REKLAMA
REKLAMA

Mieszkanie w Markach - czy warto?

31.12.2016 22:54 #Pola
Witam, pracuję i wynajmuję mieszkanie w Warszawie. Teraz zastanawiam się nad zakupem mieszkania w Markach. Warto? Czy jeśli pracuję w Warszawie (Żoliborz) i musiałabym dojeżdżać to to się opłaca?
Jak ogólnie Marki wypadają pod kątem jakości życia?
08.01.2017 16:29 #nisia
Ja Marki uwielbiam, dużo zieleni, spokój, no i niższe ceny niż w Warszawie. Co do dojazdów, to myślę, że spoko, to w końcu 1 strefa biletowa.
16.01.2017 13:54 Kobyłka Dom
A może warto zastanowić się nad zamieszkaniem w ciekawym czteropiętrowym bloku pod Warszawą np. w Kobyłce na Osiedlu przy lesie (inwestycja Kobyłka Dom). Kilka zalet: tylko 17 km od Warszawy, droga wojewódzka nr 634, linia kolejowa nr 6 z Warszawy do Białegostoku, tylko 20 min. pociągiem (kursują bardzo często) do Warszawy Wileńskiej połączonej z linią metra, przy samym Osiedlu autobus linii W (40 min. do centrum Warszawy), rezerwat przyrody, 26%powierzchni Kobyłki stanowią lasy, szkoły, przedszkola, place zabaw, 96 bezpłatnych hot-spotów WiFi, kąpielisko z plażą "Glinianki", lodowisko, w Wołominie duży basen. W pobliżu Galeria Wołomin, Centrum Handlowe M1, Park Handlowy Targówek. Wszystko to za znacznie mniejsze pieniące za metr kwadratowy mieszkania niż w Warszawie a do tego cisza, spokój i dobrze zainwestowane pieniądze. Gdyby ktoś z Państwa był zainteresowany serdecznie zapraszam do kontaktu: biuro@kobylkadom.pl
19.01.2017 10:12 Kobyłka Dom
Serdecznie zapraszam na stronę inwestycji Osiedle przy lesie w Kobyłce www.kobylkadom.pl ceny już od 3.600 zł brutto za m2. Tylko 5 minut pieszo do stacji kolejowej. mail: biuro@kobylkadom.pl
26.01.2017 12:21 DSconstruction
Ciężko powiedzie czy warto, ponieważ w wielu przypadkach jest to indywidualna sprawa, równie ładną i ciekawa okolicą jest Żyrardów lub Grójec, a mieszkania deweloperskie znajdziesz tam taniej, zobacz na DSconstruction.pl
31.01.2017 16:32 #Gustawek
Grójec to chyba jednak trochę daleko w porównaniu do Marek jeśli chodzi o dojazdy do Warszawy ;) Od siebie mogę Marki polecić, osobiście dojeżdżam do Wawy samochodem, ale żona i córka jeżdżą komunikacją i naprawdę nie ma problemu. Opłaca się to na pewno o tyle że ceny nowych mieszkań nawet w bardzo wysokim standardzie są drastycznie niższe niż w Wawie, a blisko, no i infrastruktura w najbliższej okolicy też jest dobra.
31.01.2017 22:59 #Lisia
Też myślę że warto, ja się tak przeprowadziłam i nie żałuję :) Okolica jest super, spełniłam swoje marzenie o mieszkaniu bliżej natury, jednocześnie nie opuszczając cywilizacji ;) Nie wyobrażam sobie lepszego miejsca do wychowywania dzieci.
05.02.2017 16:07 Jalma
Moim zdaniem warto zakupić tam mieszkanie, tylko lepiej starać się o MDM :) Mam nadzieję, że wiesz o istnieniu takiego dofinansowania? jeżeli jest Ci ono jeszcze obce to zerknij tutaj http://www.mieszkaniedm.pl/ . Moim zdaniem to jeden z lepszych programów jakie Panstwo mogło nam zafundować.
05.02.2017 19:35 #lania
Warto, dla mnie to idealne miejsce dla osób, pracujących w stolicy, ale niekoniecznie chcących tam mieszkać. Jest spokojniej, dużo zieleni, ale jednak do Warszawy bardzo blisko i łatwo można dojechać. Komunikacja zresztą jeździ tam normalnie w 1 strefie. Co do mdm to jak najbardziej się zgadzam. Chociaz teraz to chyba dopiero na 2018 będą środki.
08.02.2017 09:30 #adamkorlicki
Radzymin ma również świetne osiedle w centrum - Akacjową Aleję. Ponad 4k za metr mieszkania, raczej na lepszych warunkach nie da się czegoś konkretnego znaleźć. A jak to będzie wyglądało dalej? Trudno przewidzieć - na pewno warunki są sprzyjające i ludzie będą chcieli uciekać do mniejszych miejscowości. Trudno to sobie wyobrazić inaczej.
12.02.2017 15:07 #olgaaa
Wcale nie tak cieżko znaleźć. Ja kupuję w Markach za 3900 za metr. A mieszkanie naprawę super i jednak Marki są bliżej Warszawy niż Radzymin.
13.02.2017 09:30 #rako
to nadal tylko marki........Warszawa zaczyna się od Wileńskiego
18.02.2017 19:28 #reniatka
Dla Ciebie "tylko", ale nie dla każdego. Dla mnie miejsce idealne, bo nie chciałabym wychowywać dzieci w wielkim mieście, w zgiełku, w wieżowcu, w którym nawet nie zna się najbliższych sąsiadów. Wolę mniejsze bloki, bardziej kameralne osiedla, z placem zabaw, przedszkolem, a takie właśnie osiedle metropolitan park, gdzie zdecydowaliśmy się kupic.
20.02.2017 15:49 #żałosne
metropolitan park powiadasz bauhahhahahahah ach te aspiracje dewelopmentów, chwytliwe nazwy, tęsknota za miastem itp, etc
20.02.2017 15:49 #Pola
rako, do czasu, wkrótce się może okazać że dowolne miasto będzie częścią Warszawy ;P

Coraz bardziej się przekonuję i chyba będę się decydować na Marki, dzięki wielkie za wszystkie odpowiedzi :)

olgaaa, kupujesz używane mieszkanie czy nowe?
24.02.2017 20:02 #olgaaa
Nowe, od dewelopera, z ogródkiem :) Bardzo ładnie położone. W pobliżu las, jezioro... Ja się zakochałam w tej okolicy :)
27.02.2017 10:12 #oranje
Okolice marek zaiste przepiękne, kupa kloszardów, lasy przepełnione wrakami aut i zakopanymi trupami, strach tam wyjść nawet w dzień. Jezioro to zwykły ściek, od lat okoliczni mieszkańcy psy i koty tam topią oraz wywalają śmieci.
28.02.2017 13:43 #Onion
Ja myślę że warto, mieszkam tu od kilku lat i naprawdę jest spoko, zdecydowanie lepiej mi się mieszka niż w Warszawie. I nie ma tu takich frustratów jak #oranje , to też duży plus :P
28.02.2017 14:16 #oranje
zostań tam, proszę.
14.03.2017 10:44 #PawełT
Jeżeli nie przeszkadza Ci mieszkanie pod Warszawą zamiast w Warszawie to moim zdaniem warto. Zwłaszcza teraz jak Marki są w 1ej strefie jakby nie patrzeć to stówka miesięcznie w kieszeni a przy kredycie na mieszkanie każdy grosz się liczy. My jesteśmy właśnie w trakcie załatwiania kredytu bo na mieszkanie już się zdecydowaliśmy (na Promiennej w Markach, od Mazovia Development). Tak naprawdę w Markach czuje się nie jak w miejscowości pod Wawą tylko jak w obrzeżnej dzielnicy Wawy.
14.03.2017 10:50 #karol80
a po co ten spam ? mazovia......akurat wybraleś najgorzej jak mogłeś, nie dość że marki to jeszcze słaby deweloper.....gratulacje
21.04.2017 09:22 #kostans
Zamieszkamy w Radzyminie, ale dopiero w kolejnym roku. Mieszkanie na nowej części Akacjowej Alei - nie możemy się doczekać. Aktualnie wynajmujemy. Był plan na Wawę, ale tutaj nawet zdolności kredytowej nie mamy, ceny z kosmosu. Pod miastem 150 tysięcy taniej - wolimy być na dojeździe.
28.04.2017 23:56 #zuza299
Na Mokotowie powstała świetna inwestycja. Zerknijcie sobie tutaj http://www.przyworonicza.com. Dobra lokalizacja to podstawa, szczególnie jeśli kupujemy mieszkanie na wynajem. Ja odebrałam mieszkanie. Było oczywiście kilka poprawek, ale poszło sprawnie jestem mega zadowolona. Polecam!
30.04.2017 11:47 dominikgala
Mi też Radzymin się podoba, ceny mieszkań faktycznie niższe, na przykład to co mają w ofercie ci od Akacjowej Alei. Dojazdy to jedno, ale jednak warto odpoczywać w zacisznym miejscu, które się kupuje nie za kosmiczne pieniądze.
04.05.2017 10:24 #trash
super, super super, jednego słoja mniej w wawie

34/476 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie