REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# KKONIU

03.09.2014 01:11

Tak nierzetelnego gościa dawno nie spotkałem. Więcej gada niż robi. Totalne dno i dzieciak. Wuj źle zrobił, że takiemu zakład zostawił. Brak kontaktu, brak terminowości DNO!!!

# stolarz

17.12.2023 15:41

Zdecydowanie nie mogę polecić kontaktu z tą firmą.
Jako podwykonawca Pana Grzegorza wykonałem swoją pracę według zaleceń, i ustaleń technologicznych. Pan Grzegorz odbierając towar dokonał akceptacji ilościowej jak i jakościowej, dokładnie oglądał elementy.
formatki zostały zamontowane u klienta, na tym etapie również nie było zastrzeżeń.
im dalej było od terminu uregulowania płatności tym trudniej było się z Panem Grzegorzem skontaktować, mijały kolejne dni a rozliczenia nie było i nie ma do dziś.
pragnę nadmienić iż mimo wytycznych projektu zamiast bezpiecznego szkła hartowanago zostały użyte tafle szkła niehartowanego, a to jest już poważne uchybienie i narażanie na niebezpieczeństwo osób zamawiających usługi do!!!
Doświadczenie było bardzo frustrujące,, a jakość kontaktu pozostawiała wiele do życzenia.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy