REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkanie pod Warszawą

21.03.2017 03:23 #Młodziak
Czy warto zamieszkać pod Warszawą
22.03.2017 05:32 #Janka12
Moim zdaniem lepiej pod Warszawą niż w mieście. Masz szansę mieszkać blisko i bez smogu. Warto jednak zwrócić uwagę na położenie mieszkania, bliskość potrzebnej infrastruktury i komunikacja z Warszawą. Ciekawe są propozycje http://www.poziom.waw.pl/ w Rembertowie.
28.03.2017 09:22 #kosters
Akacjowa Aleja jest dobrym przykładem, ale przecież ogólnie od wielu lat pod tym względem widoczne są spore zmiany. My też kiedyś braliśmy pod uwagę wyłącznie stolicę. Teraz patrzymy na to zupełnie inaczej. Mniejsze miejscowości mają swój urok, życie w nich nie jest takie kosztowne - akurat pod tym względem zaszły diametralne zmiany. Już nie te czasy.
29.03.2017 08:14 #Robert 000
Zdecydowanie warto - i lepiej niż w centrum :) Sam wprawdzie nie mam mieszkania w Warszawie, ale byłem swego czasu tu, więc wiem o czym piszę. Cisza i spokój :)
03.04.2017 09:27 #kiskon
Akacjowa Aleja w Radzyminie. Mniejsze miejscowości mają swój urok i zdecydowanie radzę właśnie je - dużo atrakcyjniejsze otoczenie, ciekawsze, niższe koszty, ładniejsze mieszkania. Czy stolica naprawdę ma sens? Moim zdaniem średnio - kiedyś miała, teraz to już nic ciekawego.
REKLAMA
13.04.2017 23:53 #pasja
Również wolę pod Warszawą, głównie ze względu na cenę, a ja potrzebuję przestrzeni dla rodziny, a nie małej klitki, byle w centrum. A na mieszkanie o większej powierzchni w Warszawie nie moglibyśmy sobie pozwolić, dlatego rozglądamy się po okolicy. Póki co Marki górą :)
14.04.2017 09:26 #alicja plasz
Pewnie, że mniejsze miejscowości. Stolica jest zdecydowanie zbyt droga, aby można tam było normalnie żyć. Skoro pod miastem można zapłacić za mieszkanie nawet 150 tysięcy mniej, to nad czym się tutaj zastanawiać? Akurat pod tym względem wiele się zmieniło - kiedyś ludzie chcieli tylko stolicy, teraz zdecydowanie bardziej odpowiada im życie pod miastem.
16.08.2017 11:55 #hanka
A czemu miałoby nie być warto? Warto jak najbardziej! Nie ma hałasu, tylu zanieczyszczeń, lepsze miejsce do wychowywania dzieci :) Sama mieszkam pod warszawą w piasecznie i bardzo sobie chwalę! Obecnie mieszkamy w domu z teściami, ale już na jesieni przeprowadzamy się do nowego mieszkania
16.08.2017 14:53 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."...
17.08.2017 14:31 #Kornelia Jankowska
Ja jednak zdecydowałam się na zakup mieszkania w Warszawie. Obecnie mieszkam pod Warszawą ale wydaje sporo pieniędzy na dojazd a do tego zajmuje mi to dużo czasu. Dlatego z mężem zdecydowaliśmy się na zakup mieszkania na Wilanowie w Brzozowym Zakątku. Oboje pracujemy w Centrum więc dojazd będzie zdecydowanie lepszy niż z poza Warszawy. A w przyszłości jak będziemy mieć dzieci to i one będą miały bliżej do szkoły. A Polnord ma bardzo ładne te mieszkania na Brzozowym, jasne i przestronne.
17.08.2017 14:33 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,
17.08.2017 15:20 #metropolitanpark
Zapraszam do zapoznania się z ofertą inwestycji w podwarszawskich Markach.

Ze względu na powstającą obwodnicę, która zostanie oddana do ruchu po wakacjach roku 2017, komunikacja osiedla z pobliską Warszawą będzie przebiegała bardzo płynnie. W bliskiej odległości od osiedla znajdują się leśne tereny zielone oraz Jezioro Czarne, do którego dostać się będzie można powstającymi, nowymi ścieżkami rowerowymi, co sprzyjać będzie aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu.
Budynki, jak i osiedle, są kameralne. Podzielone są na budynki ośmio- i sześciorodzinne, składające się z dwóch pięter, z garażem i komórkami lokatorskimi na poziomie 0.
Mieszkania znajdujące się na piętrze pierwszym, mają wyjście na ogródek, z poziomu własnego ok. 8m2 tarasu.
Mieszkania znajdujące się na piętrze drugim posiadają klatkę schodową do wyłącznego użytku własnego, jak i ok. 8m2 taras.
Mieszkania są dwustronne - zach-wsch.
Dodatkową zaletą osiedla jest przedszkole na terenie osiedla oraz sklep.
Osiedle zamknięte.

Okolicę stanowi zabudowa segmentowa.

Ceny mieszkań zaczynają się już od 4 100 zł/m2
Odbiór mieszkań przewidywany jest na styczeń 2018 r.

Zapraszam do kontaktu, w celu uzyskania większej liczby informacji oraz wizyty na budowie, w celu wizualizacji przyszłego mieszkania.

kupswoje.pl
17.08.2017 15:48 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,..
23.08.2017 18:17 #mireklen
Mieszkania na obrzeżach miasta albo poza Warszawa to jeden plus ale potem już tylko cała masa minusów, między innymi dojazdy i korki, lepiej wybrać spokojne osiedle w mieście takie jak nowe Odolany, cenowo pewnie wyjdzie podobnie.
23.08.2017 18:39 #Eni
#mireklen napisał(a) 23.08.2017 18:17

Mieszkania na obrzeżach miasta albo poza Warszawa to jeden plus ale potem już tylko cała masa minusów, między innymi dojazdy i korki, lepiej wybrać spokojne osiedle w mieście takie jak nowe Odolany, cenowo pewnie wyjdzie podobnie.
Nowe Odolany to tragedia. Żwirownia, złomowisko, ciągły hałas i ciężarówki. Nie polecam.
REKLAMA
24.08.2017 09:06 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,...
29.08.2017 10:54 #hania444
A czemu miałoby nie byc warto, warto jak najbardziej! Nie ma hałasu, tylu zanieczyszczeń, lepsze miejsce do wychowywania dzieci :) Sama mieszkam pod Warszawą w Piasecznie i bardzo sobie to chwalę. Obecnie mieszkamy z teściami, ale już na jesieni przeprowadzamy się do nowego mieszkania - to inwestycja Dom Marzeń na Jana Pawła ;P
27.09.2017 14:10 #Kasztan
Ja nie mogła bym mieszkać na obrzeżach bo wykańczają mnie dojazdy. Dlatego chcę kupić mieszkanie najbliżej miejsca pracy. Myślę o Brzozowym Zakątku, są tam na sprzedaż jeszcze mieszkania i apartamenty. Zobaczymy jaką zdolność policzy nam bank. W każdym razie jak powstanie obwodnica to z domu będziemy mieć żaby skok do pracy co nam mocno ułatwi życie.
27.09.2017 15:16 #assrulezz
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom... ,...
15.11.2017 15:47 #mirek332
Jasne, że warto! Deweloperzy teraz coraz chętniej budują pod Warszawą. Sprawdź inwestycje w Piasecznie (Dom Marzeń), a przekonasz się, że to mieszkania na najwyższym poziomie, takie same jak na warszawskich osiedlach. A za tą samą cenę jest ono dużo większe.
16.11.2017 08:49 #bonanza_zielona
Słoiki zatrudnione w corp. dostają małpiego rozumu będąc w hotelu i widząc szwedzki stół. W szklanych biurach czują się jak w chmurach i odlatują. Pracuje od 10 lat w corpo z normalnymi ludźmi z miasta i nie ma takich ekscesów.
06.12.2017 10:36 #vb4ttg
Materiały które wykorzystujemy zapewniają najwyższą jakość wykonania budowy domu. Zapewniamy doradztwo dla naszych klientów oraz terminową realizację. http://roslandomdesign.pl/
06.12.2017 10:38 #syfiassssta reklama
Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.
02.05.2018 17:28 #Sylviana
Pod Warszawą buduje się fajne osiedle Aspen Park. Według mnie dużym plusem jest zróżnicowanie domów, bo nie są one wszystkie identyczne niczym klony. Osiedle jest zamknięte, z ochroną, droga dojazdowa nie łączy się z chodnikiem, więc nawet idąc na spacer z dzieckiem jest mniejsze ryzyko, że nagle wybiegnie. Jeżeli komuś nie przeszkadza to, że osiedle oddalone jest o ok. 40 km od Warszawy, to faktycznie fajne miejsce dla rodzin.
02.05.2018 22:24 #Syf reklamaa
Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy
08.05.2018 11:53 #StudentSGGW
Przepraszam za wtrącenie w dyskusję, ale potrzebuję państwa pomocy! Bardzo proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej używania roweru przez Warszawiaków. Uznałem, że to forum będzie bardzo dobrym miejscem by państwa znaleźć. Ankieta jest anonimowa i posłuży wyłącznie do napisania pracy dyplomowej w temacie ruchu rowerowego w Warszawie. Do wyrażenia opinii zapraszam szczególnie osoby powyżej 25 roku życia! Aczkolwiek młodsze osoby również będą mile widziane. Z góry dziękuję serdecznie!

Link do ankiety na Google Forms
23.05.2018 20:44 #AgaS
Stawiam na Piaseczno i Dom Marzeń! Jak już mieszkać pod Warszawą to w jakimś porządnym i przestrzennym mieszkaniu
25.05.2018 08:59 #syf rekklama
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ...
18.06.2018 09:58 #57Anna57
Witam. Oczywiście, że warto mieszkać pod Warszawą. Dojazdy nie są takie straszne, a jakość życia calkiem inna. Siostra kupiła dom w Ożarowie Mazowieckim od Home Premium ( wgl to jakieś 30 min od centrum, szok) i jest zadowolona. Cisza, spokój, dom też jest super standard, ogródek. wszystko jak trzeba.
18.06.2018 15:07 #ddddd
#syf rekklama napisał(a) 25.05.2018 08:59

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ...
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do pisania głupot w internecie w tak podły i poniżający sposób. Nigdy nie mieli przyjaciół, więc muszą dowartościować się w internecie.
Jak łatwo zesz.macić się dla uznania w sieci, którego i tak się nie otrzymuje. Żałosne...
18.06.2018 16:48 #elwirka
My się zdecydowaliśmy na budowę własnego kata, co prawda odrobinę za warszawą w kieruku Kampinosa ale domek z podwórkiem i ptaków śpiew wyjedzie nam tyle samo, co kupienie mieszkania gdzieś niedaleko pracy, a praca szybko sie zmienia :) Projekt wybraliśmy gotowy z Pracownia Projekty, zawsze odrobinę taniej,a można serio zaoszczędzić. Teraz wykańczamy też sami, układania paneli można się nauczyć z yt i wychodzi całkiem nieźle ;-)
19.06.2018 10:27 #syf reklama
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona..
20.06.2018 20:48 #WaldekO
Ja kupiłem swojej córce mieszkanie w Piasecznie. Długo z żoną szukaliśmy jej jakiegoś lokum, ale obecnie ciężko trafić coś w Warszawie w normalnej cenie. Obawialiśmy się trochę, że będzie problem z dojazdem, ale córka jest bardzo zadowolona i poleca wszystkim dookoła. Inwestycja nazywa się Dom Marzeń, warto sprawdzić zamiast wybierać drożyznę w stolicy!
20.06.2018 23:30 #Urrsuss
Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy
24.06.2018 20:40 #Kornel
Byle blisko kolejki i wszędzie dojedziesz :) Jak już się będziesz urządzać, wystarczy, że dodasz do mieszkanka jakieś fajne dodatki (o coś takiego mi chodzi, zobacz)
i wcale nie będzie gorzej jak w mieście
25.06.2018 23:07 #Grzegorz22
Mieszkania w Warszawie są bardzo drogie a poza Warszawą można za te same pieniądze mieć ładniejsze, większe i w ładniejszej okolicy mieszkanie. Mój kolega znalazł bardzo dobrze położone mieszkanie w Mińsku Mazowieckim http://www.phupartner.pl/
25.06.2018 23:09 #Grzegorz22
To dobry pomysł. Trzeba tylko wybrać taka okolicę, żeby mieć dobry dojazd do pracy blisko żłobek, przedszkole i szkołę.
25.06.2018 23:10 #Kielar
Ja wybrałem mieszkanie w Legionowie i tak własnie mam. Dojazd doskonałe, polecam.
25.06.2018 23:11 #Maliniak
E tam. Nie ma jal blisko miasta, wieczorem idziesz na bulwary, albo do kina...
26.06.2018 12:30 #maciek1
nie wiem czy jest sens pod warszawa bo dojazdy sa straszne, bardzo fajne miejsce jest na nowym osiedlu Miasteczko Wawer, kupuje tam mieszkanie 3 pokojowe, okna sa z widokiem na las, do centrum jest blisko a mieszka sie w zielonym miejscu co dla mnie jet swietnym rozwiazaniem w srodku miasta
26.06.2018 15:45 #borowy112
gownooo prawda to syf jest okropny
21.08.2018 10:23 #martinn
Witam serdecznie. Ja szukam wieskzego mieszkania żebyśmy się spokojnie z żoną i dziećmi zmieścili i na pewno interesującą inwestycją jest Willa Międzylesie ( willa-miedzylesie.pl). Wiem że kolega brata tutaj chce się wprowadzić.
31.08.2018 14:25 #Karol0987
Jak dla mnie mieszkanie w mieście to męczarnia. Mieszkałem kilka lat w centrum Warszawy i byłem tym już niesamowicie zmęczony. Obecnie kupiłem mieszkanie pod Warszawą a dokładniej na osiedlu Błękitny Józefów. Jestem przed przeprowadzką, przyznam szczerze, że nadzieje mam duże bo miejsce jest urocze :) Bardzo dużo zieleni, ścieżek na wycieczki, wszystko blisko sklepy, przystanki itd. Nie mogę się doczekać przeprowadzki.
25.09.2018 19:57 #simbio
Jeśli ma się tyle pieniędzy, żeby kupować mieszkanie w centrum Wawy to pewnie warto. Ja jednak polecam jednak rozejrzeć się za lokum poza Warszawą. Mieszkam w Piasecznie i ostatnio widziałem reklamę II etapu Domu Marzeń Piekut, więc pewnie tam coś ciekawego znajdziesz.
01.10.2018 09:42 #luucynka7654
Mąż to chce żebyśmy kupili mieszkanie w Willi Międzylesie (o tej inwestycji mowa - http://www.willa-miedzylesie.pl/). Dobre podejście ze strony dewelopera pełna informacja umowa jasna i czytelna, mieszkanie z przylegającym ogródkiem duzym tarasem, plus jeszcze loggia od sypialni. Ja ogólnie też jestem na tak, ale z drugiej strony zżyłam się z Mokotowem i trochę ciężko byłoby mi się stąd wyprowadzać.
05.10.2018 20:19 #Gosia101
Ja dopiero szukam mieszkania w Warszawie, chcemy kupić nowe, więc trochę ograniczenia jest jeśli chodzi o finanse, ale wybieramy się na targi mieszkaniowe https://www.mieszkaniowi.pl /targi-mieszkaniowe/ warszawa/ Może tutaj nam się coś rozjaśni.
17.10.2018 03:42 #kinela
Podłączę się pod temat. Mam do wyboru 2 mieszkania, oba w tej samej cenie. Jedno to 56m2 w Tłuszczu trzypokojowe, a drugie to 36m2 w Legionowie dwupokojowe. Oba są obok PKP. Dojeżdżam razem z narzeczonym do pracy do Warszawy, z Tłuszcza to 50km, z Legionowa 22km. Większe mieszkanie ma też balkon i wannę (rozwieszanie prania, kąpanie dzieci ułatwione), za to jest w stanie do odświeżenia i ma umeblowane w pełni tylko kuchnię i sypialnie, czyli salon, pokój do umeblowania i pralka do kupienia. Natomiast Legionowo bez balkonu, z prysznicem, za to w pełni umeblowane. Co byście wybrali?? Przestrzeń dalej od miejsca pracy (nie przeszkadzają dojazdy pociągiem, ale martwi nas, co, jeśli kolej zawiedzie...) czy jednak bliżej, ale tak naprawdę ładną, lecz małą klitkę??
15.11.2018 10:28 #amara
Też zdecydowałam się na mieszkanie pod Warszawą i mogę wam powiedzieć że była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Zakupiłam domek jednorodzinny od www.immobart.pl i teraz mogę wreszcie odpocząć po pracy w spokojnym miejscu.
15.11.2018 15:51 #Agnieszka
Witajcie. Ja również rozważałam dwie opcje, mieszkanie w stolicy lub pod Warszawą. Ostatecznie od mniej więcej 1,5 roku mieszkam w Grodzisku Mazowieckim, na Osiedlu Platinum. Ceny mieszkań tutaj były dużo korzystniejsze (a warunki mieszkaniowe lepsze!), dojazd do Warszawy jest na prawdę szybki i dobry, a to wazne bo oboje z mężem pracujemy w stolicy. Polecam
15.11.2018 16:00 nefryt
Turaj znajdziecie bogatą ofertę mieszkań, bo trwa akurat sprzedaż mieszkań w Rzeszowiezielone-tarasy.com.pl/mieszkania i jest to naprawdę ciekawa i kusząca oferta od dewelopera.
15.11.2018 19:18 #PM33
Warto jest uciec od wielkiej aglomeracji. W Piasecznie powstała cicha i spokojna miejscówka. Coraz więcej ludzi uciekam do Dom Marzeń, aby po ciężkim dniu pracy zaznać ciszy i spokoju.
16.11.2018 09:02 #nie polecam
tak, a do pracy i z pracy szybko dojeżdżam w 2 godziny w jedną stronę, razem z tabunem przyjezdnych słoi
07.12.2018 15:25 #Mateoo333
niby warto uciec niby nie - sam o tym myslalem ale jednak wybralem Warszawę - jest wygodniej, czasem szybciej dojadę komunikacją miejską bo na samą myśl stania w korku i wracania 2h do domu no to troche mi sie to nie usmiecha - przeprowadzalem sie wiele razy z pomoca wiki transport prywatny i osiadlem na Bemowie
07.12.2018 23:25 #kasalaret
akurat to syf najgorszy
17.01.2019 16:16 #mamamia
Ciągłe dojazdy są bardzo kłopotliwe, a są miejsca w Warszawie, gdzie również można żyć spokojnie, chociażby Bielany :) Planuję zakupić tam mieszkanie, sami spójrzcie https://przyagorze6.homeinvest.pl/ czy nie wygląda to świetnie?
17.01.2019 20:10 #bacccca
nie, nie wygląda, teren pełen kloszardów i ukraińców. Ogólnie bielany to kupa śmieci i smród z wysypiska
24.01.2019 10:00 #tomkiss
Fajnie działa www.ofertyok.pl, bo wyszukują mieszkanie takie, jakiego konkretnie potrzebujesz, nawet niedaleko miejsca zatrudnienia. Już 3 razy korzystałem przez ostatnie kilka lat i za każdym razem bez problemu i z kosztami i formalnościami. Umowy szczegółowe i niczego samodzielnie nie trzeba przygotowywać. Dużo ofert ogólnie, aktualne, a to już ogromny plus.
25.01.2019 12:33 #Jurek85
Zakupiłem mieszkanie pod Warszawą, w Grodzisku Mazowieckim u dewelopera AS BUD-PROF na osiedlu Platinum (http://www.osiedleplatinum.pl/). Często dojeżdżam do stolicy na spotkania z klientami i zajmuje mi to około 35 minut. Jeśli szukacie mieszkania w okolicy Warszawy to generalnie polecam to miejce.
25.01.2019 14:03 TurboDymoMen
Nie dziwię Ci się, że chcesz coś konkretnie pod Warszawą. Ale co mam mówić, wiesz jak to męczy, skoro decydujesz się na zmianę miejsca zamieszkania :) Ja zrobiłem to samo już kilka lat temu. Z Mokotowa- gdzie miałem najbliżej do pracy (Mordor) wyniosłem się z żoną i dzieciakiem do Nowego Dworu. Muszę spędzać w aucie więcej czasu, ale to nic, bo w końcu mogę trochę odetchnąć od tego miasta. A to wszystko dlatego, że zwróciłem się po pomoc do grupacdf.pl to dzięki nim szybko kupiłem dom marzeń :)
25.01.2019 19:40 #trocekkk
spam

spam
spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam
12.02.2019 23:25 #Kris
W Stolicy i w okolicach najlepszy do pomocy przy sprzedaży mieszkania jest Rafał Bielecki.
14.02.2019 12:54 #Paulinaa
Pod Warszawą, to Marki albo Ząbki polecam. Fantastyczną ofertę ma Lux Home - niedrogie mieszania w dobrej lokalizacji.
14.02.2019 13:30 #Nagato
Grodzisk Mazowiecki i segmenty mieszkalne albo mieszkania od Makbudu polecam. Warszawa jest przynajmniej dla mnie za droga.
16.02.2019 10:10 #Rico92
W okolicy Izabelina można nabyć połowę bliźniaka za rozsądne pieniądze.
25.02.2019 16:16 #tarczyn
Mieszkałam pod Warszawą 13 lat i nigdy więcej. Prawie mnie zabiły te dojazdy. Gdybym wiedziała, że można zdobyć mieszkanie w tak dobrych cenach już dawno skontaktowałabym, się z Home Invest.
26.02.2019 13:10 #annamaria42
Mnie również wykańczają dojazdy po 1-1,5 h w jedną stronę, a jeszcze przywieź/odwieź dzieci z zajęć pozalekcyjnych, masakra. My teraz kupujemy mieszkanie, mieliśmy budować dom, ale nie - dziękuję bardzo. Wybraliśmy duże mieszkanie na Bemowie, z 3 pokojami, aby każdy miał swój kąt. Dla nas to w pełni wystarczy, a przynajmniej skończą się dojazdy, dzieci są już większe, świetnie poradzą sobie nawet komunikacją, a pod Wawą to non stop musielibyśmy je wozić dopóki by same prawka nie zrobiły :/ Wybraliśmy mieszkanie w Apartamentach Nowe Bemowo, deweloper https://www.apm-development.com.pl. Postawiliśmy na firmę z polecenia, aby mieć pewność, że kupno przebiegnie sprawnie i bezpiecznie. Czekamy aż inwestycja się zakończy i skończy się to dojeżdżanie, które nas rujnuje czasowo i finansowo też...
20.03.2019 15:43 #Roma
Trzeba się osiąść tam, gdzie mamy pracę. Jak kogoś nie stać na mieszkanie w Warszawie, to oznacza, że nie zarabia wystarczająco dużo. Niedaleko jest Grodzisk Mazowiecki, gdzie rynek mieszkaniowy jest o wiele bardziej łaskawy dla portfela przeciętnego Kowalskiego. Warto zapoznać się choćby z ofertą Makbudu www.makbud.pl
25.03.2019 11:32 #iwonaK30
pod Warszawą to polecam Piaseczno ;) fajne, nowe budownictwo i niskie ceny a i dojazd do Warszawy spoko, aczkolwiek z doświadczenia polecam kolejkę ;) co prawda nie mieszkam tutaj długo, bo jakieś pół roku temu przeprowadziłam się tutaj z pomocą firmy Wiki przeprowadzki,ale to nie zmienia faktu, że jest mi tu dobrze
15.04.2019 11:37 #askiii
Te mieszkanie które aktualnie wynajmuję (już pół roku) znalazłem na megamieszkania.pl. Pamiętam że załatwienie wtedy formalności, w tym oględziny i podpisanie umowy to załatwiliśmy tego samego dnia. Mieszkania mają raczej ładne, u nich rzeczywiście idzie znaleźć coś w dobrym standardzie i jednoczesnie za niewygórowaną kasę.
07.05.2019 23:51 #Waldek
A kontaktowałeś się z Rafałem Bieleckim. Młody agent nieruchomości w Warszawie zbiera z każdym miesiącem coraz lepsze opinie wśród klientów.
08.05.2019 08:50 #lojka
a z Witkiem Bronikiem ?, ten to dopiero agent nieruchomości, młody a jakie ma referencje !!!! RB do pięt mu nie dorasta
08.05.2019 08:51 #Mateusz1
ja wybieram Tolka Wyrąbaka, agent bardzo młody a klienci walą do niego drzwiami i oknami. Dobry jest
10.05.2019 09:03 #mieszczuch
Oooo jak ja nie cierpię dojazdów. Ile razy były jakieś opóźnienia, korki to nie zliczę. Warszawa to jednak Warszawa. Dużo większa wygoda. Do tej pory wynajmowałam, ale niedawno kupiłam coś swojego. Także ja trafiłam na Home Invest. Nie było łatwo wybrać dobrego dewelopera bo tu rynek jest ogromny, a jeśli chodzi o takie sumy to nie da się zaufać byle komu, także ich już sprawdziłam i jak ktoś szuka to mogę polecić.

 169/3618 


  • Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 


Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
płeć: 

 REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię części
 Do Fiata 125+PRL: 513-606-666

Komputery
 A A Tani Serwis Komputerowy Dojazd 0zł 504-617-837

Nieruchomości zamienię
 Posiadam kapitał w wysokości 11 000 000 EUR, który pozwoli mi udzielać prywatnych pożyczek w krótkim i długim okresie od 2000 EUR do 11 000 000 EUR każdej poważnej osoby, która będzie w stanie dobrze wykorzystać tę pożyczkę w swoim posiadaniu. Z oprocentowaniem 2%, ponieważ szczególnie nie chcę naruszać prawa lichwy. Możesz spłacić od 5 do 25 lat lub więcej w zależności od kwoty pożyczki. E-mail: francesco.servillo85@gmail.com uzyskać pożyczkę w ciągu maksymalnie 48 godzin. Oferta ważna dla wszystkich osób

1-pokojowe do wynajęcia
 Wynajmę nową samodzielną kawalerkę 60 m2 dla 3-5 studentek lub ekipie pracowniczej, kompletnie umeblowaną i wyposażoną w media w domku na Targówku Zacisze 605-325-849


TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA