REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Kleks

20.04.2017 14:32

Czy Pan burmistrz Grodzki z panem zastępcą Pobożym podPISują się pod apelem pana Lipińskiego do wojewody?

# antyblazen

20.04.2017 15:04

Nie. Metro jest dla lewactwa. Dla Polaków jest pomnik Lecha Kaczyńskiego i Żołnierzy Wykletych. Oba postawimy w miejscu popiersia islamisty Bema.
Z Panem Bogiem!
Blazen Pobożny

# tomeck

20.04.2017 15:37

Niech mi ktoś wytłumaczy jak chłopu na miedzy bo jestem nie-żaba (tzn. nie kumam): urzędnicy 9 miesięcy analizowali dokumenty i nie dopatrzyli się tak istotnej sprawy jak prawo (jego brak?) do dysponowania gruntem? To są jakieś jaja? Czy może w urzędzie pracują gimnazjaliści?

REKLAMA

# skandal

20.04.2017 15:39

absolutny skandal. w zasadzie społeczeństwo obywatelskie powinno zebrać się pod właściwymi urzędami (najlepiej oboma) i natłuc rozumu do pustych łbów.

# Alchemik

20.04.2017 15:49

#tomeck napisał(a) 20.04.2017 15:37
Niech mi ktoś wytłumaczy jak chłopu na miedzy bo jestem nie-żaba (tzn. nie kumam): urzędnicy 9 miesięcy analizowali dokumenty i nie dopatrzyli się tak istotnej sprawy jak prawo (jego brak?) do dysponowania gruntem? To są jakieś jaja? Czy może w urzędzie pracują gimnazjaliści?
No chyba że w dokumentacji dostarczonej do wojewody znalazły się "nieprawdziwe" dokumenty ale czy to ktoś weryfikował? Tak czy inaczej budowanie na nieswoim gruncie to zwykły skandal, tak jak paprajstwo urzędników!

# bemo2000

20.04.2017 15:51

"Czy może w urzędzie pracują gimnazjaliści?" - raczej Misiewicze ;-). Mimo wszystko dno i 6 metrów mułu.

REKLAMA

# erda

20.04.2017 16:23

#Alchemik napisał(a) 20.04.2017 15:49
No chyba że w dokumentacji dostarczonej do wojewody znalazły się "nieprawdziwe" dokumenty ale czy to ktoś weryfikował? Tak czy inaczej budowanie na nieswoim gruncie to zwykły skandal, tak jak paprajstwo urzędników!

A kto mówi że teraz zarzuty o braku prawa do działki są prawdziwe? Cała sprawa wygląda jak zwykła zagrywka polityczna pod zbliżające sie wybory ;)

# lideksynubeka

20.04.2017 16:39

e,tam,znając kompetencje ekipy Bufetowej to po prostu nie dostarczyli dokumentów,a liczą na to,że pod presją publiki"bo my tu metro budujemy,jesteśmy europejczyki"(co prawda najdrożej i najwolniej jak się da w Europie,ale to nic,zaimponujemy małomiasteczkowemu chłopstwu,to nasz target wyborczy) nadzór budowlany ulegnie. Bo wiecie,rozumicie,co prawda dokumentow nie ma,ale sprawa jest słuszna!!
Obawiam się,że nadzór ulegnie,zamiast punktować beztalencie rządzące Warszawą

# Zybi

20.04.2017 19:34

Zejdźcie na ziemię, wiadomo o czyje działki chodzi....
Bufetowa wie na pewno.

REKLAMA

# BeMózg

20.04.2017 23:40

Prawie wszyscy piszący powyższe komentarze działają na zasadzie "nie znam się, więc się wypowiem". No i wypowiadają się, pisząc niestworzone bzdury i rozsiewając plotki (a plotkarstwo jest grzechem...), chociaż - jak wynika z ich komentarzy - nie znają się na tym w ogóle.
Mnie natomiast interesuje, dlaczego autor na początku artykułu wkleił mapę przebiegu metra, na której uwidoczniona jest stacja "Płocka", która przecież nie będzie nigdy budowana. Czyżby był to dalszy ciąg dezinformowania społeczeństwa?

# bezmózg 2

21.04.2017 13:00

A ty o czym burasie piszesz, znasz się jak świnia na pieprzu.

# Ryba

21.04.2017 15:13

#skandal napisał(a) 20.04.2017 15:39
absolutny skandal. w zasadzie społeczeństwo obywatelskie powinno zebrać się pod właściwymi urzędami (najlepiej oboma) i natłuc rozumu do pustych łbów.
Rozumiem, że zaczniemy od Urzędu Miasta, który z takim zapałem chciał budować, że zapomniał, iż nie jest właścicielem placu budowy..

REKLAMA

# Zybi

22.04.2017 21:07

Nie, nie, nie ..... to nie Urząd Miasta jest właścicielem gruntów ...

 adaRR

27.04.2017 12:56

No bardzo szkoda, ze tak do tego podeszli.
________________________________________
http://polskiksiegowy.pl/jaka-nazwa-biuro-rachunkowe/
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA