REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Most

# jola

26.02.2003 14:36

"Życie Warszawy" z 25.02.br. Wywiad z prezydentem W-wy Lechem Kaczyńskim, cytat:
"- A budowa kolejnego mostu? Mówił Pan, że miasta nie stać na budowę dwóch jednocześnie. Który zatem będzie pierwszy: Północny czy Na Zaporze?
- Raczej Północny. W charakterze żartu mogę powiedzieć, że mnie prywatnie jest wszystko jedno, bo ani jednym, ani drugim mostem mi nie po drodze do rodziny i znajomych. Natomiast znaczna część mojego zarządu ma powody preferować powstanie mostu Na Zaporze (śmiech)".
Mnie osobiście jakoś nie do śmiechu. Po przeczytaniu tej wypowiedzi śmiem przypuszczać, że właśnie z powodu preferowania budowy mostu Na Zaporze przez znaczną część zarządu możemy zapomnieć o szybkim powstaniu mostu Północnego.
Prywatna obojętność p. prezydenta też jakoś mnie nie bawi.

# Jola

26.02.2003 19:39

A któż to podszywa sie pode mnie i przeniósł ten temat z forum Białołęki?

# jolanda

28.02.2003 15:56

ja JOLANDA

REKLAMA

# Fałsz i obłuda

06.03.2003 08:37

Fałsz i obłuda

# mały

20.06.2003 22:35

północny most jest potrzebny z białołeki nie można przejechać na grota od ratusza białołeki są takie korki że chej ostatnio spóźniłem się do pracy i wyjechałem prawie 1,5 wcześniej na wystarczy jak bym wychodził 30-40 minut wczesniej

 cezar

24.07.2003 17:39

Zgadzam sie , Most Północny jest BARDZO potrzebny Białołece, Niech Kaczor nie bedzie taki cwany bo mu jutro na masie znowu zablokujemy całe miasto i kilka mostów niech sobie postoi w korku w taki upał.... ehhh Tylko powiesic takiego za jaja (jesli posiada)

REKLAMA

# olan

27.11.2013 14:53

Najlepszą formą na odchudzanie są regularne ćwiczenia + dieta.
___________________________
Specjalista neurolog Warszawa- http://gabinetneurologiczny.com/

# kruszywo

13.02.2014 17:57

E tam, Edward Gierek niegdyś obiecał budowę i oddanie do użytkowania mostów w Warszawie co pięć lat.
Tak, że z jego niespełnionych obietnic Warszawa dotychczas powinna mieć 9 sprawnie działających mostów drogowych przez Wisłę.

# Myszka

11.03.2014 18:38

Nie 9 a już 12 bo 3 były (Gdański, Śląsko-Dąbrowski, Poniatowskiego), naucz sie liczyc. a poza tym masz rację.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA