REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

MSM Tarchomin - bankrutem

16.09.2002 09:31 #Janek
W sobotę dowiedziałem się, że nasza "kochana" SM MSM Tarchomin zbankruknatowała. Czy ktoś może wie jakie jest zadłużenie spółdzielni? Czy jest jakiś majątek do sprzedania? Ilu t członków ma MSM Tarchomin?

Wygląda na to, że mamy niezłą aferą w Białołęce.

Pozdro
Janek
16.09.2002 10:33 #Mieszkaniec
Majątek w spółdzieni zawsze jest: grunt i mieszkania własnościowe/lokatorskie spółdzielców.
Nie martw się - mieszkanie zawsze można wykupić ponownie od nowego właściciela spółdzielni.

Zdaje się, że ten proceder zaczyna się upowszechniać.
Prezesi wielu spółdzielni dwoją się i troją, żeby nabrać kredytów zabezpieczonych majątkiem spółdzielni pod nonsensowne inwestycje.
23.09.2002 18:32 #MH
W "Stołecznej" jest potwierdzenie: "czasowej utraty płynności finansowej".
01.10.2002 08:15 #aa
Szanowni Mieszkańcy MSM Tarchomin!
Szczerze i serdecznie Wam współczuję, ale z całą odpowiedzialnością twierdzę, że stan w jakim jest Wasza spółdzielnia to Wasza wina. Wyłącznie Wasza.
Gdzie były i co robiły Rady Osiedli? Co na to wszystko Rada Nadzorcza?
Jeśli mieszkańcy nie chodzą na zebrania i nie interesują się tym co robią ich "wybrańcy" to skutki widać w "Stołecznej".
24.10.2017 11:48 denis10
Ja dopiero co wróciłem z Malty.

148/6470 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Sprzedam
 MASZYNA CZYSZCZĄCA COMAC ABILA 52B Szorowarka używana w bardzo dobrym stanie. Maszyna po gruntownym przeglądzie wszystkie elementy zużyte takie jak szczotki węglowe, łożyska,paski,tulejki,gumy ssawy,rury ssące i spustowe wymienione na nowe. Zalety : 3 godzin pracy na jednym ładowaniu baterii niewielkie wymiary sprawiają że świetnie radzi sobie na klatkach i korytarzach , a także wąskich alejkach magazynowych i sklepowych Niezwykle prosta w obsłudze Wytrzymała, mało awaryjna Dużej mocy silnik odkurzacza sprawia że świetnie zbiera zanieczyszczenia pozostawiając idealnie suchą posadzkę Oferowany egzemplarz jest w bardzo dobrym stanie i jest objęty gwarancją 12 miesięcy . Komplet zawiera: Nowe baterie żelowe 24V 85 Ah Nowy prostownik 24V 16A Nowe szczotki Nowe Uchwyty padów Nowe gumy i osłony http://goo.gl/5wmhW5 szorowarki1@o2.pl

Finanse
 01. A. Jakiej pożyczki szukasz? Sprawdź u nas! Mamy wszystkie pożyczki pozabankowe tutaj: www.get-money.pl/chwilowki

Kupię samochód
 AUTO SKUP każde auto zadzwoń 501032036

Nauka
 Pomagam osobą dorosłym w pokonaniu niemieckiego. Witaj przyszły Uczniu! Wiem jak skutecznie i szybko nauczyć Cię mówić i rozumieć po niemiecku. Specjalizuję się w nauce PRAKTYCZNEGO zastosowania języka niemieckiego - w pracy, w życiu... Ucząc się przez Skype musisz używać Twojego słuchu. Dzięki temu poradzisz sobie w przyszłości w rozmowie telefonicznej, będziesz rozumieć co mówią w radio, telewizji oraz przez głośniki na dworcu lub lotnisku. Mój mail: jolanta.niemiecki@interia.pl Mój telefon: 790 701 508 www.niemiecki-skype.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.