REKLAMA
REKLAMA

Na wesele zespół czy DJ

01.10.2015 23:53 #Sajeczka
Czy lepiej na wesele wynająć zespół muzyczny, czy DJ?
16.11.2015 13:34 #sdww
Polecam Ci www.milwalking.pl Tam znajdziesz świetną oprawę muzyczną na różnego typu imprezy. Mają najwyższej jakości instrumenty muzyczne i potrafią zachęcić do zabawy każdego. Posiadają świetny pomysł na sprawienie, że znane utwory brzmią inaczej i jeszcze lepiej.
03.05.2017 16:53 Szamanka
Ja osobiście zdecydowałam się na DJ. Na moim weselu grał - http://djblazej.pl/ i byłam bardzo zadowolona. Zespół to robi nie wiadomo jakie przerwy i liczy sobie więcej, bo więcej ludzi, a tak taniej sporo a równie fajnie, jak nie lepiej :)
19.05.2017 09:32 delores
dj blazej, bylem na weselu gdzie gral, daje rade ;)

Jak dla mnie szukaj w Krakowie, piekne miasto, swietni ludzie i fajne uczelnie :)

-----
red wall units
24.05.2017 13:14 Mirkaa
To wszystko zależy co ty lubisz. Zespoły są drogie i potrzebują więcej przerw, a dj spokojnie pogra dłużej i za mniejsze pieniądze. Ja na razie myślę o sali. Do tej pory zachwyciła mnie ta https://www.hotelponiatowski.pl/ . Ma świetną lokalizację i oferta też jest dobra.
21.07.2017 14:34 Gentgar
U nas grał zespół na wesele : http://www.ekgband.com/ i było na prawdę świetnie, super impreza weselna z bardzo dobrą muzyką. Takie wesela powinny być wszystkie.
28.07.2017 12:41 Trora
Wygląda na to że to dobry zespół weselny skoro tyle osób go poleca. Chyba wezmę to pod uwagę przy organizacji swojego wesela, które za jakiś czas będzie. Jak na razie tylko mi się oświadczył ale już nie mogę się doczekać tego całego przygotowywania :)
04.09.2017 14:08 Tytan323
Moim zdaniem ślub to impreza na której lepiej sprawdzi sie zespół. Na weselu siostry była ekipa http://www.danceway.pl/ mi się podobało siostra i szwagier byli zadowoleni fajnie grali moge polecić
04.09.2017 14:34 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ...
23.10.2017 11:52 #piteer
Moim zdaniem lepszym pomysłem będzie kapela weselna, dużo sprawdzonych znajdziesz bez problemu. U mnie na weselu był zespół teraz live i wszyscy goście się doskonale bawili, pozdrawiam Piotr .
23.10.2017 20:16 #Karolciax
To syf najgorszy, nie polecam nikomu to syf najgorszy
25.10.2017 10:34 Cameron
Byłam na 4 weselach, na których grał Dj i chyba z 10 z zespołem i te z Djem zawsze były udane, a te, na których grały zespoły różnie. W obu wypadkach trzeba dobrze trafić, jednak wydaje mi się, że przy zespole ryzyko jest większe, mają bardziej okrojony repertuar, Dj może w zasadzie zagrać wszystko, a zespół nie. Do tego nie wszystkie aranżacje zespołów są udane, a jednak co oryginał, to oryginał.
25.10.2017 10:39 #Kauczer
Niestety problem z urwanym klockiem dopadł i mnie. Pomocy forumowicze, ktoś coś?
Czy spece od reklamy ssssz.eptanej coś poradzą? Może też macie problem z urwanym klocem?

14/561 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi inne
 MAŁŻEŃSTWO MECHANIKÓW ALBERT I MAGDA CI W TYM POMOGĄ ! Naprawa rehabilitacyjnych rowerów poziomych oraz trójkołowych , rotorów rehabilitacyjnych do ćwiczeń czynnych i biernych, naprawa biegowych wózków dziecięcych oraz treningowych rowerów magnetycznych,podnośników wodnych i zwykłych. Warsztat Magdy i Alberta Konstancin - Kierszek 12b www.serwisfitness24.pl 607-715-169 Warsztat mobilny Warszawa Praga tel : 725-222-527

Porady prawne
 Dam faktury VAT - Koszty VAT Dam - szybko, profesjonalnie i tanio. Zmniejsz swój podatek i płać mniej. Chciałbyś obniżenia zbyt wysokiego podatku VAT oraz PIT (CIT), potrzebujesz faktur kosztowych od innych podmiotów gospodarczych napisz. Gwarantujemy: - pełne i profesjonalne doradztwo - przystępne ceny 7-10% Zapraszamy wszystkich do współpracy - niższe podatki tylko z nami. Wszystko sprawnie i szybko, a co najważniejsze w miłe atmosferze i z pełnym profesjonalizmem. Proponujemy Faktury VAT na usługi, oraz Faktury VAT na towary. Zapewniamy i gwarantujemy profesjonalizm, dyskrecję i bezpieczeństwo transakcji nawet w przypadku kontroli krzyżowej oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Sprzedam fakturę , kupie fakturę , sprzedam vat , kupie vat , sprzedam koszty , kupie koszty Zapraszamy do kontaktu email: newis@mail.com Tel. 61 624-29-58 http://www.sites.google.com/prod/view/koszt https://sites.google.com/prod/view/koszt

Turystyka
 Ferie w Bieszczadach. Rodziny wypoczynek w pięknej okolicy, blisko stoków narciarskich. Zakwaterowanie w pensjonacie i domkach. Sauna, jacuzzi, kuligi, ogniska, karczma, minidyskoteki. Tel. 695904772

Dom i ogród
 Oferuję zbiorniki betonowe ekologiczne z przeznaczeniem na: - szambo, - szambo ekologiczne -ścieki, -gnojówkę, -gnojownicę, -deszczówkę, -ziemianki itp. Zbiorniki o wielkości 2,4,6,8,10,12,13 tysięcy litrów. Sprzedajemy szamba kompletne z KOMINKIEM, PŁYTĄ I WŁAZEM BETONOWYM. Każdy zbiornik poddajemy kontroli jakości i próbie szczelności zbiornika. Zbiorniki posiadają Certyfikat EU oraz atesty potrzebne do odbioru szamba na terenie Polski i w krajach Unii Europejskiej. Zbiorniki są monolityczne to znaczy odlewane w całości z betonu klasy B-25, B-30. Maksymalny czas montażu standardowego zbiornika do 30 minut. ZAPEWNIAMY TRANSPORT ORAZ MONTAŻ. Szamba od producenta. Szamba od 4 do 12 tysięcy litrów. PŁYTY NAJAZDOWE PRZEJEZDNE DLA CIĘŻARÓWEK! ZADZWOŃ LUB WYŚLIJ SMSA O TREŚCI KONTAKT ODDZWONIĘ. Zbiorniki posiadają 5-letnią gwarancję. Tel. 660 513 599 Radosław szamba.x.betonowe@gmail.com W sprawie ceny proszę o kontakt

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie