REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Możliwości biznesowe

14.10.2014 13:08 deerhunter
Hej, robię swoistego rodzaju riserzcz - zastanawiam się, czy opłaca sie mój pomysł na biznes. Chciałem otworzyć kawiarenkę internetową w jednej z podwarszawskich miejscowości. Na co zwrócić szczególnie uwagę?
24.10.2014 20:40 #Parker_Wawa
oj teraz to nie wiem, czy się opłaca. Podatki cie chłopie zjedzą i różne inne opłaty :/
28.10.2014 11:55 #Weeronika
co do małych firm myślę że mają szanse żeby się "otworzyć" ale pomyśl nad zmianą profilu , Internet jest juz medium bardzo powszechnym, to by grało ale kilka lat temu . Pomyśl poważnie nad zmianą profilu firmy , może coś bardziej na czasie . Jeżeli chodzi o pomoc ze strony Państwa / samorządu tez polecam. Niektórzy naprawdę pomagają . Jeżeli chodzi o tereny podwarszawskie warto nawiązać kontakt z Panem Ambroziakiem, człowiek jest konkretny i wie jak rozdysponować środki którymi dysponują lokalne samorządy
31.10.2014 13:13 #Sylwester
sama przyjrzałam sie programowi tego Ambroziaka , nawet dobre postulaty porusza, wydaje się konkretny , zobaczymy , czas pokaże kto obiecuje a kto robi,
31.10.2014 21:47 #Lucy
Co do lokalnych samorządów to ja bym postawiła przede wszystkim na przejrzystość finansów , tak żebyśmy naprawdę wiedzieli na co są wydawane te wszystkie dotacje, subwencje o których słychać a których jakoś nie " widać " . Wyczytałam o takim pomyśle na stronach wiceprezesa Mazowieckie Wspólnoty Samorządowej - Ambroziaka. Ciekawe czy polityczne kruki go nie rozdziobią z zazdrości
31.10.2014 22:40 #Konrad
Tak, Ambroziak to bardzo konkretny człowiek z dobrym programem. Przede wszystkim dla lokalnych przedsiębiorców z małym i średnim biznesem. Chce doprowadzić do zniesienia opłaty targowej i za to między innymi w wyborach do sejmiku będzie miał mój głos.
03.11.2014 09:30 #Sylwia
Jeśli chodzi o kandydaturę Ambroziaka do Sejmiku - to byłby odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.
03.11.2014 20:55 #Anonimowy
Ambroziak przede wszystkim ma konkretny plan zmian, wydaję się być bardzo sensownym i zdecydowanym człowiekiem dlatego jak najbardziej , Sylwia zgodzę się że byłby to dobry człowiek na to stanowisko.
05.11.2014 19:42 #Jonash
Widzę tutaj mały fun klub Ambroziaka , ale to dobrze , facet jest uczciwy , konkretny i zaradny ... czego chcieć więcej ?
05.11.2014 21:00 #Parker_Wawa
Dobra, tyle o nim napisaliście, że aż sam sprawdziłem, bo za różowo to mi wygladało :D No, ale na razie milknę i czekam co zrobi dalej w sejmiku. Konkretny swój chłop, więc kto wie, skłaniam się by oddać na niego mój głos.
13.11.2014 19:56 #JACKO
Ja powiem tak , jak oddadsz głos na Ambroziaka nie pożałujesz
14.11.2014 19:58 #Parker_Wawa
No właśnie pamiętam, by w niedzielę zakreślić, pamiętam. Fajny ten program jego jeśli chodzi o pociągi w regionie. Trza takie rzeczy popierać!
04.03.2015 22:16 Tosia
Moim zdaniem to dobry pomysł. Ja bym się na początek po prostu zastanowiła jak ją rozreklamować, bo dużo tego typu kawiarenek juz funkcjonuje - w tej czy innej postaci. Wiec pewnie jakaś reklama tradycyjna, banner może, bilboard, albo nawet potykacze. Coś żeby dało się zauważyć. Ja sam zamawiałam potykacze w Fabryce Reklamy, możesz o nich poczytać w necie to takie tablice o które zahaczamy idąc drogą - mówiąc bardzo obrazowo. Zahaczamy oczywiście wzrokowo. Myślę, że to jest jedna z lepszych form reklamy, bo bardzo skuteczna. Tu namiar, proszę: fabrykareklamy.pro
wpis modyfikowany 1 raz, 04.03.2015 22:20 
06.12.2015 23:59 Mandlesz
Jak już uważasz, chociaż wydaje mi się, że to słaby pomysł, bo teraz każda restauracja ma wifi, więc ludzie wolą posiedzieć z McDonald's niż w kawiarence internetowej. Może niech to będzie kawiarenka pod graczy komputerowych? Sam już nie wiesz. Pomyśl, czy w biznesie internetowym nie przyda Ci się hosting w chmurze https://www.oktawave.com/pl/ Jak już działać, to na maksa.
13.03.2016 19:30 #martynia
I wykorzystaj darmowe oprogramowanie do prowadzenia firmy w ramach programu aktywizacja http://programaktywizacja.pl/ = przez rok będziesz mógł/a korzystać z nowoczesnych programów, które ułatwią rozliczenia i usprawnią działanie biznesu. Możesz liczyć na pomoc księgowych i prawników. Nie trzeba będzie płacić za biuro rachunkowe, bo poświęcając chwilę ogarniesz to samodzielnie.
14.04.2016 12:57 #janek452
Ważna jest solidna reklama, możesz zamontować, litery przestrzenne, robi takie np. http://www.vizer.pl/, przyciągną uwagę klientów.
07.10.2017 12:59 jjusti18
Warto również wybrać się na Europejskie Forum Gospodarcze
09.10.2017 09:19 #syfiassssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom..-

14/504 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kursy, szkolenia
 Certyfikat kompetencji zawodowych www.koal.com.pl Informujemy że dnia 10-13.11.2017 odbędzie się kurs na certyfikat kompetencji zawodowych w Lublinie . Jesteśmy jedną z najlepszych firm w Polsce pod względem zdawalności. Kurs w naszej firmie trwa cztery dni (od piątku do poniedziałku) . Zapewniamy wszelkie pomoce oraz materiały dydaktyczne bezpłatnie podczas kursu. www.koal.com.pl 536-499-499.

Budowlane
 Belki rustykalne NA WYMIAR imitacja drewna oraz elastyczna deska elewacyjna PlasterTynk Plastmaker producent imitacji drewna Na wymiar poleca i wykonuje belki rustykalne drewnopodobne oraz elastyczne okładziny elewacyjne Odwiedz nasza stronę wpisując słowo PLASTMAKER Tel 44 786 15 99 www.plastmaker.pl

Dom sprzedam
 Oferujemy nieruchomosc gruntową (3500 m2) zabudowaną domem mieszkalnym z cegły o powierzchni około 100 m2, na który składają się kuchnia, trzy sypialnie, duży przedpokój oraz pomieszczenie na łazienkę. Budynek do generalnego remontu. Woda z sieci, do podłączenia do budynku - ujecie za domem. Możliwość zagospodarowania poddasza. Duży budynek gospodarczy, murowany około 150 m2 powierzchni. Dojazd drogą utwardzoną gminną około 1 kilometra do asfaltu. W okolicy lasy. Odległości do Drobina 7 km, do Staroźreb 8 km, do Płocka 29 km, 100 km od Warszawy. Prezentacja nieruchomosci po uprzednim umówieniu z Pośrednikiem. tel 732 737 190

Porady prawne
 Ochrona Dłużnika,Umorzenie Długów,Stop Komornikom, Upadłość Pomagamy także osobom zadłużonym w prawnym umorzeniu długów. e). http://www.frydberg.pl https://ridero.eu/pl/books/jak_pozyczyc_i_nie_oddac_jak_kupic_i_nie_zaplacic/ Tel. (61) 622-26-81

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie