REKLAMA
REKLAMA

Monitoring w domku na wsi

01.09.2017 00:27 #Dorenia
jaki monitoring warto założyć w domku na wsi pod miastem?
01.09.2017 08:25 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ..
14.11.2017 07:30 #ariela
Myślę, że jakieś kamerki by się przydały, alarm.. Kompletnie na tym się nie znam i dlatego ja mam monitoring z Impulsa http://impuls24.pl/. Zamontowali i wszystko hula! Lepiej powierzyć to znawcom niż samemu chodzić i szukać.
14.11.2017 12:11 millionreasons
I ile płacisz za ten monitoring?
14.11.2017 14:52 #blackoboo
Słoiki zatrudnione w corp. dostają małpiego rozumu będąc w hotelu i widząc szwedzki stół. W szklanych biurach czują się jak w chmurach i odlatują. Pracuje od 10 lat w corpo z normalnymi ludźmi z miasta i nie ma takich ekscesów.
REKLAMA

738/2898 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
CHCESZ 400 ZŁ NA ZAKUPY NA ALLEGRO? ZAŁÓŻ KARTĘ
ŁAPIE CIĘ GŁÓD? ZAMÓW PIZZĘ

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

4-pokojowe sprzedam
 Śliczny przytulny dom dla rodziny, idealny odpowiednik dużego mieszkania i do tego tańszy w utrzymaniu. Bezpieczne, zielone osiedle. Dom na osiedlu niskich domków szeregowych zbudowanych w technologii kanadyjskiej. Osiedle zadrzewione, bliziutko przystanek autobusowy (dojazd do metra Marymont - 10 min). Osiedle niedaleko trasy Toruńskiej. Dobry dojazd do pobliskiej szkoły, na basen, do centrum handlowego. Dom parterowy z zagospodarowanym poddaszem (dwa pokoje w tym jeden z garderobą i łazienka). Parter to oddzielna kuchnia, salon, duża łazienka i dwa pokoje. Na życzenie kupującego mogą zostać w domu meble. Dom ciepły, ogrzewanie własne gazowe, kanalizacja miejska, niskie koszty utrzymania. Zagospodarowany zielenią ogród, przed domem również zadbana zieleń. Na osiedlu auta stawiane są na podjazdach lub na wspólnym parkingu. Zapraszam do obejrzenia i rozmów - proszę dzwonić: Ewa 792233000 WWW.VANILLAHOME.EU

Nieruchomości
 Mieszkanie lub inna nieruchomość została podzielona? Przypadła Ci tylko ułamkowa część majątku? Odkupimy Twój udział w spadku lub we współwłasności. Proszę o kontakt pod numerem tel: 571-360-354

Budowlane
 ! a Mąż na godziny Złota Rączka profesjonalnie profesjonalne narzędzia duże doświadczenie wiele lat na rynku serwis-domowy.com zapraszam serdecznie Warszawa i okolice Tel 503 901 700 Oferta na stronie.

Nauka
 Jeśli nie masz zbyt dużo czasu wolnego, jesteś dorosła i MUSISZ mówić po niemiecku, to czytaj dalej. Uczyłaś się lub uczysz niemieckiego z mniejszym lub większym sukcesem. A może nigdy nie uczyłaś się tego języka? Wybór sposobu i metody nauki jest trudny. Zastanawiasz się którą wybrać? Co jest ważne? Cena, jakość, sposób? Czy masz zdolności językowe? Ja miałam szczęście bo wyjechałam do Niemiec gdzie uczyłam się języka mówionego a później skończyłam germanistykę. Dlatego wiem jak pomóc osobą, które są za granicą lub dopiero jadą do Niemiec, Szwajcarii czy Austrii... Wielu z moich Uczniów dostało tam pracę lub zdało egzamin zawodowy na przykład na kierowcę autobusu. Lubię pomagać, przez dłuższy czas szukałam możliwości, nowych sposobów nauki i to takich tak żeby to Uczeń (nie ważne ile ma lat) był zadowolony i widział konkretne postępy. Jolanta Mail: jolanta.niemiecki@interia.pl www.niemiecki-skype.pl 790 701 508

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.