REKLAMA
REKLAMA

Moja aranżacja pokoju

29.06.2017 14:50 #karolczak
]Witam, chciałbym się poradzić.. sam remontowałem pokój w którym zamieszkam z moją narzeczoną.. kupiliśmy farbę z Beckersa "vivlid pink" i co dalej? Chciałbym na ścianie, gdzie będzie łóżko położyć tapetę- może coś z popieli? Reszta ścian w vivlid pink i bieli.. jak się do tego zabrać? Może macie jakieś inne pomysły? W pokoju będzie biurko, łóżko, ława, komoda stolik rtv i vitryna wąska. Meble w kolorze przeważającym - venge.Pokój 4,5x4,5. Drzwi i okno na przeciwległych ścianach.
29.06.2017 16:28 #Ekspert_Bondex
Intensywny odcień różu jakim jest vivid pink najlepiej będzie komponował się z jasną, delikatną barwą. Takim zabiegiem zdynamizujesz przestrzeń i nadasz jej charakteru. Nie będzie przytłaczająco i ponuro. W tym przypadku idealnie sprawdzi się biel, delikatna szarość czy zgaszony beż. Przygotowałam kilka kolorystycznych kompozycji, utrzymanej w podobnej tonacji: pocałunek gejszy oraz natchnienie/ jedwabny popiel/ naturalna bawełna/ zmysłowa perła/ pachnąca orchidea. Więcej kolorów znajdziesz na www.dekoral.pl

Ekspert Dekoral
30.06.2017 08:07 #karolczak
Biel jakoś średnio mi się widzi, ale pozostałe kolory wydają się już być dosyć ciekawą propozycją, którą na pewno wezmę pod uwagę. A jeszcze jakieś inne konkretne sugestie?
28.07.2017 02:22 #katka
Teraz jest dużo inspiracji w sieci, także można znaleźć sporo pomysłów. Według mnie jak nie ma się zmysłu estetycznego, to nie ma się co brać za samodzielne urządzanie mieszkania. Zobaczcie sobie ofertę http://perfectspace.pl/, ta firma działa na terenie Warszawy, urządzają i wykańczają domy i mieszkania pod klucz. Oferują również odbiory mieszkań, home staging, pomagają w zakupie nieruchomości.
08.08.2017 09:16 Jerdens
Jeśli urządzasz pokój to załóż jeszcze dobrą wykłądzinę. Myślę, że te wykładziny pcv warszawa byłyby dobre. Mam takie u siebie i jestem zadowolony. Polecam.

24/495 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie