REKLAMA
REKLAMA

29.04.2014 16:15 #BeMózg
Tylko patrzeć, jak jacyś powaleni gięderyści zarzucą organizatorom szkoły z dziesięć grzechów - z dyskryminacją chłopców na czele.
11.05.2014 21:39 #Gocha
Byłam w Ciekawym szyciu , na kursie Wstęp do szycia .
Jestem zachwycona , zamierzam kontynuować uczestnictwo w kursie I stopnia.
Nawet moja córka będzie uczestniczyć w maju w Konkursie na najbardziej kreatywną sukienkę .
Wspaniałe miejsce , bardzo fajny klimat ...ja polecam wraz z moją córką
gocha
29.09.2017 13:46 #maria8888
Moja córka też bardzo cieszyła się z kursu w Splocie Artystycznym. Nie dziwię się, że dzieci lubią uczyć się szycia.
29.09.2017 14:03 #spameriada
nie mogę zrobić kupy ze śmiechu

ktoś coś ?

174/1981 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nauka
 Technik BHP za Darmo w Żaku w Wołominie! Wybierając ten kierunek możesz prowadzić własną działalność gospodarczą i świadczyć usługi szkoleniowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, doradcze lub konsultacyjne dla firm i instytucji, które nie są zobligowane ustawą do zatrudnienia pracownika służby BHP. Klikaj i zarezerwuj miejsce w grupie: https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online Zapraszamy! Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Wileńska 44 05-200 Wołomin Tel. 224281209 www.zak.edu.pl/wolomin

Sprzedam samochód
 http://autocentrumgodlewski.pl/ Skup i sprzedaż samochodów używanych Warszawa Białołęka Modlińska. Zapewniamy szeroką flotę samochodów od używanych samochodów osobowych, przez samochody zabytkowe po samochody dostawcze i specjalistyczne. Skup samochodów i aut Warszawa Modlińska - mobilny skup aut Mazowieckie - 7dni w tygodniu - 24h na dobę. Zapraszamy do kontaktu: 571460990

Gastronomia
 Firma cateringowa nadajie usługi cateringowe na obiady uwzględniając wszystkie twoje wymagania i życzenia. Smaczna polska i ukraińska domowa kuchnia w przystępnych cenach dlia kazdego. Rabaty dlia stalych klientom, grup zorganizowanych i studentów. Odpowiadamy na każde zamówienie i możemy stworzyć dla ciebie indywidualne menu. Telefon +48575034218. +48 790432967, +48693723582

Zdrowie i Uroda
 CANCPREV to nowy, rewolucyjny suplement diety zawierający kompleks składników, którego działanie wspiera profilaktykę zdrowotną w sposób dotychczas nieosiągalny przez inne dostępne na rynku produkty. Działanie substancji aktywnych zawartych w suplemencie diety CANCPREV określa się w literaturze medycznej oraz publikacjach popularno-naukowych jako mogących wspierać szeroko pojętą profilaktykę antynowotworową. Składnikom suplementu diety CANCPREV przypisuje się również działanie przeciwzapalne, antyoksydacyjne. Podkreśla się także ich właściwości przeciwbakteryjne, przeciwirusowe i przeciwgrzybicze. 7 SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH: 1. Ekstrakt z KURKUMY (kurkumina + piperyna + kapsaicyna) 2. Ekstrakt z BROKUŁÓW (sulforafan) 3. Ekstrakt z ŻURAWINY WIELOOWOCOWEJ (proantocyjanidyny) 4. Ekstrakt z CZOSNKU (allicyna) 5. SELEN 6. Witamina D3 7. Witamina K CANCPREV jako jedyny suplement diety powstał przy współpracy z OgólnoPolskim Programem Wspierania Profilaktyki Chorób Nowotworowych.

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.