REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

18.01.2013 20:12 #Bogdan
Mam pytanie do Burmistrza, dlaczego od paru ładnych lat nic się nie robi przy górce w lasku od strony ul. Głębockiej?. Kiedyś samorząd Targówka wydał dużo pieniędzy na realizację w tym miejscu stoku narciarskiego i saneczkowego. Miały być kontynuowane dalsze prace po 2002 roku. I cisza. Może nie, nastąpiła dewastacja wybudowanych za nasze pieniądze ścieżek rowerowych w lasku bródnowskim. Dla przypomnienia, w latach 1999-2001 wybudowano w lasku 4 km ścieżek rowerowych i alejek dla pieszych z koszami i ławkami. Wybudowano na polanie drewniane miasteczko do zabaw dla dzieci oraz postawiono pewną liczbę urządzeń do rekreacji dla dorosłych. Myślę, że i w lasku bródnowskim można też doskonale biegać na nartach.
20.01.2013 16:08 #Mieszkaniec Bródna
Zdjęcie chyba zrobione jest w Lasku Bródnowskim. Tak, lasek jest doskonałym miejscem do jazdy na biegówkach. W Parku Bródnowskim też można wytyczyć trasy biegowe. Widziałem również narciarzy na biegówkach na Cmentarzu Bródnowskim. Ale pragnę przyłączyć się do "Bogdana", masę osób oblega górkę przy ul. Głębockiej w Lasku Bródnowskim. Dzieci i dorośli wykorzystują w tym miejscu dobre warunki śniegowe. Szkoda, że przez tych kilka lat nie było nic robione przy tej górce. Winę za to ponoszą radni Targówka, szczególnie ci wybrani na Bródnie. Są z PO, PiS i z tzw. grupy spółdzielców ze S.M. Bródno. Biorą co miesiąc z naszych podatków ponad 2500 zł na czysto do kieszeni, to powinni przypilnować Zarząd Dzielnicy aby coś dla zdrowia, rekreacji i sportu zrobił. Nawet taka prosta sprawa jak parking dla samochodów przy górce, jest przepełniony ale wystarczy odśnieżyć fragment asfaltowej jezdni przy górce, pozostałość dawnej ulicy Głębockiej i problem by był rozwiązany. Okazuje się, że to jest za dużo dla obecnych władz dzielnicy. Jest ich w Zarządzie pięciu, pięciu burmistrzów. Z samych nudów każdy z nich powinien złapać łopatę i odśnieżyć tą asfaltową jezdnię przy górce. Szczerze zachęcam.
31.01.2019 16:28 #Lolobi
Po co tam na górkach jeździc, skoro najlepszy dojazd jest do Wisły. 3h w aucie i jesteśmy w Beskidach :) Ja w tym roku z dzieciakami na ferie wpadłem uczyć się jazdy na nartach :) Polecam mocno wypożyczalnię nart i szkołę...ą BC Cross :) bardzo fajni ludzie
01.02.2019 13:03 #ja z piontnicy
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma ., . .
24.05.2019 23:14 #Neutralny Kot
Musimy mieć w parlamencie jednego z nas!
Popieram Karskiego
https://imgur.com/a/WXClvfW
REKLAMA

34/1444 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Targówek

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię samochód
 Każdy! 513-606-666

Szukam pracy
 Dzień dobry, Aby pomóc Ci promować swoje działania lub przezwyciężyć trudności finansowe, udzielam niezawodnego i bezpłatnego kredytu bez protokołów od 5 000 do 1 000 000 euro dostępnych dla wszystkich zgodnie z Twoimi potrzebami przez okres 300 miesięcy. Odsetki wahają się od 2% do 4%. Aprobata jest szybka i skuteczna z 100% gwarancją. Skontaktuj się z e-mailem: leni.bolkova01@gmail.com, aby uzyskać więcej informacji. Zarejestruj swoją aplikację online, a za 48 godzin Twój kredyt będzie dostępny na Twoim koncie bez zbędnej zwłoki. E-mail: leni.bolkova01@gmail.com Dziękuję Ci. Serdecznie. Lenka Bolkova

Antyki
 Antyki meble obrazy srebra platery porcelanę brązy książki pocztówki medale odznaczenia szable bagnety tel. 601-336- 063

Usługi stolarskie
 Inter House Windows to fabryka okien i drzwi, korzystając z nowoczesnych maszyn, biorąc udział w wielu szkoleniach i kursach, to sposób, aby Nasz zespół miał możliwość doskonalenia swoich umiejętności, co wpływa na ciągły rozwój Naszej firmy. Inter House Windows Ltd. London Office 240 North Circular Road, NW10 0JU, London, United Kingdom. tel. 0208 459 1660 email. info@inter-house.co.uk inter-house.co.uk

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA