REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

02.04.2016 17:05 #Gyuty
Klon jesionolistny-toż to chwast nad chwasty.Wyjątkowo ekspansywny gatunek.Jeśli ma być ekologicznie ,to niech dzieci zaczną do szkoły dojeżdżać rowerem.
02.04.2016 19:23 #kasitri
A wokół "Drzewa Marzeń" na klepisku parkują blachosmrody rodziców tych samych dzieci?Himalaje hipokryzji.Dzieci nic nie winne ale rodzice uczą je od małego,że najwygodniej i najlepiej-samochodem.Mnie nigdy w życiu żadne z rodziców nie podwiozło do szkoły,zajęcia pozalekcyjne.A to ciągle to same Bemowo.
03.04.2016 23:00 #mara
A mnie się ta inicjatywa podoba. Fajnie jak się komuś coś chce i na dodatek dostrzega coś więcej niż czubek swojego nosa. Brawo dzieciaki. Teraz kolej na dorosłych!
03.04.2016 23:11 #mara
#Gyuty napisał(a) 02.04.2016 17:05

Klon jesionolistny-toż to chwast nad chwasty.Wyjątkowo ekspansywny gatunek.Jeśli ma być ekologicznie ,to niech dzieci zaczną do szkoły dojeżdżać rowerem.
Tovdrzewo pospolite ale nie chwast. Nie podcinaj gałęzi oddolnej inicjatywie. Drzewa sa nam potrzebne! A rowerami dzieciaki też jeżdżą bo przy szkole jest spory parking właśnie dla rowerów :).
To kiedy umawiamy sie na obsypywanie korzeni ziemią?
03.04.2016 23:24 #kiler
Jestem za:) Chętnie dosypie worek ziemi pod drzewko. A co tam. Fajnie jak na Bemowie jest fajnie.
Kiedy się umawiamy?
04.04.2016 23:49 #Mama
Super pomysł!!! Jeszcze tylko porządek koło szkoły należy zrobic - szkło przy garażach -górne piętro, często tam sie odbywają libacje alkoholowe a obok dzieci...!!!!
Moze trzeba i ten problem rozwiązać!!!
05.04.2016 11:54 #Drzewo Marzeń
Mieszkańcy okolicy ! Dorośli i Dzieci!

Przyłączcie się do akcji.

Nie wchodźcie na mnie, nie łamcie mi gałęzi, nie śmiećcie wokół.

A każdy, komu mój los jest nieobojętny, niech przyniesie choć trochę ziemi i obsypie korzenie Drzewa Marzeń.

Finał akcji- w Międzynarodowym Dniu Ziemi 22 kwietnia br. w piątek.
05.04.2016 23:19 #psi pan
Że też ludzie takie fajne pomysły mają. Super.
Chodzę tam z psem, to i woreczek ziemi zaniose:)
07.04.2016 11:22 #kilerów2ch
cała akcja obsypywania drzewa odbędzie się 22 kwietnia :)
26.04.2016 11:47 #rubinrot
Drzewko zostało podsypane :)
27.04.2017 14:25 #zaq
Jak się ma Drzewko?

360/1934 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kursy, szkolenia
 Kurs na wózki widłowe wraz z bezpiecznym użytkowaniem i wymianą butli gazowej. Szkolenia na operatora wózków widłowych przeprowadzamy na podstawie programów zatwierdzonych przez Akademię UDT. Szkolenie dla osób indywidualnych: Warszawa ul. Odrowąża 15 Szkolenia prowadzimy cały czas i zapisać się można w każdej chwili Po ukończeniu kursu otrzymają Państwo uprawnienia do obsługi wszystkich rodzajów wózków jezdniowych oraz uprawnienia do bezpiecznej wymiany butli gazowych. Uprawnienia na wózki widłowe, które wydajemy: - Są bezterminowe, - Są honorowane w krajach Unii Europejskiej - Obejmują bezpieczną wymianę butli gazowej w wózkach wyposażonych w te urządzenia. Każdy z uczestników otrzyma certyfikat w języku polskim oraz angielskim honorowany w całej Unii, istnieje możliwość otrzymania certyfikatu w języku niemieckim Przeprowadzamy również szkolenie u zleceniodawcy. . Tel. 22 203-64-54 Kom. 666-303-308 Warszawa ul. Odrowąża 15 Szkolimy z Pasją

Gastronomia
 Relax Qultura zaprasza pon-son 10.00-18.00. Kanapki, obiady i organizacja wydarzeń na zamówienie. ul. Marymoncka 34, teren AWF. Napisz klub@awfrelax.pl Zadzwoń 505121102 FB awfrelax

Nieruchomości zamienię
 Mieszkanie zadłużone własnościowe lub lokatorskie odkupię lub dam na zamianę jedno z moich mieszkań 1 i 2 pokojowych. Jestem zainteresowany odkupieniem domu do remontu, nieruchomości z komornikiem, z lokatorami. Dostałeś w spadku część nieruchomości? Należy Ci się zachowek? Nie przegap go - odkupię spadek, udział w mieszkaniu, domu, kamienicy, działce. Nie jestem pośrednikiem. Tel 733+995+999, zamieniamy@gmail.com *Za mieszkania kwaterunkowe dziękuję.

GIEŁDA SĄSIADÓW - ODDAM ZA DARMO
 SKUP AUT WARSZAWA I OKOLICE INTERESUJE NAS KAŻDE AUTO DOJAZD DO KLIENTA UMOWA KUPNA SPRZEDAŻY SKUP AUT WARSZAWA TEL 572 124 555 e-mail 24skup@wp.pl U W A G A PEŁNA OFERTA NA NASZEJ STRONIE www.autoskupwawa.pl WKLEJ LINK DO PRZEGLĄDARKI

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie