REKLAMA
REKLAMA

Mieszkanie w ramach MDM

10.11.2016 12:00 #Darma
Witam, szukamy z mężem 3 pokojowego mieszkania w Warszawie lub okolicach, najlepiej takiego które łapało by się na dofinansowanie MDM. Zależałoby nam na dobrym dojeździe do centrum Warszawy, bezpiecznej okolicy i przedszkolu w pobliżu. Czy ktoś kojarzy jakieś atrakcyjne oferty, nowe inwestycje?
15.11.2016 11:23 #Grzegorz
W Markach buduje się osiedle segmentów do 75 mkw na ulicy Jutrzenki, blisko przedszkola, sklepy i przystanek. Oni chyba mają MDM, ale nie wiem.
15.11.2016 11:32 #Zaran
W Pruszkowie będzie Lipowa 57 - spokojna okolica niedaleko Komorowa, przy samej stacji WKD, czyli tylko 23 minuty do centrum Warszawy, i bliziutko obwodnica
15.11.2016 12:49 #Ana
W Markach niedaleko Jeziora Czarnego buduje się Metropolitan Park, tuż przy lesie, mieszkania w ramach MDM, ma być przedszkole i sklep na terenie. Marki bardzo polecam - dojazd do Warszawy jest bardzo dobry, S8 i 1 strefa biletowa.
26.01.2017 12:24 DSconstruction
Jeżeli szukacie 3 pokojowego mieszkania to koniecznie odwiedź stronę DSconstruction.pl gdzie na pewno znajdziecie swoje wymarzone M w cichej i spokojnej okolicy pod Warszawą :)
31.01.2017 22:28 #Darma
Cześć, dzięki wszystkim za polecenia :) Przejrzałam sobie oferty i poważnie zastanawiam się nad Markami :) Póki co chyba wygrywa Metropolitan bo bardzo podoba mi się idea ogrodu na własność :D
04.02.2017 10:22 Jalma
A kojarzysz konkretnie jakie są warunki mdm? To ważne np jaki metraż mieszkanie posiada. Ogólnie warunków jest trochę, może przeczytaj je na stronie http://www.mieszkaniedm.pl/ z tego co mnie wiadomo, wiele młodym ludziom udało się takie dofinansowanie otrzymać, To o wiele lżejszy start w przyszłość, prawda?
16.02.2017 08:52 #Anna Halicka
Sama też od jakiegoś czasu rozglądam się za mieszkaniami w ramach tego programu i bardzo ciekawą ofertą wydaje mi się ta z http://www.bliskitarchomin.com/ . Dostępne tam nieruchomości znajdują się blisko Zalewu Zegrzyńskiego, a co więcej pod względem cenowym propozycja ta także wydaje mi się bardzo ciekawa. Będę musiała wybrać do do biura sprzedaży Grupo Lar i na miejscu dowiedzieć się o wszelkie szczegóły:)

86/484 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie