REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Miejsce na meble podczas remontu

# Basia Jach

11.03.2019 11:26

Witam,
Powoli rozglądam się za miejscem gdzie mogę przechować meble na czas remontu w Warszawie. Mieszkam na Mokotowie. To będzie generalny remont mieszkania dlatego musimy wywieźć większość mebli.

# Karolina Luty

11.03.2019 12:43

Hej,
Ja podczas remontu korzystałam z magazynów samoobsługowych, akurat mieszkam na Ochocie więc mamy tu blisko magazyn Less Mess. Czysto i bezpiecznie i załapałam się jeszcze na promocję miesiąc za pół ceny. Ja polecam z czystym sercem.

 marek_szklana

14.03.2019 19:02

Hej, też jak miałem remont to miałam rzeczy w Less Mess Storage, bezpiecznie no i tanio.

REKLAMA

# syfreklama

14.03.2019 21:56

ktoś coś
ktoś coś ?
ktoś coś ?
super, wspaniale, cudownie.
Dobra firma nie potrzebuje takiej szma.cianej reklamy, paradoksalnie świadczy to o braku klientów i prawdopodobnie o kiepskiej jakości świadczonych usług. Nie polecam .

# olka

13.05.2019 16:22

Hej.
Polecam less mess storage, ja tam przechowałam meble na czas remontu, wszystko szybko i sprawnie, pomieszczenia czyste i ogrzewane :)

# juhu

13.05.2019 19:16

ktoś coś
ktoś coś ?
ktoś coś ?
super, wspaniale, cudownie.
Dobra firma nie potrzebuje takiej szma.cianej reklamy, paradoksalnie świadczy to o braku klientów i prawdopodobnie o kiepskiej jakości świadczonych usług. Nie polecam .

REKLAMA

# Sincia

22.08.2019 16:26

#juhu - Nie rozumiem po co ten hejt. Wiem, że jest moda żeby wszystko było na nie ale akurat jeśli chodzi o Less Mess to nie mam zastrzeżeń. Dopasowałam magazyn do swoich potrzeb i od razu mogłam z niego korzystać. W czym problem, że ktoś powie, że coś mu się podoba? Wiadomo, że trzeba w tych czasach walczyć o opinie klientów...

# martynakrk

29.09.2019 10:36

nie rozumiem jaki problem, jestem jedną z osób które korzystają z ich usługi, jestem zadowolona, ktoś pyta o poradę to polecam to co mi samej się przydaje i sprawdza, wypowiadać powinny się osoby które mają faktycznie coś do powiedzenia W TEMACIE

# mara

29.09.2019 15:51

Weszłam na tą stronę szukając inspiracji, a miałam ją pod nosem, wynajmuję 0,5 metra w Less Mess Storage i myślałam, ze same takie małe miejsca maja, a jak zadzwoniłam to i 20 metrów można wynająć. Więc jak ktoś też szuka miejsca czystego i bezpiecznego dla swoich mebli to polecam zadzwonić do LessMessa 800 33 00 33
Peace.

REKLAMA

# Sincia

08.10.2019 18:54

Ja też nie wiem po co te głupie komentarze. Firma jest naprawdę fajna i przyjazna klientowi. Zawsze uśmiechnieta obsługa dodatkowo punktuje w mojej ocenie. Czysto, schludnie, jest porządek, bezpieczeństwo zapewnione dzieki alarmom, ochronie i prywatnym kłódkom na pomieszczeniach. Warto polecać to polecam i będę to robić. Ot nawet i na złość bezpodstawnemu hejtowi!

# magdamaj1982@wp.pl

08.10.2019 18:56

Oferuję pisanie prac magdamaj1982@wp.pl
Koszt napisania 1 strony to 20 zł.
Istnieje możliwość płatności w ratach. Plan pracy oraz spisy ( bibliografia, spisy tabel, rysunków ) są w cenie.
Po napisaniu pracy wykonuję raport w plagiat.pl.
Poprawki są w cenie.
Zapraszam.

# truly sruly

08.10.2019 22:47

#juhu napisał(a) 13.05.2019 19:16
ktoś coś
ktoś coś ?
ktoś coś ?
super, wspaniale, cudownie.
Dobra firma nie potrzebuje takiej szma.cianej reklamy, paradoksalnie świadczy to o braku klientów i prawdopodobnie o kiepskiej jakości świadczonych usług. Nie polecam .
chyba faktycznie puste te pseudo magazynki stoją.....................opłacone trolle polecają , wychwalają, pieją z zachwytu och ach jak pięknie wspaniale....
klocka tam można postawić

REKLAMA

 Miki

11.12.2019 14:11

Jeśli ktoś szuka miejsca na rowery, rolki itp z lata przechować to ja wynajęłam w Less Mess. świetna sprawa, bo mogę pojechać tam 24/7. Polecam
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy