REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Mieszkanie pod Warszawą

# Młodziak

21.03.2017 03:23

Czy warto zamieszkać pod Warszawą

# Janka12

22.03.2017 05:32

Moim zdaniem lepiej pod Warszawą niż w mieście. Masz szansę mieszkać blisko i bez smogu. Warto jednak zwrócić uwagę na położenie mieszkania, bliskość potrzebnej infrastruktury i komunikacja z Warszawą. Ciekawe są propozycje http://www.poziom.waw.pl/ w Rembertowie.

# kosters

28.03.2017 09:22

Akacjowa Aleja jest dobrym przykładem, ale przecież ogólnie od wielu lat pod tym względem widoczne są spore zmiany. My też kiedyś braliśmy pod uwagę wyłącznie stolicę. Teraz patrzymy na to zupełnie inaczej. Mniejsze miejscowości mają swój urok, życie w nich nie jest takie kosztowne - akurat pod tym względem zaszły diametralne zmiany. Już nie te czasy.

REKLAMA

# Robert 000

29.03.2017 08:14

Zdecydowanie warto - i lepiej niż w centrum :) Sam wprawdzie nie mam mieszkania w Warszawie, ale byłem swego czasu http://hotelikamber.pl, więc wiem o czym piszę. Cisza i spokój :)

# kiskon

03.04.2017 09:27

Akacjowa Aleja w Radzyminie. Mniejsze miejscowości mają swój urok i zdecydowanie radzę właśnie je - dużo atrakcyjniejsze otoczenie, ciekawsze, niższe koszty, ładniejsze mieszkania. Czy stolica naprawdę ma sens? Moim zdaniem średnio - kiedyś miała, teraz to już nic ciekawego.

# pasja

13.04.2017 23:53

Również wolę pod Warszawą, głównie ze względu na cenę, a ja potrzebuję przestrzeni dla rodziny, a nie małej klitki, byle w centrum. A na mieszkanie o większej powierzchni w Warszawie nie moglibyśmy sobie pozwolić, dlatego rozglądamy się po okolicy. Póki co Marki górą :)

REKLAMA

# alicja plasz

14.04.2017 09:26

Pewnie, że mniejsze miejscowości. Stolica jest zdecydowanie zbyt droga, aby można tam było normalnie żyć. Skoro pod miastem można zapłacić za mieszkanie nawet 150 tysięcy mniej, to nad czym się tutaj zastanawiać? Akurat pod tym względem wiele się zmieniło - kiedyś ludzie chcieli tylko stolicy, teraz zdecydowanie bardziej odpowiada im życie pod miastem.

# hanka

16.08.2017 11:55

A czemu miałoby nie być warto? Warto jak najbardziej! Nie ma hałasu, tylu zanieczyszczeń, lepsze miejsce do wychowywania dzieci :) Sama mieszkam pod warszawą w piasecznie i bardzo sobie chwalę! Obecnie mieszkamy w domu z teściami, ale już na jesieni przeprowadzamy się do nowego mieszkania

# szmata szeptana

16.08.2017 14:53

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."...

REKLAMA

# Kornelia Jankowska

17.08.2017 14:31

Ja jednak zdecydowałam się na zakup mieszkania w Warszawie. Obecnie mieszkam pod Warszawą ale wydaje sporo pieniędzy na dojazd a do tego zajmuje mi to dużo czasu. Dlatego z mężem zdecydowaliśmy się na zakup mieszkania na Wilanowie w Brzozowym Zakątku. Oboje pracujemy w Centrum więc dojazd będzie zdecydowanie lepszy niż z poza Warszawy. A w przyszłości jak będziemy mieć dzieci to i one będą miały bliżej do szkoły. A Polnord ma bardzo ładne te mieszkania na Brzozowym, jasne i przestronne.

# szmata szeptana

17.08.2017 14:33

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,

# metropolitanpark

17.08.2017 15:20

Zapraszam do zapoznania się z ofertą inwestycji w podwarszawskich Markach.
Ze względu na powstającą obwodnicę, która zostanie oddana do ruchu po wakacjach roku 2017, komunikacja osiedla z pobliską Warszawą będzie przebiegała bardzo płynnie. W bliskiej odległości od osiedla znajdują się leśne tereny zielone oraz Jezioro Czarne, do którego dostać się będzie można powstającymi, nowymi ścieżkami rowerowymi, co sprzyjać będzie aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu.
Budynki, jak i osiedle, są kameralne. Podzielone są na budynki ośmio- i sześciorodzinne, składające się z dwóch pięter, z garażem i komórkami lokatorskimi na poziomie 0.
Mieszkania znajdujące się na piętrze pierwszym, mają wyjście na ogródek, z poziomu własnego ok. 8m2 tarasu.
Mieszkania znajdujące się na piętrze drugim posiadają klatkę schodową do wyłącznego użytku własnego, jak i ok. 8m2 taras.
Mieszkania są dwustronne - zach-wsch.
Dodatkową zaletą osiedla jest przedszkole na terenie osiedla oraz sklep.
Osiedle zamknięte.
Okolicę stanowi zabudowa segmentowa.
Ceny mieszkań zaczynają się już od 4 100 zł/m2
Odbiór mieszkań przewidywany jest na styczeń 2018 r.
Zapraszam do kontaktu, w celu uzyskania większej liczby informacji oraz wizyty na budowie, w celu wizualizacji przyszłego mieszkania.
kupswoje.pl

REKLAMA

# szmata szeptana

17.08.2017 15:48

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,..

# mireklen

23.08.2017 18:17

Mieszkania na obrzeżach miasta albo poza Warszawa to jeden plus ale potem już tylko cała masa minusów, między innymi dojazdy i korki, lepiej wybrać spokojne osiedle w mieście takie jak nowe Odolany, cenowo pewnie wyjdzie podobnie.

# Eni

23.08.2017 18:39

#mireklen napisał(a) 23.08.2017 18:17
Mieszkania na obrzeżach miasta albo poza Warszawa to jeden plus ale potem już tylko cała masa minusów, między innymi dojazdy i korki, lepiej wybrać spokojne osiedle w mieście takie jak nowe Odolany, cenowo pewnie wyjdzie podobnie.
Nowe Odolany to tragedia. Żwirownia, złomowisko, ciągły hałas i ciężarówki. Nie polecam.

REKLAMA

# szmata szeptana

24.08.2017 09:06

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,...

# hania444

29.08.2017 10:54

A czemu miałoby nie byc warto, warto jak najbardziej! Nie ma hałasu, tylu zanieczyszczeń, lepsze miejsce do wychowywania dzieci :) Sama mieszkam pod Warszawą w Piasecznie i bardzo sobie to chwalę. Obecnie mieszkamy z teściami, ale już na jesieni przeprowadzamy się do nowego mieszkania - to inwestycja Dom Marzeń na Jana Pawła ;P

# Kasztan

27.09.2017 14:10

Ja nie mogła bym mieszkać na obrzeżach bo wykańczają mnie dojazdy. Dlatego chcę kupić mieszkanie najbliżej miejsca pracy. Myślę o Brzozowym Zakątku, są tam na sprzedaż jeszcze mieszkania i apartamenty. Zobaczymy jaką zdolność policzy nam bank. W każdym razie jak powstanie obwodnica to z domu będziemy mieć żaby skok do pracy co nam mocno ułatwi życie.

REKLAMA

# assrulezz

27.09.2017 15:16

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom... ,...

# mirek332

15.11.2017 15:47

Jasne, że warto! Deweloperzy teraz coraz chętniej budują pod Warszawą. Sprawdź inwestycje w Piasecznie (Dom Marzeń), a przekonasz się, że to mieszkania na najwyższym poziomie, takie same jak na warszawskich osiedlach. A za tą samą cenę jest ono dużo większe.

# bonanza_zielona

16.11.2017 08:49

Słoiki zatrudnione w corp. dostają małpiego rozumu będąc w hotelu i widząc szwedzki stół. W szklanych biurach czują się jak w chmurach i odlatują. Pracuje od 10 lat w corpo z normalnymi ludźmi z miasta i nie ma takich ekscesów.

REKLAMA

# vb4ttg

06.12.2017 10:36

Materiały które wykorzystujemy zapewniają najwyższą jakość wykonania budowy domu. Zapewniamy doradztwo dla naszych klientów oraz terminową realizację. http://roslandomdesign.pl/

# syfiassssta reklama

06.12.2017 10:38

Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.

# Sylviana

02.05.2018 17:28

Pod Warszawą buduje się fajne osiedle Aspen Park. Według mnie dużym plusem jest zróżnicowanie domów, bo nie są one wszystkie identyczne niczym klony. Osiedle jest zamknięte, z ochroną, droga dojazdowa nie łączy się z chodnikiem, więc nawet idąc na spacer z dzieckiem jest mniejsze ryzyko, że nagle wybiegnie. Jeżeli komuś nie przeszkadza to, że osiedle oddalone jest o ok. 40 km od Warszawy, to faktycznie fajne miejsce dla rodzin.

REKLAMA

# Syf reklamaa

02.05.2018 22:24

Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy

# StudentSGGW

08.05.2018 11:53

Przepraszam za wtrącenie w dyskusję, ale potrzebuję państwa pomocy! Bardzo proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej używania roweru przez Warszawiaków. Uznałem, że to forum będzie bardzo dobrym miejscem by państwa znaleźć. Ankieta jest anonimowa i posłuży wyłącznie do napisania pracy dyplomowej w temacie ruchu rowerowego w Warszawie. Do wyrażenia opinii zapraszam szczególnie osoby powyżej 25 roku życia! Aczkolwiek młodsze osoby również będą mile widziane. Z góry dziękuję serdecznie!
https://goo.gl/forms/QZofNy0fo8MC5aI63

# AgaS

23.05.2018 20:44

Stawiam na Piaseczno i Dom Marzeń! Jak już mieszkać pod Warszawą to w jakimś porządnym i przestrzennym mieszkaniu

# syf rekklama

25.05.2018 08:59

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ...

# 57Anna57

18.06.2018 09:58

Witam. Oczywiście, że warto mieszkać pod Warszawą. Dojazdy nie są takie straszne, a jakość życia calkiem inna. Siostra kupiła dom w Ożarowie Mazowieckim od Home Premium ( wgl to jakieś 30 min od centrum, szok) i jest zadowolona. Cisza, spokój, dom też jest super standard, ogródek. wszystko jak trzeba.

# ddddd

18.06.2018 15:07

#syf rekklama napisał(a) 25.05.2018 08:59
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ...
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do pisania głupot w internecie w tak podły i poniżający sposób. Nigdy nie mieli przyjaciół, więc muszą dowartościować się w internecie.
Jak łatwo zesz.macić się dla uznania w sieci, którego i tak się nie otrzymuje. Żałosne...

# elwirka

18.06.2018 16:48

My się zdecydowaliśmy na budowę własnego kata, co prawda odrobinę za warszawą w kieruku Kampinosa ale domek z podwórkiem i ptaków śpiew wyjedzie nam tyle samo, co kupienie mieszkania gdzieś niedaleko pracy, a praca szybko sie zmienia :) Projekt wybraliśmy gotowy z Pracownia Projekty, zawsze odrobinę taniej,a można serio zaoszczędzić. Teraz wykańczamy też sami, układania paneli można się nauczyć z yt i wychodzi całkiem nieźle ;-)

# syf reklama

19.06.2018 10:27

sprzedam temperówki stalowe po 7
polecam wspaniale się nimi temperuje
dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona..

# WaldekO

20.06.2018 20:48

Ja kupiłem swojej córce mieszkanie w Piasecznie. Długo z żoną szukaliśmy jej jakiegoś lokum, ale obecnie ciężko trafić coś w Warszawie w normalnej cenie. Obawialiśmy się trochę, że będzie problem z dojazdem, ale córka jest bardzo zadowolona i poleca wszystkim dookoła. Inwestycja nazywa się Dom Marzeń, warto sprawdzić zamiast wybierać drożyznę w stolicy!

# Urrsuss

20.06.2018 23:30

Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy

# Kornel

24.06.2018 20:40

Byle blisko kolejki i wszędzie dojedziesz :) Jak już się będziesz urządzać, wystarczy, że dodasz do mieszkanka jakieś fajne dodatki (o coś takiego mi chodzi, http://ladnydom.pl/inspiracje/7,153170,23398265,jak-powiesic-zdjecia-na-scianie-aby-stworzyc-unikatowa-domowa.html?v=1&pId=49051218&send-a=1#opinion49051218)
i wcale nie będzie gorzej jak w mieście

# Grzegorz22

25.06.2018 23:07

Mieszkania w Warszawie są bardzo drogie a poza Warszawą można za te same pieniądze mieć ładniejsze, większe i w ładniejszej okolicy mieszkanie. Mój kolega znalazł bardzo dobrze położone mieszkanie w Mińsku Mazowieckim http://www.phupartner.pl/

# Grzegorz22

25.06.2018 23:09

To dobry pomysł. Trzeba tylko wybrać taka okolicę, żeby mieć dobry dojazd do pracy blisko żłobek, przedszkole i szkołę.

# Kielar

25.06.2018 23:10

Ja wybrałem mieszkanie w Legionowie i tak własnie mam. Dojazd doskonałe, polecam.

# Maliniak

25.06.2018 23:11

E tam. Nie ma jal blisko miasta, wieczorem idziesz na bulwary, albo do kina...

# maciek1

26.06.2018 12:30

nie wiem czy jest sens pod warszawa bo dojazdy sa straszne, bardzo fajne miejsce jest na nowym osiedlu Miasteczko Wawer, kupuje tam mieszkanie 3 pokojowe, okna sa z widokiem na las, do centrum jest blisko a mieszka sie w zielonym miejscu co dla mnie jet swietnym rozwiazaniem w srodku miasta

# borowy112

26.06.2018 15:45

gownooo prawda to syf jest okropny

# martinn

21.08.2018 10:23

Witam serdecznie. Ja szukam wieskzego mieszkania żebyśmy się spokojnie z żoną i dziećmi zmieścili i na pewno interesującą inwestycją jest Willa Międzylesie ( willa-miedzylesie.pl). Wiem że kolega brata tutaj chce się wprowadzić.

# Karol0987

31.08.2018 14:25

Jak dla mnie mieszkanie w mieście to męczarnia. Mieszkałem kilka lat w centrum Warszawy i byłem tym już niesamowicie zmęczony. Obecnie kupiłem mieszkanie pod Warszawą a dokładniej na osiedlu Błękitny Józefów. Jestem przed przeprowadzką, przyznam szczerze, że nadzieje mam duże bo miejsce jest urocze :) Bardzo dużo zieleni, ścieżek na wycieczki, wszystko blisko sklepy, przystanki itd. Nie mogę się doczekać przeprowadzki.

# simbio

25.09.2018 19:57

Jeśli ma się tyle pieniędzy, żeby kupować mieszkanie w centrum Wawy to pewnie warto. Ja jednak polecam jednak rozejrzeć się za lokum poza Warszawą. Mieszkam w Piasecznie i ostatnio widziałem reklamę II etapu Domu Marzeń Piekut, więc pewnie tam coś ciekawego znajdziesz.

# luucynka7654

01.10.2018 09:42

Mąż to chce żebyśmy kupili mieszkanie w Willi Międzylesie (o tej inwestycji mowa - http://www.willa-miedzylesie.pl/). Dobre podejście ze strony dewelopera pełna informacja umowa jasna i czytelna, mieszkanie z przylegającym ogródkiem duzym tarasem, plus jeszcze loggia od sypialni. Ja ogólnie też jestem na tak, ale z drugiej strony zżyłam się z Mokotowem i trochę ciężko byłoby mi się stąd wyprowadzać.

# Gosia101

05.10.2018 20:19

Ja dopiero szukam mieszkania w Warszawie, chcemy kupić nowe, więc trochę ograniczenia jest jeśli chodzi o finanse, ale wybieramy się na targi mieszkaniowe https://www.mieszkaniowi.pl /targi-mieszkaniowe/ warszawa/ Może tutaj nam się coś rozjaśni.

# kinela

17.10.2018 03:42

Podłączę się pod temat. Mam do wyboru 2 mieszkania, oba w tej samej cenie. Jedno to 56m2 w Tłuszczu trzypokojowe, a drugie to 36m2 w Legionowie dwupokojowe. Oba są obok PKP. Dojeżdżam razem z narzeczonym do pracy do Warszawy, z Tłuszcza to 50km, z Legionowa 22km. Większe mieszkanie ma też balkon i wannę (rozwieszanie prania, kąpanie dzieci ułatwione), za to jest w stanie do odświeżenia i ma umeblowane w pełni tylko kuchnię i sypialnie, czyli salon, pokój do umeblowania i pralka do kupienia. Natomiast Legionowo bez balkonu, z prysznicem, za to w pełni umeblowane. Co byście wybrali?? Przestrzeń dalej od miejsca pracy (nie przeszkadzają dojazdy pociągiem, ale martwi nas, co, jeśli kolej zawiedzie...) czy jednak bliżej, ale tak naprawdę ładną, lecz małą klitkę??

# amara

15.11.2018 10:28

Też zdecydowałam się na mieszkanie pod Warszawą i mogę wam powiedzieć że była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Zakupiłam domek jednorodzinny od www.immobart.pl i teraz mogę wreszcie odpocząć po pracy w spokojnym miejscu.

# Agnieszka

15.11.2018 15:51

Witajcie. Ja również rozważałam dwie opcje, mieszkanie w stolicy lub pod Warszawą. Ostatecznie od mniej więcej 1,5 roku mieszkam w Grodzisku Mazowieckim, na Osiedlu Platinum. Ceny mieszkań tutaj były dużo korzystniejsze (a warunki mieszkaniowe lepsze!), dojazd do Warszawy jest na prawdę szybki i dobry, a to wazne bo oboje z mężem pracujemy w stolicy. Polecam

 nefryt

15.11.2018 16:00

Turaj znajdziecie bogatą ofertę mieszkań, bo trwa akurat sprzedaż mieszkań w Rzeszowiehttps://zielone-tarasy.com.pl/ i jest to naprawdę ciekawa i kusząca oferta od dewelopera.

# PM33

15.11.2018 19:18

Warto jest uciec od wielkiej aglomeracji. W Piasecznie powstała cicha i spokojna miejscówka. Coraz więcej ludzi uciekam do Dom Marzeń, aby po ciężkim dniu pracy zaznać ciszy i spokoju.

# nie polecam

16.11.2018 09:02

tak, a do pracy i z pracy szybko dojeżdżam w 2 godziny w jedną stronę, razem z tabunem przyjezdnych słoi

# Mateoo333

07.12.2018 15:25

niby warto uciec niby nie - sam o tym myslalem ale jednak wybralem Warszawę - jest wygodniej, czasem szybciej dojadę komunikacją miejską bo na samą myśl stania w korku i wracania 2h do domu no to troche mi sie to nie usmiecha - przeprowadzalem sie wiele razy z pomoca wiki transport prywatny i osiadlem na Bemowie

# kasalaret

07.12.2018 23:25

akurat to syf najgorszy

# mamamia

17.01.2019 16:16

Ciągłe dojazdy są bardzo kłopotliwe, a są miejsca w Warszawie, gdzie również można żyć spokojnie, chociażby Bielany :) Planuję zakupić tam mieszkanie, sami spójrzcie https://przyagorze6.homeinvest.pl/ czy nie wygląda to świetnie?

# bacccca

17.01.2019 20:10

nie, nie wygląda, teren pełen kloszardów i ukraińców. Ogólnie bielany to kupa śmieci i smród z wysypiska

# tomkiss

24.01.2019 10:00

Fajnie działa www.ofertyok.pl, bo wyszukują mieszkanie takie, jakiego konkretnie potrzebujesz, nawet niedaleko miejsca zatrudnienia. Już 3 razy korzystałem przez ostatnie kilka lat i za każdym razem bez problemu i z kosztami i formalnościami. Umowy szczegółowe i niczego samodzielnie nie trzeba przygotowywać. Dużo ofert ogólnie, aktualne, a to już ogromny plus.

# Jurek85

25.01.2019 12:33

Zakupiłem mieszkanie pod Warszawą, w Grodzisku Mazowieckim u dewelopera AS BUD-PROF na osiedlu Platinum (http://www.osiedleplatinum.pl/). Często dojeżdżam do stolicy na spotkania z klientami i zajmuje mi to około 35 minut. Jeśli szukacie mieszkania w okolicy Warszawy to generalnie polecam to miejce.

 TurboDymoMen

25.01.2019 14:03

Nie dziwię Ci się, że chcesz coś konkretnie pod Warszawą. Ale co mam mówić, wiesz jak to męczy, skoro decydujesz się na zmianę miejsca zamieszkania :) Ja zrobiłem to samo już kilka lat temu. Z Mokotowa- gdzie miałem najbliżej do pracy (Mordor) wyniosłem się z żoną i dzieciakiem do Nowego Dworu. Muszę spędzać w aucie więcej czasu, ale to nic, bo w końcu mogę trochę odetchnąć od tego miasta. A to wszystko dlatego, że zwróciłem się po pomoc do grupacdf.pl to dzięki nim szybko kupiłem dom marzeń :)

# trocekkk

25.01.2019 19:40

spam
spam
spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam

# Kris

12.02.2019 23:25

W Stolicy i w okolicach najlepszy do pomocy przy sprzedaży mieszkania jest Rafał Bielecki.

# Paulinaa

14.02.2019 12:54

Pod Warszawą, to Marki albo Ząbki polecam. Fantastyczną ofertę ma Lux Home - niedrogie mieszania w dobrej lokalizacji.

# Nagato

14.02.2019 13:30

Grodzisk Mazowiecki i segmenty mieszkalne albo mieszkania od Makbudu polecam. Warszawa jest przynajmniej dla mnie za droga.

# Rico92

16.02.2019 10:10

W okolicy Izabelina można nabyć połowę bliźniaka za rozsądne pieniądze.

# tarczyn

25.02.2019 16:16

Mieszkałam pod Warszawą 13 lat i nigdy więcej. Prawie mnie zabiły te dojazdy. Gdybym wiedziała, że można zdobyć mieszkanie w tak dobrych cenach już dawno skontaktowałabym, się z Home Invest.

# annamaria42

26.02.2019 13:10

Mnie również wykańczają dojazdy po 1-1,5 h w jedną stronę, a jeszcze przywieź/odwieź dzieci z zajęć pozalekcyjnych, masakra. My teraz kupujemy mieszkanie, mieliśmy budować dom, ale nie - dziękuję bardzo. Wybraliśmy duże mieszkanie na Bemowie, z 3 pokojami, aby każdy miał swój kąt. Dla nas to w pełni wystarczy, a przynajmniej skończą się dojazdy, dzieci są już większe, świetnie poradzą sobie nawet komunikacją, a pod Wawą to non stop musielibyśmy je wozić dopóki by same prawka nie zrobiły :/ Wybraliśmy mieszkanie w Apartamentach Nowe Bemowo, deweloper https://www.apm-development.com.pl. Postawiliśmy na firmę z polecenia, aby mieć pewność, że kupno przebiegnie sprawnie i bezpiecznie. Czekamy aż inwestycja się zakończy i skończy się to dojeżdżanie, które nas rujnuje czasowo i finansowo też...

# Roma

20.03.2019 15:43

Trzeba się osiąść tam, gdzie mamy pracę. Jak kogoś nie stać na mieszkanie w Warszawie, to oznacza, że nie zarabia wystarczająco dużo. Niedaleko jest Grodzisk Mazowiecki, gdzie rynek mieszkaniowy jest o wiele bardziej łaskawy dla portfela przeciętnego Kowalskiego. Warto zapoznać się choćby z ofertą Makbudu www.makbud.pl

# iwonaK30

25.03.2019 11:32

pod Warszawą to polecam Piaseczno ;) fajne, nowe budownictwo i niskie ceny a i dojazd do Warszawy spoko, aczkolwiek z doświadczenia polecam kolejkę ;) co prawda nie mieszkam tutaj długo, bo jakieś pół roku temu przeprowadziłam się tutaj z pomocą firmy Wiki przeprowadzki,ale to nie zmienia faktu, że jest mi tu dobrze

# askiii

15.04.2019 11:37

Te mieszkanie które aktualnie wynajmuję (już pół roku) znalazłem na megamieszkania.pl. Pamiętam że załatwienie wtedy formalności, w tym oględziny i podpisanie umowy to załatwiliśmy tego samego dnia. Mieszkania mają raczej ładne, u nich rzeczywiście idzie znaleźć coś w dobrym standardzie i jednoczesnie za niewygórowaną kasę.

# Waldek

07.05.2019 23:51

A kontaktowałeś się z Rafałem Bieleckim. Młody agent nieruchomości w Warszawie zbiera z każdym miesiącem coraz lepsze opinie wśród klientów.

# lojka

08.05.2019 08:50

a z Witkiem Bronikiem ?, ten to dopiero agent nieruchomości, młody a jakie ma referencje !!!! RB do pięt mu nie dorasta

# Mateusz1

08.05.2019 08:51

ja wybieram Tolka Wyrąbaka, agent bardzo młody a klienci walą do niego drzwiami i oknami. Dobry jest

# mieszczuch

10.05.2019 09:03

Oooo jak ja nie cierpię dojazdów. Ile razy były jakieś opóźnienia, korki to nie zliczę. Warszawa to jednak Warszawa. Dużo większa wygoda. Do tej pory wynajmowałam, ale niedawno kupiłam coś swojego. Także ja trafiłam na Home Invest. Nie było łatwo wybrać dobrego dewelopera bo tu rynek jest ogromny, a jeśli chodzi o takie sumy to nie da się zaufać byle komu, także ich już sprawdziłam i jak ktoś szuka to mogę polecić.

# rtrt

03.06.2019 09:22

Może sobie zobacz mieszkania na megamieszkania.pl. Dobry standard niezłe ceny, można sobie coś dobrać. U nich szukałem mieszkania może ze dwie godziny, tyle to wszystko trwało. Szybki kontakt z obsługą, można było się umówić na obejrzenie lokalu praktycznie z godziny na godzinę.

# JK36

20.06.2019 20:12

Warto zamieszkań w Piasecznie, cisza spokój i pełna cywilizacja, wszystko pod bokiem, bardzo ładne nieruchomości budują najlepsza to dom marzen jest taki ładny budynek

 lizawietta

24.06.2019 21:57

Gdzie nie zamieszkasz to przede wszystkim zwróć uwagą na otaczającą okolicę, czy wszędzie blisko, czy na osiedlu możesz załatwić podstawowe sprawy. A co do samego mieszkania to warto w nim zadbać o system wentylacji, który zapewni doskonałej jakości powietrze w każdym pomieszczeniu w domu. Oczywiście jak każde rozwiązanie tak i te wymaga regularnej konserwacji. Więcej na ten temat dowiecie się z następującego artykułu: http://brawent.pl/czestotliwosc-czyszczenia-kanalow-wentylacyjnych/, który dość jasno podsumowuje jak odpowiednio czyścić wentylację.

 polllak

25.06.2019 04:42

Najlepiej wybierać mieszkania w Waszym zasięgu finansowym. To nie tylko koszt zakupu, ale później koszty utrzymania. Im większe mieszkania tym większe czynsze, większe opłaty

# armagedon22

21.07.2019 14:32

To już zależy od Ciebie czy lubisz mieszkać w mieście czy na przedmieściach, czy do pracy musisz dojeżdżać codziennie czy nie musisz sobie samemu wyzstko dokladnie przemyslec he e:) Ja osobiście mieszkam na bielanach i jestem bardzo happy :) tu podsylam strone biura nieruchomosci bardzo ciekawe oferty posiadaja https://tur-nieruchomosci.pl/

# Osia

23.07.2019 22:38

Ja mieszkam obecnie pod Piasecznem i szczerze - w zeszłym roku dojeżdżałam w weekendy do szkoly do progresu kolejką i naprawdę tak szybko można spod Warszawy dojechać do centrum, że byłam w szoku! Dłużej jechałam z Tarchomina swego czasu.

# Weronika_B

29.07.2019 18:31

@osia, a można wiedzieć na co chodziłaś? Jestem właśnie po maturze, chciałabym iść dalej na fryzjerstwo i rozwijać się w tym kierunku. W takich szkołach policealnych sporo jest zajęć praktycznych? Bo na takich najbardziej mi zależy.

# simon

26.08.2019 10:04

Pod Warszawą to nie, ale na przykład na takich Targówku to już bym chciała mieszkać. Moja siostra kupiła mieszkanie od Home Invest właśnie na Targówku i musze przyznać, że też to rozważam, bo okolica jest obiecująca, a mimo wszystko żyje się z dala od tego wielkomiejskiego pędu, który jest w centrum miasta.

# mirekL

20.10.2019 11:13

Wydaje mi się, że nie ma potrzeby wyjeżdżania pod Warszawę, żeby kupić mieszkanie w dobrej cenie. Tak naprawdę wystarczy pojechać na taką Białołękę i tam się znajdzie sporo opcji, chociaż szczerze poleciłbym osiedle Classic od dewelopera Victoria Dom. Przyjemne i ładne miejsce, w którym dobrze odnajdzie się cała rodzinka.

# zuzanna6

29.10.2019 19:14

My na mokotowie znalezlismy idealne miejsce dla nas Nova Dolna na Mokotowie. Zerknijcie sami. Zdecydowanie warto zatrzymać się na dłużej.

 Teesa

30.10.2019 13:53

Wydaje mi się, że nie ma potrzeby wyjeżdżania pod Warszawę, żeby kupić mieszkanie w dobrej cenie. Tak naprawdę wystarczy pojechać na taką Białołękę i tam się znajdzie sporo opcji, chociaż szczerze poleciłbym osiedle Classic od dewelopera Victoria Dom. Przyjemne i ładne miejsce, w którym dobrze odnajdzie się cała rodzinka.

# Ernest

26.12.2019 15:07

Teraz jeden z lepszych deweloperów w Warszawie to http://aras.com.pl/. Inwestycje bardzo ciekawe ładnie wykończone i co najważniejsze naprawdę rzetelna firma jak rzadko się to zdarza teraz.

# volvek22

30.12.2019 11:34

Jeśli nieprzerażaja cie dojazdy do pracy to moze i warto, jesli szukasz czegos w warszawie polecam zagladnac tutaj https://tur-nieruchomosci.pl/

# Monicca

02.02.2020 19:16

Mieszkania pod Warszawą na pewno są tańsze - chociaż teraz to już wszystko coraz droższe. Polecam skorzystać z usług jakiegoś biura, agencji, np. Krupa Nieruchomości - ja tam właśnie się zgłosiłam i znalazłam z ich pomocą mieszkanie.

# modern33

25.02.2020 10:18

Ja mieszkam od 3 miesięcy na Bielanach i jestem bardzo zadowolony, fajna okolica sadzieci rewelacyjni, a mieszkanie znalalzlem dzieki pomocy Biura NIeruchomości Tur

# Natala

03.03.2020 08:43

Mi się dobrze mieszka w stolicy ;) Na Wawrze kupiliśmy z mężem mieszkanie z poddaszem od wwwconstruction. Duży metraż i niska zabudowa osiedla bardzo mi odpowiadają :) Mieszka nam się tu bardzo dobrze :)

# halyna i janusz

03.03.2020 08:57

mnie siem tu mieszka dobrze, bardzo nawet dobrze, ogólnie dobrze mie się tu mieszka.
mieszkam z mężem i jemu też dobrze siem tu mieszka, mieszkamy od roku i dobrze tu nam siem mieszka
polecam tu mieszkać bo tu siem dobrze mieszka

# edyta79

29.04.2020 13:09

Mnie się bardzo dobrze mieszka w Piasecznie. Co prawda kupiłam mieszkanie od domu marzeń bodajże 2 lata temu, ale nadal nie zmieniam zdania, że to była dobra decyzja!

# IdaT

30.04.2020 16:16

W Piasecznie jest spoko, dokładnie tak jak ktoś tutaj napisał ;)Z tym, ze u mnie akurat tak się złożyło, że wróciłam do Kielc. Póki co jestem jeszcze w domu u rodziców. I póki co to zastanawiam się nad kupnem mieszkania tutaj https://osiedlenagornej.pl

# irion88

02.06.2020 09:19

Warto jeśli dojazd do pracy będzie dobry to jak najbardziej. Chyba że masz auto i nie masz problemu z transportem a dłuższy dojazd do pracy czy z pracy Ci nie przeszkadza to jak najbardziej polecam., Dom to jednak dom cisza, spokój, nikt Ci nie będzie skakał nad głową. xD Firma to Tur Nieruchomości https://tur-nieruchomosci.pl/

# karina99

06.09.2020 11:24

#Młodziak napisał(a) 21.03.2017 03:23
Czy warto zamieszkać pod Warszawą
Oczywiście, ja z mężem cenie sobie spokój kupiliśmy mieszkanie pod warszawa. Gdy sprzedawaliśmy mieszkanie trafiliśmy na agencje nieruchomości Tur która szybko i sprawnie sprzedała za nas mieszkanie załątwiając wszystkie formalności. https://tur-nieruchomosci.pl/

# Gość

27.09.2020 16:20

Witam serdecznie dopiero zaczynam w branży nieruchomości jeśli Państwo szukają mieszkania dla siebie proszę się do mnie zgłosić a postaram się wybrać dla Państwa idealne mieszkanie.
Mój email to laptopisd@gmail.com

# Zenon33

12.08.2021 15:33

Przy takich nieruchomościach o wysokiej wartości zwykłe serwisy ogłoszeniowe nie mają sensu. Tutaj sprawdzi się między innymi taka obsługa jaką gwarantuje np. biuro https://vilea.pl/. Typowe, profesjonalne podejście właśnie do tematu nieruchomości premium i ich odpowiedniej promocji. W tym zakresie widać faktycznie, że dbają o klienta, szukają rozwiązań, które mogą ułatwić dotarcie do kupca czy najemcy.

# Mars

24.08.2021 15:05

Warto. Mieszkałem długo pod Warszawą. Teraz będę kupował mieszkanie w Otwocku od wwwconstrucion. Strasznie mi się podoba okolica i nie moge się doczekać, aż już wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. ^-^

# Filippo33

26.08.2021 18:06

Pod Warszawą wg mnie nie warto kupować mieszkania, lepiej w Warszawie, niekoniecznie w samym centrum. np. na Tarchominie buduje się super inwestycja Apartamenty Nowy Tarchomin dewelopera https://www.apm-development.com.pl/. Szczerze polecam sprawdzić, bo to z jednej strony jest w fajnej, zielonej okolicy, a z drugiej dojazd do centrum nie stanowi problemu. Pod Warszawą to już trzeba się liczyć z dojazdami samochodem, a to czas i pieniądz.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy