REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

mieszkanie do sprzedania na Książkowej

# jg

23.05.2003 10:07

Czy może ktoś wie lub zna osobę, która chce sprzedać mieszkanie 54,9 m na ksiażkowej na parterze??? Jestem zainteresowana a nie znam bliższych namiarów.

# Dorota od Michasia

27.05.2003 21:51

A może ktoś wie cos na temat pustego mieszkania na Ksiązkowej 9 g, na VI piętrze nad modą dziecięcą?

# Vladymir

27.05.2003 23:28

A co, kupisz ? Za co, za budżetową pensyjkę swojego męża ?

REKLAMA

# aza

28.05.2003 09:38

Dorota, Vladymir, a co z DW?

# Dorota od Michasia

28.05.2003 10:44

Ponieważ Michał będzie jeździł ze mną autobusem do miasta (przedszkole), więc wolałabym obejść się bez przesiadek, ale oczywiście to są tylko luźne pomysły. Mój mąż robi się coraz bardziej sfrustrowany i pewnie niedługo wogóle zrezygnuje z pracy, bo lepiej nic nie zarabiać, niz zarabiać mało ;)))

# Vladymir

28.05.2003 23:50

Dorota, za ten obrzydliwy post jutro rozwód !!!! Szukaj frajera z grubszą kasą, jeśli nie umiesz uszanować mnie, pomimo moich kiepskich zarobków, to idź do Staraka, on cię ugości na weselu w Wilanowie.

REKLAMA

# Dorota od Michasia

29.05.2003 09:03

Eeeee, mężu nie przesadzaj ;))) Przecież ja zarabiam jeszcze mniej niż ty, a jak stracę pracę za drugą ciążę, to w ogóle... Z naszych skromnych "diet" potrafię jakoś wyżywić i ubrać naszą czwórkę, więc chyba nie jest tak źle. Dlatego buziaczek, Vladymirze i nie kłóćmy się o głupią forsę :)))))))))))

# nickx

29.05.2003 10:00

Dorota , przecież Ty masz poważny fach. Vladymir głowa do góry, skoro jesteś męską odmianą Azy nie sądzę, żeby Aza czepiała się o takie rzeczy. Bywa gorzej.

# Rozsądek

29.05.2003 10:12

Starak, Starak czy ja skądś znam to nazwisko....... ?

REKLAMA

# aza

29.05.2003 10:42

Aza w ogóle się nie czepia, jak już napisała jest potulna jak baranek, ewentualnie milusia jak owieczka :)
Dorocie i Vladymirowi złożyła życzenia zdrowia i szczęścia aż po ZŁOTE GODY!!! a może nawet i dłużej :)

# aza

29.05.2003 10:49

a już na pewno nie "czepia" się cudzych mężów
AMEN

# Vladymir

31.05.2003 00:07

Na razie mamy drewniane gody, czyli 5te, a czy jestem męską odmianą Azy ? Chyba, tak, bo się z Nią identyfikuję w każdym calu, poza dwoma sprawami: Aza nie lubi Matrixa, a ja uważam, że motorem jeżdźą jedynie jednokomórkowcy, bo robia tylko jeden slad na jezdni. Aza, fakt, że jeżdzisz motorem nie p-rzeszkadza mi, bo bardzo pozytywnym odbiorze Twojej osobowości, bo każda reguła ma wyjątki :))

REKLAMA

 gewri

16.01.2024 16:01

Wybrałem https://serwery1.pl/wynajem-mieszkan-i-ich-ceny/ gorąco polecam.

 mato

26.03.2024 14:25

Wybrałem http://drzwi-omega.pl/dlaczego-warto-mieszkac-na-nowym-osiedlu/ dobra oferta.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy