REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Możliwości inwestycyjne w nowym roku?

# MateuszKl

18.12.2017 21:50

hej forumowicze.
szukam dla siebie kolejnych możliwości inwestycyjnych, które mógłbym rozważyć przy inwestycjach w przyszłym roku. Nie mam wiele (jak na standardy bogatych) bo ok. 50 tys złotych. 20 mam w funduszach inwestycyjnych, 10 w open life i pozostaje 20 do dorzucenia gdzieś. Macie jakiś pomysł, żeby te pieniądze nie traciły swojego kapitału?
Na lokatę nie wrzucę, bo to się całkiem nie opłaca. Myślałem żeby dorzucić na open, bo tam jestem zadowolony, tylko pewnie tym razem na jakiś inny produkt, coś z http://www.openlife.pl/ - ktoś korzystał z czegoś innego niż tylko podstawowe produkty i może doradzić w co dobrze wejść? A może jednak przeczekać trochę i spróbować z zwykłymi lokatami, bo niedługo mogą pojawić się jakieś dobre możliwości?

 klaudia78

31.12.2017 12:59, wpis modyfikowany 4 razy,ostatnio 15.03.2019 16:51

Co do jednego punktu moge sie zgodzic .. na lokate nie warto wplacac ani grosza. Sama mam troche odlozonych pieniedzy i w sumie zastanawiam sie nad czyms w co moglabym je zainwestowac. Na mysl przychodzi mi jedna rzecz - budowa domu jednorodzinnego. Ostatnio czytalam w kilku miejscach, ze na budowe takiego domu wcale nie potrzeba pol miliona, a mozna zamknac sie w 150 tysiacach, czy to jest realne? Jesli znacie jakies firmy podejmujace sie takich projektach w podobnych kwotach to prosze o namiar. Jeszcze nurtuje mnie kwestia techniczna .. do budowy potrzebny bedzie z pewnoscia jakis super mocny beton. Moze pytanie bedzie troche przedwczesne jednak warto miec juz rozeznanie w dostawcach tego surowca. Z przejrzanych do tej pory ofert najlepiej wyglada http://betonnadom.pl/ Moze cos wiecie wiecej w tej kwestii, bede wdzieczna za pomoc. Pozdrawiam
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break