny, czy DJ?
16.11.2015 13:34 #sdww
Polecam Ci www.milwalking.pl Tam znajdziesz świetną oprawę muzyczną na różnego typu imprezy. Mają najwyższej jakości instrumenty muzyczne i potrafią zachęcić do zabawy każdego. Posiadają świetny pomysł na sprawienie, że znane utwory brzmią inaczej i jeszcze lepiej.
03.05.2017 16:53 Szamanka
Ja osobiście zdecydowałam się na DJ. Na moim weselu grał - http://djblazej.pl/ i byłam bardzo zadowolona. Zespół to robi nie wiadomo jakie przerwy i liczy sobie więcej, bo więcej ludzi, a tak taniej sporo a równie fajnie, jak nie lepiej :)
19.05.2017 09:32 delores
dj blazej, bylem na weselu gdzie gral, daje rade ;)

Jak dla mnie szukaj w Krakowie, piekne miasto, swietni ludzie i fajne uczelnie :)

-----
red wall units
24.05.2017 13:14 Mirkaa
To wszystko zależy co ty lubisz. Zespoły są drogie i potrzebują więcej przerw, a dj spokojnie pogra dłużej i za mniejsze pieniądze. Ja na razie myślę o sali. Do tej pory zachwyciła mnie ta https://www.hotelponiatowski.pl/ . Ma świetną lokalizację i oferta też jest dobra.
21.07.2017 14:34 Gentgar
U nas grał zespół na wesele : http://www.ekgband.com/ i było na prawdę świetnie, super impreza weselna z bardzo dobrą muzyką. Takie wesela powinny być wszystkie.
28.07.2017 12:41 Trora
Wygląda na to że to dobry zespół weselny skoro tyle osób go poleca. Chyba wezmę to pod uwagę przy organizacji swojego wesela, które za jakiś czas będzie. Jak na razie tylko mi się oświadczył ale już nie mogę się doczekać tego całego przygotowywania :)
04.09.2017 14:08 Tytan323
Moim zdaniem ślub to impreza na której lepiej sprawdzi sie zespół. Na weselu siostry była ekipa http://www.danceway.pl/ mi się podobało siostra i szwagier byli zadowoleni fajnie grali moge polecić
04.09.2017 14:34 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ...
23.10.2017 11:52 #piteer
Moim zdaniem lepszym pomysłem będzie kapela weselna, dużo sprawdzonych znajdziesz bez problemu. U mnie na weselu był zespół teraz live i wszyscy goście się doskonale bawili, pozdrawiam Piotr .
23.10.2017 20:16 #Karolciax
To syf najgorszy, nie polecam nikomu to syf najgorszy
25.10.2017 10:34 Cameron
Byłam na 4 weselach, na których grał Dj i chyba z 10 z zespołem i te z Djem zawsze były udane, a te, na których grały zespoły różnie. W obu wypadkach trzeba dobrze trafić, jednak wydaje mi się, że przy zespole ryzyko jest większe, mają bardziej okrojony repertuar, Dj może w zasadzie zagrać wszystko, a zespół nie. Do tego nie wszystkie aranżacje zespołów są udane, a jednak co oryginał, to oryginał.
25.10.2017 10:39 #Kauczer
Niestety problem z urwanym klockiem dopadł i mnie. Pomocy forumowicze, ktoś coś?
Czy spece od reklamy ssssz.eptanej coś poradzą? Może też macie problem z urwanym klocem?
07.12.2017 14:59 Zatrest
No my mieliśmy zespół muzyczny na wesele kraków i bardzo dobrze się sprawdził bez dj'a bo każdy się świetnie bawił także o to chyba chodziło. My się cieszyliśmy bo bawiły sie osoby które z reguły mało się bawią z naszej rodziny super !
08.12.2017 09:44 #przykre to
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne.
08.12.2017 09:58 #Karez
Polecam ten zespół http://www.newband.eu grają świetnie, ostatnio jak byłem to cała sala się bawiła cały czas;)
Ja tam wolę tradycyjnie jak jest zespół.
08.12.2017 10:47 #przykre to
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. '
12.12.2017 11:34 kersens
Polecam ze swojej strony cover band. Bardzo fajna alternatywa. Myślę, ze warto ją rozważyć.
12.12.2017 12:06 #przykre to
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..

13/567 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nieruchomości
 Sprzedam miejsce parkingowe w garażu podziemnym przy Jana Olbrachta 118. Cena: 15 300 zł. Przy wjeździe do budynku stacjonuje ochrona 24h/7 dni w tygodniu, miejsca są więc cały czas monitorowane, a parkujące na nich auta - bezpieczne. Kontakt: Ewelina Strzałkowska, tel.: 668 830 141

Finanse
 Pomagamy osobom zadłużonym , w trudnych sytuacjach finansowych. Nie czekaj, zadzwoń już dziś ! Otrzymasz pełną pomoc, bez opłat wstępnych ! Kredyty Gotówkowe i Konsolidacyjne: -do 220000zł bez zabezpieczeń - okres kredytowania do 12 lat -minimum formalności -również na oświadczenie *Kredyty dla Firm i Rolników -do 550000 zł dla profesjonalistów -na dowolny cel , również na konsolidację -specjalna oferta dla wybranych zawodów -oferta również na oświadczenie, bez zabezpieczeń *Kredyty Samochodowe, Leasing -okres kredytowania do 10 lat na nowe pojazdy, na używane do 8 lat -leasing samochodów, maszyn i urządzeń *Pozabankowe -pożyczki do 30000 zł -nawet do 10000 zł na oświadczenie -oferta sprawdzonych firm pożyczkowych Akceptuję dodatkowe źródła dochodu, takie jak: umowy najmu/dzierżawy lokalu,umowy cywilno- prawne, najmu/, świadczenia socjalne i wychowawcze (np. 500+). KONTAKT: 730809809

Kupię samochód
 AAA Auto każde kupię! Osobowe i dostawcze w każdym stanie, również bez dokumentów i rozbite. T. 519-353- 990

Kursy, szkolenia
 Ostatnie miejsca na bezpłatne (dofinansowane z funduszy UE) kursy językowe. Nie potrzebujesz? Nieważne ... Może skorzysta mama, tata, ciocia, babcia, brat lub kolega z pracy? Sprawdź informacje poniżej, zgłoś się lub po prostu przekaż najbliższym. Świetna szansa dla osób, które chcą przy pomocy doświadczonego lektora opanować język angielski / zdobyć certyfikat potwierdzający umiejętności / zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku pracy / spędzić czas wolny w korzystny sposób. Warunki: osoby powyżej 25 roku życia, mieszkające w Warszawie, posiadające maksymalnie średnie wykształcenie. Szczegóły pod nr telefonu: 692573896.

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.