REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkanie pod Warszawą

21.03.2017 03:23 #Młodziak
Czy warto zamieszkać pod Warszawą
22.03.2017 05:32 #Janka12
Moim zdaniem lepiej pod Warszawą niż w mieście. Masz szansę mieszkać blisko i bez smogu. Warto jednak zwrócić uwagę na położenie mieszkania, bliskość potrzebnej infrastruktury i komunikacja z Warszawą. Ciekawe są propozycje http://www.poziom.waw.pl/ w Rembertowie.
28.03.2017 09:22 #kosters
Akacjowa Aleja jest dobrym przykładem, ale przecież ogólnie od wielu lat pod tym względem widoczne są spore zmiany. My też kiedyś braliśmy pod uwagę wyłącznie stolicę. Teraz patrzymy na to zupełnie inaczej. Mniejsze miejscowości mają swój urok, życie w nich nie jest takie kosztowne - akurat pod tym względem zaszły diametralne zmiany. Już nie te czasy.
29.03.2017 08:14 #Robert 000
Zdecydowanie warto - i lepiej niż w centrum :) Sam wprawdzie nie mam mieszkania w Warszawie, ale byłem swego czasu tu, więc wiem o czym piszę. Cisza i spokój :)
03.04.2017 09:27 #kiskon
Akacjowa Aleja w Radzyminie. Mniejsze miejscowości mają swój urok i zdecydowanie radzę właśnie je - dużo atrakcyjniejsze otoczenie, ciekawsze, niższe koszty, ładniejsze mieszkania. Czy stolica naprawdę ma sens? Moim zdaniem średnio - kiedyś miała, teraz to już nic ciekawego.
13.04.2017 23:53 #pasja
Również wolę pod Warszawą, głównie ze względu na cenę, a ja potrzebuję przestrzeni dla rodziny, a nie małej klitki, byle w centrum. A na mieszkanie o większej powierzchni w Warszawie nie moglibyśmy sobie pozwolić, dlatego rozglądamy się po okolicy. Póki co Marki górą :)
14.04.2017 09:26 #alicja plasz
Pewnie, że mniejsze miejscowości. Stolica jest zdecydowanie zbyt droga, aby można tam było normalnie żyć. Skoro pod miastem można zapłacić za mieszkanie nawet 150 tysięcy mniej, to nad czym się tutaj zastanawiać? Akurat pod tym względem wiele się zmieniło - kiedyś ludzie chcieli tylko stolicy, teraz zdecydowanie bardziej odpowiada im życie pod miastem.

247/2149 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie