REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Możliwości biznesowe

14.10.2014 13:08 deerhunter
Hej, robię swoistego rodzaju riserzcz - zastanawiam się, czy opłaca sie mój pomysł na biznes. Chciałem otworzyć kawiarenkę internetową w jednej z podwarszawskich miejscowości. Na co zwrócić szczególnie uwagę?
24.10.2014 20:40 #Parker_Wawa
oj teraz to nie wiem, czy się opłaca. Podatki cie chłopie zjedzą i różne inne opłaty :/
28.10.2014 11:55 #Weeronika
co do małych firm myślę że mają szanse żeby się "otworzyć" ale pomyśl nad zmianą profilu , Internet jest juz medium bardzo powszechnym, to by grało ale kilka lat temu . Pomyśl poważnie nad zmianą profilu firmy , może coś bardziej na czasie . Jeżeli chodzi o pomoc ze strony Państwa / samorządu tez polecam. Niektórzy naprawdę pomagają . Jeżeli chodzi o tereny podwarszawskie warto nawiązać kontakt z Panem Ambroziakiem, człowiek jest konkretny i wie jak rozdysponować środki którymi dysponują lokalne samorządy
31.10.2014 13:13 #Sylwester
sama przyjrzałam sie programowi tego Ambroziaka , nawet dobre postulaty porusza, wydaje się konkretny , zobaczymy , czas pokaże kto obiecuje a kto robi,
31.10.2014 21:47 #Lucy
Co do lokalnych samorządów to ja bym postawiła przede wszystkim na przejrzystość finansów , tak żebyśmy naprawdę wiedzieli na co są wydawane te wszystkie dotacje, subwencje o których słychać a których jakoś nie " widać " . Wyczytałam o takim pomyśle na stronach wiceprezesa Mazowieckie Wspólnoty Samorządowej - Ambroziaka. Ciekawe czy polityczne kruki go nie rozdziobią z zazdrości
31.10.2014 22:40 #Konrad
Tak, Ambroziak to bardzo konkretny człowiek z dobrym programem. Przede wszystkim dla lokalnych przedsiębiorców z małym i średnim biznesem. Chce doprowadzić do zniesienia opłaty targowej i za to między innymi w wyborach do sejmiku będzie miał mój głos.
03.11.2014 09:30 #Sylwia
Jeśli chodzi o kandydaturę Ambroziaka do Sejmiku - to byłby odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.
03.11.2014 20:55 #Anonimowy
Ambroziak przede wszystkim ma konkretny plan zmian, wydaję się być bardzo sensownym i zdecydowanym człowiekiem dlatego jak najbardziej , Sylwia zgodzę się że byłby to dobry człowiek na to stanowisko.
05.11.2014 19:42 #Jonash
Widzę tutaj mały fun klub Ambroziaka , ale to dobrze , facet jest uczciwy , konkretny i zaradny ... czego chcieć więcej ?
05.11.2014 21:00 #Parker_Wawa
Dobra, tyle o nim napisaliście, że aż sam sprawdziłem, bo za różowo to mi wygladało :D No, ale na razie milknę i czekam co zrobi dalej w sejmiku. Konkretny swój chłop, więc kto wie, skłaniam się by oddać na niego mój głos.
13.11.2014 19:56 #JACKO
Ja powiem tak , jak oddadsz głos na Ambroziaka nie pożałujesz
14.11.2014 19:58 #Parker_Wawa
No właśnie pamiętam, by w niedzielę zakreślić, pamiętam. Fajny ten program jego jeśli chodzi o pociągi w regionie. Trza takie rzeczy popierać!
04.03.2015 22:16 Tosia
Moim zdaniem to dobry pomysł. Ja bym się na początek po prostu zastanowiła jak ją rozreklamować, bo dużo tego typu kawiarenek juz funkcjonuje - w tej czy innej postaci. Wiec pewnie jakaś reklama tradycyjna, banner może, bilboard, albo nawet potykacze. Coś żeby dało się zauważyć. Ja sam zamawiałam potykacze w Fabryce Reklamy, możesz o nich poczytać w necie to takie tablice o które zahaczamy idąc drogą - mówiąc bardzo obrazowo. Zahaczamy oczywiście wzrokowo. Myślę, że to jest jedna z lepszych form reklamy, bo bardzo skuteczna. Tu namiar, proszę: fabrykareklamy.pro
wpis modyfikowany 1 raz, 04.03.2015 22:20 
06.12.2015 23:59 Mandlesz
Jak już uważasz, chociaż wydaje mi się, że to słaby pomysł, bo teraz każda restauracja ma wifi, więc ludzie wolą posiedzieć z McDonald's niż w kawiarence internetowej. Może niech to będzie kawiarenka pod graczy komputerowych? Sam już nie wiesz. Pomyśl, czy w biznesie internetowym nie przyda Ci się hosting w chmurze https://www.oktawave.com/pl/ Jak już działać, to na maksa.
13.03.2016 19:30 #martynia
I wykorzystaj darmowe oprogramowanie do prowadzenia firmy w ramach programu aktywizacja http://programaktywizacja.pl/ = przez rok będziesz mógł/a korzystać z nowoczesnych programów, które ułatwią rozliczenia i usprawnią działanie biznesu. Możesz liczyć na pomoc księgowych i prawników. Nie trzeba będzie płacić za biuro rachunkowe, bo poświęcając chwilę ogarniesz to samodzielnie.
14.04.2016 12:57 #janek452
Ważna jest solidna reklama, możesz zamontować, litery przestrzenne, robi takie np. http://www.vizer.pl/, przyciągną uwagę klientów.
07.10.2017 12:59 jjusti18
Warto również wybrać się na Europejskie Forum Gospodarcze
09.10.2017 09:19 #syfiassssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom..-
01.11.2017 19:56 amelia338
Lokalizację i koszty. My używamy w celu cięcia kosztów księgowości przez internet. Robimy to sami na platformie http://https://wfirma.pl/ bo jest taniej. A poza tym ważne jakie jest zapotrzebowanie na kawiarenkę internetową w okolicy. Zrobiłabym badanie rynku
02.11.2017 11:11 #Naruto11
Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.

46/512 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nieruchomości poszukuję
 CITIHAUS oferuje pomoc w restrukturyzacji zadłużenia, ochronie prawnej obiektów komercyjnych, których zobowiązania takie jak np. kredyty przewyższają wartość nieruchomości, zablokowanie działań komornika. Współpracujemy z bankami, i instytucjami finansowymi. Negocjujemy z wierzycielami. Prosimy o kontakt: 511-422-888 www.citihaus.pl

Szukam pracy
 Witam. Jestem przystojnym, zadbanym mężczyzną w wieku 35 lat, 183cm wzrostu, 88kg, brunet. Pracuję od poniedziałku do piątku ale mając zbyt duże zadłużenie kredytowe szukam dodatkowych dobrzepłatnych prac nocnych i weekendowych. Bardzo proszę o propozycje na telefon 796029971. Andrzej.

2-pokojowe do wynajęcia
 Bemowo, 61 m2, apartamentowiec, garaż podziemny. Tel. 608- 417-004

Nieruchomości
 Kupię mieszkanie 3 pokojowe na Bielanach w okolicy metra dla mojej rodziny. Budżet mamy nie duży, ale dysponujemy gotówką. Rozważę każda ofertę :)

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.