REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

11.04.2018 13:32 #sad
Niedaleko, bo na Wyki SM Górczewska organizuje zajęcia dla seniorów i ... chętnych brak.
Jaki ma więc sens budowanie kolejnego kolejnego domu seniora?
11.04.2018 13:48 #narutomaniak
proponuję kółko gospodyń wiejskich, idealne dla nowych chrzanowiczów i wszelakiej maści słoi.
11.04.2018 14:10 #obozowacity
a może jakieś jazdy doszkalające po mieście słojom by zorganizować, kompletnie sobie nie radzą, całkiem niedawno jeszcze lejce zamiast kierownicy trzymali
11.04.2018 21:54 #Magenhagen
Czemu nie lubicie tak tych słoików ? Od kiedy są, to przynajmniej kible w maku są posprzątane, przystanki czyste, ulice pozamiatane.
12.04.2018 23:18 #kita
żłobki i przedszkola potrzebne a nie domy seniora na jelonkach
REKLAMA
13.04.2018 08:12 #Monissa
Ludzie, opanujcie się. Sami będziecie kiedyś starzy, a tyle w was nietolerancji... Przykre. :(
13.04.2018 08:51 #karapatek
bo to k...wa roszczeniowe pokolenie 500+, nazjeżdżało się tego syfu z całego kraju, mnożą sie jak króle na wiosnę, a my za to wszystko płacimy. Jeszcze im baseny, przedszkola budować. Na podkarpackie, łódzkie, skierniewickie.....wrrrróć!!!!!!!!!!!!!
#kita, radzę pamiętać, że pobyt w domu starców często jest rewanżem dzieci za pobyt w żłobku...
17.04.2018 10:03 #akuratnal
#Magenhagen napisał(a) 11.04.2018 21:54

Czemu nie lubicie tak tych słoików ? Od kiedy są, to przynajmniej kible w maku są posprzątane, przystanki czyste, ulice pozamiatane.
to akurat prawda, starają się słoje jak mało kto, po roku, dwóch awans na wypiekacza, a po dziesięciu hmmmm może nawet na kierownika RESTAURACJI. buahahahhahahaahha
29.10.2018 19:50 #Kasia1988
Z przyjemnością czytam o tym jak społeczeństwo jest coraz bardziej otwarte na seniorów. W końcu wszyscy kiedyś będziemy starsi ;) Bardzo cieszy mnie to, że powstaje coraz więcej miejsc dla seniorów, są organizowane zajecia, warsztaty, a nawet Blog pomocedlaseniora.pl . Uważam, że to dalej bardzo niedoceniana grupa wiekowa, która przecież może nas wesprzeć ogromną wiedzą i doświadczeniem. Cieszę się, że idziemy w dobrym kierunku:)
REKLAMA

57/2239 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nauka
 Dzień dobry/Guten Tag przeczytaj moją historię nauki niemieckiego przez Skype. Zajmie Ci to 2 minuty. Nazywam się Jolanta i jestem pasjonatką/lektorką niemieckiego przez Skype. Prawdopodobnie jesteś w jednej z tych czterech grup: 1. Uczysz się niemieckiego 2. Uczyłeś/aś się niemieckiego 3. Nigdy nie uczyłeś/aś się niemieckiego 4. A może jesteś w czwartej grupie o której nie wiem? Być może powiesz, że to po prostu kolejny lektor języka niemieckiego. Myślałam tak jak Ty aż do momentu kiedy poprowadziłam pierwszą lekcję sama. Wcześniej uczyłam się niemieckiego przez Skype w Niemczech i wiedziałam, że to możliwe. Napisz do mnie: jolanta.niemiecki@interia.pl Zadzwoń: 790-701-508 Wyjedź na stronę: www.niemiecki-skype.pl

Sprzedam
 Zielony świerk wzbogacony o dekoracje - szyszki i owoce.Drzewko można ozdobić wedle uznania.Nie traci igieł, łatwo je zmontować dzięki elastycznym gałązkom.Białe końce gałązek sprawiają wrażenie leżącego na nich śniegu. Wysokość: 150 cm, 180, cm, 210 cm, 240 cm. W sprzedaży również inne choinki, oraz wszystko do domu. Zniżka 20% na wszystko po rejestracji. Rejestracja do niczego nie zobowiązuje, ale upoważnia do zniżki. https://www.mojadedra.pl/pl/choinki?ppk=271149 Kontakt: edyta.lojalni24@gmail.com

Porady prawne
 SZANOWNI PAŃSTWO, FUNDACJA MALI PRZYJACIELE STWORZYŁA DLA WAS USŁUGĘ ONLINE DO BŁYSKAWICZNEGO ROZWIĄZYWANIA WASZYCH PROBLEMÓW Z URZĘDAMI,BANKAMI I INNYCH ADMINISTRACYJNYCH... JEŚLI MASZ PROBLEM - POGOTOWIE PRAWNO ADMINISTRACYJNE FUNDACJI MALI PRZYJACIELE JUŻ DZIAŁA ONLINE 24/7/365 ZLECENIA PRZYJMUJEMY POD ADRESEM EMAIL: INTERWENCJA@FUNDACJAMP.EU i NR TELEFONU +48 577 375 875 PROCEDURA NA WWW.FUNDACJAMP.EU. BŁYSKAWICZNEJ OCENY PRAWNEJ ZLECENIA DOKONUJE ZESPÓŁ SPECJALISTÓW. INTERWENCJA TO SPORZĄDZENIE PISMA NA SKUTECZNEJ BAZIE PRAWNEJ DORĘCZONEGO Z LICENCJONOWANYM PODPISEM ELEKTRONICZNYM W 48 GODZ. DO ODPOWIEDNIEJ INSTYTUCJI, URZĘDU, BIURA, .... DZIAŁAMY PROFESJONALNIE, SZYBKO I DYSKRETNIE.

Sprzedam samochód
 Toyota Avensis, 2007 rok, 1.8 benzyna, przebieg 194200, czarny sedan, przestronne rodzinne i wygodne auto.kontakt 532 502 002

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA