REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# GKP TARGÓWEK

11.10.2012 04:31

NO TO SIĘ W PALE NIE MIEŚCI ! PAŃSTWO URZĘDNICY MOJEGO MIASTA - NIEZWYCIĘŻONEJ WARSZAWY ! - WALCZYCIE Z OKUPANTEM ? gdzie się urodziła Pani Prezydet H.G-W. [ dwoja nazwisk ] !!! no gdzie się urodziała ? w Warszawie ? no ja p-lę !!! mam Was DOŚĆ !!! ubieracie się pięknie, wysławiacie się przepięknie [ jak Adam Mickiewicz ] , ale to nie chodzi o wygląd - dajcie mi proszę miecz obosieczny - a zrobię z tego narzędzia należyty użytek !!! a pamiętacie Państwo słowa Prezydenta Starzyńskiego : " CHCIAŁEM, BY WARSZAWA BYŁA WIELKA ... " -> moje miasto jest WIELKIE !!! pozbędziemy się pseudo patriotów ... na zbity pysk ich wywalimy ... ja WAM, mieszkańcom WARSZAWY to obiecuję !!! moje dane osobowe udostępnię każdej osobie, która o to się do mnie zwróci ... pozdrawiam

# pasjonat

11.10.2012 19:47

Warszawa jest jedna, to też moje Miasto ... nie umiem pogodzić się z "politycznymi" rozgrywkami ... biorę wędkę w dłoń - jadę na ryby !

# Targówek - dzielnica W-wy

12.10.2012 18:44

ha ha ha,
pasjonat !
nie jedź sam - ja też wędkarz !
przynętę zorganizuj Ty proszę, a ja zadbam o właściwą oprawę łowów !
pozdrawiam
NN

REKLAMA

# Targówek - dzielnica W-wy

12.10.2012 18:46

* miało byś PO- łowów ...

# Targówek - dzielnica W-wy

12.10.2012 18:47

* "byś" zmieniam na "być"

# Dariusz Jerzak

21.10.2012 12:04

W tym mieście OSiRy zabiją piłkę młodzieżową. Sądzę, że trzeba wokół tego zrobić więcej zamieszania i szumu w mediach. Kiedyś w ten sposób udawało mi się znaleźć wolne hale sportowe dla dzieciaków na Białołęce. Kontaktowałem się z Radiem dla Ciebie. Może warto i tym razem?
To na rządzących działa.
Wrzuciłem link na facebooka, może więcej osób to pokaże.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe