REKLAMA
REKLAMA

mieszkanie Mokotów cicha okolica

20.03.2017 22:15 #lora
szukam mieszkania na Mokotowie w cichej, spokojnej okolicy najlepiej, ale żeby nadal bylo blisko do sklepow, a głownie jednak do galerii mokotów.. znalazłam na razie inwestycje na wyścigowej 8 https://www.tynkbud1.pl /pl/inwestycje/2-wyscigowa-8 i tu akurat lokalizacja jak najbardziej mi odpowiada, bo dosłownie wszystkie potrzebne punkty usługowe są bardzo blisko. Proponujecie cos innego?
21.03.2017 11:39 Lucjana
Ja proponuję ci zajrzeć na http://daa.pl/51z wydaje mi się, że jest tam idealna propozycja dla ciebie. Developer, który buduję osiedle w dzielnicy Mokotów jest już trochę znany we Wrocławiu. Co prawda dopiero wchodzi na rynek Warszawski, ale patrząc nie jego osiągnięcia gdzie indziej spokojnie można mu zawierzyć. Widać, że ta firma bardzo szybko się rozwija w ciągu dosłownie kilku lat została ona liderem na rynku mieszkań we Wrocławiu. Co ciekawsze przez trzy lata z rzędu otrzymywali tytuł solidnej firmy. Samo osiedle nazwane Vena Mokotów jest bardzo atrakcyjnie usytuowane, a jednocześnie daje poczucie intymności. Sama zastanawiam się nad zainwestowaniem w tamtejsze mieszkanie. Ostatnio, znaczy nie tak ostatnio zaczęłam inwestować w mieszkania. Mam je już 3. Dzięki temu wiem jak ważne aby developer wzbudzał zaufanie. Chociaż mam tylko jedno mieszkanie kupione bezpośrednio od developera, reszta jest z rynku wtórnego. To i tak uważam, że mieszkania z rynku pierwotnego dają większe możliwości. Mam nadzieję, że jakoś ci pomogłam. Powodzenia w szukaniu mieszkania.
22.03.2017 03:37 #Ulena21
Na bliskim Mokotowie są takie mieszkania, np. w okolicach parku Pole Mokotowskie, albo przy Forcie Mokotów. Możesz zwrócić się o pomoc do agencji Eugeniusza Jaworskiego http://www.jaworski24.pl To jest agencja, która stara się łamiąc złe tradycje funkcjonowania agencji mało zainteresowanych skutecznością swoich działań.
23.05.2017 15:24 anuśka
a ich druga inwestycja na Mokotowie? https://www.tynkbud1. pl/pl/inwestycje/66-omega-mokotow , bierzesz pod uwage?
28.06.2017 21:04 #fadar
Na Mokotowie wcale nie jest cicho, mieszkam tu od lat, jeśli chcesz spokoju to tylko Wilanów a masz tam ładne osiedle Oaza Wilanów, nie na peryferiach ale zaraz przy Wilanowskiej i niedaleko Sobieskiego
25.08.2017 10:41 #flower
przy torze wyścigów konnych tynkbud1 ma inwestycje Omega Mokotów, myślę, ze jesli szukasz cichej okolicy to właśnie to jedno z tych miejsc, które powinno brać się pod uwagę. Nic innego w sumie nie przychodzi mi do głowy
25.08.2017 10:45 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.

596/2580 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Budowlane
 Montaż Mebli pokojowe kuchenne biurowe cała Warszawa. TEl503901700 serwis-domowy

Turystyka
 Święta Bożego Narodzenia w Bieszczadach. Wśród atrakcji m.in. wspólne świętowanie, ubieranie choinki, kolędowanie, wręczanie prezentów przez Św. Mikołaja, seanse saunowe i jacuzzi, ognisko, kulig oraz prawdziwa uczta dla Waszych podniebień :) Więcej informacji pod nr tel. 695 904 772. DANFARM Bieszczadzki Ośrodek Wypoczynkowo Konferencyjny, Równia, 38-700 Ustrzyki Dolne.

Szukam pracy
 M35,katB.każdej.723877462

Usługi transportowe
 Przeprowadzki 24h wywóz starych mebli z mieszkań piwnic 663-833-288

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie