REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkanie pod miastem, a w centrum

11.07.2016 11:42 #Mierqq
Witam, mam do wyboru dwa mieszkania: jedno pod miastem w Markach, drugie blisko centrum Warszawy? Jakie są waszym zdaniem plusy i minusy mieszkania w centrum? Tłoczno, głośno, drogo?
14.07.2016 09:55 androg
Tłoczno, głośno, drogo - wszystko się zgadza. Ale także - blisko, szybko komfortowo! Ja mieszkam w centrum i bardzo to sobie cenię, ale mam także nowe mieszkanie w znacznie mniejszym mieście i chętnie do niego jeżdżę na weekendy, żeby trochę odpocząć. Zapraszam do zobaczenia mojego mieszkanka: http://www.stulsz.pl/
wpis modyfikowany 7 razy, 14.07.2016 09:59 
15.07.2016 23:51 #graffitus
To ze swojej strony dam ci namiar do Citihome: http://www.citihome.eu/ oni potrafią załatwić naprawdę spoko nieruchomości w Otwocku na przykład. Skorzystałem z ich usług i kupiłem naprawdę fajne mieszkanie.
18.07.2016 14:03 #AlinaKic
W centrum to masakra jakaś, ciągle głośno, tłoczno, ktoś krzyczy, w lato upał. Wynajmowałam mieszkanie na Kruczej przez dwa lata, wiem o czym mówię. Pod miastem jest taniej i lepiej. Zwróć sobie uwagę np. na Osiedle Pałacowa w Markach, tu masz namiar: http://www.bud-dom.org.pl/ jak ładnie można mieszkać za mniejsze-normalne pieniądze.
20.07.2016 15:49 androg
Jeżeli prowadzisz aktywny tryb życia to centrum. Natomiast w innych przypadkach to zdecydowanie obrzeża. Tutaj masz kilka artykułów na ten temat. Ale i tak wybrać musisz sama.
21.07.2016 15:43 #justysiajustyna
Koleżanka wyżej ma rację. Takie miejsca, jak to Osiedle Pałacowa będą się cieszyć większą popularnością, bo ludzi z miast wygania tłok i kosmiczne ceny!
24.08.2016 12:18 #tomseila
Bardzo fajnie jest zkaupić mieszkanie w mieszkania na sprzedaż żyrardów to bardzo fajna lokalizacja, dobre wykończenie i do tego jeszcze normale ceny przede wszystkim.
29.09.2016 14:28 #Maja25
My zdecydowaliśmy się na mieszkanie pod miastem :) Długo wynajmowaliśmy mieszkanie w Warszawie i zgodnie stwierdziliśmy, że nie chcemy tak mieszkać do końca życia. Że niby w centrum jest blisko i szybko? Phi ;P Mój mąż pracuje na Białołęce, dojeżdzał tam w godzinach szczytu z Ochoty i nie wspomina dobrze ;P do tego malutkie mieszkanko, cena kosmiczna. No naprawdę marzenie :/ Obecnie czekamy na oddanie mieszkania które kupiliśmy w Markach na Promiennej i już nie możemy się doczekać. Testowaliśmy już trasy do naszych prac i wychodzi o wiele szybciej. Jak ktoś pracuje też po tamtej stronie Wisły to warto pomyśleć nad mieszkaniami w pobliskich miejscowościach. Z tego co ostatnio słyszeliśmy to jeszcze zostało im parę mieszkań, buduje to deweloper Mazovia.
05.10.2016 09:31 #kserus
Radzymin i Akacjowa Aleja są świetnym przykładem, ale przecież ogólnie Polacy zdecydowanie uciekają poza duże miasta, nie tylko w okolicach Warszawy. Skoro różnice w cenach są aż tak wysokie, to nad czym się tutaj zastanawiać? Zresztą... pod miastem żyje się znacznie łatwiej, wygodniej, bardziej komfortowo. Teraz kwestia tylko taka jak to ogarnąć...
15.11.2016 09:22 #korter
To oczywista oczywistość - stolica daje wielkie możliwości pracy, ale ceny są kosmiczne. To właśnie pod miastami te warunki są bez porównania lepsze i chyba z tym nie ma większego zaskoczenia, co nie? Idźcie w stronę mniejszych miejscowości - będzie się Wam żyło lepiej, a przede wszystkim nie będziecie musieli płacić rat z kosmosu.
26.01.2017 12:26 DSconstruction
To prawda, zdecydowanie tańsze mieszkania i to w stanie deweloperskim można znaleźć pod Warszawą, zresztą zerknijcie na te inwestycje DSconstruction.pl i sami się przekonacie.
31.01.2017 23:10 #Lisia
Zdecydowanie - najlepsze rozwiązanie to mieszkanie tuż pod warszawą. Marki to super opcja bo faktycznie dojazd jest tak dobry (wspólna komunikacja miejska) że spokojnie można korzystać z wszystkich plusów warszawskiego życia a jednocześnie uniknąć przykrości takich jak szaroburość, hałas, tłok i pośpiech, nie wspominając o, nie dla wszystkich atrakcyjnym, "nocnym życiu" warszawy. Plus jeśli mówisz że masz do wyboru dwa mieszkania to sam wiesz jakie są gigantyczne różnice w cenach za metr.
05.02.2017 20:19 #DariaDa
Pod Warszawą jest taniej, większy spokój. Miejsc na spacery mnóstwo. Idealne miasto dla mnie to Marki. Fajne mieszkania widziałam już nawet a 3900 za metr, w Warszawie nie ma szans na taką cenę.
13.02.2017 09:24 #wera
bo to Warszawa, a nie marki. Odgrodzić słoje od miasta wielkim murem. Juz Białystok jest lepszy od marek....z całym szacunkiem dla Białegostoku.
01.07.2017 14:54 dominikgala
Jestem w trakcie szukania jakiegoś fajnego mieszkania w okolicach Warszawy, gdzie byłby jakiś sensowny dojazd do stolicy. Wydaje mi się, że jednym z takich miejsc może być osiedle Akacjowa Aleja z Radzymina, bo to dobrze skomunikowana miejscowość ze stolicą. No, plusem też wydaje się być spokojna okolica.
03.07.2017 10:30 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."
17.08.2017 14:52 #metropolitanpark
Zapraszam do zapoznania się z ofertą inwestycji w podwarszawskich Markach.

Ze względu na powstającą obwodnicę, która zostanie oddana do ruchu po wakacjach roku 2017, komunikacja osiedla z pobliską Warszawą będzie przebiegała bardzo płynnie. W bliskiej odległości od osiedla znajdują się leśne tereny zielone oraz Jezioro Czarne, do którego dostać się będzie można powstającymi, nowymi ścieżkami rowerowymi, co sprzyjać będzie aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu.
Budynki, jak i osiedle, są kameralne. Podzielone są na budynki ośmio- i sześciorodzinne, składające się z dwóch pięter, z garażem i komórkami lokatorskimi na poziomie 0.
Mieszkania znajdujące się na piętrze pierwszym, mają wyjście na ogródek, z poziomu własnego ok. 8m2 tarasu.
Mieszkania znajdujące się na piętrze drugim posiadają klatkę schodową do wyłącznego użytku własnego, jak i ok. 8m2 taras.
Mieszkania są dwustronne - zach-wsch.
Dodatkową zaletą osiedla jest przedszkole na terenie osiedla oraz sklep.
Osiedle zamknięte.

Okolicę stanowi zabudowa segmentowa.

Ceny mieszkań zaczynają się już od 4 100 zł/m2
Odbiór mieszkań przewidywany jest na styczeń 2018 r.

Zapraszam do kontaktu, w celu uzyskania większej liczby informacji oraz wizyty na budowie, w celu wizualizacji przyszłego mieszkania

kupswoje.pl
17.08.2017 14:59 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,
25.08.2017 11:33 pewnynajemca
Myślę, że przydałby się do pomocy ktoś dla kogo obsługa techniczna nieruchomości to chleb powszedni. Pomógłby pewnie wybrać coś fajnego, ale moim zdaniem zdecydowanie w mieście.
28.08.2017 10:22 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.

87/512 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Fauna i flora
 SZCZENIAKI rasy GOŃCZY POLSKI ur. 07.10.2017 po proporcjonalnych, polujących rodzicach (ojciec m.in. Champion Pracy). DO ODBIORU od 01.12.2017 w Warszawie lub bezpośrednio w hodowli w m. Cibórz (w połowie drogi Działdowo-Brodnica). Kontakt tel. (23) 69 61 353; 507 043 472; 798 691 471, więcej info: www.parkwelski.vanti.pl Serdecznie zapraszamy.

Sprzedam
 Oferuję starter ze złotym numerem 608 686 608 z sieci T-Mobile. Starter jest nowy, fabrycznie zapakowany. Z numerem można migrować do innych sieci. Ten oraz inne numery są dostępne w naszym sklepie internetowym na stronie www.dobreNUMERY.pl

Komputery
 A A Serwis Komputerowy Dojazd 504-617-837

Szukam pracy
 Witam. Jestem przystojnym, zadbanym mężczyzną w wieku 35 lat, 183cm wzrostu, 88kg, brunet. Pracuję od poniedziałku do piątku ale mając zbyt duże zadłużenie kredytowe szukam dodatkowych dobrzepłatnych prac nocnych i weekendowych. Bardzo proszę o propozycje na telefon 796029971. Andrzej.

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.