REKLAMA
REKLAMA

Mieszkanie w Markach - czy warto?

31.12.2016 22:54 #Pola
Witam, pracuję i wynajmuję mieszkanie w Warszawie. Teraz zastanawiam się nad zakupem mieszkania w Markach. Warto? Czy jeśli pracuję w Warszawie (Żoliborz) i musiałabym dojeżdżać to to się opłaca?
Jak ogólnie Marki wypadają pod kątem jakości życia?
08.01.2017 16:29 #nisia
Ja Marki uwielbiam, dużo zieleni, spokój, no i niższe ceny niż w Warszawie. Co do dojazdów, to myślę, że spoko, to w końcu 1 strefa biletowa.
16.01.2017 13:54 Kobyłka Dom
A może warto zastanowić się nad zamieszkaniem w ciekawym czteropiętrowym bloku pod Warszawą np. w Kobyłce na Osiedlu przy lesie (inwestycja Kobyłka Dom). Kilka zalet: tylko 17 km od Warszawy, droga wojewódzka nr 634, linia kolejowa nr 6 z Warszawy do Białegostoku, tylko 20 min. pociągiem (kursują bardzo często) do Warszawy Wileńskiej połączonej z linią metra, przy samym Osiedlu autobus linii W (40 min. do centrum Warszawy), rezerwat przyrody, 26%powierzchni Kobyłki stanowią lasy, szkoły, przedszkola, place zabaw, 96 bezpłatnych hot-spotów WiFi, kąpielisko z plażą "Glinianki", lodowisko, w Wołominie duży basen. W pobliżu Galeria Wołomin, Centrum Handlowe M1, Park Handlowy Targówek. Wszystko to za znacznie mniejsze pieniące za metr kwadratowy mieszkania niż w Warszawie a do tego cisza, spokój i dobrze zainwestowane pieniądze. Gdyby ktoś z Państwa był zainteresowany serdecznie zapraszam do kontaktu: biuro@kobylkadom.pl
19.01.2017 10:12 Kobyłka Dom
Serdecznie zapraszam na stronę inwestycji Osiedle przy lesie w Kobyłce www.kobylkadom.pl ceny już od 3.600 zł brutto za m2. Tylko 5 minut pieszo do stacji kolejowej. mail: biuro@kobylkadom.pl
26.01.2017 12:21 DSconstruction
Ciężko powiedzie czy warto, ponieważ w wielu przypadkach jest to indywidualna sprawa, równie ładną i ciekawa okolicą jest Żyrardów lub Grójec, a mieszkania deweloperskie znajdziesz tam taniej, zobacz na DSconstruction.pl
31.01.2017 16:32 #Gustawek
Grójec to chyba jednak trochę daleko w porównaniu do Marek jeśli chodzi o dojazdy do Warszawy ;) Od siebie mogę Marki polecić, osobiście dojeżdżam do Wawy samochodem, ale żona i córka jeżdżą komunikacją i naprawdę nie ma problemu. Opłaca się to na pewno o tyle że ceny nowych mieszkań nawet w bardzo wysokim standardzie są drastycznie niższe niż w Wawie, a blisko, no i infrastruktura w najbliższej okolicy też jest dobra.
31.01.2017 22:59 #Lisia
Też myślę że warto, ja się tak przeprowadziłam i nie żałuję :) Okolica jest super, spełniłam swoje marzenie o mieszkaniu bliżej natury, jednocześnie nie opuszczając cywilizacji ;) Nie wyobrażam sobie lepszego miejsca do wychowywania dzieci.
05.02.2017 16:07 Jalma
Moim zdaniem warto zakupić tam mieszkanie, tylko lepiej starać się o MDM :) Mam nadzieję, że wiesz o istnieniu takiego dofinansowania? jeżeli jest Ci ono jeszcze obce to zerknij tutaj http://www.mieszkaniedm.pl/ . Moim zdaniem to jeden z lepszych programów jakie Panstwo mogło nam zafundować.
05.02.2017 19:35 #lania
Warto, dla mnie to idealne miejsce dla osób, pracujących w stolicy, ale niekoniecznie chcących tam mieszkać. Jest spokojniej, dużo zieleni, ale jednak do Warszawy bardzo blisko i łatwo można dojechać. Komunikacja zresztą jeździ tam normalnie w 1 strefie. Co do mdm to jak najbardziej się zgadzam. Chociaz teraz to chyba dopiero na 2018 będą środki.
08.02.2017 09:30 #adamkorlicki
Radzymin ma również świetne osiedle w centrum - Akacjową Aleję. Ponad 4k za metr mieszkania, raczej na lepszych warunkach nie da się czegoś konkretnego znaleźć. A jak to będzie wyglądało dalej? Trudno przewidzieć - na pewno warunki są sprzyjające i ludzie będą chcieli uciekać do mniejszych miejscowości. Trudno to sobie wyobrazić inaczej.
12.02.2017 15:07 #olgaaa
Wcale nie tak cieżko znaleźć. Ja kupuję w Markach za 3900 za metr. A mieszkanie naprawę super i jednak Marki są bliżej Warszawy niż Radzymin.
13.02.2017 09:30 #rako
to nadal tylko marki........Warszawa zaczyna się od Wileńskiego
18.02.2017 19:28 #reniatka
Dla Ciebie "tylko", ale nie dla każdego. Dla mnie miejsce idealne, bo nie chciałabym wychowywać dzieci w wielkim mieście, w zgiełku, w wieżowcu, w którym nawet nie zna się najbliższych sąsiadów. Wolę mniejsze bloki, bardziej kameralne osiedla, z placem zabaw, przedszkolem, a takie właśnie osiedle metropolitan park, gdzie zdecydowaliśmy się kupic.
20.02.2017 15:49 #żałosne
metropolitan park powiadasz bauhahhahahahah ach te aspiracje dewelopmentów, chwytliwe nazwy, tęsknota za miastem itp, etc
20.02.2017 15:49 #Pola
rako, do czasu, wkrótce się może okazać że dowolne miasto będzie częścią Warszawy ;P

Coraz bardziej się przekonuję i chyba będę się decydować na Marki, dzięki wielkie za wszystkie odpowiedzi :)

olgaaa, kupujesz używane mieszkanie czy nowe?
24.02.2017 20:02 #olgaaa
Nowe, od dewelopera, z ogródkiem :) Bardzo ładnie położone. W pobliżu las, jezioro... Ja się zakochałam w tej okolicy :)
27.02.2017 10:12 #oranje
Okolice marek zaiste przepiękne, kupa kloszardów, lasy przepełnione wrakami aut i zakopanymi trupami, strach tam wyjść nawet w dzień. Jezioro to zwykły ściek, od lat okoliczni mieszkańcy psy i koty tam topią oraz wywalają śmieci.
28.02.2017 13:43 #Onion
Ja myślę że warto, mieszkam tu od kilku lat i naprawdę jest spoko, zdecydowanie lepiej mi się mieszka niż w Warszawie. I nie ma tu takich frustratów jak #oranje , to też duży plus :P
28.02.2017 14:16 #oranje
zostań tam, proszę.
14.03.2017 10:44 #PawełT
Jeżeli nie przeszkadza Ci mieszkanie pod Warszawą zamiast w Warszawie to moim zdaniem warto. Zwłaszcza teraz jak Marki są w 1ej strefie jakby nie patrzeć to stówka miesięcznie w kieszeni a przy kredycie na mieszkanie każdy grosz się liczy. My jesteśmy właśnie w trakcie załatwiania kredytu bo na mieszkanie już się zdecydowaliśmy (na Promiennej w Markach, od Mazovia Development). Tak naprawdę w Markach czuje się nie jak w miejscowości pod Wawą tylko jak w obrzeżnej dzielnicy Wawy.
14.03.2017 10:50 #karol80
a po co ten spam ? mazovia......akurat wybraleś najgorzej jak mogłeś, nie dość że marki to jeszcze słaby deweloper.....gratulacje
21.04.2017 09:22 #kostans
Zamieszkamy w Radzyminie, ale dopiero w kolejnym roku. Mieszkanie na nowej części Akacjowej Alei - nie możemy się doczekać. Aktualnie wynajmujemy. Był plan na Wawę, ale tutaj nawet zdolności kredytowej nie mamy, ceny z kosmosu. Pod miastem 150 tysięcy taniej - wolimy być na dojeździe.
28.04.2017 23:56 #zuza299
Na Mokotowie powstała świetna inwestycja. Zerknijcie sobie tutaj http://www.przyworonicza.com. Dobra lokalizacja to podstawa, szczególnie jeśli kupujemy mieszkanie na wynajem. Ja odebrałam mieszkanie. Było oczywiście kilka poprawek, ale poszło sprawnie jestem mega zadowolona. Polecam!
30.04.2017 11:47 dominikgala
Mi też Radzymin się podoba, ceny mieszkań faktycznie niższe, na przykład to co mają w ofercie ci od Akacjowej Alei. Dojazdy to jedno, ale jednak warto odpoczywać w zacisznym miejscu, które się kupuje nie za kosmiczne pieniądze.
04.05.2017 10:24 #trash
super, super super, jednego słoja mniej w wawie
02.06.2017 15:23 #nitka
Mieszkanie z ogródkiem to i w Inwestplanie można kupić, oczywiście w Warszawie, ceny nie są wygórowane więc warto sie zainteresować inwestycją
06.06.2017 17:46 dominikgala
A ma ktoś może bardziej szczegółowe informacje na temat tej Akacjowej Alei w Radzyminie? Strona wygląda fajnie, ceny zapowiadają się ciekawie, a przy tym inwestycja długa, więc chyba znajdują kupców. Ma ktoś informacje z pierwszej ręki?
07.06.2017 09:35 #stfu
widziałagala co brała....akurat akacjowa aleja to pasztet.................do miasta warszawa będziesz 3 godz jeździł, no i ten swojski krowi zapach.......bezcenne
27.06.2017 12:21 #kreda
Nienawidzę korków i nie wyobrażam sobie, że mogłabym dojeżdżać do pracy ponad dwie godziny... Wolę miasto bez dwóch zdań, metrem dotrę wszędzie szybko bez korków. Fajne osiedla to Wola, Grochów, i tam właśnie szukamy mieszkania.
01.07.2017 14:51 dominikgala
Akacjowa Aleja w Radzyminie to chyba taka inwestycja, której warto się nieco bliżej przyjrzeć. Ceny niższe niż w Warszawie, a dojazd wydaje się być na tyle komfortowy by rozważyć codzienne podróże. Oczywiście, to generuje jakieś koszty, ale z drugiej strony mieszkanie w zieleni i spokoju mniejszej miejscowości.
03.07.2017 10:32 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."
03.07.2017 10:33 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."..
07.07.2017 00:00 #serenaa
A dlaczego akurat w Markach? Czemu nie jakoś bliżej centrum? Może np. Białołęka? Tzn pytam ze względu na to, że sama jestem na etapie poszukiwań mieszkania i właśnie 15 lipca wybieram się na dni otwarte tej inwestycji: www.bliskitarchomin.com. Może ktoś by się ze mną wybrał? Słyszałam, że mają wtedy dawać jakieś specjalne oferty więc jestem ciekawa co mi zaproponują. Ogólnie ceny mają bardzo w porządku bo od 5650 zł/m2, co dla mnie w sumie jest naprawdę ok. Ja nawet pprzez chwilę nie pomyślałam w suime o mieszknaiu gdzieś pod WArszawą, nie wchodzi to w grę :p
07.07.2017 08:35 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."...
07.07.2017 19:24 #kazko
W Markach same korki, dobrze że ta obwodnica powstaje. My wybraliśmy Grochów, z zakupu jesteśmy zadowoleni, deweloper inwestplan super się spisał i dużo nam pomógł w załatwianiu wszelkich formalności
10.07.2017 09:53 #stfffu
brawo ty

14/490 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie