REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkania

01.03.2019 16:17 #a-nitka
Dzień dobry. Czy ktoś zna może jakieś dobre serwisy z ofertą mieszkaniową w Warszawie i okolicach? Ostatnio przypadkiem trafiłam na ofertę mieszkania dwupoziomowe wrocław i poszukuję czegoś podobnego na terenie stolicy, a najlepiej na obrzeżach. Bardzo mi się podobają mieszkania z antresolą, ale bardzo ciężko jest takowe znaleźć.
01.03.2019 23:13 #jechanna
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..
05.03.2019 12:37 #garbin
Na stronie http://opiniuj24.pl/ warto sprawdzić opinie innych ludzi, którzy szukali swojego wymarzonego mieszkania.

78/1433 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Targówek

Trwa cisza wyborcza.
Dodawanie nowych wpisów zostało zablokowane.

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Zdrowie i Uroda
 Burmistrz Dzielnicy Mokotów Rafał Miastowski zaprasza na zajęcia: NORDIC WALKING dla seniorów Od KWIETNIA do LISTOPADA z przerwą wakacyjną w lipcu i sierpniu. GRAFIK: WTORKI - godz. 9.30 - Dolina Służewiecka - zbiórka przed domkiem literackim S.D.K. PIĄTKI - godz. 12.00 - Królikarnia - zbiórka przy wejściu głównym do Parku (brama) vis a vis ul. Woronicza PIĄTEK - godz. 13.30 - Pola Mokotowskie - zbiórka przy parkingu od ul. Batorego ZAJĘCIA BEZPŁATNE Zapewniamy kijki Zapisy pod numerem telefonu - 733-412-477 Ilość miejsc ograniczona

Dom i ogród
 Domek letniskowy piętrowy 24m ogrodowy z poddaszem. Oferuję nowy piętrowy domek 24m2 od producenta Zylajek. Domek ogrodowy na działkę o wymiarach 6/4m (24m2) z poddaszem. Wykonany z konstrukcji szkieletowej dzięki czemu domek jest bardziej stabilny. Podłoga na górze i na dole wykonana z deski pióro wpust o grubości 15mm i 20mm lub z płyty OSB do wyboru przez klienta. Wysokość pomieszczenia na dole w środku 225cm na górze 200cm. Całkowity wymiar z zewnątrz 460cm. Schody do wyjścia na piętro , okna, drzwi można umieścić w dowolnym miejscu podczas montażu. Pomieszczenie domku jest 4/4m + taras 4/2m domek nie zawiera pokrycia dachu. Dach jest cały odeskowany. Cena: 17000zł Również sprzedaż ratalna - dzwoń. www.domki-zylajek.pl tel: 663757357 email: info@domki-zylajek.pl

Nieruchomości
 Oferta kredytu bez żadnego protokołu Jestem osobą fizyczną i pomagam wszystkim ludziom potrzebującym finansowania w swoich projektach z pożyczkami od 5 000 do 20 000 000 EUR w przystępnej cenie 2%. Kontakt e-mail: laurabettery@gmail.com

Nauka
 Sprawdzona metoda dla dorosłych - niemiecki przez Skype Pomagam osobą dorosłym w pokonaniu niemieckiego. Witaj przyszły Uczniu! Wiem jak skutecznie i szybko nauczyć Cię mówić i rozumieć po niemiecku. Specjalizuję się w nauce PRAKTYCZNEGO zastosowania języka niemieckiego - w pracy, w życiu... Ucząc się przez Skype musisz używać Twojego słuchu. Dzięki temu poradzisz sobie w przyszłości w rozmowie telefonicznej, będziesz rozumieć co mówią w radio, telewizji oraz przez głośniki na dworcu lub lotnisku. W JAKI SPOSÓB JA UCZĘ? Nauczanie języka to moja pasja. Jeśli naprawdę zależy Ci na tym, aby mówić i rozumieć po niemiecku, to zapraszam na moje kursy. Dzięki mnie wyjście z nowymi kolegami, koleżankami z pracy na piwo nie będzie powodem do stresu. Czekam na Twojego maila lub telefon od Ciebie! Mój mail: jolanta.niemiecki@interia.pl Mój telefon: 790 701 508

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA