REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Moja aranżacja pokoju

29.06.2017 14:50 #karolczak
]Witam, chciałbym się poradzić.. sam remontowałem pokój w którym zamieszkam z moją narzeczoną.. kupiliśmy farbę z Beckersa "vivlid pink" i co dalej? Chciałbym na ścianie, gdzie będzie łóżko położyć tapetę- może coś z popieli? Reszta ścian w vivlid pink i bieli.. jak się do tego zabrać? Może macie jakieś inne pomysły? W pokoju będzie biurko, łóżko, ława, komoda stolik rtv i vitryna wąska. Meble w kolorze przeważającym - venge.Pokój 4,5x4,5. Drzwi i okno na przeciwległych ścianach.
29.06.2017 16:28 #Ekspert_Bondex
Intensywny odcień różu jakim jest vivid pink najlepiej będzie komponował się z jasną, delikatną barwą. Takim zabiegiem zdynamizujesz przestrzeń i nadasz jej charakteru. Nie będzie przytłaczająco i ponuro. W tym przypadku idealnie sprawdzi się biel, delikatna szarość czy zgaszony beż. Przygotowałam kilka kolorystycznych kompozycji, utrzymanej w podobnej tonacji: pocałunek gejszy oraz natchnienie/ jedwabny popiel/ naturalna bawełna/ zmysłowa perła/ pachnąca orchidea. Więcej kolorów znajdziesz na www.dekoral.pl

Ekspert Dekoral
30.06.2017 08:07 #karolczak
Biel jakoś średnio mi się widzi, ale pozostałe kolory wydają się już być dosyć ciekawą propozycją, którą na pewno wezmę pod uwagę. A jeszcze jakieś inne konkretne sugestie?
28.07.2017 02:22 #katka
Teraz jest dużo inspiracji w sieci, także można znaleźć sporo pomysłów. Według mnie jak nie ma się zmysłu estetycznego, to nie ma się co brać za samodzielne urządzanie mieszkania. Zobaczcie sobie ofertę http://perfectspace.pl/, ta firma działa na terenie Warszawy, urządzają i wykańczają domy i mieszkania pod klucz. Oferują również odbiory mieszkań, home staging, pomagają w zakupie nieruchomości.
08.08.2017 09:16 Jerdens
Jeśli urządzasz pokój to załóż jeszcze dobrą wykłądzinę. Myślę, że te wykładziny pcv warszawa byłyby dobre. Mam takie u siebie i jestem zadowolony. Polecam.
25.08.2017 14:39 #smoczek1
Może zerknij na jakiś tego rodzaju blog wnętrzarski? Albo, jeżeli masz chęć, skontaktuj się z kimś, kto fachowo zaprojektuje Ci taki pokój.
25.08.2017 14:59 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.
06.10.2017 09:51 Herbins
Myślę, że dobrze by było wstawić jakieś ładne świeczniki ozdobne. Na pewno ładnie odmienią wnętrze i będą się fajnie prezentować.
06.10.2017 11:54 #syfiassta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom...

21/505 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię samochód
 AA Auto każde kupię osobowe i dostawcze w każdym stanie, również bez dokumentów i rozbite. T. 519-353-990

Kursy, szkolenia
 Pomożemy Ci zawodowo! Florysta to coraz bardziej ceniony zawód. Absolwenci tego kierunku nie tylko zajmują się codzienną pracą przy kwiatach i roślinach, ale coraz częściej łączą pracę w kwiaciarni z artystyczną stroną florystyki. Liczne konkursy, przygotowywanie ozdób do katalogów i prasy, poznawanie tajników światowego bukieciarstwa, prowadzenie kursów dla bukieciarzy, praca za granicą na terenie UE, to tylko kilka fascynujących zajęć, jakie czekają na Ciebie po ukończeniu tego kierunku. Chcesz poznać szczegóły? Umów się na rozmowę telefoniczną: www.zak.edu.pl/zapisz-sie-online Czas trwania: 1 rok Cena: ZA DARMO Tryb nauczania: zaoczny ZAPRASZAMY Centrum Nauki i Biznesu "Żak" w Legionowie ul. Jagiellońska 8a ( wejście obok banku ) www.legionowo.zak.edu.pl / Tel. 605-490-067 Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek: 9:00-17:00 oraz Sobota: 9:00-14:00

Kupię części
 Kupię stare motocykle - części 505-529-328

Dom i ogród
 Oferuję zbiorniki betonowe ekologiczne z przeznaczeniem na: - szambo, - szambo ekologiczne -ścieki, -gnojówkę, -gnojownicę, -deszczówkę, -ziemianki itp. Zbiorniki o wielkości 2,4,6,8,10,12,13 tysięcy litrów. Sprzedajemy szamba kompletne z KOMINKIEM, PŁYTĄ I WŁAZEM BETONOWYM. Każdy zbiornik poddajemy kontroli jakości i próbie szczelności zbiornika. Zbiorniki posiadają Certyfikat EU oraz atesty potrzebne do odbioru szamba na terenie Polski i w krajach Unii Europejskiej. Zbiorniki są monolityczne to znaczy odlewane w całości z betonu klasy B-25, B-30. Maksymalny czas montażu standardowego zbiornika do 30 minut. ZAPEWNIAMY TRANSPORT ORAZ MONTAŻ. Szamba od producenta. Szamba od 4 do 12 tysięcy litrów. PŁYTY NAJAZDOWE PRZEJEZDNE DLA CIĘŻARÓWEK! ZADZWOŃ LUB WYŚLIJ SMSA O TREŚCI KONTAKT ODDZWONIĘ. Zbiorniki posiadają 5-letnią gwarancję. Tel. 660 513 599 Radosław szamba.x.betonowe@gmail.com W sprawie ceny proszę o kontakt

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie