REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Matji

19.08.2015 13:04

Tu będzie mieszkać biedota XXI wieku.Jak w książce Springera"13 pięter"Szczęśliwcy,kredyt już nie we franku a złotówkach.Szybko umrą mieszkając w takim otoczeniu.Przybywajcie ze wsi i miasteczek na Bemowo.Szklane domy na Was czekają.

# zjelonek

19.08.2015 13:27

Pociąg 2x dziennie to nie problem , chyba że kiedyś po tym wiadukcie pojedzie kolejka do Babic Leszna Sochaczewa... wtedy może być i co 10 minut pociąg....
Bardziej na czasie jest pytanie jak teraz będzie wyglądało poszerzenie Lazurowej od Górczewskiej do S8.

# HP74

19.08.2015 13:33

Nowi mieszkańcy zarządają od miasta lub kolejarzy wybudowania ekranów i będą protestować jak ci z radiowa /no bo nie wiedzieli że jest tam wysypisko śmieci/- no bo oni kupili dziure w ziemi a zobaczyć co jest obok ...

REKLAMA

# kamilaa

19.08.2015 13:53

Miałam taki ładny widok z okna od siebie z 6 piętra. A teraz będę patrzeć komuś w okno. ehh....

# HaHa

19.08.2015 13:54

Skrzyżowanie Narwik z Lazurową(Nowo-Lazurową) to 7 pasów ruchu i przejście podziemne bez windy.Zapraszam na strone SISKOM.

# melek

25.08.2015 09:50

Myślę że inwestycja znajdzie chętnych np. dla inwestora który kupuje mieszkania pod wynajem, zresztą wolę taką linię kolejową a niżeli ruchliwą drogę 3+3 pasy.
http://film-korporacyjny.com.pl/billboard-sponsorski/

REKLAMA

# Bobick

25.08.2015 13:36

melek, nie zauważyłeś, że ruchliwa droga 3+3 pasy jest trzydzieści metrów dalej?

# melek

25.08.2015 16:32

No tak, do doopy ale co poradzisz, ktoś to kupi i jakiś studencina lub (biznesmen w jak to określą w apartamentowcu) wynajmie.

# ciekawski

26.08.2015 09:34

#kamilaa napisał(a) 19.08.2015 13:53
Miałam taki ładny widok z okna od siebie z 6 piętra. A teraz będę patrzeć komuś w okno. ehh....
może będzie jakaś "akcja" :)

REKLAMA

# Mariusz K.

10.09.2015 21:01

Każdy wybiera mieszkanie tam gdzie mu pasuje. Idealnej lokalizacji nie ma w Warszawie. Jak się poszuka to pewno każdy coś dla siebie znajdzie bo inwestycji bez liku. Trochę aktualnych zdjęć można znaleźć na facebooku "Się buduje - Warszawa", może ktoś wypatrzy coś.

# wesek

14.09.2015 16:58

Niedawno kupiliśmy mieszkanie, z widokiem na park. Brzmi to na pewno lepiej niż widok na pociągi. Ubezpieczyliśmy mieszkanie: http://safetyhome.pl/, wyremontowaliśmy je i teraz możemy się cieszyć swoim mieszkaniem w ładnej lokalizacji.

# hejek

23.09.2015 17:20

Rok temu kupiliśmy mieszkanie, na szczęście z widokiem na... park. Wyremontowaliśmy je, kupiliśmy okna i drzwi: http://www.stolbud.pl/, kupiliśmy całe wyposażenie. Miesiąc temu udało nam się do niego wprowadzić i mieszka nam się całkiem nieźle.

REKLAMA

# gaster

25.02.2016 13:08

Lazurowa 168? Dla mnie rewelacyjna lokalizacja, S8 spokojnie dojadę na Mokotów w 15 min, a głośno nie będzie, nowoczesne budownictwo pod tym względem jest doskonałe. Mają tam być założone specjalne okna.

# justa

10.08.2016 20:16

Ludzie będziecie mieli zaje......sty problem. Deweloper to wykręt. Będzie to samo co w Arkadia Łomianki!!!!! Nie zapłaci podwykonawcom a potem z gwarancji na cokolwiek nici!!!! Omijać szerokim łukiem!

# Z Bemowa

23.01.2018 09:52

A właśnie, co z tym budynkiem? Ktoś wie? Ta budowa trwa i trwa.... już niektóre szyby nawet powybijane w oknach. Deweloper zwiał czy co?

REKLAMA

 ivi

25.03.2024 13:29

Ja znalazłem https://serwery1.pl/wynajem-mieszkan-i-ich-ceny/ bardzo dobra oferta.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA