REKLAMA
REKLAMA

01.09.2017 15:04 #kopacz pospolity
Wszystko fajnie , tylko dlaczego wynajęcie boiska czy hali kosztuje tyle że stać na to tylko korporacje i "kluby" prowadzące komercyjne szkolenia , a dla prawdziwych sportowców amatorów trenujących za swoje składki jest za drogo
05.09.2017 14:34 Sylgert
No niech inwestują w sport. Ja tam jestem za tym żeby jak najwięcej lokalizacji powstawało sportowych oraz stadionów czy orlików. Ja teraz sobie kupiłem narty na http://www.twoje-narty.pl/ i zamierzam się uczyć zjeżdżać.
05.09.2017 14:51 #Ło boszeee znowu reklama
Sylgert napisał 05.09.2017 14:34

No niech inwestują w sport. Ja tam jestem za tym żeby jak najwięcej lokalizacji powstawało sportowych oraz stadionów czy orlików. Ja teraz sobie kupiłem narty na http://www.twoje-narty.pl/ i zamierzam się uczyć zjeżdżać.
To zjeżdżaj z tego forum.
05.09.2017 15:04 #ustalecza
twoje narty - ten portal jest zawirusowany, nie wchodzić

43/1872 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi inne
 jestem dawcą nasienia dla każdej chętnej pary,kobiety która stara się o dziecko a nie może go mieć z różnych przyczyn. Młody zdrowy mężczyzna 24 lata, 170cm wzrostu, zielone oczy, krótkie rude włosy osobiście pomogłem dziewiętnastu parą . numer kontaktowy 726738296

Usługi stolarskie
 Produkcja i montaż różnego rodzaju OKIEN, DRZWI, Dystrybucja BRAM garażowych, wjazdowych oraz przemysłowych, AUTOMATYKA, ROLETY zewnętrzne i wewnętrzne, PRZĘSŁA ogrodzeniowe, ŻALUZJE, VERTICALE, PLISY - bezpłatna wycena. Zapraszam do współpracy 502 895 760

Dam pracę
 Panie do sprzątania po budowie 12 zł/h netto. Tel. 531-584- 861

Różne
 www.obuwie-torebki-odziez.pl Nowy sklep internetowy, oferujemy nowe, powystawowe, markowe obuwie, torebki, odzież znanych firm. Naszą ofertę znajdziesz bezpośrednio na stronie www.obuwie-torebki-odziez.pl lub na allegro/c-imex. Wysyłamy zakupy na cała Polskę, wciągu 2 dni dostarczy kurier zakupy pod wskazany adres. Zapraszamy!

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie