REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Mój mąż z zawodu jest dyrektorem

# clio

01.02.2006 09:20

mój mąż z zawodu jest dyrektorem i mówi żebyście się tak nie podniecali tymi Katowicami. bo umarłym potrzebna jest modlitwa a teraz na tym nieszczęściu widowisko i kariery robią żywi.Tak mówi mój mąż a on wie co mówi bo jest dyrektorem.

# gosc

01.02.2006 10:24

clio, przymknij się już i wstydu oszczędź lekturą twoich wypocin (mowa o tym i innych wypowiedziach). Czy tylko dlatego, że nie dotknęło cię to nieszczęście to nie masz szacunku dla ludzi w cierpieniu i dla zmarłych ofiar tej katastrofy? Co ty chcesz udowodnić, oczywiście nie licząc własnej głupoty?

# clio

01.02.2006 11:19

o zmarli na pewno się cieszą że pochylasz nad nimi czoło i płoniesz świętym oburzeniem.na pewno poczuli ulgę że cała polska ogląda trzy dni jak wyciągają ich po kawałku.i tak bardzo bardzo współczują.a po wspaniałym przedstawieniu-zaćma. wsiadają do swoich białych autek i zapierda......ją po warszawie(oczywiście rozgrzeszeni bo powodowani świętym oburzeniem)cóż ktoś sie nawinie może i pod koła ale to już nie tragedia bo zginie jeden najwyżej pięciu.nie trybisz krzysiu to nie płacz bo na ch.j płacz potrzebny twój.tak mówi mój mąż a on wie bo jest dyrektorem

REKLAMA

# karmi

01.02.2006 11:22

Fakt jest faktem.Politycy PiSu (szczególnie ) mysla że na tej tragedi zrobią dodatkowe punkty .Dla mnie śmieszne jest to że Marcinkiewicz na spotkanie z ratownikami poprosił psy .Powinien do kazdego coś powiedzieć i je poglaskać .

# gosc

01.02.2006 15:50

Każda frakcja polityczna zrobiłaby dokładnie to samo, co robi obecna ekipa. Tylko za młodzi jesteście, aby to zrozumieć i podniecacie się każdymi nowymi wyborami.

# clio

01.02.2006 16:07

szacunek -jak ty misiu okazałeś? podniosłeś współczynnik oglądalności? na ch.j im taki szacunek. z takich szacunkowych jak ty to cieszą się tylko dziennikarze.tak mówi mój mąż a on wie bo jest dyrektorem

REKLAMA

# piotrek

01.02.2006 17:15

clio, a Twój mąż ma może fajną sekretarkę

# clio

02.02.2006 10:08

bardzo fajną! bardzo ją lubimy.

# gosc

06.02.2006 16:13

clio, a może i Matko, nudna jest ta twoja prowokacja

REKLAMA

# clio

07.02.2006 17:28

no ja się bawię świetnie

# szafy wnękowe

26.09.2016 22:06

fajnie mieć meza dyrektora
__________
http://www.lober.pl/szafy.php
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe