REKLAMA
REKLAMA

Mieszkanie pod miastem, a w centrum

11.07.2016 11:42 #Mierqq
Witam, mam do wyboru dwa mieszkania: jedno pod miastem w Markach, drugie blisko centrum Warszawy? Jakie są waszym zdaniem plusy i minusy mieszkania w centrum? Tłoczno, głośno, drogo?
14.07.2016 09:55 androg
Tłoczno, głośno, drogo - wszystko się zgadza. Ale także - blisko, szybko komfortowo! Ja mieszkam w centrum i bardzo to sobie cenię, ale mam także nowe mieszkanie w znacznie mniejszym mieście i chętnie do niego jeżdżę na weekendy, żeby trochę odpocząć. Zapraszam do zobaczenia mojego mieszkanka: http://www.stulsz.pl/
wpis modyfikowany 7 razy, 14.07.2016 09:59 
15.07.2016 23:51 #graffitus
To ze swojej strony dam ci namiar do Citihome: http://www.citihome.eu/ oni potrafią załatwić naprawdę spoko nieruchomości w Otwocku na przykład. Skorzystałem z ich usług i kupiłem naprawdę fajne mieszkanie.
18.07.2016 14:03 #AlinaKic
W centrum to masakra jakaś, ciągle głośno, tłoczno, ktoś krzyczy, w lato upał. Wynajmowałam mieszkanie na Kruczej przez dwa lata, wiem o czym mówię. Pod miastem jest taniej i lepiej. Zwróć sobie uwagę np. na Osiedle Pałacowa w Markach, tu masz namiar: http://www.bud-dom.org.pl/ jak ładnie można mieszkać za mniejsze-normalne pieniądze.
20.07.2016 15:49 androg
Jeżeli prowadzisz aktywny tryb życia to centrum. Natomiast w innych przypadkach to zdecydowanie obrzeża. Tutaj masz kilka artykułów na ten temat. Ale i tak wybrać musisz sama.
21.07.2016 15:43 #justysiajustyna
Koleżanka wyżej ma rację. Takie miejsca, jak to Osiedle Pałacowa będą się cieszyć większą popularnością, bo ludzi z miast wygania tłok i kosmiczne ceny!
24.08.2016 12:18 #tomseila
Bardzo fajnie jest zkaupić mieszkanie w mieszkania na sprzedaż żyrardów to bardzo fajna lokalizacja, dobre wykończenie i do tego jeszcze normale ceny przede wszystkim.
29.09.2016 14:28 #Maja25
My zdecydowaliśmy się na mieszkanie pod miastem :) Długo wynajmowaliśmy mieszkanie w Warszawie i zgodnie stwierdziliśmy, że nie chcemy tak mieszkać do końca życia. Że niby w centrum jest blisko i szybko? Phi ;P Mój mąż pracuje na Białołęce, dojeżdzał tam w godzinach szczytu z Ochoty i nie wspomina dobrze ;P do tego malutkie mieszkanko, cena kosmiczna. No naprawdę marzenie :/ Obecnie czekamy na oddanie mieszkania które kupiliśmy w Markach na Promiennej i już nie możemy się doczekać. Testowaliśmy już trasy do naszych prac i wychodzi o wiele szybciej. Jak ktoś pracuje też po tamtej stronie Wisły to warto pomyśleć nad mieszkaniami w pobliskich miejscowościach. Z tego co ostatnio słyszeliśmy to jeszcze zostało im parę mieszkań, buduje to deweloper Mazovia.
05.10.2016 09:31 #kserus
Radzymin i Akacjowa Aleja są świetnym przykładem, ale przecież ogólnie Polacy zdecydowanie uciekają poza duże miasta, nie tylko w okolicach Warszawy. Skoro różnice w cenach są aż tak wysokie, to nad czym się tutaj zastanawiać? Zresztą... pod miastem żyje się znacznie łatwiej, wygodniej, bardziej komfortowo. Teraz kwestia tylko taka jak to ogarnąć...
15.11.2016 09:22 #korter
To oczywista oczywistość - stolica daje wielkie możliwości pracy, ale ceny są kosmiczne. To właśnie pod miastami te warunki są bez porównania lepsze i chyba z tym nie ma większego zaskoczenia, co nie? Idźcie w stronę mniejszych miejscowości - będzie się Wam żyło lepiej, a przede wszystkim nie będziecie musieli płacić rat z kosmosu.
26.01.2017 12:26 DSconstruction
To prawda, zdecydowanie tańsze mieszkania i to w stanie deweloperskim można znaleźć pod Warszawą, zresztą zerknijcie na te inwestycje DSconstruction.pl i sami się przekonacie.
31.01.2017 23:10 #Lisia
Zdecydowanie - najlepsze rozwiązanie to mieszkanie tuż pod warszawą. Marki to super opcja bo faktycznie dojazd jest tak dobry (wspólna komunikacja miejska) że spokojnie można korzystać z wszystkich plusów warszawskiego życia a jednocześnie uniknąć przykrości takich jak szaroburość, hałas, tłok i pośpiech, nie wspominając o, nie dla wszystkich atrakcyjnym, "nocnym życiu" warszawy. Plus jeśli mówisz że masz do wyboru dwa mieszkania to sam wiesz jakie są gigantyczne różnice w cenach za metr.
05.02.2017 20:19 #DariaDa
Pod Warszawą jest taniej, większy spokój. Miejsc na spacery mnóstwo. Idealne miasto dla mnie to Marki. Fajne mieszkania widziałam już nawet a 3900 za metr, w Warszawie nie ma szans na taką cenę.
13.02.2017 09:24 #wera
bo to Warszawa, a nie marki. Odgrodzić słoje od miasta wielkim murem. Juz Białystok jest lepszy od marek....z całym szacunkiem dla Białegostoku.

88/484 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie