REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# SONNY

03.11.2015 08:45

Zazdrość pupę ściska.

# Taltos2

03.11.2015 09:20

Do sonny:
w 2022 roku przypomnę Ci te słowa, jak Bródno/Targówek będą jęczały o monstrualnych korkach, rozjeżdżających dzielnicę osobówkach i autobusach podmiejskich oraz o przyjezdnych zastawiających "wasze" miejsca parkingowe....

# Kamikace

03.11.2015 09:30

Białołęka powinna postawić na żeglugę wodną. Lub jazdę wierzchem (na koniu).

REKLAMA

# Taltos2

03.11.2015 09:32

Przyganiał kocioł... A nazwa PGR Bródno coś ci mówi, zwłaszcza ten skrót?

# Lew II

03.11.2015 09:36

spokojnie, do 2018 r. oddadzą 3 stacje, do Trockiej, wybory w 2018, władza się zmieni, to i metro pojedzie na Białołękę :)

# Kamikace

03.11.2015 09:43

Tego wam życzę !!!

REKLAMA

# Wolo

03.11.2015 12:25

Słuchaj Tałajtos czy jak się zwiesz, co oznacza skrót na rejestracjach z Białej? WA? Jest to skrót od WIOCHA.

# wieśniak

03.11.2015 12:38

A ja kocham wiochę - wiocha jest dla ludzi a wawa dla szczurów.

# Taltos2

03.11.2015 12:48

Uuuuu Wolo,
wielkomiejskim Panem "zaleciało", gumofilców chyba nie umyłeś... Zapraszam do nas i powiedz to głośno na ulicy...

REKLAMA

# Wolo

03.11.2015 13:40

Tałatajos milion takich gadek słyszałem, każdą dzielnice znam jak własną kieszeń, wypiłem na każdej 1000 wanien alko, pewnie mnie widziałeś jak stałem z Ziomkami ale ty byłeś za młody by podbijać, a już jestem za stary by jechać na pole i krzyczeć : WIOCHA! Nie walcz z całym światem bo będziesz wariatem. Pozdro. Ciach bajera. Wszystko.

# Taltos2

03.11.2015 14:23

Jedyne w co uwierzę, to ten alkohol. Pewnie metylowy, bo tani i teraz kłopoty ze wzrokiem i czytaniem. Że o myśleniu nie wspomnę. Bez odbioru.

# Wolo

03.11.2015 15:29

Możesz tylko szczekać piesku Talagłuptjos z WIOCHY

REKLAMA

# szesciesiatasiodma

03.11.2015 17:29

#wolo zważaj z deka na bajerek. Na Białołęce mieszka dużo ludzi z Bródna. Tylko cieniasy zostały.

# pono

03.11.2015 19:36

metro na białołęke nie ma sensu, bo białołęka od razu by zażadała żeby pociągi zatrzymywały sie dopiero na świetokrzyskiej. Ludzie na Bródnie, Zaciszu, Targówku i Pradze patrzyliby na puste pociągi pomykające z Białołeki. Ta linia nazywałaby się nie M2 tylko M7.

# Wolo

03.11.2015 19:44

WIOCHA

REKLAMA

# Wolo

04.11.2015 06:02

Zmienia nazwę, ip takie same. Nawet kolegów nie ma hejtsłoik.

# Aloizy

04.11.2015 09:15

Od jakiegoś czasu obserwuje, że na tej stronie cały czas są wrzuty nt. przebiegu drugiej linii metra. A szczytem obłudy, był przed wyborami tekst pt. "Ursynów ma metro. Dlaczego nie może go mieć Białołęka?" pani Kluzik-Rostkowskiej, tej ze śląska.(!!!) Jeśli portalowi chodzi o skłócenie mieszkańców dzielnic, szczucie, to świetnie się to udaje, widać po zamieszczonych wypowiedziach na forum:(. Może zamysł jest taki, gdzie się dwóch bije, to trzeci korzysta....

# głos z lewej strony wisły

04.11.2015 11:19

Meto musi jeździć w dużej aglomeracji po przez miasto (tam gdzie są usługi, urzędy, sklepy, uczelnie, biblioteki, muzea, itd. i bloki mieszkalne). Jeżeli chodzi o mieszkańców i przemieszczanie się do pracy to jest ruch rano i wieczorem powroty.
Tak więc budowanie metra gdzie jest tylko sypialnia? Czy warto? Moim zdaniem nie. Są miejsca w Wa-wie gdzie przyda się bardziej np. II czy III linia.

REKLAMA

# .gfdf

04.11.2015 12:02

.

# Wolo

04.11.2015 13:56

Aloizy racja, kłótnie nie mają sensu.

# pono

08.11.2015 21:27

gdyby ktokolwiek z bialolek troche pomieszkal na brodnie i probowal stad dojechac do pracy, zdziwilby sie jak beznadziejna moze byc komunkacja miejska i szybko by przyznal racje, ze metro na brodno jest konieczne

REKLAMA

# Lewandów

08.11.2015 22:50

metro jest potrzebne wszędzie... wiec niech się za nie biorą i budują te kolejne stacje. Oddanie (M) Trocka do użytku ułatwi komunikacje mieszkańcom Brodna i Białołęki ;) jak pójdzie dalej pod ratusz Targówek to już w ogóle bajka w porównaniu z tym co się dzieje obecnie. Miło by było, jakby zamiast "obsuwy" o kilka lat zaliczyli oddanie przed terminem ;)

# Wolo

09.11.2015 10:15

Macie racje, powolutku i do przodu. Kolejne kanały komunikacyjne poprawią czasy dojazdu. Gminy obok Brd powinny postulować o transport do metra. Damy radę!

# zxcvbn

07.08.2019 08:52

kiedyś śmiali się z wielkiej płyty, nakupowali mieszkania na północ od trasy toruńskiej w tekturowych slamsach, do nie dawna czuli się lepsi, ale dziś mają koszmary jak to "mieszkanie w wielkiej płycie na Bródnie droższe niż moje nowe na Zielonej Białołęce" _ nikt nie będzie prowadził metra do 3 piętrowej zabudowy, to byłoby wyrzucenie pieniędzy.....

REKLAMA

# pluskwa

07.08.2019 15:34

#zxcvbn napisał(a) 07.08.2019 08:52
kiedyś śmiali się z wielkiej płyty, nakupowali mieszkania na północ od trasy toruńskiej w tekturowych slamsach, do nie dawna czuli się lepsi, ale dziś mają koszmary jak to "mieszkanie w wielkiej płycie na Bródnie droższe niż moje nowe na Zielonej Białołęce" _ nikt nie będzie prowadził metra do 3 piętrowej zabudowy, to byłoby wyrzucenie pieniędzy.....
Tak, tak, pluskwy pewnie Ci cenę podnoszą :)
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe