REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

MIASTECZKO WAWER

# madox

10.03.2017 14:58

Ktoś już kupił mieszkanie w tej inwestycji? Jak wrażenia? Jak kontakt z deweloperem?
Piszcie o swoich wrażeniach.

# nati

18.04.2017 09:36

kupiłam mieszkanie w miasteczku Wawer. Wrażenie raczej dobre trochę nerwów...mam nadzieję że wszystkie będzie ok

# patka

18.04.2017 13:53

Ja też kupiłam mieszkanie, kontakt i współpraca jest ok.

REKLAMA

# Mimi

20.04.2017 13:18

Ja też kupiłem w tej inwestycji. Obsługa i kontakt w porządku - miło i profesjonalnie. Polecam

# Ollaaa

21.04.2017 15:36

Również kupiłam mieszkanie w miasteczku - obsługa super. Czekam z niecierpliwością na możliwość wejścia do budynku i obejrzenia mieszkania.

# Steve

21.04.2017 17:01

Też kupiłem. Obsługa rzeczowa i mila. Teraz czekać na wykończenie. Mają w tym roku pod koniec podobno. Słyszałem ze po drugiej stronie ulicy jakieś centrum handlowe budują. Tez w tym roku :)

REKLAMA

# madox

26.09.2017 16:46

Trochę nerwów było, ale w końcu się udało, mieszkanie kupione. Teraz tylko oczekiwanie na zakończenie budowy. Może jakieś forum przyszłych mieszkańców warto założyć? Ktoś zainteresowany?

 kamil1

10.11.2017 09:19

kupione miesiąc temu, jeszccze czekamy na dogranie szczegółów, ale żona już zadowolona, mieszkanie będzie miało 75m z dużym tarasem, okna mamy od tyłu z widokiem na las, w gre wchodził tylko Wawer, najlepsza lokalizacja jak dla nas

# wwlssie

10.11.2017 09:27

dokładnie, NAJLEPSZA LOKALIZACJA..........DLA MAS, słoju witaj

REKLAMA

# Madox

23.03.2018 12:03

Jak wrażenia po pierwszych odbiorach? U nas mieszkanie w miarę ok., jesteśmy zadowoleni.

# tz-interior

24.01.2019 10:05

Projektowanie wnętrz, projekty pod klucz, profesjonalne biuro projektowe, architekci z pasją!tz-interior.com/

# Tanita

28.05.2019 13:57

Dzień dobry, nazywam się Tatiana, jestem projektantem wnętrz.
Moja strona internetowa:
https://wspanialaarchitektura.pl/main
https://wspanialaarchitektura.pl
Chciałabym zaprosić Państwo do współpracy. Moge zaproponować wizualizacji 3D i rysunki.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA