REKLAMA
REKLAMA

Mieszkanie pod Warszawą

21.03.2017 03:23 #Młodziak
Czy warto zamieszkać pod Warszawą
22.03.2017 05:32 #Janka12
Moim zdaniem lepiej pod Warszawą niż w mieście. Masz szansę mieszkać blisko i bez smogu. Warto jednak zwrócić uwagę na położenie mieszkania, bliskość potrzebnej infrastruktury i komunikacja z Warszawą. Ciekawe są propozycje http://www.poziom.waw.pl/ w Rembertowie.
28.03.2017 09:22 #kosters
Akacjowa Aleja jest dobrym przykładem, ale przecież ogólnie od wielu lat pod tym względem widoczne są spore zmiany. My też kiedyś braliśmy pod uwagę wyłącznie stolicę. Teraz patrzymy na to zupełnie inaczej. Mniejsze miejscowości mają swój urok, życie w nich nie jest takie kosztowne - akurat pod tym względem zaszły diametralne zmiany. Już nie te czasy.
29.03.2017 08:14 #Robert 000
Zdecydowanie warto - i lepiej niż w centrum :) Sam wprawdzie nie mam mieszkania w Warszawie, ale byłem swego czasu tu, więc wiem o czym piszę. Cisza i spokój :)
03.04.2017 09:27 #kiskon
Akacjowa Aleja w Radzyminie. Mniejsze miejscowości mają swój urok i zdecydowanie radzę właśnie je - dużo atrakcyjniejsze otoczenie, ciekawsze, niższe koszty, ładniejsze mieszkania. Czy stolica naprawdę ma sens? Moim zdaniem średnio - kiedyś miała, teraz to już nic ciekawego.
REKLAMA
13.04.2017 23:53 #pasja
Również wolę pod Warszawą, głównie ze względu na cenę, a ja potrzebuję przestrzeni dla rodziny, a nie małej klitki, byle w centrum. A na mieszkanie o większej powierzchni w Warszawie nie moglibyśmy sobie pozwolić, dlatego rozglądamy się po okolicy. Póki co Marki górą :)
14.04.2017 09:26 #alicja plasz
Pewnie, że mniejsze miejscowości. Stolica jest zdecydowanie zbyt droga, aby można tam było normalnie żyć. Skoro pod miastem można zapłacić za mieszkanie nawet 150 tysięcy mniej, to nad czym się tutaj zastanawiać? Akurat pod tym względem wiele się zmieniło - kiedyś ludzie chcieli tylko stolicy, teraz zdecydowanie bardziej odpowiada im życie pod miastem.
16.08.2017 11:55 #hanka
A czemu miałoby nie być warto? Warto jak najbardziej! Nie ma hałasu, tylu zanieczyszczeń, lepsze miejsce do wychowywania dzieci :) Sama mieszkam pod warszawą w piasecznie i bardzo sobie chwalę! Obecnie mieszkamy w domu z teściami, ale już na jesieni przeprowadzamy się do nowego mieszkania
16.08.2017 14:53 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."...
17.08.2017 14:31 #Kornelia Jankowska
Ja jednak zdecydowałam się na zakup mieszkania w Warszawie. Obecnie mieszkam pod Warszawą ale wydaje sporo pieniędzy na dojazd a do tego zajmuje mi to dużo czasu. Dlatego z mężem zdecydowaliśmy się na zakup mieszkania na Wilanowie w Brzozowym Zakątku. Oboje pracujemy w Centrum więc dojazd będzie zdecydowanie lepszy niż z poza Warszawy. A w przyszłości jak będziemy mieć dzieci to i one będą miały bliżej do szkoły. A Polnord ma bardzo ładne te mieszkania na Brzozowym, jasne i przestronne.
17.08.2017 14:33 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,
17.08.2017 15:20 #metropolitanpark
Zapraszam do zapoznania się z ofertą inwestycji w podwarszawskich Markach.

Ze względu na powstającą obwodnicę, która zostanie oddana do ruchu po wakacjach roku 2017, komunikacja osiedla z pobliską Warszawą będzie przebiegała bardzo płynnie. W bliskiej odległości od osiedla znajdują się leśne tereny zielone oraz Jezioro Czarne, do którego dostać się będzie można powstającymi, nowymi ścieżkami rowerowymi, co sprzyjać będzie aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu.
Budynki, jak i osiedle, są kameralne. Podzielone są na budynki ośmio- i sześciorodzinne, składające się z dwóch pięter, z garażem i komórkami lokatorskimi na poziomie 0.
Mieszkania znajdujące się na piętrze pierwszym, mają wyjście na ogródek, z poziomu własnego ok. 8m2 tarasu.
Mieszkania znajdujące się na piętrze drugim posiadają klatkę schodową do wyłącznego użytku własnego, jak i ok. 8m2 taras.
Mieszkania są dwustronne - zach-wsch.
Dodatkową zaletą osiedla jest przedszkole na terenie osiedla oraz sklep.
Osiedle zamknięte.

Okolicę stanowi zabudowa segmentowa.

Ceny mieszkań zaczynają się już od 4 100 zł/m2
Odbiór mieszkań przewidywany jest na styczeń 2018 r.

Zapraszam do kontaktu, w celu uzyskania większej liczby informacji oraz wizyty na budowie, w celu wizualizacji przyszłego mieszkania.

kupswoje.pl
17.08.2017 15:48 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,..
23.08.2017 18:17 #mireklen
Mieszkania na obrzeżach miasta albo poza Warszawa to jeden plus ale potem już tylko cała masa minusów, między innymi dojazdy i korki, lepiej wybrać spokojne osiedle w mieście takie jak nowe Odolany, cenowo pewnie wyjdzie podobnie.
23.08.2017 18:39 #Eni
#mireklen napisał(a) 23.08.2017 18:17

Mieszkania na obrzeżach miasta albo poza Warszawa to jeden plus ale potem już tylko cała masa minusów, między innymi dojazdy i korki, lepiej wybrać spokojne osiedle w mieście takie jak nowe Odolany, cenowo pewnie wyjdzie podobnie.
Nowe Odolany to tragedia. Żwirownia, złomowisko, ciągły hałas i ciężarówki. Nie polecam.
REKLAMA
24.08.2017 09:06 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,...
29.08.2017 10:54 #hania444
A czemu miałoby nie byc warto, warto jak najbardziej! Nie ma hałasu, tylu zanieczyszczeń, lepsze miejsce do wychowywania dzieci :) Sama mieszkam pod Warszawą w Piasecznie i bardzo sobie to chwalę. Obecnie mieszkamy z teściami, ale już na jesieni przeprowadzamy się do nowego mieszkania - to inwestycja Dom Marzeń na Jana Pawła ;P
27.09.2017 14:10 #Kasztan
Ja nie mogła bym mieszkać na obrzeżach bo wykańczają mnie dojazdy. Dlatego chcę kupić mieszkanie najbliżej miejsca pracy. Myślę o Brzozowym Zakątku, są tam na sprzedaż jeszcze mieszkania i apartamenty. Zobaczymy jaką zdolność policzy nam bank. W każdym razie jak powstanie obwodnica to z domu będziemy mieć żaby skok do pracy co nam mocno ułatwi życie.
27.09.2017 15:16 #assrulezz
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom... ,...
15.11.2017 15:47 #mirek332
Jasne, że warto! Deweloperzy teraz coraz chętniej budują pod Warszawą. Sprawdź inwestycje w Piasecznie (Dom Marzeń), a przekonasz się, że to mieszkania na najwyższym poziomie, takie same jak na warszawskich osiedlach. A za tą samą cenę jest ono dużo większe.
16.11.2017 08:49 #bonanza_zielona
Słoiki zatrudnione w corp. dostają małpiego rozumu będąc w hotelu i widząc szwedzki stół. W szklanych biurach czują się jak w chmurach i odlatują. Pracuje od 10 lat w corpo z normalnymi ludźmi z miasta i nie ma takich ekscesów.
06.12.2017 10:36 #vb4ttg
Materiały które wykorzystujemy zapewniają najwyższą jakość wykonania budowy domu. Zapewniamy doradztwo dla naszych klientów oraz terminową realizację. http://roslandomdesign.pl/
06.12.2017 10:38 #syfiassssta reklama
Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.
02.05.2018 17:28 #Sylviana
Pod Warszawą buduje się fajne osiedle Aspen Park. Według mnie dużym plusem jest zróżnicowanie domów, bo nie są one wszystkie identyczne niczym klony. Osiedle jest zamknięte, z ochroną, droga dojazdowa nie łączy się z chodnikiem, więc nawet idąc na spacer z dzieckiem jest mniejsze ryzyko, że nagle wybiegnie. Jeżeli komuś nie przeszkadza to, że osiedle oddalone jest o ok. 40 km od Warszawy, to faktycznie fajne miejsce dla rodzin.
02.05.2018 22:24 #Syf reklamaa
Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy
08.05.2018 11:53 #StudentSGGW
Przepraszam za wtrącenie w dyskusję, ale potrzebuję państwa pomocy! Bardzo proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej używania roweru przez Warszawiaków. Uznałem, że to forum będzie bardzo dobrym miejscem by państwa znaleźć. Ankieta jest anonimowa i posłuży wyłącznie do napisania pracy dyplomowej w temacie ruchu rowerowego w Warszawie. Do wyrażenia opinii zapraszam szczególnie osoby powyżej 25 roku życia! Aczkolwiek młodsze osoby również będą mile widziane. Z góry dziękuję serdecznie!

Link do ankiety na Google Forms
23.05.2018 20:44 #AgaS
Stawiam na Piaseczno i Dom Marzeń! Jak już mieszkać pod Warszawą to w jakimś porządnym i przestrzennym mieszkaniu
25.05.2018 08:59 #syf rekklama
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ...
18.06.2018 09:58 #57Anna57
Witam. Oczywiście, że warto mieszkać pod Warszawą. Dojazdy nie są takie straszne, a jakość życia calkiem inna. Siostra kupiła dom w Ożarowie Mazowieckim od Home Premium ( wgl to jakieś 30 min od centrum, szok) i jest zadowolona. Cisza, spokój, dom też jest super standard, ogródek. wszystko jak trzeba.
18.06.2018 15:07 #ddddd
#syf rekklama napisał(a) 25.05.2018 08:59

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ...
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do pisania głupot w internecie w tak podły i poniżający sposób. Nigdy nie mieli przyjaciół, więc muszą dowartościować się w internecie.
Jak łatwo zesz.macić się dla uznania w sieci, którego i tak się nie otrzymuje. Żałosne...
18.06.2018 16:48 #elwirka
My się zdecydowaliśmy na budowę własnego kata, co prawda odrobinę za warszawą w kieruku Kampinosa ale domek z podwórkiem i ptaków śpiew wyjedzie nam tyle samo, co kupienie mieszkania gdzieś niedaleko pracy, a praca szybko sie zmienia :) Projekt wybraliśmy gotowy z Pracownia Projekty, zawsze odrobinę taniej,a można serio zaoszczędzić. Teraz wykańczamy też sami, układania paneli można się nauczyć z yt i wychodzi całkiem nieźle ;-)
19.06.2018 10:27 #syf reklama
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona..
20.06.2018 20:48 #WaldekO
Ja kupiłem swojej córce mieszkanie w Piasecznie. Długo z żoną szukaliśmy jej jakiegoś lokum, ale obecnie ciężko trafić coś w Warszawie w normalnej cenie. Obawialiśmy się trochę, że będzie problem z dojazdem, ale córka jest bardzo zadowolona i poleca wszystkim dookoła. Inwestycja nazywa się Dom Marzeń, warto sprawdzić zamiast wybierać drożyznę w stolicy!
20.06.2018 23:30 #Urrsuss
Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy
24.06.2018 20:40 #Kornel
Byle blisko kolejki i wszędzie dojedziesz :) Jak już się będziesz urządzać, wystarczy, że dodasz do mieszkanka jakieś fajne dodatki (o coś takiego mi chodzi, zobacz)
i wcale nie będzie gorzej jak w mieście
25.06.2018 23:07 #Grzegorz22
Mieszkania w Warszawie są bardzo drogie a poza Warszawą można za te same pieniądze mieć ładniejsze, większe i w ładniejszej okolicy mieszkanie. Mój kolega znalazł bardzo dobrze położone mieszkanie w Mińsku Mazowieckim http://www.phupartner.pl/
25.06.2018 23:09 #Grzegorz22
To dobry pomysł. Trzeba tylko wybrać taka okolicę, żeby mieć dobry dojazd do pracy blisko żłobek, przedszkole i szkołę.
25.06.2018 23:10 #Kielar
Ja wybrałem mieszkanie w Legionowie i tak własnie mam. Dojazd doskonałe, polecam.
25.06.2018 23:11 #Maliniak
E tam. Nie ma jal blisko miasta, wieczorem idziesz na bulwary, albo do kina...
26.06.2018 12:30 #maciek1
nie wiem czy jest sens pod warszawa bo dojazdy sa straszne, bardzo fajne miejsce jest na nowym osiedlu Miasteczko Wawer, kupuje tam mieszkanie 3 pokojowe, okna sa z widokiem na las, do centrum jest blisko a mieszka sie w zielonym miejscu co dla mnie jet swietnym rozwiazaniem w srodku miasta
26.06.2018 15:45 #borowy112
gownooo prawda to syf jest okropny

 213/3139 


  • Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 


Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
płeć: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię mieszkanie
 Rodzina szuka mieszkania na sprzedaż od właściciela bezpośrednio w Warszawie dzielnice Bemowo,Wola do 350tys.kontakt 515264182

Nieruchomości
 Witam.malzenstwo szuka mieszkania na sprzedaż od właściciela bezpośrednio w Warszawie dzielnice Bemowo,Wola do 350tys.kontakt 515264182

Usługi transportowe
 Nasza firma oferuje transport międzynarodowy towarów oraz organizuje przeprowadzki na wyspę Majorkę, Ibizę, Wyspy Kanaryjskie. Zapewniamy cały zakres usług: transport na Majorkę, Ibizę, Wyspy Kanaryjskie lub z Majorki, Ibizy, Wysp Kanaryjskich w wybrane przez klienta miejsce; demontaż, pakowanie, zabezpieczanie rzeczy na czas transportu; na życzenie klienta magazynowanie mienia. Posiadamy auta dostawcze, ciężarowe, chłodnie, plandeki, izotermy, blaszaki różnej wielkości i o różnej specyfikacji. Organizujemy przeprowadzki z Polski na Majorkę, Ibizę, Wyspy Kanaryjskie; z Majorki, Ibizy, Wysp Kanaryjskich do Polski ale również na liniach takich jak: Anglia - Majorka, Niemcy - Majorka, Francja - Majorka I wiele innych. Jako specjaliści w branży transportowej zapewniamy fachowe doradztwo, rzetelną obsługę i pomoc w planowaniu i organizacji transportu lub przeprowadzki. Zapraszamy do współpracy! Telefon: 696126142 Telefon: 506 525 960 E mail: jupiter.transport@wp.pl www.jupiter-transport.pl

Usługi motoryzacyjne
 NUMER EORI DLA TWOJEJ FILRMY EKSPRESOWO I WSZYSTKO PRZEZ INTERNET Nadamy Twojej firmie numer EORI nawet w 24h Nie chodź po urzędach , nie stój w kolejkach - załatw z nami wszystko przez internet. Każdy przedsiębiorca sprowadzający lub wysyłający towar choćby jednorazowo z poza unii europejskiej musi posiadać unikalny numer EORI , jesteśmy jedną z kilku firm w całej Polsce , która pomoże waszej firmie w uzyskanie tegoż numeru. Obsługujemy cały kraj i wystawiamy faktury VAT. Pełen zakres dla firm i osób fizycznych. Zarejestrujemy za Państwa pojazd: - rejestracja pojazdów zakupionych w kraju i za granicą, - przesiedlenia mienia - tłumaczenia przysięgłe - urząd celny - akcyza, zwrot akcyzy, - urząd skarbowy - vat23, vat24, vat- 25, - eurotax - darmowa wycena pojazdów, - opinie rzeczoznawców (legalnie obniżamy akcyzę do 65%), - ubezpieczenia OC, AC, NNW Będziemy reprezentować Ciebie we wszystkich urzędach w całej Polsce !


TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.