REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

14.11.2017 15:30 #Mart
Najrozsądniej będzie przestać zajmować się tym brukowcem, tylko zgłosić projekt do Sejmu, o ukróceniu nieuczciwych praktyk samorządowych mediów urzędowych, i podpiąć się z tym do działania Pana Dariusza w kierunku zablokowania wydawania publicznych pieniędzy na billboardy promujące polityków. Myślę, że do tych billboardów z tłustymi nalanymi gębami włodarzy, taka "prasa" służąca promowaniu i oszukiwaniu ludzi, pasuje jak ulał.
14.11.2017 19:23 #Bolek
Pani Mart, to nic nie da. Co najwyżej przyblokuje miesięcznik "Moje Legionowo", ale na pewno nie "Miejscową". Władze Legionowa sprytnie ominęły przepisy, gdyż wydawaniem gazety zajęła się miejska spółka, a więc spółka prawa handlowego, która w stu procentach należy do miasta. Formalnie na papierze wszystko się zgadza, ale władza ma w rękach swoją gazetę, gdyż to prezydent miasta jest jednoosobowym zgromadzeniem wspólników KZB, czyli wydawcy "Miejscowej". KZB z niczego nie musi się tłumaczyć, gdyż działa na tych samych zasadach co firmy prywatne.
14.11.2017 20:21 #LLU
Wydawało mi się że napisałem komentarz na portalu "Miejscowej", było to ok. 2 tygodnie temu ale według mojej wiedzy, do tej pory się nie pojawił...
14.11.2017 21:27 #Eddy
LLU, komentarze zniknęły z dnia na dzień i teraz nie widać ich na głównej stronie. Jednak pod komentowanym tekstem powinny być. Co nie zmienia faktu, że nieprzychylnych nie publikują.
14.11.2017 21:33 #LLU
Niestety pod komentowanym tekstem nie ma
REKLAMA
15.11.2017 09:39 Daro
Niestety problem jest większy niż się wydaje, ta gazeta to zaledwie jeden z elementów szerzenia propagandy i walki z niepokornymi
Wystarczy poczytać chociażby komentarze zamieszczone na facebooku lub pod artykułami zamieszczonymi w ToiOwo, wszędzie ten sam niemal identyczny styl komentarzy mający jeden cel ośmieszenie niepokornych
Doświadczyłem tego osobiście, najpierw było wyśmiewanie i negowanie każdego niepochlebnego komentarza który zamieściłem, następnie były zamieszczone komentarze podpisane moim nickiem których oczywiście nie byłem autorem, szybko to się skończyło bo każdy komentarz którego nie byłem autorem dementowałem, następnie były próby straszenia sądem ponieważ to ja rzekomo podszyłem się pod nicka którego używam od lat
Także szybko zakończyłem sprawę bo dotarłem do swoich archiwalnych postów które pisałem lata temu
To nie jest robota jakiegoś frustrata, to wyglądało na zmasowaną akcję walki z niepokornymi, wypisz wymaluj aparat propagandy w akcji
Boję się że projekt ograniczenia wydawania gazetek agitek jak je nazywam nic nie da, cała walka przeniesie się do portali społecznościowych gdzie nastąpi wysyp wirtualnych bytów propagandowych
15.11.2017 22:18 #Eddy
Czyli cenzurują. Wszak laurka i obrazek musi pozostać nieskalany... prawdą.
15.11.2017 23:37 Daro
#Eddy napisał(a) 15.11.2017 22:18

Czyli cenzurują. Wszak laurka i obrazek musi pozostać nieskalany... prawdą.
Czasami niepochlebne komentarze się pojawią....ale zaraz po tym jest zmasowany atak osobników podpisujących się jako "mieszkańcy" którzy za wszelką cenę próbują udowodnić że autor niepochlebnej opinii mija się z prawdą
To też element walki
16.11.2017 07:46 #bobik
Na szczęście są i pozytywy. Powolutku ludzie zyskują świadomość tego, czym jest "Miejscowa". Serio! Jeszcze 2-3 lata temu było z tym dużo gorzej. Ale im więcej tego typu tekstów ujawniających prawdziwe oblicze mediów-władzy tym lepiej! Przecież tego żaden z urzedasów ratusza nie ocenzuruje, na tym forum też żadna wypisz-wymaluj nikogo nie zbanuje. Fajnie, że są jeszcze media i fora niezależne. Tak trzymać Tu Stolica!
08.09.2018 08:17 #qvertz
Ważne, by somsiady w Legionowie wiedziały na kogo głosować w wyborach. Takich gazet "miejscowych" jest od pytonga w wielu miejscach w Polsce. Natężenie propagandy tego typu rośnie skokowo w roku wyborczym, tak jak nagły wzrost dbałości włodarzy samorządowych o chodniki, drogi i infrastrukturę. Zawsze tuż przed wyborami.

59/1349 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Legionowo

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż Wakacyjna -70%

Ogłoszenia drobne

Zdrowie i Uroda
 USŁUGI PIELĘGNIARSKIE mgr Dorota Owczarczyk ** Telefon: 605-564-326 ** Pielęgniarskie wizyty domowe w Warszawie i okolicznych miejscowościach. Zastrzyki, kroplówki, zdejmowanie szwów, pielęgnacja odleżyn, zmiana opatrunków, pielęgnacja stomii, cewnikowanie pęcherza moczowego, stawianie baniek bez ogniowych, toaleta pacjenta leżącego, lewatywy, zakładanie sondy do żołądka, karmienie przez sondę, karmienie za pomocą PEG-a, obsługa pomp infuzyjnych, pielęgnacja ran, owrzodzeń, instruktaże przeciwodleżynowe. ***18 lat doświadczenia zawodowego.***

Antyki
 Kupię militaria szable, bagnety, hełmy, czapki, mundury itd. 505-529-328

Nauka
 Wybierasz się do pracy albo pracujesz w za granicę? Nie masz czasu ani możliwości, żeby chodzić na kursy stacjonarne lub integracyjne? Chcę zaproponować Ci skuteczną i łatwą naukę niemieckiego przez Internet (darmowy program do rozmów Skype). Jestem profesjonalnym lektorem, mam za sobą lata doświadczeń. Wiele dorosłych osób nauczyłam mówić i rozumieć po niemiecku. Mogę Cię zapewnić: ta metoda GWARANTUJE rewelacyjne efekty. Dlaczego warto wybrać zajęcia indywidualne? Po pierwsze - uczysz się mówić, a nie tracisz czasu na kursach wieloosobowych lub integracyjnych. Najczęściej na takich kursach zjada Cię stres, który Cię blokuje oraz w tłumie ludzi nie widzisz efektów. Po drugie - możesz się uczyć, niezależnie od godzin Twojej pracy i innych zajęć, ponieważ to Ty ustalasz dni i godziny zajęć. Po trzecie - żadne zajęcia Ci nie przepadną. Wystarczy, że wcześniej zgłosisz, że nie możesz być na czas. www.niemiecki-skype.pl Mój mail: jolanta.niemiecki@interia.pl Mój: 790-701-508

Usługi transportowe
 Transport/Przeprowadzki 500-349-713

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA