REKLAMA
REKLAMA

Motocykl - Jaki dla początkującego?

16.05.2017 09:05 #DanielMajko
Cześć, chciałem poradzić się Was jaki motocykl kupić zaczynając od 125 pojemności, bo chce stopniowo wchodzić na większe moce ;)
16.05.2017 09:18 #FlorianEnvil
No to może Honda CBR125 jak na początek to na prawdę świetna maszyna, gdzie sobie trochę "pośmigasz" a do tego bardzo fajnie się prowadzi. Możesz ją przetestować bodajże w HondaPlaza, albo pójdź sobie ją zobacz jak Ci się ten model podoba ;)
16.05.2017 09:25 sulejowek03
Dla początkującego to najlepszy będzie skuter.
17.05.2017 21:32 #Rafalen
SKuterem to raczej kazdy w swoim zyciu jeździł, ja jednak jak najbardziej uważam że warto zacząć jak już masz możliwośc od 125. CBR sam miałem i bardzo sobie chwalę ten motocykl. Dośc szybki, sprawny i też jedzie się nim bardzo przyjemnie. HondaPlaza tak jak mowicie to fajne miejsce, ja tam ogolnie serwisuję swoją Africa Twin i nigdy nie miałem z nimi jakis nieprzyjemnych sytuacji :)
19.05.2017 17:00 #PawełRaczek
Najlepiej właśnie będzie powierzyć wybór wykwalifikowanym osobom i tutaj HondaPlaza jeżeli chodzi o stolicę jest najlepsza opcją. W rzypadku wyboru można sprawdzić motocykl na jeździe próbnej, dokladnie porozmawiać z fachowcami co i jak. Pomyśl nad tym ;)
21.05.2017 15:38 #Qwertek
Na ich kanale Youtube asz bardzo fajnie filmy w temacie wyboru motocykli wliczajc w to właśnie stosunkowo małe pojemności. Konkretnie przedstawione także moim zdaniem zdecydowanie warto abys je zobaczym przynjamniej. Jestem przekonany, że Cię zaciekawią
28.08.2017 14:46 elabarbara
Szukasz motocykla ? Tutaj jest sporo ogłoszeń- https://samochodyio.pl/motocykle możesz zobaczyć. Ja interesuję się motocyklami dlatego często przeglądam ogłoszenia. Może sobie kiedyś kupię :) Wiem może to dziwne że kobieta interesuję się motorem.
29.08.2017 13:20 #noval
To zależy jakie modele Ci się podobają. Jeżeli wolisz coś bardziej turystycznego i jesteś wyższy, to możesz pomyśleć o varadero 125. Wygląda "poważnie", czyli jak o wiele większy motocykl, a jest bardzo wygodny i spokojnie można nim jeździć nawet w dłuższe trasy.
30.08.2017 14:41 sferu1984
Po pierwsze po co Ci ten motor? Po drugie jaki masz styl jazdy? Po trzecie do jakiej kwoty chcesz się zamknąć (plus pamiętaj, że jeszcze ciuchy sporo kosztują). Jak odpowiesz na te pytania, można zawęzić krąg poszukiwań i dopiero wtedy coś proponować ;)
30.08.2017 14:51 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować...
30.09.2017 14:59 #rczei
Ze swojej strony mogę polecić na przykład odwiedzenie fajnego salonu z motocyklami oraz częściami i po prostu popatrzeć, co jest teraz na topie. Tu wam zostawiam dobry kontakt do http://www.motorakowski.pl/
02.10.2017 09:41 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom....... ..
10.10.2017 09:10 Franka29
Mozecie tez odwiedzic salon motocyklowy Suzuki i Kawasaki w Warszawie Moto Hangar. Mysle ze bez problemu wam tam doradza i wybierzecie najlepszy motocykl dla was
10.10.2017 09:48 #syfiassta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom..- .
01.11.2017 20:25 #marek_ch
Nie będę oryginalny i również polecę Ci model Honda CBR125 - jest jednym z najpopularniejszych i naprawdę dobrych. Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją jazdę na motocyklach, będzie idealnym wyborem!
02.11.2017 11:15 #Naruto11
Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.

224/2677 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

GIEŁDA SĄSIADÓW - PILNIE POSZUKUJĘ
 Kupię Łóżko CERAGEM V3. Płatne gotówką. Odbiór osobisty. Stan obojętny. Tel. 530374360

Usługi transportowe
 Maximtransport oferuje usługi transportowe i specjalizuje się w przewozach typu door to door osób, paczek, rowerów, sprzętu RTV i AGD, mebli oraz materiałów budowlanych do Belgii, Holandii i Niemiec. Naszym największym atutem są rzetelność, bezpieczeństwo, komfort i czas podróży pasażerów. Dni wyjazdu z Polski: Środa, piątek, sobota, niedziela. Dni wyjazdu z Belgii, Holandii, Niemiec: Poniedziałek, wtorek, środa, piątek, niedziela. Kontakt: +48 608 835 822

Porady prawne
 Dam faktury VAT - Koszty VAT Dam - szybko, profesjonalnie i tanio. Zmniejsz swój podatek i płać mniej. Chciałbyś obniżenia zbyt wysokiego podatku VAT oraz PIT (CIT), potrzebujesz faktur kosztowych od innych podmiotów gospodarczych napisz. Gwarantujemy: - pełne i profesjonalne doradztwo - przystępne ceny 7-10% Zapraszamy wszystkich do współpracy - niższe podatki tylko z nami. Wszystko sprawnie i szybko, a co najważniejsze w miłe atmosferze i z pełnym profesjonalizmem. Proponujemy Faktury VAT na usługi, oraz Faktury VAT na towary. Zapewniamy i gwarantujemy profesjonalizm, dyskrecję i bezpieczeństwo transakcji nawet w przypadku kontroli krzyżowej oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Sprzedam fakturę , kupie fakturę , sprzedam vat , kupie vat , sprzedam koszty , kupie koszty Zapraszamy do kontaktu email: newis@mail.com Tel. 61 624-29-58 http://www.sites.google.com/prod/view/koszt https://sites.google.com/prod/view/koszt

Usługi motoryzacyjne
 Skup TOYOT,skup MERCEDESÓW,skup HYUNDAI H100,skup aut JAPOŃSKICH,NIEMIECKICH,KOREAŃSKICH Zapisz,zapamiętaj nr. 511 268 711 Ogłoszenie zawsze aktualne 7dni w tygodniu 24h Skupujemy MERCEDESY SPRINTERY 208,210,212,213,216,308,310,312,313,316,408,410,412,413,416 KACZORY 207,208,210,307,308,310,407,408,410 Mercedesy 190,124,123 ACTROSY SK MERCEDESY 1117,1120,1317,1320 MERCEDESY 814,817,914,917 MERCEDESY1422,1622,1735,1820,1827,2538,1922,2222,2224 VARIO,MB110 i inne JAPOŃSKIE TOYOTA Hiace Corolla Carina Avensis Dyna Hilux Picnic Camry Rav 4 Land Cruiser Auris Yaris Verso l lnne MAZDA E2200,E2000,NISSAN URVAN,MITSUBJSHI L300, L200,CANTER i inne KOREAŃSKIE HYUNDAI H100,KIA PREGIO,BESTA Samochody,prywatne i firmowe,poleasingowe,poflotowe,płacimy atrakcyjne kwoty Auta w każdym stanie wizualnym,technicznym,prawnym itd. Zapewniamy wszystkie dokumenty do wyrejestrowania aut. Prosimy o kontakt telefoniczny,mejlowy lub SMS oddzwonimy w kilka minut. ZAPRASZAMY 511 268 I11

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie